Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ostrzeżenie o marznących opadach

18

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że 28 listopada do godz. 18 przewiduje się przejściowe wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź.

Opady będą stopniowo przemieszczać się z północy na południe województwa i w miarę wzrostu temperatury przechodzić w słabe opady deszczu. Spowodować to może gołoledź, śliskość dróg, jezdni i chodników utrudnienia komunikacyjne.

W związku z ostrzeżeniem uprasza się o: likwidację śliskości ciągów komunikacyjnych, chodników, posypywanie piaskiem podejść do budynków oraz dostosowanie prędkości jazdy pojazdów samochodowych do warunków atmosferycznych.

Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

 

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
2
@ św mikołaj
dnia 29.11.2013, 19:11 · Zgłoś
no ja [...]...

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle pisze;
uprasza się o: likwidację śliskości ciągów komunikacyjnych,
to ja mam chodzić ulicą i sypać piaskiem ???
chyba mamy jakieś służby
Odpowiedz
2
@ @jakub
dnia 28.11.2013, 18:50 · Zgłoś
trzeba bylo dzis wracac z pracy po 15 do Czelusnicy zeby widziec zime i pare samochodow w rowie zima znow nas zaskoczyla!!!
Odpowiedz
0
@ 1
dnia 28.11.2013, 23:42 · Zgłoś
jakub kiełtyka
Odpowiedz
2
@ gwiazda
dnia 28.11.2013, 15:51 · Zgłoś
no i tak drogowcy beda zaskoczeni jak kazdego roku a u nas dziury lataja ha to znaczy ze na zime jeszcze czas
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 28.11.2013, 15:42 · Zgłoś
tarzan-zan troche mi cię szkoda współczuje ci
Odpowiedz
1
@ 10
dnia 28.11.2013, 14:28 · Zgłoś
jak zima to zima ma swoje prawa,
Odpowiedz
2
@ a
dnia 28.11.2013, 15:38 · Zgłoś
Dokładnie ;)
Odpowiedz
-33
@ Tarzan-zan
dnia 28.11.2013, 11:55 · Zgłoś
Fajnie ! Może wreszcie będzie jaki wypadek (bo dawno nie było) - lub TIRY - zawalidrogi - utkną pod górą (i nie trzeba ich już będzie zwalniać pod górę) :)
Tiry na tory !!!
Odpowiedz
28
@ /////
dnia 28.11.2013, 13:29 · Zgłoś
wypadek to ty miałeś że sie urodziłeś
Odpowiedz
9
@ jadzia
dnia 28.11.2013, 14:45 · Zgłoś
znowu ten [...] się wypowiada zbanować go
Odpowiedz
-13
@ Tarzan-zan
dnia 28.11.2013, 15:38 · Zgłoś
Miło spacerować zimową porą poboczem patrząc jak "tirowcy" stoją w korku i próbują (bezskutecznie) podjechać pod górę... Coś pięknego ! Serce rośnie.
Odpowiedz
13
@ kierowca
dnia 28.11.2013, 16:08 · Zgłoś
posadzić każdego z was do takiego tira załadowanego ładunkiem i jedzcie w taką pogode i nie będziesz się głupio wypowiadał jeden z drugim
Odpowiedz
4
@ /////
dnia 28.11.2013, 17:53 · Zgłoś
jak byłeś mały, potknąłeś się o wiedzę,upadłeś na swoją pustą głowę i twój rozum też stoi w korku próbujesz nabyć odrobinę wiedzy i też bez skutecznie.
Odpowiedz
1
@ Pogromca [...]
dnia 29.11.2013, 09:07 · Zgłoś
Do kierowca --- nie macie opon zimowych a łańcuchów wam się nie chce zakładać taka jest prawda
Odpowiedz
-1
@ vvv v
dnia 29.11.2013, 09:37 · Zgłoś
[...] nie wiesz jaki to stres
Odpowiedz
3
@ mis
dnia 29.11.2013, 15:22 · Zgłoś
Nie dobrze sie robi jak ciagle piszesz Tiry na Tory Ty sam sie wybierz na tory
Odpowiedz
3
@ rimpipipim
dnia 30.11.2013, 09:12 · Zgłoś
Tiry na tory - i jutro w sklepie nic nie kupisz.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.