Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Olga Lackosz z Jasła, tegoroczna Miss Polonia Podkarpacia w finale Miss Polonia 2010

131

Tegoroczna Miss Polonia Podkarpacia 19-letnia jaślanka Olga Lackosz wystąpi w finale konkursu Miss Polonia 2010.


Olga Lackosz. Fot. www.echodnia.eu

Podczas półfinałów w Białymstoku, jury z 36 dziewczyn wybrało szesnastkę, która w finale walczyć będzie o koronę Miss Polonia 2010.

Najpiękniejsza koronę odbierze z rąk obecnie panującej Miss Polonia 2009 Marii Nowakowskiej.

Przypomnijmy, Ola Lackosz ma 19 lat, mieszka w Jaśle, jest tegoroczna maturzystką, absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Wzrost: 174 cm. Waga: 58 kg. Kolor oczu: brązowy. Kolor włosów: czarny. Wymiary: 94-65-92. Znak zodiaku: Panna. Zainteresowania: sport, taniec, muzyka, film. Chce zostać dziennikarką sportową.

Red.

Reklama

Komentarze: 131

Dodaj komentarz Widok:
0
@ --------------------
dnia 28.09.2010, 14:45 · Zgłoś
można sie stobom umówić na striptis
Odpowiedz
1
@ searcher
dnia 06.09.2010, 00:47 · Zgłoś
wszyscy tak negatywnie [...], a prawie nikt jej nie zna.. I kiedy wy wszystkie maturzystki bedziecie [...] na kasie w biedronce za 800zl na reke przy max nadgodzinach, ona z takim ciałem i przebojowoscia ma szanse naprawde wysoko dojsc. Nie chodzi tutaj, zeby oczerniac i szkalowac ludzi, którzy maja nisko dochodowa prace (z matura, czy bez), ale o to, ze Ona jakos nie siedzi na necie i nie tyra kazdego z was komentarzami o tysiacach waszych wad i ułomnosci (a pewnie jest ich wiecej) z dwoch powodow: 1. moze nie jest zakompleksioną pustą jaślanką, ktora rozgoryczona wchodzi na internet, zeby sie wyzyc za nielaski losu.. 2. Bo nikt nie wie kim jestescie.. i pewnie sie nigdy nie dowie :) hah
Odpowiedz
0
@ ej!
dnia 30.08.2010, 12:53 · Zgłoś
kiedy final??
Odpowiedz
0
@ [...] chomeeek
dnia 12.08.2010, 21:36 · Zgłoś
Hej:) Zgadzam się z przedmówcą. Uszy do góry :) Uszy (umyte) do góry bo nic do was nie dociera. Kompromitejszn, że dziewczyna nie miała z kim rywalizować, w zasadzie nic zaskakującego, że wygrała ten festyn (słowo Miss nie przejdzie mi przez gardło, jeśli się ze mnie wydostanie, to którędyindziej). Haha a Wy znalezliscie sobie powod do burzliwych dyskusji, obrazania sie nawzajem, jakby nie wiem co się stało. O wy zloscliwcy, szydercy, przesmiewcy. O [...] wyśmiewacie te dziewczyne ze nie zdala matury, a wygrala ten festyn. A wy jak bawiliscie sie za mlodych lat w żolnierzyków, to czy komuś przeszkadzało, że nie ma na przykład aktualnych badań lekarskich bądź też zezwolenia na broń..?? życzę zdrowych przemyśleń,orewua
Odpowiedz
1
@ mecenas
dnia 07.08.2010, 23:52 · Zgłoś
Przegladam te komentarze i wiem jedno
jaby by Cię zwali jak bardzo obrażali Olgu to twoje życie, twój czas. Dla mnie już jesteś Miss Polonia uszy do góry i walcz!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 31.07.2010, 12:22 · Zgłoś
Do pana\pani powyżej...
Ależ oczywiście że nie każda i takie uogólnienie jest jak najbardziej nie na miejscu... Nie będę Olgi krytykować za to jaka jest bo jej nie znam, to że nie zdała matury myślę, że w takim konkursie też nie ma większego znaczenia chociaż przyznam że rzeczywiście była bardzo prosta, figurę owszem ma bardzo ładną, ogólnie wygląd odpowiedni moim zdaniem do takiego tytułu. Ale wypisywanie że negatywne komentarze pochodzą od tłustych i [...] dziewczyn jest śmieszne... gusta są różne i rzeczywiście jej uroda może się komuś nie podobać, rzecz względna. Kto zazdrości to zazdrości ale moim zdaniem nie ma czego. Ja osobiście nie jestem fanką tego typu konkursów bo uważam że ocenianie wyłącznie wyglądu danej osoby jest małowartościowe, a kandydatki takich konkursów nie mają okazji pokazać tak naprawdę swojego wnętrza, charakteru czy chociażby nawet inteligencji...Gdyby to wszystko było brane pod uwagę myślę że znaczenie 'miss' miałoby jakiś konkretny sens... tak czy inaczej dostała się i będzie w jakimś sensie reprezentować Jasło. Mimo wszystko życzę powodzenia.
Odpowiedz
1
@ do jestem z jasła
dnia 30.07.2010, 18:18 · Zgłoś
ale ty jstes [...] mówiąc ze zrobiła z siebie posmiewisko...jakie posmiewisko niby?? Zdobyła tytuł miss o ktorym kazda dziewczyna marzy i teraz te wszystkie oblesne komentarze są od tych tłustych [...] dziewczyn bo jej zazdroszcza !!
Odpowiedz
-1
@ florek
dnia 30.07.2010, 10:32 · Zgłoś
a niech sobie wygra niech sie cieszy. tylko was ktorzy ja teraz tak intensywnie bronicie (chociaz wiecie ze reszta ma racje) bedzie miala daleko w [...]**
najbrzydsza nie jest ale najpiekniejsza tez nie to nie [...] sie tak. i jak tak duzo osob mowi o jej charakterze zle to znaczy ze cos w tym jest, tyle ludzi sobie chyba tego nie wymyslilo.
Odpowiedz
-1
@ jestem z jasła :)
dnia 29.07.2010, 23:51 · Zgłoś
Ed ona może i zajmie całą kanapę w tyle w aucie jak będzie płakać wracając z konkursu...dlaczego zrobiła z siebie pośmiewisko...niczego jej nie zazdroszczę a raczej mi jej szkoda że się w ogóle w to pchała
Odpowiedz
0
@ ed
dnia 29.07.2010, 18:52 · Zgłoś
[...] mózgi jesteście i tyle!!! to jest jej przygoda i ma dziewczyna fajnie!!zrobcie cos ciekawgo i zajmijci się sobą a nie krytyka przed kompem,zalosni jestescie,ale to jasło male misteczko i tłum [...],znudzonych [...].jeszcze się zdziwicie jak coś zajmie!!Olga powodzenia
Odpowiedz
0
@ k
dnia 29.07.2010, 15:58 · Zgłoś
cudna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ jas
dnia 29.07.2010, 13:16 · Zgłoś
biedna olga teraz bedzie zajeta dbaniem o swoje cialko.. silownia, solariumm kosmetyczka itp itd. a gdzie w tym wszystkim nauka? jak ona sie chce nauczyc na poprawke w sierpniu jak jest tak bardzo pochlonieta konkursem?? no chyba ze tatus biznesmem zalatwi wszystko kochanej 'coreczce tatusia' i moze znow jakies przekrety na poprawce matury o ile sie ona na niej wogole pojawi i znajdzie te 2 czy 3 godziny czasu
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 29.07.2010, 12:24 · Zgłoś
taka z niej modelka jak z kaktusa szczoteczka do zębów!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ DO KRYSPIN
dnia 29.07.2010, 10:00 · Zgłoś
Jasne, że mam choćby Angelikę Ż. i jej siostrę obie śliczne, zgrabne, inteligentne(przede wszystkim mają maturę;P)już nie wspomnę,że studiują. Nie to co ta cała Oldzaa. Pewnie zaraz przeczytam, że w tym konkursie matura jest nie ważna, ale pozwólcie, że się z wami nie zgodzę. Poczytajcie czym się aktualnie zajmują kandydatki, a zarazem rywalki naszej pożal się boshe miss i powiem, że robią wrażenie... Jeszcze jedno nie ma najmniejszych szans...
Odpowiedz
0
@ poderek podrywaczowy
dnia 29.07.2010, 04:54 · Zgłoś
kudlaty666 podoba ci sie olga?? no no milość do [...] kwitnie, nie, stary?? Aha, ola, z IP : 94.254.154 ładne ciuszki ***
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 29.07.2010, 02:30 · Zgłoś
do ola... no moim zdaniem klaudia a zwłaszcza klaudii siostra jest ładniejsza od niej
Odpowiedz
-1
@ jestem z jasła :)
dnia 29.07.2010, 02:23 · Zgłoś
Fuuuuj ma [...] nogi...tu nie ma czego zazdrościć...na pewno nie wygra więc pozostanie jej być pośmiewiskiem dla większości osób z jasła...znam ją zresztą i nigdy też nie przepadałem za jej charakterem
Odpowiedz
0
@ kudlaty666
dnia 29.07.2010, 00:10 · Zgłoś
no no ola swietna fotka a cwokami sie nie przejmuj. zazdrosc to glupota a tych jak widac nie brakuje
pozdro
Odpowiedz
0
@ Z okolic
dnia 28.07.2010, 21:20 · Zgłoś
Te beznadziejne komentarze to piszą zazdrosne Jaślanki.A każda mogła spróbować.Moje gratulacje.
Odpowiedz
0
@ ola
dnia 28.07.2010, 21:03 · Zgłoś
ich idolkA JEST zapewne klaudia [...]
Odpowiedz
-1
@ qqqq
dnia 28.07.2010, 19:50 · Zgłoś
do dana1989 "co Olga ma w ciele to wy ogółem w głowie nie macie" buahahhah i wiedzieć może nie chcemy co ona ma w ciele heheh
Odpowiedz
0
@ Kryspin:)
dnia 28.07.2010, 18:42 · Zgłoś
Skoro nie podoba Wam się ta laska jako reprezentantka naszego miasta to kogo wolelibyście w tej roli? Macie jakieś konkretne dziewczyny z naszego miasta które by lepiej nadawały się na miss? Według mnie jest śliczna i mądra blondyna w Jaśle, można ją zobaczyć na reklamie dostawczego nissana(chyba reklama biżuterii).
Odpowiedz
0
@ [...] Chomeek
dnia 28.07.2010, 18:24 · Zgłoś
Wybory Miss Podkarpacia 2010 nasuwają mi pewne skojarzenie. Tak, skojarzenie. Skojarzenie z wyscigami Formuly 1. Dlaczego organizatorzy na te wyścigi nie dopuszczają fiatów 126p, trabantów, polonezów, itp. Dlaczego? Nie Wiem. Organizatorzy Miss Podkarpacia 2010 wychodzą z zupełnie innego założenia. Na wyścig Formuły 1, zaprosili same trabanty, maluchy i tym podobne, może sympatyczne, ale w końcu nieadekwatne do miejsca w którym się znalazły. Z tego towarzystwa laury przyznano hondzie civic w srednim stanie. Brawoo dla zwyciężcy!! Formułę 1 wygrywa honda civic. Btw. Splendor oczywiście całkowicie należy sie po pokonaniu takich kandydatek jak Kinga R. \m/ Niech żyją organizatorzy:) hej:)
Odpowiedz
1
@ syrenki
dnia 28.07.2010, 17:47 · Zgłoś
Nasza wspaniała Olu - miss Podkarpacia. Jesteśmy Twoimi fankami, jesteśmy jeszcze trochę małe, ale dobrze wiemy, co i kto jest piękny. Dobrze Cię znamy (mieszkamy niedaleko siebie)i wiemy, że jesteś nie tylko piękna, ale i wspaniała dla dzieci. Trzymamy za Ciebie kciuki i z balkonu oczekujemy na dobre wiadomości o zdobyciu Miss Polski. Trzymaj się Olu.
Odpowiedz
0
@ :)))
dnia 28.07.2010, 15:43 · Zgłoś
te przykre komentarze wynikaja z tego ze olga zawsze wystepowała przed szereg i nie liczyła sie z nikim jak by była miła i fajna to kazdy by jej sukcesu gratulował
Odpowiedz
0
@ Pato Wola
dnia 28.07.2010, 13:07 · Zgłoś
Zablokujcie tutaj komentarze:((
Odpowiedz
1
@ Jaślanie są dumni!
dnia 28.07.2010, 12:29 · Zgłoś
Ola! To bardzo ważne,że dzięki Tobie Polska usłyszy o Jaśle! Nie przejmuj się głupimi komentarzami. Nie zapominaj o Jaśle i o tym, że mądrzy i wykształceni ludzie bardzo się cieszą Twoim sukcesem. To jest radość dla wszystkich z Jasła. Miło, że w świecie ktoś usłyszy o Jaśle - i nie jest to wiadomość dotycząca powodzi!
Ola! Trzymam kciuki!
Ps. A maturą się nie przejmuj, na wszystko w życiu jest czas, teraz jest Twój czas!!!
Odpowiedz
0
@ Grzesiek
dnia 28.07.2010, 12:25 · Zgłoś
Olga gratulację i tak trzymaj! Nie przejmuj się tymi hienami zazdrosnymi;)
Odpowiedz
0
@ N_
dnia 28.07.2010, 10:37 · Zgłoś
do naprawiacz1 złapie i nakopie ci [...] do [...] ! ! !
niech ci się nie wydaje że anonimowy jesteś
jak nie masz odwagi podpisać się swoim nickiem to nie podszywaj się pod kogoś
kimkolwiek jesteś kij ci w [...] ! ! !

A Olga i tak ma na was zazdrośniki [...]
Odpowiedz
1
@ PRAWDA !!!
dnia 28.07.2010, 10:37 · Zgłoś
Tak nagadujecie na jej wyglad a tak naprawde...kazda dziewczyna z jasła chciała być miec jej figure i wiekszość chłopaków z jasła i okolic chcieliby miec taka dziewczyne jak Olga !!!
Odpowiedz
0
@ ja ja znam
dnia 28.07.2010, 10:22 · Zgłoś
Olga jest bardzo ładna to fakt lae niestety piekno szybko przemija i ludzie się starzeją a bogaci rodzice kiedyś umierają. I co wtedy zrobi nasza miss ? jak uroda przeminie bogatych rodziców nie bedzie ?
a mężczyzną się rzecz jasna podobaja takie kobiety jak ona ale tylko podobaja a czy kochają ? taa tylko jej śliczne ciało i piekną buźke
Odpowiedz
0
@ alee
dnia 28.07.2010, 09:47 · Zgłoś
no ładna jest.. faktycznie nikt tu nie ocenia inteligencji tylko urode jeśli chodzi o miss... ale żeby matury nie zdać...! to trzeba byc nadzwyczajnie zdolnym... chyba po to chodziła do lo żeby zdać.
to na jakiego dziennikarza ona chce iść bez matury. chyba przed telewizorem bedzie komentować.
mimo wszystko wybrali ją i trzeba trzymać kciuki bo w koncu nas reprezentuje z maturą czy bez.
Odpowiedz
1
@ Dana1989
dnia 28.07.2010, 07:45 · Zgłoś
Moim zdaniem Olga jest ładna i ma [...]i ciałko i Miss Polski będzie może w 3 a Pasztety niech się schowają bo to co Olga ma w ciele to wy ogółem w głowie nie macie i jest mądrą i umie zachęcić ludzi Olga Jasło z tobą Osiedle Baczyńskiego tez POWODZENIA
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 28.07.2010, 06:32 · Zgłoś
"ZE SIE NIE POZBIERACIE DO KOŃCA ŻYCIA. WIĘC PRZYSTOPUJCIE TROCHE BO NIE JESTEŚCIE ANONIMOWI "


XXXXXX dnia 27.07.2010, 15:56 - ip: 82.177.95.*
A ty za to jestes xD haha

to by pół Jasła siedzialo jak tak piszesz xD
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 28.07.2010, 06:28 · Zgłoś
"a co do matury to moze byla zajeta przygotowaniami do konkursu!!" [...] sobie pompowała ?? może poprostu Aktualna matura jest trudna i juz
Odpowiedz
1
@ Jasło
dnia 28.07.2010, 03:47 · Zgłoś
BRAWO!!!!!!!POWODZENIA PO CONAJMNIEJ! JAKAS !! KORONE!!! A I PODIUMU !!!!! NR 1!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Jaślanka 2
dnia 28.07.2010, 00:16 · Zgłoś
O gustach nie dyskutuję, ale mam nadzieję, że P. Ola nie pójdzie w ślady P. burmistrz i nie skompromituje nas już do końca. Patrząc na konkurencję z jaka ma się Pani zmierzyć, myślę, że nie będzie łatwo, ale nie zostaje nam nic jak trzymać kciuki. Powodzenia

A Ty XXXXXX nie strasz, bo już nie jedna straszyła i na lachach się skończyło!! Jak chcesz bronić dobrego imienia P. Oli to rób to w sensowny sposób.
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 27.07.2010, 23:26 · Zgłoś
piszecie że nie zdała matury a sami w komentarzach błędy ortograficzne robicie hahahaha tacy wykształceni i mądrzy. [...]
Odpowiedz
0
@ miss
dnia 27.07.2010, 22:51 · Zgłoś
jak czytam te komentarze to rozpacz bierze, ja tez kiedyś brałam udział w takich konkursach, miesiąc wcześniej wiedziałyśmy kto zwycięży.. miałam maturę i nawet studiowałam i chociaż moja wypowiedź spodobała sie najbardziej dziennikarzom to przecież musiała wygrac córka jednego z nich..takie konkursy są z góry ustalone, a żeby wspiąc się na szczyt trzeba równo dawac(..). Mnie to nie interesowało..
Odpowiedz
0
@ alladyn i jego lampa
dnia 27.07.2010, 22:08 · Zgłoś
zmyj tapetę to ocenimy z chęcią ;];]
Kiedy idzie przez miasto to tylko z wypięta [...] i [...] do przodu...cwaniara i nie uda się ukryć ;]
Odpowiedz
0
@ Parasol
dnia 27.07.2010, 21:46 · Zgłoś
No niez ka [...] z niej... Fajne, wielkie i takie zgrabne [...]! A co do matury to nie jesden jej nie zdawal a poźniej wielcy naukowcy, takze nic straconego... Duze ma szanse na finałach... Niezla laska! Powodzenia zycze!
Odpowiedz
0
@ ili
dnia 27.07.2010, 21:25 · Zgłoś
mi się wcale nie podoba.....
Odpowiedz
0
@ ;}
dnia 27.07.2010, 21:16 · Zgłoś
kostium ze [...]?
Odpowiedz
0
@ obslol84
dnia 27.07.2010, 20:49 · Zgłoś
olga gratuluje ci z całego serca!!!!!trzymam kciuki a prostych i pustych ludzi olej nie warto takimi sobie głowę zawracać!!!!!!
Odpowiedz
-1
@ nie mecyj
dnia 27.07.2010, 20:45 · Zgłoś
ale jak ci sie nie uda to zawsze mozesz sie zalapac na wykopki jesienia albo [...] wywalic ...
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 27.07.2010, 20:24 · Zgłoś
Miss Polonia i Miss Polski to dwa różne konkursy !!!
Odpowiedz
1
@ hmm
dnia 27.07.2010, 20:14 · Zgłoś
Stwierdzam, ze jest dobra w kreowaniu własnego wizerunku. Z maturą czy bez daleko zajdzie.
Odpowiedz
0
@ qqqq
dnia 27.07.2010, 19:58 · Zgłoś
masakra ! matura -pewnie kiedyś zda, jeśli ma wysokie ambicje ! Ludzieeeeeeee nie róbcie tu pośmiewiska ! Były prezydent nie ma matury i co ? Fakt jest taki, że dla mnie to nawet ładna nie jest - mimo fajnej figury! w negatywnych opiniach o Niej pewnie coś prawdy jest - życie Ją nauczy pokory! Ale to chyba Jej problem.
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 27.07.2010, 19:25 · Zgłoś
Nie ma dyskusji nad czymś, na co nie ma się wpływu - tylko zorganizowanych mogą zauważyć - "STOWARZYSZENIE OSÓB ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM"
Odpowiedz
0
@ ;)!!
dnia 27.07.2010, 18:47 · Zgłoś
to jest forum tutaj kazdy ma wolnosc slowa to po pierwsze ;)
a po drugie kazdy kto posiada neostrade zmienne ip ;D wiec nie glowkujcie tyle ;) haha
Odpowiedz
-1
@ POlak
dnia 27.07.2010, 18:45 · Zgłoś
a [...] to aby nie sztuczne.. ??!!
Odpowiedz
0
@ miszczu
dnia 27.07.2010, 18:44 · Zgłoś
Oldża pokaż im !!! powodzenia :) trzymamy kciuki :)
Odpowiedz
0
@ sony
dnia 27.07.2010, 18:39 · Zgłoś
mi tez sie podoba bez kitu jest piekna i nie kazda lsaska z jasla ma takom szanse zostac krulowom a krolowa jest tylko jedna powodzenia piekna jks czarni jaslo 1910
Odpowiedz
-1
@ naprawiacz1
dnia 27.07.2010, 18:15 · Zgłoś
nadaje się tylko na odloty.pl
Odpowiedz
1
@ lotus
dnia 27.07.2010, 17:36 · Zgłoś
a mi sie podoba niezla laska życze powodzenia Olga
Odpowiedz
1
@ Bezmaturzysta ;)
dnia 27.07.2010, 16:58 · Zgłoś
mam pomysł...może niech kazdy sprobuje swoich sił w tym, w czym jest dobry...a wy jak sie tak uczyliscie drodzy maturzysci i pozdawaliscie [...]...to [...] na studia bo pisaniem bzdurnych komentow, kariery naukowej nie zrobicie... ona wygrała miss Pdk niech idzie walczyc w miss Polonia i święto...

nie rozumiem co wam do tego...zajmijcie sie swoimi sprawami tak bedzie lepiej;)
Odpowiedz
1
@ ?
dnia 27.07.2010, 16:35 · Zgłoś
kurowska, komunistyczny porofesof kaczynski i inne [...] z pis "mature" maja i dalej i sloma z cholewiakow wystaje...co to ma do rzeczy matura czy nie..ja mature zdalem na 5 i nic ni w zyciu to konkretnego nie dalo..zwykly swistek papieru
Odpowiedz
-1
@ qwerty
dnia 27.07.2010, 16:31 · Zgłoś
juz nauka języków nie jest jej zainteresowaniem ??
hmmm dziwne..
Odpowiedz
0
@ piotrek
dnia 27.07.2010, 15:58 · Zgłoś
na jakiej ulicy mieszka? xD:D
Odpowiedz
0
@ XXXXXX
dnia 27.07.2010, 15:56 · Zgłoś
ludzie wiecie, że właśnie wkopaliście się? wystarczy zgłosić na policję te wasze komentarze i dostajecie takie kary, za nieprawdziwe i [...] informacje, ze sie nie pozbieracie do końca życia. więc przystopujcie troche bo nie jesteście anonimowi
Odpowiedz
-1
@ anonimowa
dnia 27.07.2010, 15:45 · Zgłoś
Szanowna Olu, jeżeli Twoim marzeniem jest zostać dziennikarką sportową, to z całą pewnością musisz uzupełnić braki w edukacji, co do których istnienia nikt nie powinien mieć wątpliwości. Dziennikarstwo to profesja wymagająca wiedzy, elokwencji, taktu, nie mówiąc już o oczytaniu, błyskotliwości i znajomości erystyki! I uwierz mi Olu, że jest to bardziej pożądane w dziennikarskim światku niż najbardziej choćby ponętny wygląd (choć tu może powstrzymam się od wydawania sądów, gdyż gust ludzki to zjawisko nieprzeniknione dla rozumu). W ramach podsumowania, złota myśl mojego autorstwa: pompować należy przede wszystkim rozum, inne części ciała lepiej pozostawić naturze :) Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz
0
@ [...] [...]
dnia 27.07.2010, 15:43 · Zgłoś
ale ma fajną [...] między zębami! :D
http://www.piotrzurek.pl/24#/3

ogólnie jej nie lubię, ale niezły z niej bajer, na pewno będę oglądać Miss choćby z ciekawości. Z twarzy ma niewielkie szanse.

Trzymam kciuki!
Odpowiedz
1
@ anka z jasełka
dnia 27.07.2010, 15:16 · Zgłoś
Ludzie dajcie sobie spokój. Nie znam tej dziewczyny. Może być jaka chce. Ilu ludzi poprawia matury?? Znam wielu, którzy oblali potem poprawili i dziś są magistrami po renomowanych uczelniach. Ma szansę na przygodę w życiu to niech ją wykorzysta. Wstyd mi za WAS moi współmieszkańcy,że jesteście tak [...] w swoich ocenach. Szukacie tylko powodu aby z kogoś się pośmiać i wyszydzić. Gdyby każda inna dziewczyna z Jasła była na jej miejscu to i tak posypałyby się [...] komentarze. Przemyślcie Jaślanie swoje zachowanie bo to co wyprawiacie jest poniżej krytyki. Mówicie,że jest pusta, a wy co sobą prezentujecie? Że, jest [...]? Pokażcie się gwiazdy!! Olga powodzenia i olej te docinki. Taka jest cena ujawnienia się w naszym mieści. Mateusz Mijal też zamiast wsparcia ma rzucane kłody pod nogi za to,że chce spełnić swoje marzenia.
Odpowiedz
-1
@ kleaa
dnia 27.07.2010, 15:13 · Zgłoś
'... wszędzie lateks i plastik '.to co o niej sądzę. jak jesteście spostrzegawczy to zauważyliście ze jest bardzo mało pozytywnych komow na jej temat więc coś w tym musi być jak wszyscy o niej tak źle piszą. ja osobiście za nią nie przepadam. niby wielka pani a szmateksy odwiedza. ( a jeszcze niedawno mówiła ; ja mam najlepsze ubrania z zagranicy i markowe żal normalnie hahahahha ).. dobrze jej życze moze akurat się wyrwie z tego jasła ;)
Odpowiedz
-1
@ ;D
dnia 27.07.2010, 14:58 · Zgłoś
Olunia pewnie sama sobie tutaj te komentarze pozytywne pisze ojej biedna :(
Odpowiedz
0
@ wielbiciel
dnia 27.07.2010, 14:39 · Zgłoś
Ale wam wszystkim [...]... ściska :)
Odpowiedz
0
@ Kazimiesz do ;)
dnia 27.07.2010, 14:37 · Zgłoś
Dodaj swoje zdjecie to tez sie posmiejemy ;)
Uroda przemija zakompleksione dzieci ;) [...] jak można być tak zawistnym ? Ta nienawisc was zniszczy kiedyś... Wasza pi[...] mentalność. Tylko narzekać potraficie , zacznijcie życ własnym zyciem.
Odpowiedz
-1
@ ktoś:p
dnia 27.07.2010, 14:31 · Zgłoś
gratuluje Ci Olga:) jesteś na pewno najpiękniejszą dziewczyną w jaśle, co do tego nie ma wątpliwości, a wydaje mi się, że w Miss Polonia również będziesz wysoko i ile nawet nie wygrasz:)
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 27.07.2010, 14:08 · Zgłoś
do #
;) dnia 27.07.2010, 13:30 - ip: 178.42.238.*

http://photos.nasza-klasa.pl/4499197/24/main/4a88aa5243.jpeg wasza miss pierwsza od prawej ladna nie ? hahahahah


:o skad masz takie zdjęcie? Naprawdę śliczna, widać że jak była młoda to też była śliczną czarnulką! Tak trzymaj Olga;) 3mam kciku
Odpowiedz
0
@ do kolezanka
dnia 27.07.2010, 14:06 · Zgłoś
zal [...] ściska że masz małe [...] a ona duże nie ? HAHA
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 27.07.2010, 14:05 · Zgłoś
śliczna jest;*:D Założe sie ze wszyscy co pisza te komenty i tak beda na nia smsy wysylac. haha cwaniaki przez neta a w twarz nikt nie potrafi nic pow
Odpowiedz
0
@ do ;)
dnia 27.07.2010, 14:00 · Zgłoś
a [...]? ;] może opublikuj swoje zdjęcia zobaczymy jaki/jaka ty jesteś piękny/piękna ;] Na pewno wszyscy chętnie pooglądamy.
Odpowiedz
0
@ bob
dnia 27.07.2010, 13:59 · Zgłoś
[...] wczesniej nie miala a nagle jej urosly? heh no operacje robia cuda tak samo jak farby do wlosow:D nie byla mala [...] tylko co najwyzej szatynka chyba nikt daltonista nie jest. ma sie za pepek swiata bo ojciec ma kase.. zal..
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 27.07.2010, 13:42 · Zgłoś
chca zostac dziennikarka sportowa trzeba miec mature bo takiego pustaka po podstawowce nie przejmia na dziennikarke sportowa smieszne ale jednak prawdziwe
Odpowiedz
0
@ zgadzam sie z [...]
dnia 27.07.2010, 13:39 · Zgłoś
taka wielka miss a matury nie ma co za plastikowy pustak co ona se mysli ze jest *** wie kim a tak naprawde pustak i tyle taka jest prawda i do tego co mowia na jasle to chodzi na szmateksy za ciuchami i wszyscy ja widzieli jak wchodzi zal.pl
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 27.07.2010, 13:30 · Zgłoś
http://photos.nasza-klasa.pl/4499197/24/main/4a88aa5243.jpeg wasza miss pierwsza od prawej ladna nie ? hahahahah
Odpowiedz
0
@ kolezankaa :)
dnia 27.07.2010, 13:26 · Zgłoś
hymm .. Olga moze ma swietna figure ale z twarzy jest raczej dziewczyna przecietna ... dziwne jest to ze przez cale gimnazjum byla plaska jak deska a gdy poszla do liceum odrazu ma miseczke C haha wiec chyba powinna sie do czegos przyznac ;)
tak samo twierdzi ze byla mala [...] haha jak bylas [...] skoro twoj naturalny kolor wlosow to zwyczajny braz ;p Olga jest poprostu manipulantka i kombinatorka tylee ...
Odpowiedz
0
@ EkoNom
dnia 27.07.2010, 13:08 · Zgłoś
W tym roku na pewno zwiekszy sie oglądalność MISS POLONIA wśród Jaślan.
Gratulacje dla Olgi!
POWODZENIA!
Odpowiedz
0
@ do umub
dnia 27.07.2010, 13:00 · Zgłoś
Dokładnie Laura Gałka miała najpiękniejszą urodę z tych wszystkich dziewczyn, szkoda, że nie wygrała :(
Odpowiedz
0
@ Pato Wola
dnia 27.07.2010, 12:29 · Zgłoś
Ona jest piękna :*
A [...] i cwaniaki przez kabelki milczeć!!
Odpowiedz
0
@ ac
dnia 27.07.2010, 11:49 · Zgłoś
Pomijajac juz kwestie matury, to w sumie jej osobista sprawa. Co do urody, mnie osobiscie sie nie podoba, a innym z kolei tak. To juz lezy w guscie, a o tym nie przywyklo sie dyskutowac :) Przynajmniej na Miss Polonia pojawi sie jakis jasielski akcent.
Odpowiedz
0
@ studentka
dnia 27.07.2010, 11:44 · Zgłoś
Ja jej osobiście nie znam i łączy mnie tylko to że chodziła do tego samego liceum co ja.A że sie dostała to musi o czymś świadczyć- jak nie urodzie to o zaradności;p. Tak czy inaczej mi to lotto może wygrać może upaść wszystko od niej zależy.
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx
dnia 27.07.2010, 11:41 · Zgłoś
i ona ma byc piekna ?
wstyd dla jasła
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 27.07.2010, 11:30 · Zgłoś
luldzie dajcie spokój tej dziewczynie, chciała coś osiągnąć, pokazać że coś potrafi a wy co?:/ jak wy się zachowujecie? Katolicy?
Odpowiedz
0
@ poker
dnia 27.07.2010, 11:26 · Zgłoś
Bosh czy nikt nie zauważył, że ona ma [...] ogromne stopy? W balerinach wyglądają jak naleśniki... OK ma świetne ciało, na które pracowała ciężko - wolała to zamiast się uczyć do szkoły, czy choćby na maturę - i widać jakie ma wyniki, ale jej twarz bez tony makijażu wygląda okropnie. Dziwną ma tą twarz - nic tu do siebie nie pasuje, i jeszcze te fałszywe, małe, głęboko osadzone [...] oczęta - oczy to zwierciadła duszy, widać jej nie jest za piękna... Ja jej teraz proponuje spiąć wyrzeźbione pośladki i solidnie przysiąść, no chyba ze rodzice już przekupili komisje która będzie pilnować.
Odpowiedz
0
@ gdbsc
dnia 27.07.2010, 11:23 · Zgłoś
[...] jesteście. Dziewczyna odważyła się niech korzysta. Każdy z was mógł spróbować a nie teraz wielka krytyka pod jej adresem.
Odpowiedz
0
@ Monia
dnia 27.07.2010, 11:14 · Zgłoś
Sztucznie wychodzi na tych zdjeciach, widzialam ja nie raz i fakt glowe nosi wysoko ale ma to cos w sobie a co do matury to moze byla zajeta przygotowaniami do konkursu!!!!Ludzie a co ta matura daje??Lepsza praca?nie! bo jej zwyczajnie nie ma..ale i tak trzymam kciuki bo to male miasteczko i ciezko sie komus wybic a jak juz to ludzie zamiast dopingowac i tym samym promowac miasto to nie zazdrosc was zzera...jestescie zalosni i to strasznie ..komentarze nie adekwatne do sytuacji,spekulacje na temat komu sie podoba a komu nie a czy wy sie wszystkim podobacie?..w wiekszym miastach tego nie ma...i po tym sie poznaje wioski!!!
Odpowiedz
0
@ QQ
dnia 27.07.2010, 11:06 · Zgłoś
Gratuluje powodzenia ;-)
Odpowiedz
0
@ do spioch
dnia 27.07.2010, 11:03 · Zgłoś
960 zł za tydzień to nie tak mało.
Odpowiedz
0
@ Okolice
dnia 27.07.2010, 10:35 · Zgłoś
Brawo , przynajmniej miała odwagę spróbować :))
Odpowiedz
0
@ JAŚLANIN
dnia 27.07.2010, 10:28 · Zgłoś
Najpierw się wykształć,a później karierę rozkręcaj!Kawał [...].
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 27.07.2010, 10:15 · Zgłoś
co wam [...] ta dziewczyna zrobiła ze matury nie zdała ze pusta mówi się trudno dostała się niech spróbuje swoich sich a nóż i wygra a tych co o maturę chodzi to polowe także nie zdało [...] i tyle zazdrość ludzie jest straszna dziewczynie się udało wybić to każdy ja jedzie jednak polak to polak zeby tylko drugiemu w [...] dać i aby każdy miał gorzej tylko nie on mozg_on
Odpowiedz
0
@ arcybiskup
dnia 27.07.2010, 10:07 · Zgłoś
zawistne buraki - [...] do stajni końie paść !!!
i jeszcze do tych lachonów co tutaj piszą,
żal [...] wam ściska

OLGA POWODZENIA
Odpowiedz
-1
@ ooo
dnia 27.07.2010, 10:05 · Zgłoś
za duży [...]!!!
Odpowiedz
0
@ Jaślok
dnia 27.07.2010, 09:58 · Zgłoś
Strasznie pusta dziewczyna niema na prawde czego zazdroscic bo tak tempej strzały to tylko mozna pozalic szkoda ze takie cos ma reprezentowac Jasło
Odpowiedz
0
@ DX37
dnia 27.07.2010, 09:50 · Zgłoś
Każdy kozak przez neta albo zazdrość albo nie wiem co . Powodzenia Olga :)
Odpowiedz
0
@ [...], ale z maturą
dnia 27.07.2010, 09:20 · Zgłoś
"MYŚLISZ ZE JAK KTOŚ MAM MATURE TO JEST ODRAZU MĄDRY?"

Nie, myślę, że jak ktoś nie zdał tak banalnej prostej matury to jest głąbem. Plastik, plastik i jeszcze raz plastik.

PS: Nie jestem grubym pasztetem, jestem nawet przystojnym chłopakiem ;)
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 27.07.2010, 09:08 · Zgłoś
Jak wygra i zostanie miss POLSKI to też będziecie zrzędzić że [...] pusta itp
Ja Wam dobrze radze WEŹCIE duuuuuuuuuuuuży rozbieg i [...] w ścianę ! ! !

Zazdrośnicy, kompleksiarze [...] wam w twarze !
Odpowiedz
0
@ tiki
dnia 27.07.2010, 08:55 · Zgłoś
no i co z tego ze nie zdala matury ci co nie zdaja matury w 90% lepiej maja niz te [...]
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 27.07.2010, 08:06 · Zgłoś
Zakładając, że komentarze nt. panny Oli Lackosz piszą małoletnie poniżej 20 roku roku życia, powiem krótko: należy mieć nadzieję, iż kryzys ekonomiczny wkrótce się skończy i zmywaki w UK będą znowu przyjmować :D Bo niezależnie od waszego wykształcenia, jest to jedyne sensowne miejsce pracy dla większości z was :D A pannie Oli życzę wygranej, bo to fajnie jest, jak ktoś z Jasła odnosi sukces na skalę kraju :D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 27.07.2010, 08:04 · Zgłoś
Na tym zdjęciu to fajnie wygląda, [...]i. Na innych mi się nie podobała, najlepiej było by ją zobaczyć na żywo, bo te foty coś przekłamują :)
Odpowiedz
0
@ rotfl
dnia 27.07.2010, 08:01 · Zgłoś
Ci wszyscy ktorzy pisza o zazdrosci niech pomysla najpierw kto komu moze zazdroscic :
z jednej strony ona , dostala sie do finalu miss polonia , z drugiej strony te wasze ' zakompleksione pasztety ktore nie dostaly sie do finalu miss polonia , aczkolwiek zdaly mature i kiedy Olga bedzie sobie lazic po scenie i przegra one beda osiagaly jakis cel w zyciu ktory pozniej zaowocuje praca z wysokim wynagrodzeniem podczas gdy dla ludzi bez matury jest mmiejsce w mpgk.
Wiec zastanowcie sie kto moze komu zazdroscic a pozniej dopiero piszczie.

Pozdro obroncy ucisnionej.
Odpowiedz
0
@ Kail
dnia 27.07.2010, 06:43 · Zgłoś
Brawo...gratulacje...wszystkie te komentarze typu brak matury to czysta zazdrosc...powodzenia zycze !
Odpowiedz
0
@ spioch
dnia 27.07.2010, 06:33 · Zgłoś
A mi sie wydaje ze wy wszyscy jej zazdrościcie:Pjest ładna ma czym odychać a ze matury nie zdała to kogo to opchodzi ? ja mam studia i pracuje za 960zł więc przestancie robić [...]!!! powiniśce sie cieszyć [...] !!!
Odpowiedz
0
@ zenka
dnia 27.07.2010, 06:03 · Zgłoś
gratulacje.To czas tej dziewczyny.Musi go dobrze wykorzystać.Podziwiam za odwagę.życzę wytrwałości.Ważne żeby coś zrobić ze swoim życiem.
Odpowiedz
-1
@ umub
dnia 27.07.2010, 02:00 · Zgłoś
Gratuluję, cieszę się, że ktoś z Jasła będzie reprezentował Podkarpacie, ale naprawdę Olga jest tylko ładna, nie jest piękna - razi mnie jej sztuczność - prawie jak na miss world [...]. Wygrać to ona może tylko, jeżeli da po kolei wszystkim jurorom. Bo patrząc na zdjęcia finalistek - pięknych długonogich blondynek mam pewne wątpliwości. Uważam, że Polskę powinny reprezentować dziewczyny o urodzie Słowianek - Laura Gałka była piękna, ale niestety za niska. Olga ma żydowskie korzenie, jednak nie jest tak piękna i delikatna jak typowe Żydówki. Życzę jej jak najlepiej, ale wybór Olgi na miss Polonia będzie oznaczał rokroczny spadek poziomu - do tego konkursu nie zgłaszają się już piękne dziewczyny - teraz robią to tylko i wyłącznie zwyczajnie ładne
Odpowiedz
2
@ koko
dnia 27.07.2010, 01:59 · Zgłoś
[...] spoko a inteligencji za grosz :P //"spontanicznie"
Odpowiedz
0
@ do xx
dnia 27.07.2010, 01:11 · Zgłoś
OJ nie każdemu -, mnie osobiscie się nie podoba podobnie jak wielu moim kumplom, brzykda jest jej twarz, ciało może i ma ładne, poza tym takich jak ja jest mnóstwo, bo wielu znajomych jej wręcz nie cierpi i jest mnóstwo piękniejszych w samym Jaśle, ale trzeba przyznać, Olga rozumem, pustotą i twarzą odraża, ale nadrabia ciałem ;-]
Odpowiedz
0
@ enriqe
dnia 27.07.2010, 01:03 · Zgłoś
bralby Cie no nie powiem <[...]>
powodzenia..
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 27.07.2010, 00:46 · Zgłoś
ładna jest i co do "[...], ale z maturą" ,że być może nie Zdała. Znaczy to coś? Ile jest ludzi co mają wzystko a nie mają wykształcenia. I na odwrót. Heyo.
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 27.07.2010, 00:46 · Zgłoś
do xx... dlaczego odpowiadasz za wszystkich facetów "każdemu facetowi się podobasz jesteś piękna" bez przesady stary. To że tobie się podoba to nie znaczy, że innym również. Nie powiem bo jest atrakcyjna, ale są dziewczyny dużo bardziej ładniejsze, które np nie zgłaszają się do takich konkursów.
PS życzę powodzenia
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 27.07.2010, 00:37 · Zgłoś
Każdy Jaślanin, każda Jaślanka może być dumna że jest w szestnastce najładniejszych - BRAWO! Olu nie przejmuj się komentarzami tych co nic nie osiągneli, a tylko zazdroszczą.
Odpowiedz
0
@ Edek
dnia 27.07.2010, 00:29 · Zgłoś
... że niby taka z niej miss, że każdemu kolesiowi się podoba? jedyne miss jakie tu widzę to mis(s)understanding... trzeba coś jeszcze sobą reprezentować... sam plastik nie wystarczy... pzdr dla fanek Joli Rutowicz :P
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 27.07.2010, 00:20 · Zgłoś
O żadnej dziewczynie, która dostała się do Miss Polonia nie ma tyle złych komentarzy co o Miss Podkarpacia. Wiem, że 90% z nich to czysta prawda bo znam Olgę osobiście. Jest pustą lalą, która myśli, że jak się ma kasę to można wszystko.
Ciało faktycznie ma niezłe i ćwiczyła na nie - nie przeczę.
Co do całej reszty są wielkie zastrzeżenia.

Mimo wszystko - powodzenia :D
Może [...] od życia i zrozumiesz że kasa i wygląd to nie wszystko, bo żeby coś w życiu osiągnąć i być cenionym trzeba wiele poświęcić i włożyć w to nie tylko [...] , ale SERCE.
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 27.07.2010, 00:15 · Zgłoś
Czego tu zazdrościć ani urody ani inteligencji..."nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba" a komentarze nie są objawem typowej zazdrości są tylko wyrazem swojej opinii do której każdy ma prawo więc zamiast kłócić się miedzy sobą napiszmy swoje zdanie i koniec a to czy się komuś to zdanie podoba czy nie to jego indywidualna sprawa... i nie musi pokazywać tego publicznie obrażając kogoś kto ma odmienne zdanie do niego. Jednym się Olga będzie podobała innym nie ....
Odpowiedz
0
@ jasło
dnia 27.07.2010, 00:10 · Zgłoś
zostaniesz miss polonia - jasło jest z tobą
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 27.07.2010, 00:04 · Zgłoś
cikawe ile musiała zrobic lodow zeby wygrac???ha,ha,ha,chyba więcej niz algida.ha.ha.
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 26.07.2010, 23:58 · Zgłoś
[...] matura tu ma [...] nie znaczenie! myślisz ze jak ktoś mam mature to jest odrazu mądry? wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją. pozatym wykształcenie nie ma znaczenia w wyborach miss:) a oldzia jest piękna. a ty jesteś pewnie jakimś grubym pasztetem którego aż ściska z zazdrości że taka śliczność wygrała. wole oldzie bez matury niż takiego [...] grubego paszteciora z maturą haha.
Odpowiedz
0
@ v
dnia 26.07.2010, 23:56 · Zgłoś
Zaraz znów się zacznie na nią najazd zazdrośników i pustaków Ale ja ci szczerze gratuluje:)
Odpowiedz
0
@ od tyłu
dnia 26.07.2010, 23:52 · Zgłoś
koło chołpy by była hahaha
Odpowiedz
0
@ do xx
dnia 26.07.2010, 23:50 · Zgłoś
Jestem facetem i ona mi się nie podoba. No chyba że ze mną coś jest nie teges. Ale zapewne więcej takich jest
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 26.07.2010, 23:50 · Zgłoś
ja jestem facetem, a mi sie nie podoba, jak juz zaczynasz dyskusje : ) nie mam nic do niej i nie mam zamiaru dyskutowac na jej temat. 5!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 26.07.2010, 23:26 · Zgłoś
Gratulacje Olga, każdemu facetowi się podobasz jesteś piękna!
Zaraz się pojawią komentarze [...] pasztetów, które Ci zazdroszczą. NIe przejmuj się, jesteś piękna
Odpowiedz
0
@ lucky_man
dnia 26.07.2010, 23:24 · Zgłoś
powodzenia życzę ;)
Odpowiedz
0
@ boze
dnia 26.07.2010, 23:13 · Zgłoś
Kogo to interesuje ?-,-
Odpowiedz
0
@ viking78
dnia 26.07.2010, 23:12 · Zgłoś
I gratulować dziewczynie !Może się jej uda coś osiągnąć .
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 26.07.2010, 23:11 · Zgłoś
no jeszcze nie komentujecie??;D która pierwsza ją tu zacznie oczerniać...????
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 22.04.2013, 17:55 · Zgłoś
a ty przy[...]sem olciasa już długo jesteś?
Odpowiedz
0
@ bum
dnia 26.07.2010, 23:10 · Zgłoś
Gratuluję Olga i trzymam kciuki!!! :)
Odpowiedz
0
@ [...], ale z maturą
dnia 26.07.2010, 23:10 · Zgłoś
haha maturzystka, która nie zdała matury hahaha jako jedna z dwóch osób w liceum :D niech się tym pochwali :D dyskwalifikacja ;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.