Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Okradł kolegę, z którym imprezował

19

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł swojego znajomego. Podejrzany włamał się do jego domu, po zakończonej wspólnej imprezie zakrapianej alkoholem. Łupem złodzieja padła pilarka spalinowa.

Dyżurnego komendy o zdarzeniu powiadomił pokrzywdzony. Mieszkaniec gminy Jasło zgłosił, że ktoś włamał się do jego domu i z piwnicy skradł pilarkę spalinową.


Na miejscu policjanci zebrali informacje, z których wynikało, że sprawcą kradzieży może być mężczyzna, który kilka dni wcześniej był gościem pokrzywdzonego. To przypuszczenie potwierdziło się. Złodziejem okazał się 23-letni mieszkaniec Jasła, wcześniej notowany i karany za podobne przestępstwa.

W toku postępowania funkcjonariusze ustalili, że okradziony 35-latek spotkał podejrzanego oraz innego znajomego w jednym z miejscowych sklepów. Mężczyźni kupili alkohol i udali się do domu pokrzywdzonego. Po zakończeniu imprezy 23-latek pożegnał się z kolegami i wyszedł z domu. Po chwili, przez wybitą w oknie szybę, wszedł do piwnicy budynku i zabrał należącą do gospodarza pilarkę spalinową. Następnie udał się do Jasła, gdzie urządzenie sprzedał przypadkowo napotkanemu mężczyźnie.

Podejrzany został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem popełnionej w warunkach recydywy. Przyznał się do przestępstwa. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

KPP w Jaśle

Napisany dnia: 02.03.2011, 17:11 , Tagi: KPP Jasło, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ macia
dnia 02.03.2011, 17:41
Ocena
komentarza:
5
Taaa 15 lat jasne, jak dostanie dozór to będzie dobrze.Szybciej to umorzą ze względu na niska szkodliwość.
@ HAHAHAHA
dnia 02.03.2011, 17:46
Ocena
komentarza:
7
GROZI 15 LAT ?! WAS POGIĘŁO ?! TO ZA PRÓBY MORDERSTW KARZECIE LUDZI NA MAX 5 LAT, A ZA KRADZIEŻ 15, POZDRAWIAM.
@ Waka_Waka
dnia 02.03.2011, 23:11
Ocena
komentarza:
0
W warunkach recydywy może tyle dostać... ale znając prawo to nie dostanie...
@ villass
dnia 02.03.2011, 17:49
Ocena
komentarza:
0
no to se chłopy poimprezowały :P
@ xxx
dnia 02.03.2011, 18:45
Ocena
komentarza:
-8
fajny kolega jak okrada ,poszkodowany nie lepszy zamiast samemu zalatwic to na psy zaraz kablowac te miasto potrzebuje bomby zeby mordy ucichly w koncu
@ xyz
dnia 02.03.2011, 19:56
Ocena
komentarza:
1
ale urwał!!!!!!!a mówiłem nie pij z byle kim???????
@ asdaer
dnia 02.03.2011, 21:21
Ocena
komentarza:
-10
haha jaki cwaniak, muj sąsiad
@ edukator :)
dnia 03.03.2011, 10:08
Ocena
komentarza:
8
chyba "mój"
zapisz się do jakiejś szkoły
żal :/
@ Kiks
dnia 02.03.2011, 21:32
Ocena
komentarza:
2
Ale towarzycho!Niech się uduszą we własnym sosie.
@ [...]
dnia 03.03.2011, 00:04
Ocena
komentarza:
3
15 lat za pilarkę, śmierć za niewinność.
@ uuu
dnia 03.03.2011, 08:13
Ocena
komentarza:
0
Wy już nie macie o czym pisać tylko o takich [...] . masakra!
Zaczynacie obniżać poziom!
@ ciekawy
dnia 03.03.2011, 09:08
Ocena
komentarza:
-1
A GDZIE TA PILARKA ? DLACZEGO NIE USTALONO PASERA ?,WIELKI SUKCES POLICJI ?????
@ przyjaciel
dnia 03.03.2011, 11:24
Ocena
komentarza:
2
"usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem popełnionej w warunkach recydywy" - 15 lat ??????????
a za próbę morderstwa 2 lata... POZDROWIENIA !
@ Jaślanka_26
dnia 03.03.2011, 14:10
Ocena
komentarza:
1
Żal czytac ten artykuł
@ brawo dla jaslo4u
dnia 03.03.2011, 15:06
Ocena
komentarza:
1
nareszcie można ocenić wartość merytoryczną wypowiedzi komentujących i zaminusować tych capanów co wypisują pierdoły (bez uciążliwego logowania)..fajnie by było gdyby też zminusowane wypowiedzi 'chowały się' i czytać je można było po kliknięciu..
@ Predator
dnia 03.03.2011, 15:19
Ocena
komentarza:
-8
Nieładnie.okradać.kolege.z.kturym.się.piło
@ miejscowy
dnia 03.03.2011, 16:03
Ocena
komentarza:
-2
takie rzeczy tylko w jasle ;)
@ lol
dnia 03.03.2011, 17:17
Ocena
komentarza:
2
to nie Jasło tylko Zimna Woda ;p
@ woda
dnia 03.03.2011, 20:44
Ocena
komentarza:
-1
a może ciepła woda??:P:P:P:P:P
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Młodzież niszczy drzewka, tablice i urządzenia. Ogródek Jordanowskim będzie lepiej strzeżony

  W ostatnich kilku miesiącach na Ogródku Jordanowskim w Jaśle - największym i najbardziej lubianym przez dzieci i młodzież obiekcie dochodziło do kilku aktów wandalizmu. Jesienią zniszczone zostały nowe ścieżki ekologiczne oraz drzewka, a początkiem bieżącego roku nieletni dewastowali urządzenia skateparku. W celu przywrócenia ładu i porządku na ogródku będzie prowadzony większy nadzór oraz kontrole. Ponadto zwiększony zostanie obszar objęty monitoringiem miejskim. Władze Jasła mówią "dość".

 • Trwa przebudowa budynku sądu i prokuratury w Jaśle

  Przy Sądzie Rejonowym w Jaśle prowadzone są prace budowlane polegające na rozbudowie pomieszczeń archiwum oraz wejścia na parterze budynku A. Dodatkowo dobudowana zostanie winda zewnętrzna. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. Inwestycja ma zostać zakończona wiosną 2023 r.

 • Szukasz trwałych i solidnych paneli podłogowych? Wybierz Pergo

   

  Podłogi to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach. Ważne, aby mogły nam służyć przez długie lata, gwarantując przy tym pożądaną estetykę danego wnętrza. Wśród produktów dostępnych na rynku znajdziemy piękne, łatwe w montażu i co najważniejsze solidne panele laminowane i winylowe Pergo. Znajdziemy je w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.

 • W Przysiekach oddano do użytku nowy most na Ropie

   

  Po niespełna roku od podpisania umowy z wykonawcą, z mostu na rzece Ropie w Przysiekach, kierowcy swobodnie mogą już korzystać z przeprawy. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku obiektu. W Przysiekach pojawił się sam Andrzej Adamczyk – szef resortu infrastruktury w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wartość inwestycji, której elementem była również przebudowa odcinka drogi powiatowej to ponad 9 mln zł.

 • W Gminie Tarnowiec rusza budowa nowego PSZOK-u

  W przyszłym tygodniu rozpocznie budowa nowego Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tarnowcu. Inwestycja opiewa na ponad 4 mln zł, z czego blisko 3 mln zł gmina otrzymała w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

 • „Włóczykij” wróci na tory. Pociąg znów kursował będzie z Jasła do Krynicy-Zdroju

   

  Takiej decyzji można było się spodziewać. Koleje Małopolskie sp. z o.o. również podczas tegorocznych wakacji realizować będą połączenie kolejowe Jasło – Krynica-Zdrój – Jasło. Weekendowy pociąg kursował będzie w okresie od 2 lipca do 28 sierpnia.

 • Konkurs z Kartą Podarunkową VIVO! Krosno. Oryginalny prezent na wyciągnięcie ręki

   

  Chcesz zrobić sobie prezent, lub nie masz pomysłu na podarunek dla bliskiej osoby? Weź udział w konkursie, w którym do wygrania są Karty Podarunkowe VIVO! Krosno. To proste. Weź udział w naszej zabawie i ciesz się oryginalną nagrodą.

 • Pomosty na kompleksie Kwiatowa w Jaśle są w fatalnym stanie. Rodziny proszą o ich remont

  Młode rodziny korzystające z kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego „Przystanek Kwiatowa” dopytują, kiedy miasto zamierza wyremontować pomosty pływające, które od kilku lat są zamknięte i wyłączone z użytkowania. - Dla dzieci była to duża atrakcja. Niestety, od dłuższego czasu nie mamy możliwości z nich skorzystać – mówi pani Ania. Zdaniem urzędników prace naprawcze mają rozpocząć się już w czerwcu.

 • Koncert legendarnej skrzypaczki Anne-Sophie Mutter w Kinie Helios Krosno

   

  Najważniejsze wydarzenia kulturalne wcale nie muszą być zarezerwowane dla wąskiego grona odbiorców. Dzięki projektowi Helios na Scenie, miłośnicy koncertów światowej sławy muzyków, czy też  spektakularnych sztuk teatralnych, mogą zobaczyć je na wielkim ekranie. Już 25 maja w Kinie Helios Krosno będzie można zobaczyć koncert w wykonaniu jednej z najsłynniejszych klasycznych skrzypaczek świata. Koncert "Między Gwiazdy. Anne-Sophie Mutter gra Johna Williamsa" to prawdziwa uczta dla wszystkich melomanów.

 • Tempo Nienaszów ukarane. Zespół przez rok nie będzie mógł rozgrywać meczów na własny stadionie

  W miniony poniedziałek zespół orzekający w Krośnie Wydziału Dyscypliny Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej  podjął decyzję w sprawie skandalicznych wydarzeń, do jakich 24 kwietnia br. doszło na stadionie piłkarskim w Nienaszowie. Tempo postanowiło dobrowolnie poddać się karze. Seniorzy przez rok nie będą mogli rozgrywać meczów na własnym boisku. Co więcej, na klub z Nienaszowa została nałożona kara pieniężna za skandowane przez jednego z kibiców hasła o charakterze antysemickim.

 • Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery

   

  Szukasz pracy? Płatnego stażu? Chcesz zdobyć doświadczenie i odbyć praktyki? Zamierzasz zmienić dotychczasową pracę? A może chcesz zdobyć nowe kwalifikacje?

 • Potrącenie w Gliniku Polskim. Ucierpiały dwie nastolatki

  Dzisiaj około godziny 15. w Gliniku Polskim doszło do potrącenia dwóch dziewczyn w wieku 16 i 17 lat. Jedna trafiła karetką pogotowia do szpitala, druga została przetransportowana helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 • W Nowym Żmigrodzie ma powstać Centrum opiekuńczo-mieszkalne”

  Gmina Nowy Żmigród przejmie działki należące do Caritas Diecezji Rzeszowskiej, które zostaną przeznaczone na budowę Centrum opiekuńczo-mieszkalnego. Tego rodzaju ośrodki mają na celu wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu gminy poprzez zapewnienie im zamieszkiwania w formie pobytu dziennego i całodobowego. Samorząd będzie ubiegał się o dofinansowanie zadania w całości z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 • „Z pracą do przodu!” - zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe

   

  Chcesz uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe i znaleźć prace, ale nie wiesz od czego zacząć? Firma „INNOVO” Innowacje w biznesie sp. z o. o. zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Z pracą do przodu!”.

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach na rok szkolny 2022/2023

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657