Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Okradł kobietę, której chciał pomagać po powodzi

6
Policjanci z Jasła zatrzymali złodzieja. Włamał się do domu kobiety, której dzień wcześniej oferował pomoc przy usuwaniu szkód popowodziowych. 57-letni mężczyzna już usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W miniony wtorek, tuż po godzinie czwartej, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z domów przy ul. Madejewskich w Jaśle. Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, że kilkanaście minut wcześniej,  mężczyzna wkradł się do mieszkania zgłaszającej. Złodziej, wykorzystując otwarte drzwi i sen domowników  wszedł do środka i z sypialni skradł torebkę z dokumentami, kluczami i pieniędzmi.  Kobieta obudziła się w momencie, gdy sprawca zabierał swój łup. Na jej widok mężczyzna szybko wybiegł z mieszkania.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Po kilku minutach, na ul. Kazimierza Wielkiego zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. Okazało się, że jest nim 57-letni mieszkaniec Jasła, wcześniej notowany i karany za podobne przestępstwa. W chwili zatrzymania był pijany. Miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że dzień wcześniej oferował on pokrzywdzonej pomoc przy usuwaniu szkód popowodziowych.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty. Przyznał się do popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.


KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ załamka
dnia 15.06.2010, 14:56 · Zgłoś
Ja to nie wiem albo sobie ludziska [...] robią albo takie beztalęcia po Jaśle chodzą że czytać nie potrafią :/
Odpowiedz
0
@ sylwia
dnia 13.06.2010, 21:05 · Zgłoś
ludzie co wy piszecie o rodzicach ,przeciez podali ze miał 57 lat ten złodziej
Odpowiedz
0
@ s.s
dnia 11.06.2010, 21:27 · Zgłoś
do Czesia . jego rodzice chyba w Jaren. a ty chyba [...] jestes pytając
Odpowiedz
0
@ specjialista
dnia 11.06.2010, 16:46 · Zgłoś
ludzie to som [...] ja wam doradze od [...] i [...] ludzi uciekajcie jak najdalej trzymajcie z mądrymi i trzeżwymi ludżmi
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 11.06.2010, 15:03 · Zgłoś
powinno być zezwolenia na pookazanie fotografi [...],to nie jeden dał by mu kopa na mieście.
Odpowiedz
0
@ Ania
dnia 11.06.2010, 11:45 · Zgłoś
Do 10 lat wiezienia?? a jak koles potracil samochodem i zabil 13 letnie dziecko to za 5000 tys kaucji wyszedl? SKANDAL ...!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.