Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ostrzeżenie o marznących opadach

27

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godzin wieczornych w dniu 20.01.2014 r. do godz. 19:00 dnia 21.01.2014 r. przewiduje się wystąpienie opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź. Początkowo zjawisko będzie występowało w powiatach północnych subregionu województwa podkarpackiego, a od godzin wieczornych dnia 20.01.2014 r. na terenie całego subregionu.

W związku z ostrzeżeniem uprasza się o likwidację śliskości ciągów komunikacyjnych, chodników, posypywanie piaskiem podejść do budynków, chodników oraz ciągów pieszych, dostosowanie prędkości jazdy pojazdów samochodowych do warunków atmosferycznych.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
1
@ tu wpisz swuj pseudonim
dnia 23.01.2014, 09:33 · Zgłoś
tarzan do lasu malpy lapac
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 22.01.2014, 22:12 · Zgłoś
Bedziecie płakać bo odśnieżanie wygrała firma z Tarnowa na terenie Jasła :P
Odpowiedz
2
@ JaN13
dnia 22.01.2014, 23:10 · Zgłoś
A myślałeś,że jednak to ty wygrasz i zgarniesz kasę?
Odpowiedz
3
@ Miro
dnia 21.01.2014, 20:45 · Zgłoś
Ostrzeżenia dla Jasła i okolic nigdy się nie sprawdzają:)
Odpowiedz
3
@ synek
dnia 21.01.2014, 19:47 · Zgłoś
Sorry, ale taki mamy klimat, OKEY ?!
Odpowiedz
4
@ JaN13
dnia 21.01.2014, 16:11 · Zgłoś
Ostrzeżenie o marznących opadach jest ,ciekawi mnie,czy drogowców zaskoczy,czy nie?
Odpowiedz
3
@ POGROMCA [...]
dnia 21.01.2014, 10:59 · Zgłoś
Przecie zima jest to co się dziwić w tym roku to wogule późno jest
Odpowiedz
7
@ Gość
dnia 21.01.2014, 10:45 · Zgłoś
"Jest zima to musi być zimno"
Odpowiedz
6
@ Tutaj Wpisz Swój Pseudonim
dnia 21.01.2014, 08:04 · Zgłoś
TIRY są oki to nie ich wina jakie mamy drogi i drogowcy jak je ośnieżają ! ! !
Jak by w Naszym kraju były normalne drogi jak np. na Słowacji to by się dużo lepiej jeździło.
Szacun dla kierowców tirów.
Odpowiedz
0
@ hahha
dnia 21.01.2014, 12:18 · Zgłoś
masz te swoje tory lekkie opadu deszczu i sniegu i pociagi opoznione po 12 godzin bo tory oblodziło hehehe
Odpowiedz
5
@ Tarzan-zan
dnia 21.01.2014, 12:54 · Zgłoś
oj tam oj tam... Pociągi stały ale ruch drogowy przez to nie ucierpiał... Wszyscy jechali osobówkami jak gdyby nigdy nic...
A tiry to powinny mieć OBOWIĄZEK jazdy na łańcuchach to by nie robili zatorów pod każdą byle górkę...
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 21.01.2014, 15:17 · Zgłoś
człowieku ty nie wiesz co piszesz nawet 1% tematu nie ogarniasz a piszesz bzdury...a tak przy okazji to na czym piszesz na pewno wiózł ten twoj TIR chociaż TIR to zupełnie co innego niz myslisz no ale dla ciebie kazde duze auto to TIR. TIR TIR TIR a twoje małe autko tez wiózł ten twoj niby TIR i sok do biedronki tez TIR i nawet to co twoi rodzice nie użyli i powstałes tez TIR wiózł...zobacz co znaczy wyraz TIR potem poczytaj troszke o transporcie drogowym i nie pisz takich głupot
Odpowiedz
27
@ Ja xD
dnia 20.01.2014, 22:54 · Zgłoś
Jeszcze będą takie mrozy że [...] przymarznie do kozy.
Odpowiedz
-10
@ gumis
dnia 21.01.2014, 12:34 · Zgłoś
kolego zarabiste chaslo
pozdrawiam
Odpowiedz
9
@ Tarzan-zan
dnia 21.01.2014, 12:52 · Zgłoś
też mi się to CHASŁO spodobało :D
Odpowiedz
1
@ bobo
dnia 23.01.2014, 17:36 · Zgłoś
No i super co będzie stał sam w stajni.
Odpowiedz
7
@ Tarzan-zan
dnia 20.01.2014, 22:42 · Zgłoś
Fajnie... Tiry utknął i będzie można przez CB irytować "kierowców" :) Tiry na tory !!! My w osobówkach chcemy jeździć a nie stać w korkach przez was... [...]...
Odpowiedz
21
@ Tarzan-zan
dnia 21.01.2014, 12:52 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-35
@ ksiądz Mateusz
dnia 21.01.2014, 14:10 · Zgłoś
Korki na drogach [...] to powodują tacy niedzielni kierowcy osobówek jak ty, przykładów można mnożyć, zwłaszcza okolice godziny 15 to masakra, żeby gdzieś jechać bo miasta zakorkowane przez osobówki
Odpowiedz
26
@ Tarzan-zan
dnia 21.01.2014, 15:14 · Zgłoś
Korki powodują też takie "chojraki szybkie" jak ty którym się wydaje że w każdym zakręcie z 80 na blacie się zmieści, a potem zonk, wypadek i korek... WOLNIEJ JEDZIESZ - DALEJ BĘDZIESZ jak mówi stare ludowe porzekadło... A poza tym - jak się ma dobry samochód (a nie taki poniemiecki złom jak golf, audi czy wieśwagon [...]) to jazda jest przyjemnością, więc człowiek się delektuje jazdą... Tylko kierowcy takiego poniemieckiego złomu muszą pędzić bo jazda tym złomem to udręka więc chcą jak najszybciej skończyć i wysiąść z tych ruin szumnie nazywanych "samochodami"...
Odpowiedz
35
@ DO TARZAN
dnia 21.01.2014, 15:26 · Zgłoś
ZAPOMNIALES DODAC STAROZYTNEGO Bojowego Muła Wiejskiego (BMW) -przy technologi i wygladzie ktorego nawet posiadacze Polonezow i A4,125P i golfow powinni byc megaszczesliwi.A ks mateusz to "koneser" malych chlopcow i [...] powszechnie tu znany juz na forum i zapewne szczesliwiec jednego z tych kanciastych wsiowagonow starozytnych --juz w chwili zejscia z produkcjii.
Odpowiedz
21
@ ks mateusz --ALE HANBA
dnia 21.01.2014, 18:27 · Zgłoś
widze ze ks.Mateusz ma tutaj "powazanie" na forach portalu-tylu minusow to nawet slynny Sven w historii nie nalapal przy kazdym bełkocie--a moze to sven w nowym wcieleniu ???
Odpowiedz
18
@ 44444444444
dnia 21.01.2014, 18:30 · Zgłoś
no coz to widac po komentach ks. mateusza od paru tygodni -jesli ma sie [...]...e w bani to nie dziwne ze ludzie minusuja
Odpowiedz
-13
@ ksiądz Mateusz
dnia 22.01.2014, 11:31 · Zgłoś
Raczej ludzie mają [...]... bo nie lubią księży, a ja żadnym księdzem nie jestem ale wasze minusy mam głęboko [...]... tak jak i was. gardzę wami
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 22.01.2014, 22:11 · Zgłoś
[...] ? ;) tiry na tory !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.