Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ostrzeżenie o upałach

18

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że w dniach 27-29 lipca przewiduje się upały. W sobotę prognozuje się temperaturę maksymalną od 28°C do 30°C, a w niedzielę i poniedziałek od 32°C do 36°C. Temperatura minimalna od 17°C do 20°C.

Utrzymująca się wysoka temperatura może stwarzać duże ryzyko udaru słonecznego, zagrożenie życia, uszkodzenia asfaltowych nawierzchni dróg, duże zagrożenie pożarowe.

W związku z ostrzeżeniem należy się ostrożnie obchodzić się z ogniem, a osoby starsze, chore oraz dzieci nie powinny wychodzić z domu. W razie konieczności przebywania poza budynkiem należy zadbać o nakrycie głowy i zabezpieczyć się w wodę do picia.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ósemka jestem
dnia 27.07.2013, 11:48 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
2
@ ciekawy
dnia 26.07.2013, 22:29 · Zgłoś
na szczescie ide jutro do pracy...a tam jest klimatyzacja...bleee...
Odpowiedz
2
@ fff
dnia 26.07.2013, 22:25 · Zgłoś
Wreszcie upal. Super.
Odpowiedz
3
@ aga
dnia 26.07.2013, 21:11 · Zgłoś
Dokladnie!!! Swiete slowa;-)
Odpowiedz
14
@ [...]
dnia 26.07.2013, 14:18 · Zgłoś
Zanim zaczniecie narzekać na upał przypomnijcie sobie te 6 miesięcy zimna ,śniegu potem mrozów i ględzenia-gdzie ta wiosna,gdzie to lato:-(. Mamy lato to się cieszmy bo już prawie połowa wakacji za nami i znów za niedługo szara jesień:-(
Odpowiedz
-1
@ AUDI
dnia 27.07.2013, 22:01 · Zgłoś
A z czego tu się cieszyć nawet pracować nie można bo od razu pot się z człowieka leje. Chyba ze wielcy bogacze co pracować nie muszą pragną tego upału i wylegują się nad morzem śmiejąc się za wszystkich.
Odpowiedz
1
@ maruder
dnia 26.07.2013, 11:10 · Zgłoś
a chciałem pojechać do Afryki
Odpowiedz
5
@ ppp
dnia 26.07.2013, 11:00 · Zgłoś
chyba lepiej jak jest ładna pogoda niż ulewy i burze...
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 26.07.2013, 16:27 · Zgłoś
zależy jaka pogoda jest dla kogo "ładna"... ubrać zawsze mogę się bardziej, ale rozebrać - już nie
Odpowiedz
0
@ AUDI
dnia 27.07.2013, 22:03 · Zgłoś
Wiesz co? Potrzeba i trochę ciepła no i Deszcza tez. W końcu wszystkie uprawy uschną.
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 26.07.2013, 10:20 · Zgłoś
no w sam raz na rower
Odpowiedz
14
@ oxo
dnia 26.07.2013, 09:51 · Zgłoś
chyba jest lato ma być ciepło 40 stopni
Odpowiedz
23
@ lato
dnia 26.07.2013, 09:42 · Zgłoś
a myślałem że śnieg w wakacje sypie :D
Odpowiedz
3
@ 2211
dnia 26.07.2013, 17:39 · Zgłoś
nooo super, tylko jeszcze żeby nie trzeba było jeździć na basen do frysztaka to byłoby super :) ma być ciepłoooooo
Odpowiedz
-2
@ fred
dnia 27.07.2013, 01:02 · Zgłoś
a kto Ci każe jeździć?? Bez sensu komentarz.
Odpowiedz
2
@ Rydz Śmigły
dnia 27.07.2013, 06:22 · Zgłoś
Śnieg to jakby były dopłaty z unii. Tak to prawdę trza mówić.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.