Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Opowiedział o samobójstwie w Internecie

67

Informacja od internautki oraz współdziałanie policjantów z Otwocka i Jasła pozwoliły uniknąć tragedii. Funkcjonariusze uchronili przed nieszczęściem mężczyznę, który groził, że odbierze sobie życie. Policjanci odnaleźli go i przekazali pod opiekę lekarską. 

W miniony wtorek mieszkanka Otwocka zadzwoniła do dyżurnego miejscowej komendy Policji z prośbą o pomoc. Kobieta poinformował, że rozmawiała za pośrednictwem komunikatora internetowego z mężczyzną twierdzącym, że nie jest w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami, które go dotknęły i zamierza popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania, których celem było ustalenie dokładnego miejsca pobytu desperata. Okazało się, że grożącym odebraniem sobie życia jest mieszkaniec Jasła. 

Zgromadzone informacje policjanci z Otwocka przekazali dyżurnemu jasielskiej komendy, który skierował pod wskazany adres policyjny patrol. W mieszkaniu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który przyznał, że ma problemy i chce popełnić samobójstwo. Wymagał on pomocy lekarskiej. Na miejsce policjanci wezwali zespół pogotowia ratunkowego, który przewiózł mieszkańca Jasła do szpitala.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 61

Dodaj komentarz Widok:
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 19:53 · Zgłoś
zamiast ludzią pomagać w potrzebie to chcą karać mandatem za niby niepoctawne ich wezwanie
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 19:49 · Zgłoś
policja z jasła ciągle sie myli zamiast łapać przestęców to chwytają sie niewinnych jak popiją to wtedy widzą problem i dają mandaty
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 19:42 · Zgłoś
nie można liczyć na policje w jaśle i w dębowcu jak nie mogą pomuc
Odpowiedz
5
@ HEHE
dnia 06.10.2012, 22:33 · Zgłoś
A co do niedoszłego [...] - brawa dla dziewczyny, która się nie bała i na to zareagowała, teraz może się pochwalić że ocaliła życie ludzkie. Niestety jest wielu ludzi, którzy milczą i przymykają oczy na tragedię a mądrzy i odważni stają się dopiero po wszystkim. Dziś bardzo rzadko można się natknąć na kogoś, kto ma odwagę powiedzieć "nie" . Czasy znieczulicy zobojętniają ludzi, ale trzeba pokazać, że trzeba być człowiekiem czynu.
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:30 · Zgłoś
no chyba potrzeba mieć siłe
Odpowiedz
1
@ HEHE
dnia 06.10.2012, 22:25 · Zgłoś
I co, zamierzasz przejść przez morze czerwone ? XD
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:06 · Zgłoś
no a co chcesz iść ze mną
Odpowiedz
1
@ ppp
dnia 05.10.2012, 21:29 · Zgłoś
Sven juz nie pisze...zioła przestały działac...heheheheh
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 05.10.2012, 22:06 · Zgłoś
Stoję na brzegu Jordanu...
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:08 · Zgłoś
a ja nad niagarą może sie spotkamy w niebie
Odpowiedz
-1
@ PanPiłka
dnia 05.10.2012, 19:20 · Zgłoś
Pamiętaj, że w internecie nie jesteś anonimowy no chyba że używasz sieci TOR :)
Odpowiedz
0
@ viva
dnia 05.10.2012, 12:40 · Zgłoś
ludzie teraz tak beda robic.coraz czesciej
coraz dziwniej sie dzieje ze wszystkim
zwlaszcza z ludzmi
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:10 · Zgłoś
no właśnie
Odpowiedz
4
@ jaś
dnia 05.10.2012, 09:53 · Zgłoś
to żyjąc w takim wspaniałym kraju,Wałęsy i Tuska nie widział sensu życia ???,przecież tu pracować nie trzeba bo pracy niema,chorować nie trzeba bo do lekarza kolejki roczne a gdy dożyjesz to na wykupienie lekarstw cię nie stać,nad bezpieczeństwem czuwa 17 służb które bandziora mogą mandatami karać to nie to co za komuny [...] jedna [...] i ormo czuwało.ŻYĆ NIE UMIERAĆ bo rodzina nie będzie miała za co pochować,zasiłki pogrzebowe obniżane a ceny rosną.
Odpowiedz
2
@ emeryt
dnia 05.10.2012, 14:14 · Zgłoś
Też mu się dziwię... No, chyba, że nadmiar polityki miłości go zmęczył?
Odpowiedz
-4
@ Sven
dnia 04.10.2012, 23:05 · Zgłoś
Wiecie ludzie jak działa władza na każdym szczeblu ? Władza zamienia cię w niewolnika po to aby zamienić cię w robala i rozdeptać ich jedyna bronią jest strach jednakże teraz to ja będę strachem dla władzy i wówczas---,,Prawda jak oliwa na wierzch wypływa''
Odpowiedz
9
@ marian
dnia 05.10.2012, 00:40 · Zgłoś
Albo nie potrafisz pisać po polski albo [...] psychicznie. Napisz co masz, skąd i na kogo. Ale spokojnie bo nikt nic nie rozumie. Albo nie pij jak piszesz na forum .
Odpowiedz
8
@ do sven
dnia 05.10.2012, 01:04 · Zgłoś
gość jest [...]...pisze sam do siebie i na swoje zwidy odpisuje...[...] masz berecik i [...]ko
Odpowiedz
2
@ Pola
dnia 05.10.2012, 02:18 · Zgłoś
A mnie zaciekawił :)
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 19:58 · Zgłoś
ty jesteś psychiczna
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:14 · Zgłoś
strach to ludzi słabych a jak chcą sie bać to niech ich rozgniotą
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 04.10.2012, 22:44 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-5
@ Sven
dnia 04.10.2012, 22:40 · Zgłoś
...To jest dobry donos jest ogólny z końca 60 lat na początku jest nabite ,,POUFNE'' cyt.W załatwieniu tamt.plecenia z dnia... 19... roku wydział spraw wewnętrznych po rozpoznaniu tej sprawy zapodaje:Na terenie tut.powiatu zamieszkuje około 30 rodzin narodowości ukraińskiej i około 55 rodzi mieszanych największe skupisko zamieszkuje tereny przygraniczne-Grab,Ożenna-Krempna bo 25 rodzin,zaś mieszanych 45 rodzin... i dalej np.Sytuacja ekonomiczna tych rodzin jest w większości dobra,gospodarstwa są prowadzone przeważnie przez osoby starsze/rodziców/ gospodarstwa liczą od 6ciu do 10 ha.(piszę też o pożyczkach jakie ludzie brali)Dalej cyt: na stan ludności tylko 3 z nich jest członkami PZPR pozostali nie przejawiają chęci wstąpienia do partii,zaś udział ich w życiu społecznym i w dyskusji jest bierny.
Zarząd główny odnośnie powiatu wniósł sprawę do prokuratury powiatowej w Jaśle i przeprowadzenie dochodzenia w sprawie obywatela ... oraz ... z Grabu Reszty nie będę pisał bo trudno by było w to uwierzyć.
Odpowiedz
5
@ do sven
dnia 05.10.2012, 01:06 · Zgłoś
odmieńcu ale nie ma juz PZPR...przestaw budzik lub [...] sie w główke...bo mózgu to nie masz
Odpowiedz
2
@ Sven
dnia 05.10.2012, 18:29 · Zgłoś
A chcesz o solidarności ?
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:00 · Zgłoś
albo ty he he
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:15 · Zgłoś
a chce he he
Odpowiedz
-12
@ Sven
dnia 04.10.2012, 21:56 · Zgłoś
...Jeden donos mi się podoba na mnie cyt. ,,Podoba się kobietą '' choroba nie wiedziałem,że mam takie wzięcie co !
Odpowiedz
10
@ do sven
dnia 05.10.2012, 01:02 · Zgłoś
ty normalny nawet sie nie urodziłes
Odpowiedz
0
@ Audi
dnia 08.10.2012, 19:13 · Zgłoś
ano tyz prowda
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:25 · Zgłoś
no widzisz jesteś popularny jak [...]
Odpowiedz
-6
@ hkemded,d
dnia 04.10.2012, 21:32 · Zgłoś
Jak sie nazywał i gdzie mieszkał ???
Odpowiedz
0
@ pawel
dnia 05.10.2012, 14:58 · Zgłoś
pesel i nr ubezpieczenia tez chcesz?
Odpowiedz
-6
@ @ Sven
dnia 04.10.2012, 21:27 · Zgłoś
...groził, że odbierze sobie życie - Ale KOMU?! - ja sie pytam...
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:23 · Zgłoś
to sie pytaj ale kogo?
Odpowiedz
3
@ psychic
dnia 04.10.2012, 21:03 · Zgłoś
Teraz gość się leczy a jak w przyszłości zobaczy ten artykuł na tej stronie w archiwum to znów wpadnie w depresje i będzie chciał się [...]. Po co ten artykuł?
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:22 · Zgłoś
by mu pomóc [...]
Odpowiedz
-7
@ Sven
dnia 04.10.2012, 20:15 · Zgłoś
Zatem nie ma po co jechać na Krym bo pełno Tatarów i Mongołów w jasielskiej policji.
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:21 · Zgłoś
no prawde mówisz hej
Odpowiedz
-6
@ PENRTOK
dnia 04.10.2012, 19:53 · Zgłoś
Skad ten gosc jest ??
Odpowiedz
-7
@ juzeks
dnia 04.10.2012, 19:50 · Zgłoś
jak ten gość sie nazywal i skad byl dokladniejj wie ktos ? ???
Odpowiedz
-15
@ Sven
dnia 04.10.2012, 19:06 · Zgłoś
Ja jakbym doszedł do takiego punktu to przed śmercią nastąpiła by masakra ,o której by mówił cały świat,a moje uderzenie nastąpi w [...] z policji i prokuratury w osobników,którzy kopią leżącego po nerkach i żołądku [...] i [...],którym wydaje się,że człowieka administracyjnie mogą poniżyć.Tak się składa,że w chemii jestem mistrzem zatem mogę jak ktoś chcę przepis (skuteczny) najłatwiejszy jest pył z węgla drzewnego pomieszany z benzyną pojemnik stosować tylko i wyłącznie z diamagnetyków chyba,że będzie ustawiony na nieusuwalność stal pod wpływem tarcia wytwarza ładunki elektryczne,na które pył węglowy jest bardzo wrażliwy zatem wystarczy auto za 100 złotych i pełna wielka beczka pyłu z benzyną albo coś mocniejszego to już wymaga nieco więcej instrukcji problem jest podczas spalania w pojemniku (beczka,rura zaspawana itp)chodzi o brak tlenu idzie i to ominąć należy wówczas zastosować wspomagającą substancję,która podczas spalania wytwarza tlen jak ma to miejsce podczas wystrzału w łusce.Próby już raz zrobiłem i działa,że złoto sam się zdziwiłem gdyby mnie zatrudniły taliby mógłby wytwarzać nieograniczoną ilość na dywersje tego bandyckiego kraju.Nie wierzcie ludzię w żadną policję bo to zwyczajne oprychy bez żadnych zasad nich mi tylko psy podskoczą będzie Brevik bis z Jasła.
Odpowiedz
5
@ kicek
dnia 04.10.2012, 19:15 · Zgłoś
mistrz z chemii !
Brevik z jasła !
genialne.
Odpowiedz
-6
@ Sven
dnia 04.10.2012, 19:17 · Zgłoś
Chcesz przepis na coś lepszego niż heksogen ?
Odpowiedz
4
@ ZUZA
dnia 06.10.2012, 16:38 · Zgłoś
Sven jaki ty [...] aż mi cię szkoda!!!
Odpowiedz
3
@ l.
dnia 07.10.2012, 11:37 · Zgłoś
No no no.Może by to i wybuchło,ale nie sądzę,żeby to był tak jak ktoś napisał "heksogen" - z tego co wiem,to na heksogen potrzebne są chyba metanol i amoniak.
Już nie wspominając,że zamiast kombinować jak koń pod górkę w naszych warunkach łatwiej zrobić ANFO albo kupić kilka butli z gazem i gotowe - tacy z was chemicy i specjaliści od materiałów wybuchowych,a na to nie wpadliście... phi...
No akurat Svenowi się nie dziwię,[...] to i nie potrafi zrozumieć,że może wylecieć w powietrze zanim cokolwiek wysadziłby...

A tak wogóle co do tych pomysłów i stylu pisania Svena mam prosty komentarz:

Chłopie,schizofrenię się LECZY,weź do [...]wy nędzy te tabletki które ci przepisali !!!
Odpowiedz
4
@ PiS-man
dnia 04.10.2012, 16:38 · Zgłoś
I co dalej? Postawią policjantów koło niedoszłego desperata, by go pilnowali? Miesiąc, dwa, rok? Dziesięć lat?
Odpowiedz
21
@ sysuni@15
dnia 04.10.2012, 15:58 · Zgłoś
Nic wesołego... Mezczyzna sie podlamal bo kazdy wie jakie mamy czasy... Zdrowiej Chlopie i staw czoła temu systemowi!!! JKS1910!
Odpowiedz
0
@ oO-;)
dnia 04.10.2012, 15:29 · Zgłoś
jezeli kpp w jasle nadaje juz artykul to przynajmniej zadbaliby zeby byl dobrze napisany, z tego co wiem kobieta to ona,! tak to juz jest jak ma sie prace w policji po znajomosci!
Odpowiedz
-33
@ Emily
dnia 04.10.2012, 15:16 · Zgłoś
Trzeba być [...], by mówić o tym w internecie.
Odpowiedz
36
@ dragoness
dnia 04.10.2012, 15:23 · Zgłoś
Dlaczego od razu [...]? To swoiste wołanie o pomoc, a może nie przypuszczał, że są go w stanie tak szybko namierzyć. To jednocześnie przestroga dla wszystkich "internetowych szczekaczy", którzy obrażają rozmówców, myśląc, że są anonimowi.
Odpowiedz
2
@ PiS-man
dnia 04.10.2012, 16:40 · Zgłoś
Jest to też mrs dragoness dowód na totalną inwigilację społeczeństwa przez Państwo... Nie przeraża to pani?
Odpowiedz
7
@ dragoness
dnia 04.10.2012, 18:53 · Zgłoś
Dopóki mam czyste sumienie, to nie bardzo. I tak gdzieś leży moja teczka, bo taką standardowo zakładano studentom "zachodnich" filologii. Taka inwigilacja jest na całym świecie, a nam dodatkowo zafundowano dziś nowelę ustawy o zgromadzeniach. To przeraża mnie bardziej.
Odpowiedz
-8
@ Emily
dnia 04.10.2012, 19:25 · Zgłoś
Wołanie o pomoc? Nie zawsze, uwierz.
Niektórzy nie pozwolą sobie pomóc. Chcesz na siłę to robić?
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 05.10.2012, 06:58 · Zgłoś
Jeśli ktoś jest zdeterminowany, to to robi, a nie o tym mówi. A próbować pomóc trzeba zawsze.
Odpowiedz
-2
@ DżesiDżejms
dnia 06.10.2012, 14:41 · Zgłoś
Ludzie jakie wołanie o pomoc? Policja pojechała pod adres wskazany i podany przez dziewczynę.O jakim namierzaniu Wy mówicie? Gdyby sami mieli ustalić adres czytalibyście dzisiaj artykuły o desperacie z problemami, który odebrał sobie życie.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 07.10.2012, 16:27 · Zgłoś
Też cię kocham, Svenie. Odstaw [...].
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:18 · Zgłoś
a poco by cie obwiniali
Odpowiedz
-5
@ @@
dnia 04.10.2012, 15:14 · Zgłoś
ale szybcy jesteście. już od samego rana wiadomo było o tym na innym portalu ! co usuniecie komentarz. widac co za ludzie pracuja dla portalu ! radoche bedziecie mieli ze usuniecia komentarz. powodzenia
Odpowiedz
-27
@ @@
dnia 04.10.2012, 17:43 · Zgłoś
jejku dziekuje WAM jestem zdziwiony ze komentarzy nie usuwacie! Bóg Wam zapłac
Odpowiedz
0
@ bovoi
dnia 26.10.2012, 20:16 · Zgłoś
no właśnie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.