Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Odpowiedzą za pobicie

39

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia mieszkańca gminy Kołaczyce. Podejrzani kopiąc i uderzając rękoma spowodowali u 48-letniego mężczyzny poważne obrażenia. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a napastnicy do policyjnego aresztu. Zatrzymani przyznali się do przestępstwa i poddali dobrowolnie karze.

W miniony czwartek w nocy dyżurny komendy został powiadomiony, że na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle trwa bójka pomiędzy kilkoma osobami. Natychmiast we wskazany rejon został skierowany policyjny patrol. Na miejscu funkcjonariusze zastali trzech mężczyzn. Jeden z nich posiadał widoczne obrażenia. Okazało się, że został pobity przez pozostałych dwóch.

Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala. Pijani napastnicy trafili do policyjnego aresztu. Mieli po 2 promile alkoholu w organizmie.

Zatrzymanymi okazali się 21 i 22-letni mieszkańcy Jasła. Młodzi mężczyźni tłumaczyli się, że zaatakowali idącego ulicą mieszkańca gminy Kołaczyce, ponieważ wcześniej miał on rzucić w ich stronę butelką. Napastnicy kopiąc i uderzając rękoma spowodowali u 48-letniego mężczyzny poważne obrażenia głowy. Pokrzywdzony został hospitalizowany.

Podejrzani usłyszeli zarzut pobicia. Przyznali się do przestępstwa, złożyli wyjaśnienia i poddali dobrowolnie karze.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 39

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ja
dnia 26.04.2014, 21:28 · Zgłoś
[...] to wy jesteście ukrywacie się za pseudo a tak naprawdę jesteście zwykłymi [...]mi co z domu nie wychodzą
Odpowiedz
3
@ filipinka
dnia 03.10.2013, 20:38 · Zgłoś
niech,ktos im [...]cwaniaczkom jasielskim,do [...]u i bedzie cienko piskal,jak poczuje co to robota,wyjdzie [...] z pacyny,kara powinna byc surowa za czyny przeciwko drugiemu czlowiekowi,zwlaszcza,ze ten pan jest bardzo spokojnym i uczynnym czlowiekiem,znam go osobiscie i absolutnie w takie glupoty tych zbirow nie wierze i nikt kto zna tego pana to nie uwierzy,nigdy nikogo nie zaczepial i tymbardziej nie atakowal,jedynie mogl sie bronic,jest po wczesniejszych przejsciach i chory , wiec zyczymy powrotu do zdrowia
Odpowiedz
6
@ kocur
dnia 02.10.2013, 23:38 · Zgłoś
,cwaniaczku ktory obiles goscia w nieglowicach przejdz sie tam jeszcze raz wieczorem
Odpowiedz
6
@ Staszek
dnia 02.10.2013, 15:07 · Zgłoś
Bedzie odwet za Mariana, a tym chłopaczkom zycze powodzenia. Bic chorego i starszego człowieka to jest poniżej wszelkiej godności, a ja dobrze znam pobiteg pana i nigdy nikogo sam nie zaczepia, juz napewno nie uwierze w to ze rzucał w nich butelką. Po prsotu sami zaczynali, a on ich zignorował a takich to ignorowanie najbardziej rozjusza. Ehh zebym ja miał władze to łopaty kilofy i zap... w kamieniołomach!
Odpowiedz
3
@ MIKE
dnia 02.10.2013, 12:24 · Zgłoś
Niech kto mówi co chce ale prawda jest taka że teraz młodzież robi co chce znakomita większość to cwaniaki i tylko szukają zaczepki łaża napici i nafurani i myślą że mogą wszystko biją kradną niszczą a dowalic im karę finansową i pracę społeczne to im zmieknie rura
Odpowiedz
9
@ gosc
dnia 02.10.2013, 10:05 · Zgłoś
Cwaniaki którym się nudzi. Nie mają co do roboty to zaczepiają. A potem skutki i płacz...
No mądre to to nie jest. Łeby mają [...]. I tyle. Przyznajcie racje...
Odpowiedz
6
@ do wiemjakbyło
dnia 02.10.2013, 08:59 · Zgłoś
ty nie pisz głupt bo ten pan to spokojny człowiek a ci [...] to bez przerwy chodzą napici i aż strach na nich patrzeć ukarać to porządnie bo jak im się to podaruje to wieczorem z domu nie będzie można wyjść publicznie na rynku wypałować i to po gołej[...].
Odpowiedz
-3
@ m
dnia 01.10.2013, 22:13 · Zgłoś
[...]ki [...]
Odpowiedz
0
@ (L)egia
dnia 01.10.2013, 21:58 · Zgłoś
Do bum: nie należy ujawniać danych osobowych podejrzanych, bo może być sprawa w sądzie!!!
Odpowiedz
5
@ (L)egia
dnia 01.10.2013, 21:55 · Zgłoś
Ja miałem incydent w szkole z jednym gościem, któremu rozbiłem nos. Po kilku dniach po wywiadówce miałem czerwoną [...]ę od paska. Dzięki temu nie siedzę w kryminale.
Odpowiedz
4
@ xXx
dnia 01.10.2013, 20:50 · Zgłoś
polskie prawo powinno surowo karać za takie chuliganskie wybryki .
Odpowiedz
3
@ Kołaczyce to patologia
dnia 01.10.2013, 19:16 · Zgłoś
jak i Gamrat
Odpowiedz
-4
@ jania
dnia 02.10.2013, 08:16 · Zgłoś
Gamrat do spokojne i kulturalne Osiedle !!!
Odpowiedz
17
@ Jigoku84
dnia 01.10.2013, 19:14 · Zgłoś
W Niegłowicach w sobote wieczorem pobito pana ok 50 lat przed jego własnym domem. Pięciu katowało go prawie do utraty przytomności , dwóch trzymał za ręce a reszta się pastwiła. Facet trafił do szpitala z obrażeniami głowy . Okazuje się , że wszyscy są z Niegłowic i Bajdów. [...] nie więcej niż 25 lat. Jaka będzie kara? i czy w ogóle bedzie? Czy ktos poniesie za to konsekwencje? Czy ktoś się zajmie porządnie tymi wszystkimi pobiciami zanim kogoś w końcu zabiją?
Odpowiedz
-19
@ WiemJakByło
dnia 02.10.2013, 00:59 · Zgłoś
Ten biedny 50cio letni Pan, sam się prosił o [...] Wyszedł pijany ze swojej posesji naprzeciw tymże "[...]" i zaczął ich prowokować. I [...]no prawda że trafił do szpitala, bo jak przyjechało pogotowie to zaczął się awanturować z ratownikami i odmówił pomocy. Jak widać facet nie jest żadnym niewiniątkiem, popił [...] i sam zaczął podskakiwać, gdyby miał choć trochę rozumu w głowie to dałby sobie spokój. A ty skończ, niegłowicka peplo, przeinaczać fakty...
Odpowiedz
11
@ Jigoku84
dnia 02.10.2013, 09:37 · Zgłoś
Nie życze Ci abys kiedyś musiał oglądać swojego ojca w takim stanie , albo kogokolwiek z rodziny . Mam udostępnić zdjęcia z pobicia ? mam wszystkim pokazac jak teraz wygląda ten człowiek? Widać nie masz ani rozumu ani honoru. A twoją wypowiedzą można sobie wytrzeć [...]
Odpowiedz
4
@ hhh
dnia 03.10.2013, 15:57 · Zgłoś
Ty wiesz jak było? znasz tylko wersję twoich niegłowickich koleżków, którzy większość czasu spędzają stojąc pod sklepem
Odpowiedz
8
@ zanim uderzysz zastanów się ...
dnia 01.10.2013, 19:11 · Zgłoś
prawo powino być takie zanim jeden czy drugi bedzie chciał kogoś uderzyć powinien sie zastanowić co mu grozi
Odpowiedz
3
@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
dnia 01.10.2013, 19:06 · Zgłoś
KOMUNO WRÓĆ DO TYCH CO CHCĄ :)
zlecić im ciężką robotę to i tak nie zrobią,dać po[...] echh za starzy już chyba może wysłać do łagrów nie te czasy niestety to do [...] też nie bo wyjdą bardziej doświadczeni echhhh wysłać na roboty do gebelsów i niech tam zasiłek pobierają
Odpowiedz
8
@ xxxxxxxx
dnia 01.10.2013, 18:33 · Zgłoś
to bardzo grzeczny czlowiek ten pobity dodatku chory jak mozna takiego tak katowac zwiezecia nie wolno bic a tu czlowieka tak pobic marian nie daruj im tego
Odpowiedz
21
@ ws
dnia 01.10.2013, 17:48 · Zgłoś
Za komuny chociaż człowiek mógł się ulicami przejść bezpiecznie a tera bezrobocie i wandalizm
Odpowiedz
13
@ Opeth
dnia 01.10.2013, 17:11 · Zgłoś
Takie [...] atakują tylko wtedy gdy mają przewagę. Typowe zachowanie tchórzy.
Odpowiedz
20
@ stary
dnia 01.10.2013, 16:40 · Zgłoś
Takich bohaterów wywlec na rynek i sprawić poblicznie chłostę. Dać po 25 na gołą [...]
aby przez miesiąc nie mogli usiąść. Nie angażował bym do tego sądów, więzień i nie wydawał bym na to publicznego grosza. Takie rodem z średniowiecza metody dla takich byłyby najlepszym i najtańszym lekarstwem.
Odpowiedz
10
@ to
dnia 01.10.2013, 15:41 · Zgłoś
co to znaczy poddali sie dobrowolnie karze powinni siedziec za to w wiezieniu przeciez to jest napad na czlowieka ktory idzie sobie spokojnie chodnikiem panie prokuratorze nalezy [...] dac przyklad jak nie nalezy postepowac skoro ich rodzice nie wychowali niech sie za wychowanie wezmie teraz prokurator
Odpowiedz
12
@ RR
dnia 01.10.2013, 16:00 · Zgłoś
przyszły czasy, że rodzicom nie wolno dziecka " wychować" bo poniosą gorzkie tego konsekwencje, w takim razie może państwo weźmie się za wychowywanie i ci wszyscy, którzy głośno krzyczą, że dzieci i młodzieży nie wolno stresować
Odpowiedz
-10
@ dasdas
dnia 01.10.2013, 18:36 · Zgłoś
Jasne, że powinni ponieść surową karę. Natomiast [...] mi się chce jak kolejny [...] wychowany za komuny twierdzi, że dzieci powinno się bić za każde nieposłuszeństwo i przewinienia. Właśnie takie wychowanie skutkowało tym, że połowa takich młodych przekładała to później na innych. Jednak przeżartym umysłom z PRL nie przegada. Dawniej rodzice bili dzieci i co, było lepiej? Tak samo były bójki, przypomnijcie sobie co się działo na dyskotekach w początkiem lat '90. Bicie to nie jest rozwiązanie. Z dziećmi trzeba rozmawiać, znaleźć im zajęcie a nie myśleć, że jak się mu spuści lanie to będzie ok.
Odpowiedz
16
@ RR
dnia 01.10.2013, 20:05 · Zgłoś
człowieku, a kto tu pisze o biciu? dziecko powinno mieć dyscyplinę i szacunek [...]!!! a mądrzy rodzice tacy właśnie jak m.in. ty, uczą dzieci tego co złe np. dziecko siedzi a mamusia stoi - jak myślisz czy kiedyś młody człowiek ustąpi miejsca staruszce? dziecko w szkole przeklina czy bije kolegę itp, to mamusia przychodzi i ma pretensje do wszystkich ale jej dziecko oczywiście niewinne, i właśnie tacy oto młodzieńcy robią to co robią
a ty ani się nie oglądniesz jak będą tu pisać o twoich dzieciach z którymi rozmawiasz...
Odpowiedz
2
@ do to ...
dnia 02.10.2013, 06:06 · Zgłoś
Powinni ale mają znajomości na Kościuszki 26 to ich puścili ... i już nie znajdą, a jak zakonczy sie leczenie gościa jeszcze nie wiadomo
Odpowiedz
10
@ patroch0m
dnia 01.10.2013, 15:37 · Zgłoś
jak sie nazywają ??
Odpowiedz
9
@ anamezik
dnia 01.10.2013, 15:34 · Zgłoś
co to za goście? jak sie nazywają ??
Odpowiedz
8
@ mmm
dnia 01.10.2013, 15:03 · Zgłoś
oto kraj [...] ... polityka jak za średniowiecza ,, a co ja mówie wtedy by ich ukamionowali, powinni tak im w[...] cwaniaczki małolatki :] ale na takie [...] jest sposób ... ja odrazu takie [...] leje jak tylko coś głupio sie popatrzy..:]
Odpowiedz
29
@ bb
dnia 01.10.2013, 14:53 · Zgłoś
ujawnić ich dane, całe życie będą pracować nad poprawą swojego wizerunku.
Odpowiedz
23
@ biceps
dnia 01.10.2013, 14:44 · Zgłoś
tych [...] co pobili starszego pana...powinni tak samo potraktowac tz. gdzie jest ZOMO, ORMO...
Odpowiedz
0
@ recy
dnia 06.10.2013, 23:30 · Zgłoś
w więzieniu dostaną za swoje pierwsza noc to będzie przekopka fraiery pomykają
Odpowiedz
19
@ lol
dnia 01.10.2013, 13:44 · Zgłoś
miniony czwartek? trzeba było pojutrze o tym napisać, byłby równy tydzień
Odpowiedz
40
@ endriu
dnia 01.10.2013, 13:37 · Zgłoś
oni powinni już śiedzieć
Odpowiedz
18
@ dobrowola kara
dnia 01.10.2013, 18:07 · Zgłoś
[...] powinni siedzieć-dokładnie! Jeden to kolega rumuna seata, może to dlatego? Jaka top dobrowolna kara? [...] mogli [...]!
Odpowiedz
19
@ aaaaa
dnia 01.10.2013, 18:29 · Zgłoś
dla mnie to są [...], najpierw kozaki biją a potem płaczą i poddają się dobrowolnie karze. [...] ! do bicia pierwsi -a do płaczu ostatni !
Odpowiedz
15
@ realny!
dnia 01.10.2013, 22:18 · Zgłoś
nie utrzymujmy darmozjadów w wiezieniach, idzie zima da im lopaty i niech odsniezaja!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.