Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

OSP Myscowa oddała 48-letniego Stara na sprzedaż

4

W ubiegłym roku strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Myscowej podjęli starania o pozyskanie nowego wozu strażackiego dla jednostki. Ich marzenia się spełniły i początkiem bieżącego roku sprowadzony został samochód ratowniczo-gaśniczy Star 266 z województwa warmińsko-mazurskiego. Dotychczasowy wóz, którym wyjeżdżali na akcje został wystawiony na sprzedaż. Star 660 wyceniono na blisko 9 tys. zł.

Samochód specjalny pożarniczy marki Star 660 przez wiele lat służył strażakom ochotnikom z Myscowej. Początkiem kwietnia br. gmina ogłosiła przetarg na jego sprzedaż. Cena wywoławcza pojazdu wynosi 7 235,77 zł netto. Wartość rynkowa samochodu wynosi 8900 zł brutto.

Star 660 jest to samochód specjalny pożarniczy wyprodukowany w 1972 r. z zabudową zewnętrzną pożarniczą z sygnałami świetlnymi, bez osprzętu specjalistycznego i zbiornika.Widoczne są uszkodzenia w pojeździe takie jak: zabudowa specjalna miejscowo pogięta z uszkodzeniami lakieru, poprzeczka tylna zderzaka pogięta, lampa zespolona tylna lewa- pęknięty klosz, tarcze kół – uszkodzenia powłoki lakierniczej, rama pomocnicza- miejscowa korozja, układ wydechowy skorodowany, lampa kierunkowa boczna lewa – brak klosza, kabina kierowcy z miejscowymi zagięciami i uszkodzeniami lakieru, silnik – wycieki oleju na uszczelnieniach.

Oferty można składać do piątku 17 kwietnia br. do godziny 10.00. Więcej informacji na temat przetargu znajdziecie <TUTAJ> .

Red.

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ooo(
dnia 21.04.2020, 21:25 · Zgłoś
ahaaaaa na złom
Odpowiedz
0
@ stasienek
dnia 21.04.2020, 20:50 · Zgłoś
Piękna maszyna
Odpowiedz
2
@ In vino veritas in aqua sanitas
dnia 16.04.2020, 08:28 · Zgłoś
Jak 9 tys. zł. wort, to po co sprowadzali innego gruchota. Tego było solidnie wyrychtować i służyłby jeszcze tyle samo lot
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 15.04.2020, 11:40 · Zgłoś
Złom na złom . Albo charytatywnie wystawić na allegro i kasę przeznaczyć na szczytny cel - impreze pod remizą :-)))
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.