Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Odpust i Ogólnopolska Pielgrzymka do Tarnowca - ZAPROSZENIE!

11
31 maja 2010 roku (poniedziałek) w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu odbędzie się Odpust ku czci Nawiedzenia NMP. Tradycyjnie w uroczystościach weźmie udział Ogólnopolska Pielgrzymka dziękczynna dzieci po I Komunii Świętej.  Jak co roku setki młodych pielgrzymów przybędą do Tarnowca aby przez wstawiennictwo Matki Bożej Zawierzenia podziękować Bogu za dar I Komunii Świętej.


W programie:

- 27-29 maj 2010 – Tri dum przed  odpustem:

Msze Święte o godzinie 18.00 z różańcem i drogą krzyżową na Małej Kalwarii. W sobotę od godziny 16.00 spowiedź.

- 30 maj  (niedziela) – Wigilia Uroczystości Odpustowych:

* Msze Św. W godzinach: 07.00, 10.00, 11.00, 16.00.

- 31 maj (poniedziałek) – Uroczystość Nawiedzenia NMP, Odpust:

-07.00 . 09.00 – Msze Święte,
-11.00 – Suma Odpustowa pod przewodnictwem JE. ks. bp Kazimierza Górnego z Rzeszowa z udziałem dzieci po I Komunii i Spowiedzi Świętej ( Plac Zawierzenia przed kościołem),
-18.00  - Msza Święta na zakończenie uroczystości – Ks. Biskup


Sanktuarium Tarnowiec


Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Dżon
dnia 28.05.2010, 08:48 · Zgłoś
Ludzie, to nie jest koncert tylko Odpust. Z tego co wiem to kilka tysięcy dzieci z całej Polski na ten odpust co roku przybywa do Tarnowca. To jedyne sanktuarium, do którego organizowane są aż 3 Ogólnopolskie pielgrzymki.
Odpowiedz
0
@ Ula
dnia 27.05.2010, 22:48 · Zgłoś
Świętujmy, kraj ginie....
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 27.05.2010, 09:56 · Zgłoś
Na litość boską!! Triduum!!
Odpowiedz
0
@ Krach
dnia 27.05.2010, 09:43 · Zgłoś
Widać ważność Bierzmowania... Nawet wzmianki o tym nie ma...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 27.05.2010, 08:33 · Zgłoś
Brawo Ania. Właściwa ooena !!
100/100
Odpowiedz
0
@ Ania
dnia 26.05.2010, 21:56 · Zgłoś
Znów PiS będzie miał okazję do lansu.Pan Bóg niedawno skinął palcem i zakończył fałszywą pielgrzymkę do Katynia.Co jeszcze musi się stać by PiS odpuścił granie Bogiem,Ojczyzną i innymi świętościami?
Odpowiedz
0
@ Hubertus
dnia 26.05.2010, 21:39 · Zgłoś
A masz cos do otupstu w TARNOWCU?
Odpowiedz
0
@ maja
dnia 26.05.2010, 16:48 · Zgłoś
no to ludzi będzie pięknie, bo z tego co się orientuję, to 31 maja w Tarnowcu jest też Bierzmowanie
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 26.05.2010, 14:06 · Zgłoś
Nie skorzystam - mam na co wydawać pieniądze.
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 26.05.2010, 12:55 · Zgłoś
ludzie, wezcie wy sie w koncu do konstruktywnej pracy..bo samo sie NIC nie zrobi..a bedziecie plakac i wlosy z glowy wyrywac przy najblizszym kryzysie..
Odpowiedz
0
@ Pielgrzym
dnia 26.05.2010, 12:37 · Zgłoś
Myślę że kazanie dzieciom wygłosi ks. bp Kazimierz Górny !bo jak ma wygłosić kustosz Mazur to odradzam !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.