Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

OSP Harklowa: nowy Renault Traffic dla strażaków

50

Ochotnicza Straż Pożarna w Harklowej zakupiła nowy, lekki samochód ratowniczo-gaśniczy. Koszt zakupu poniósł Zarząd Główny OSP, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i OSP w Harklowej.



-
Staliśmy się posiadaczami - pierwszego nowego pojazdu pożarniczego w 113-letniej historii naszej jednostki. Dotychczasowy park samochodowy, którym dysponuje nasza jednostka Star 244 oraz Mercedes – to już „dziadki”  prawie trzydziestoletnie.Do tego szacownego grona dołączył dzisiaj nowy Renault Traffic. - powiedział nam Wiesław Świątek, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Harklowej.

Całkowity koszt zakupu pojazdu z wyposażeniem to 120 tysięcy złotych. - Nabyliśmy go dzięki wsparciu finansowemu: Zarządu Głównego ZOSP RP 50 tysięcy złotych, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska 20 tysięcy złotych. Pozostałe 50 tysięcy ufundowaliśmy sobie sami. Są to pieniądze pochodzące z działalności gospodarczej  wypracowane przez druhów nasze Jednostki. Zrzekając się gratyfikacji z wykonywanej pracy oraz przekazując wszystkie dochody ryczałtowe z udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych Druhowie przekazali je w całości na zakup tego samochodu. - zaznaczał Wiesław Świątek.



- W chwili obecnej można będzie przy wykorzystaniu  samochodu prowadzić akcje ratowniczo-gaśnicze. Po doposażeniu pojazdu w najbliższej przyszłości w niezbędny sprzęt można będzie wykorzystywać go w akcjach ratownictwa technicznego.  Można powiedzieć, że jest to samochód pierwszego uderzenia -
wyjaśniał p. Świątek.

ks

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Euro
dnia 05.05.2012, 17:57 · Zgłoś
Renault trafic idealny do ratownictwa technicznego (drogowego) lekki osczędny szybko dojeżdza na miejsce zdarzenia nie musi mieć dobijanego powietrza zanim inni dobiją powietrze ten będzie już na miejscu no chyba że mają podpięty kompresor pod selektywne albo wogule nie zchodzi im powietrze co jest mało prawdopodobne nie wymaga dużego wkładu finansowego w przeciwieństwie do GBA czy GCBA itp. może służyć również jako samochód Ratowniczo Gaśniczy posiada wyciągarkę i może wjechać tam gdzie inne samochody mogły by utonąć bo są zaciężkie swobodnie można też wybrać się nim na wycieczkę moim zdaniem samochód niezawodny i może brać udział w różnego rodzaju działaniach Ratowniczych zamiast wkurzać się z zazdrośći to lepiej by było się o taki postarać :]]
Odpowiedz
0
@ xp1
dnia 15.07.2011, 08:32 · Zgłoś
Po co chwalić się samochodem nowym w straży na forum ? Przecież większość [...] nie rozumie tago że OSP może uratować komuś życie , szybciej poprostu dojadą . Oczywiście wiedzcie o tym "szanowni nierozumni" że każda OSP działa w czynie społecznym i nikt za akcje nie dostaje kasy HE a jak nażekacie że takie działania są próżniactwem jak kupienie samochodu ratowniczego dla OSP TO IDŹCIE DO RZĄDU I KŁÓĆĆIE SIĘ O SWOJE
Odpowiedz
0
@ pysiek
dnia 16.10.2010, 18:24 · Zgłoś
Jestem tego samego zdania co "HR" :) Mimo tego myślę, że samochód jest troszkę za mały! Ale znając możliwości Harklowskich strażaków dadzą nim radę, w końcu mają jeszcze "[...]ka z PRL". I jeszcze sprostowanie do OSP HARKLOWA!!! Kunowska straż najwidoczniej nie ma odpowiedniego sprzętu by uczestniczyć w akcji pożarowej, dlatego nie jest wzywana i myślę że jej tez przydałoby się porządny pojazd! :)
Odpowiedz
1
@ HR
dnia 14.10.2010, 00:28 · Zgłoś
To naprawdę piękna inicjatywa ze strony harklowskich strażaków.Społeczność Harklowy ale i gminy Skołyszyn powinna to docenić.Niestety zdarzają się również obraźliwe komentarze,nieprawdziwe,a co za tym idzie zniechęca się ludzi do działania.Wieżę,że po wyposażeniu samochodu w odpowiedni sprzęt ratowniczy będzie służył do ratowania życia i mienia,a o harklowskich strażakach usłyszy się wiele dobrego.
Odpowiedz
0
@ druh boruch
dnia 11.10.2010, 23:39 · Zgłoś
Do: taki sobie strażak. Masz rację w stu procentach. Ale przecież to jest polskie piekiełko. A nasz teren nie odstępuje od normy (a nawet go przewyższa). Ciekaw jestem ile dokonali ci, którzy najwięcej opluwają. Ale myślę, a właściwie jestem pewien, że to bluzganie jadem, to ich największe osiągnięcie życiowe. W GÓRĘ SIKAWKI !!!
Odpowiedz
0
@ taki sobie strażak
dnia 09.10.2010, 23:01 · Zgłoś
Czytam sobie te wasze połajanki i niestety pusty śmiech mnie ogarnia. Najwięcej do powiedzenia mają ci co ognia większego niż na grillu nie widzieli.Nie wspomnę o pracy przy powodziach czy innych zdarzeniach.Przytoczę to co mnie osobiście już nie jeden raz dotknęło.Podczas tegorocznej powodzi , nie powiem na jakim osiedlu jakiego miasta na Podkarpaciu, po kilku godzinach umacniania wałów,po przeniesieniu w rękach setek worków z piaskiem gdy woda przerwała [...] i trzeba było budować nowy [...] w głębi osiedla na nasze głowy posypały się wyzwiska typu,"dlaczego [...]y
uciekacie i zostawiacie nasz blok na pastwę wody" w sytuacji gdy trwała obrona min. tego bloku to wielkie państwo z tego bloku miało radochę za darmo.Robili zdjęcia z okien,komentowali że worki nie są równo układane,że władze miasta mają ich daleko w nosie itd itp. a do pomocy wyszli tylko pojedynczy mieszkańcy tego bloku.Gdyby od razu wszyscy od razu zabrali się za robotę to na osiedlu na pewno nie było by wody.I tak samo jest z tymi waszymi komentarzami.Im mniej wiedzy w danym temacie tym więcej krytyki.Byle tylko dołożyć, byle ześwinić,byle wyśmiać i zohydzić.
Jakie to proste,siedzieć płasko na [...] w ciepłym pokoju przed kompem i na ogólnym portalu wylewać własne frustracje i pokazywać braki w podstawach swej wiedzy i wychowania.Ale powiadają że przyjdzie koza do woza.I gdy ci którzy tak krytykują jednostkę z Harklowej (i nie tylko z Harklowej) będą wołali pomocy, to wtedy z Judaszowskim oślizłym uśmieszkiem będą kadzić jacy to są szczęśliwi że strażacy z Harklowej przynieśli im pomoc. ale tylko do chwili gdy będą bezpieczni to zaczną na internecie wypisywać własne [...] na tych co ich ratowali.Mam już swoje lata.Nie jedna wielką wodę widziałem,nie jeden pożar gasiłem.I wiem jacy potrafią być ludzie.Dziesięciu podziękuje,wielu pomoże,ale zawsze znajdzie się jeden [...] co obsmaruje.Nie ma to znaczenia,czy to w Jaśle,czy w Tarnobrzegu,Białymstoku,Mielcu czy w Warszawie.Swoją drogą to bardzo ciekawe, jak można być takim wtórnym analfabetom który nie potrafi zrozumieć tego co przeczytał.Skoro w tekście pisze że ochotnicy z Harklowej własne pieniądze w wysokości 50 000
zł.potrafili wyłożyć na ten wóz a jeden z drugim mądry inaczej pisze że Harklowa ma rocznie 3 wyjazdy na rok to w takim razie skąd mają taką kasę?By zebrać takie pieniądze trzeba przepracować setki godzin i jeszcze na koniec oddać własne pieniądze na ten cel.
Odpowiedz
0
@ RADNY
dnia 09.10.2010, 18:51 · Zgłoś
Do Obserwatora ! Po pierwsze Samochód Co wozili wodę Jest własnością OSP Harklowa ! A nie własnością gminy !Paliwo Kupowali z własnych pieniędzy ! a nie dostawali z gminy ! Za wodę Którą brali to płacili ! to jak nie wiesz Panie OBSERWATOR to nie pisz głupot !
Odpowiedz
0
@ osp lubla
dnia 09.10.2010, 16:15 · Zgłoś
każda jednostka powinna mieć taki samochód albo jeszcze lepszy. a czy on będzie potrzebny to czas pokaże oby jak najmniej jechał do akcji nietrzeba zazdrościć tylko działać
Odpowiedz
0
@ barburka
dnia 09.10.2010, 15:28 · Zgłoś
ludzie proszę opamiętajcie się,zamiast cieszyć się ze coś się dzieje w waszej wiosce ,że chłopaki coś zkupili to wy zaraz krytyka ,,,,jak się nic nie dzieje to krytykujecie jak coś się dzieje to też krytykujecie ,wiecznie nie zadowoleni-a co do wyjazdów to daj boże oby nie było bo każdy wyjazd to przecież (jakieś nieszczęście)
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 09.10.2010, 09:47 · Zgłoś
Do osp Harklowa styl jakim piszesz to twój wizerunek ........nie ośmieszaj pięknej miejscowości jaką jest Harklowa.
Odpowiedz
0
@ Do OBSRWATOR
dnia 09.10.2010, 08:55 · Zgłoś
Po co sie wypowiadasz ja za przeproszeniem [...] wiesz ??
Zapewnieam cie ze [...] sie nowego auta na rozwozeniu wody dla ludzi i braniu za nią kase !
Odpowiedz
-1
@ do OBSERWATOR
dnia 09.10.2010, 08:23 · Zgłoś
za dowóz wody mieszkańcom to gmina wystawia rachunek i płaci się za wode jak i za paliwo w kasie w gminie. Samochód Star którym jest wożona woda nie został zakupiony przez gmine tylko ze środków własnych jednostki
Odpowiedz
0
@ patrzący i zdzwiony
dnia 08.10.2010, 23:55 · Zgłoś
do obserwatora "zarobili na działalności gospodarczej...ciekawe na jakiej" radze rozeznać temat nie martw sie na pewno nie twoje, a [...] jadem to każdy potrafi a co do samochodu "A tym,które im gmina zakupiła" po prostu żal czytać, a prywatny czas tych strażaków ?? samochód jak najbardziej potrzeby bo na forum są sami fachowcy od jednostek osp to na pewno pofatygowali się i znają statystyki akcji na terenie powiatu, hahahahaha, nie sądze ?? 123 miejscowe zagrożenia 23 pożary (strona powiatowej psp)? do obserwatora na pewno do miejscowych zagrożeneń wysyłane były samochody GCBA (mam nadzieje że znasz skrót) spalające o wiele "mniej" paliwa i "tańsze w utrzymaniu", a ty się troszczysz o finanse gminy to na pewno to uwzględniłeś, czyż nie ?? ciekawe która z jednostek która dostała nowy samochodzik miała w jego zakup własny ZAROBIONY wkład finansowy, bo wszędzie można przeczytać o nowych samochodach ale jakoś każda miała dotacje gminy tylko jakoś nie tutaj świetna współpraca, po prostu pogratulować faworyzować tylko jedna jednostkę a pozostałe to same sobie, chyba że jak tutaj troche chęci... ale jak to się mawia krytyk i eunuch z jednej są ... smutne jest niestety to że żaden nie potrafi
Odpowiedz
0
@ druh boruch
dnia 08.10.2010, 22:38 · Zgłoś
Iluż to malkontentów zebrało się na tej stronie. Ktoś coś osiągnął, to trzeba mu dowalić. To takie polskie, swojskie zachowanie. A że [...], [...] i zaściankowe, to już inna sprawa. Harklowscy strażacy, to jedyna grupa ludzi, która w tej wsi coś robi. I są tego wymierne efekty.W przeciwieństwie do "działań" innych [...] działaczy.
Odpowiedz
1
@ Osp Harklowa !!!
dnia 08.10.2010, 21:19 · Zgłoś
Po pierwsze te wasze komentarze sa smieszne i za te nazwiska światek i kuchta mozecie miec pojechane a przedewszystkim jestescie dnem co sie tak wypowiadacie sami my zarobili pieniadze na to auto i od 113 lat jest nowe auto a nie jakies [...]ki z czasow PRL a to co wy piszecie to swiadczy o was a nie o nas i jeszcze jedno nie jestesmy zadna [...] tylko jak byla powodz to kto ratowal wszystkich uczestniczylismy w mielcu sandomierzu a przedewszystkim pracujemy z wlasnej woli chcemy pomagac ludzią. A czy ono jest male czy wielkie dla nas to nie robi zadnej roznicy oby bylo jak naj mniej przydatne bo jestemy po to zeby ratowac ludzi i nie patrzymy ze w domu sa dzieci zona rodzina tylko idziemy lukiem w ogien i zastanowcie sie co piszecie na nasz temat bo jak cos sie dzieje powaznego w naszej gminie to dlaczego nie wolaja np. osp kunowa , osp pusta wola tylko Harklowa ;) jestesmy po to zeby ludzi ratowac a nie pokazywać sie jakie mamy najnowsze auta bo moze [...] zuk potrafi wiecej uratowac niz taki np star nie liczy sie czym liczy sie taktyka i umjetnosc i ogarnijcie z tym slownictwem pozdro dla jedynostek osp :)
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 08.10.2010, 20:09 · Zgłoś
pokaście lepiej Brzyski oni mają dopiero nowy wóz strażacki nowiusięnki
Odpowiedz
0
@ kkkkkkkkk
dnia 08.10.2010, 17:19 · Zgłoś
do wszystkich negatywnych.........to autko jest małe,ale takie własnie miało być.załatwione zostało przez jednostke i dla niej , a nie otrzymane jako prezent .osp samo wypracowało sobie pieniądze na niego.nie raz zobaczycie to auto w akcji i powiecie faktycznie daje rade!!!!!!!!!!!!!!!???
Odpowiedz
0
@ OBSRWATOR
dnia 08.10.2010, 12:28 · Zgłoś
zarobili na działalności gospodarczej...ciekawe na jakiej.Wydaje się,że wozili ludziom wodę,za to brali kasę.A woda była skąd?Z gminnego wodociągu.A skąd mieli paliwo do auta?A z gminy.A czyim autem wozili?A tym,które im gmina zakupiła.No i gmina nic nie dała.Ciekawe panie Swiatek,no nie?
Odpowiedz
0
@ zdziwiony o_O
dnia 08.10.2010, 10:26 · Zgłoś
Panie ha ha ha, grunt to współpraca? świetnie wyrobiona jest współpraca z jednostką szkoda ze tylko jedną, może ktoś by przedstawił zaangażowanie finansowe gminy w jednostki osp z wyszczególnieniem ile i dla kogo:P a co do pana psp świetnie rozeznanego w strukturze organizacyjnej, zna tez zapewne statystyki zdarzeń od początku roku dostępne na stronie psp 23 pożary, 132 miejscowe zagrożenia, przykład powodzi chyba najlepiej dowodzi że poza GCBA (skrót chyba zna?) potrzebne są samochody szybkie mobilne i małe bo po cóż gnać wielki wóz do akcji popowodziowej? Wielki szacunek dla strażaków że potrafili sobie sami zarobić jakieś pieniążki i przekazać na straż W CAŁOŚCI ciekawe która z jednostek która dostała teraz nowy wozik miała jakieś własne zaangażowanie finansowe w zakup, a tutaj widać że można;p poplujmy sobie jeszcze jadem wszyscy i będzie dobrze ;D
Odpowiedz
0
@ strazak OSP
dnia 08.10.2010, 10:03 · Zgłoś
Ludzie przestańcie pisać takie głupoty ! jeżeli jednostka OSP złożyła zamówienie na taki samochód to widocznie takiego im potrzeba ! Pisać głupoty w komentarzach to każdy potrafi ! ciekawe jak jeden z drugim jest taki mądry i pisze takie bzdury to ciekawe ile on by załatwił dla jednostki OSP! Podejrzewam ze nic bo jest ZEREM i umie Tylko napisać parę głupot w Komentarzu i najlepiej zęby nikt nie wiedział ze to on ! Bo tak to KAŻDY potrafi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ ha ha ha
dnia 07.10.2010, 23:07 · Zgłoś
trafic za rozwalajacego sie stara, który tak naprawde jest samochodem , spełniającym wszelkie oczekiwania dla gminy skołyszyn.......A Skołyszyn potrafi , a my nie .....najlepiej to nazekac na gmine i komendanta gminnego , a potem jesli cos nie wypali to zwracac wine na niego , a to trzeba troche popatrzyc na siebie : panie Ś... i panie K.grunt to współpraca ....
Odpowiedz
0
@ WWW.sp.wspsp często
dnia 07.10.2010, 23:02 · Zgłoś
prezes i komendant to normalnie ludzie z jakąs psychika nie zdrową. oni chca zrójnowac cały dobytek straży zdobyty przez naście lat i to przez całkiem kogo innego przysłógójąc sobie tego trafica. za tkie pieniądze to każdzy [...] dostałby auto i to i bardzo, bardzo lepsze... ale cóż nie tylko w sejmie są [...]
Odpowiedz
0
@ psp jasło
dnia 07.10.2010, 22:55 · Zgłoś
Harklowa to jednostka ksrg .podlega bezpośrednio jrg w jaśle jak i systemoiwi szybkiego reagowania w podległemu psp jasło> taki nowy wóz jednostce w Harklowej do ich mobilności i zaangażowania nie jest wogule potrzebny.to autko dla małych strazaczków co pocieszą sie nowym , głosnym sygnałem !!!!!PANOWIE PREZESIE I KOMENDANCIE JAK TAK MOZNA. JESLI NIKT Z TEGO AUTA NIE JEST ZADOWALONY, TO JAK MOZNA BYŁO GO WOGÓLE KUPIC............
Odpowiedz
0
@ harklowa strazak
dnia 07.10.2010, 22:47 · Zgłoś
ten trafic to porażka dla tak bardzo zaangażowanej jednostki we wszelakiego rodzaju interwencje, z którymi straż boryka się coraz częściej. Harklowa to jednostka bardzo aktywna i mobilna , należy do najaktywniejszych jednostek z województwa podkarpackiego, jako jednostka krajowego systemu ratowniczo gaśniczego KSRG i powinna doskonaqlić swój sprz
Odpowiedz
0
@ strażok
dnia 07.10.2010, 19:54 · Zgłoś
ale fury :}
Odpowiedz
1
@ zatroskany
dnia 07.10.2010, 19:29 · Zgłoś
Wreszcie Prezes kupił teściowej auto. Może go teraz polubi?
Odpowiedz
0
@ majster
dnia 07.10.2010, 18:43 · Zgłoś
halo halo, Harklowska straż sama sobie zapracowała na wóz więc co się ludzie czepiacie,?? zarobili to i mają. Proszę niech inne straże biorą przykład!!! jako druh jestem dumny z ich pracy i osiągnięć!!! oby tak dalej, nie damy się!!!
Odpowiedz
0
@ strażak
dnia 07.10.2010, 18:34 · Zgłoś
brawa dla strażaków z harklowej, którzy za własne pieniądze kupili wóz bez udziału gminy, która potrafi budować tylko remizy w Skołszynie, a nie mysli o innych wsiach!!a taka remize to pozazdrościłoby nie jedno OSP!!brawo dla zaradnych!!
Odpowiedz
0
@ harklowainka
dnia 07.10.2010, 18:20 · Zgłoś
Gratulacje:) oby wam dobrze służył i pomagał ratować ludzkie życie, a do wszystkich którzy Wam zazdroszczą to niech z Was biorą przykład.
Odpowiedz
0
@ do dtmpower
dnia 07.10.2010, 17:15 · Zgłoś
a co Ci do tego ile maja wyjazdów ?? maja tyle ile razy sa potrzebni ze malo to dobrze a poza tym prawie polowe zapłacili z własnych funduszy nie to co inne jednostki !
Odpowiedz
0
@ druh
dnia 07.10.2010, 16:58 · Zgłoś
stasek skad jestes???????
Odpowiedz
1
@ baster
dnia 07.10.2010, 15:40 · Zgłoś
taki samochodzik to jest fajny do powożenia sie a nie do akcji ratunkowych.jednostka w ksrg powinna posiadac funkcjonalne auto , a nie osobówke. ten trafic nie bedzie przydatny jednostce takiej jak Harklowa, która powinna posiadac sprzet najwyższej klasy .Panowie bez jaj!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ sk szkoł
dnia 07.10.2010, 15:03 · Zgłoś
dlaczego ? przecież wiadomo ! wszystkie fundusze gminne zostają w Skołyszynie ! i tak samo dzieje eis z pieniędzmi strażackimi ! za coś trzeba było skończyć remizę i kopic nowy samochód ! tylko ciekawe ile sami wypracowali pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
-1
@ obserwator
dnia 07.10.2010, 14:41 · Zgłoś
wszyscy by chcieli dostać samochód , najlepiej zęby gmina pokryła koszty wszystkiego a tu proszę , chłopaki sami zarobili pieniądze 50 tys na samochód a resztę uzyskali od Funduszu Ochrony Środowiska czy Zarządu Głównego ZOSP RP ! za to należny się im pochwała !! tylko ciekawe dlaczego gmina nic nie dała ? przecież ten samochód będzie służył nie tylko w Harklowej ! ale i uczestniczył w rożnych działaniach na całej gminie !!!!
Odpowiedz
2
@ stasek
dnia 07.10.2010, 13:53 · Zgłoś
A czemu zdjęcia ze Skołyszyna a nie z Harklowej? Ładnie by się nowe autko prezentowało na tle wielkiej obory zaadaptowanej na Dom Ludowy, z doczepioną remizą :)
Odpowiedz
2
@ żarts
dnia 07.10.2010, 13:48 · Zgłoś
Fajnie, kuchta i świątek mają nową zabawkę.
Odpowiedz
-2
@ osp harklowa
dnia 07.10.2010, 11:43 · Zgłoś
hmm po waszych komentach mozna stwierdzic ze jestescie laikami i nie wiecie w ogole o co chodzi a jak mi ktos pisze ze dawniej straz jezdzila duzymi wozami to leje ze smiechu wez sobie chlopie poczytaj a potem pisz glupie komentaze pff zal poprostu zazdroscicie
Odpowiedz
-1
@ poison
dnia 07.10.2010, 11:05 · Zgłoś
Do florek: po to zebys sierotko w lusterku samochodowym widzial normalne i wrazie czego ułatwił mu przejazd..
Odpowiedz
0
@ FLOREK
dnia 07.10.2010, 10:36 · Zgłoś
A dlaczego ma napis STRAŻ jakoś tak dziwnie od tyłu? Inne wozy mają normalnie.
Odpowiedz
0
@ Harklowiak
dnia 07.10.2010, 09:26 · Zgłoś
Teraz tylko czekać aż się Sepioł przed wyborami podepnie.
Odpowiedz
0
@ jazem
dnia 07.10.2010, 06:33 · Zgłoś
Zwora czeeeeeść ! :D
Odpowiedz
3
@ taczki
dnia 07.10.2010, 02:21 · Zgłoś
to auto miało trafić do osp dąbrówka...
Odpowiedz
0
@ Pseudonim?
dnia 06.10.2010, 23:41 · Zgłoś
Piękny :) Zawsze marzyłem o tym żeby pracować w straży poźarnej!!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 06.10.2010, 23:23 · Zgłoś
???????????
Odpowiedz
-1
@ mieciooo
dnia 06.10.2010, 23:20 · Zgłoś
a gdzie jest o OSP Brzyska oni tez maja nowy woz bojowy
Odpowiedz
1
@ motorniczy
dnia 06.10.2010, 23:13 · Zgłoś
Należało się to auto chłopom....
Odpowiedz
0
@ znajoma:)
dnia 06.10.2010, 22:37 · Zgłoś
oby wam nie był potrzebny!!!tylko zajmował miejsce:)
Odpowiedz
0
@ dziwne
dnia 06.10.2010, 22:36 · Zgłoś
Kiedyś straż jeździła dużymi wozami teraz dostają takie malutkie za niedługo będą jeździć rowerami xD
Odpowiedz
0
@ qq
dnia 06.10.2010, 22:19 · Zgłoś
I można bez czarnoksiężników, posłów, burmistrzów i senatorów normalnie poinformować i używać samochód w Straży?
Odpowiedz
-1
@ dtmpower
dnia 06.10.2010, 22:18 · Zgłoś
Ciekaw jestem po co Harklowej takie auto jak oni nie mają więcej jak trzy wyjazdy rocznie są inne jednostki którym bardziej przydałby się taki wóz!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.