Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ostrzeżenie o burzach z gradem

14

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że w dniu 6 czerwca od godz. 13.00 do 24.00 przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 20 mm do 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 70 km/h. Intensywne opady deszczu i burze mogą spowodować utrudnienia w komunikacji oraz lokalne podtopienia.

W związku z ostrzeżeniem uprasza się o dokonanie zabezpieczenia mieszkań i domów oraz innego mienia przed intensywnymi deszczami oraz dostosowanie prędkości jazdy pojazdów samochodowych do warunków atmosferycznych.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kukulele
dnia 09.06.2013, 13:08 · Zgłoś
a my zawadcoki ża fiksza nie widzieli burzy krucy fiksy szakruckie
Odpowiedz
3
@ c f
dnia 07.06.2013, 08:24 · Zgłoś
Do tego [...]ostwa na Podkarpaciu jeszcze tylko gradu brakuje.
wystarczy plaga ślimaków.
Odpowiedz
0
@ Gibon
dnia 07.06.2013, 00:25 · Zgłoś
Leje a gradu ni ma.
Odpowiedz
3
@ 000000
dnia 06.06.2013, 23:37 · Zgłoś
Jak rzeki wyleją.
Odpowiedz
0
@ jasiu
dnia 07.06.2013, 08:03 · Zgłoś
Opatrzność czuwa
Odpowiedz
0
@ KAROL
dnia 06.06.2013, 23:06 · Zgłoś
Kiedy to się [...] skończy i lato zawita!???
Odpowiedz
-1
@ re
dnia 06.06.2013, 21:42 · Zgłoś
W okolicach Jasła już z wszystkich stron sie łyska, wschodu i zachodu.:D
Odpowiedz
-4
@ ...
dnia 06.06.2013, 21:30 · Zgłoś
Nad Sowine jus gzmi
Odpowiedz
5
@ sysia
dnia 06.06.2013, 18:25 · Zgłoś
nawet prognozy pogody nie potrafią przewidzieć porządnie !
Odpowiedz
-1
@ pogodynek
dnia 06.06.2013, 15:46 · Zgłoś
Burze to zjawisko lokalne, ale prognozy IMGW to przesada, zapraszam na www.skywarn.pl tam są owiele lepsze prognozy :)
Odpowiedz
7
@ [..]
dnia 06.06.2013, 15:32 · Zgłoś
Wczoraj ostrzegali i co? - gradu nie było. Widzę, że codziennie wolą ostrzegać - ale to się nie sprawdza. Powinni dodać tak dla zabezpieczenia: - Uwaga na zawieje i zamiecie śnieżne, cyklon, trzęsienie ziemi + tsunami - tak w razie czego...
Odpowiedz
-7
@ ktos
dnia 06.06.2013, 15:38 · Zgłoś
a jak zacznie padac to ci sie łyso zrobi :D
Odpowiedz
2
@ gelo7
dnia 06.06.2013, 15:32 · Zgłoś
jakie burze widać pogoda jest na majscowej.
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 06.06.2013, 23:48 · Zgłoś
Może wreszcie będzie jaka powódź... już trzy lata czekam...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.