Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ostrzeżenie przed upałami

28

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od jutra do 6 lipca przewiduje się temperaturę maksymalną 34°C.

Temperatura minimalna od 18 do 20°C. Utrzymująca się wysoka temperatura może stwarzać duże ryzyko udaru słonecznego, zagrożenie życia, uszkodzenia asfaltowych nawierzchni dróg, duże zagrożenie pożarowe.

W związku z ostrzeżeniem należy ostrożnie obchodzić się z ogniem. Osoby starsze i chore, dzieci nie powinny wychodzić z domu. W razie konieczności przebywania poza budynkiem należy zadbać o nakrycie głowy i zabezpieczyć się w wodę do picia.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ POLICEMAN
dnia 08.07.2012, 21:15 · Zgłoś
no to dobrze ze upal ale na slowacji jeszcze cieplej 45 stopni haaahahhahahhaha
Odpowiedz
0
@ @@@
dnia 02.07.2012, 00:56 · Zgłoś
słonko mi mózg zlasowało i nie wiem że jutro jest już 6
Odpowiedz
1
@ bar u tomka
dnia 30.06.2012, 08:37 · Zgłoś
nareszcie w [...] będzie zajefanie yeah,w [...] zawsze zimno i pada,chciałbym żeby taka pogoda utrzymała się przez cały rok
Odpowiedz
4
@ w
dnia 29.06.2012, 23:17 · Zgłoś
Co by nie bylo POlacy zawsze beda narzekac hehe zimno cieplo czy goraco, nie wazne, zawsze zle
Odpowiedz
0
@ os
dnia 29.06.2012, 22:55 · Zgłoś
włacha:D:D
Odpowiedz
5
@ Ja
dnia 29.06.2012, 22:47 · Zgłoś
Nie zazdrościć tym którzy się uczyli i teraz mają lepszą pracę ... pozdrawiam wszystkich i życzę miłego opalania .
Odpowiedz
7
@ u
dnia 29.06.2012, 22:40 · Zgłoś
do jo: nic nie poradzimy ze jestes [...] i takitwoj los. Zyjemy w demokracji i z kazzdej pracy mozna zrezygnowac - z tej rowniez. Wybierz inny zawod i nie narzekaj ze ci goraco. Ja kierowca tez lekko nie mam. Jak zasne za kierownica to moze sie skonczyc zle dla mnie i dla kogos. Ty co najwyzej w siano sie polozysz i wstaniesz... Nie narzekaj inni maja gorzej
Odpowiedz
4
@ xxxx
dnia 29.06.2012, 22:45 · Zgłoś
skoro jako kierowca lekko nie masz -wybierz inny zawod;P
Odpowiedz
-6
@ [...] SIĘ
dnia 29.06.2012, 23:01 · Zgłoś
Jakby nie ci "[...]" to nie miał byś co do garnka włożyć. Jako kierowcy polecam "oponki" (ale one są z produktów wiejkich) wię tobie polecam samochodową. Jak nie wiesz co piszesz tom jeździj dalej, a jeśli cię bierze spanie za kierownicą to kto cci dał prawko.
Odpowiedz
6
@ u
dnia 30.06.2012, 12:09 · Zgłoś
I tu się mylisz bo to co jem jest z poteznych gopoarstw gdzie wlasciciel chodzi w garniturze i zatrudnia [...] do pracy. To co wy "[...]" produkujecie zostaje do wlasnej konsumpcji a sprzedajac [...] czy krowe kupuje ja zazwyczaj (w wiekszosci przypadkow) tez "[...]" ktory chowa ja dla siebie.

Wiec nie pitol bzdur ze mnie zywisz [...] ze wsi - idz wyzyj sie na biciu swini a nie pisz bzdur.
Odpowiedz
21
@ jo
dnia 29.06.2012, 20:41 · Zgłoś
kurde siedzą w tych biórach klima i jeszcze żle niech przyjdą do siana to zobacza goraco
Odpowiedz
8
@ .
dnia 29.06.2012, 21:43 · Zgłoś
dokładnie.
Odpowiedz
4
@ bar u tomka
dnia 30.06.2012, 08:39 · Zgłoś
siedzą [...] i [...]
Odpowiedz
-5
@ asd
dnia 29.06.2012, 20:31 · Zgłoś
dobzrze bo za duzo pasozytow w jasle.niech slonce powypala ich...
Odpowiedz
7
@ xxxx
dnia 29.06.2012, 22:44 · Zgłoś
a jeden pasozyc siedzi przed kompem i wrzuca swoje smieci piszac komentarze
Odpowiedz
6
@ Pelaśka
dnia 29.06.2012, 19:51 · Zgłoś
Wy już dostaliście udaru mózgu, sądząc po tym co bazgrolicie;((
Odpowiedz
2
@ natalusia386
dnia 29.06.2012, 17:48 · Zgłoś
Ty olo przespales w krzokach lekcje czytania. Do 6lipca od jutra ty chyba pisales to po winku
Odpowiedz
-8
@ olo
dnia 29.06.2012, 19:14 · Zgłoś
no dziś też troche golnołem bo takie zimno , a [...] grzeje!!!
Odpowiedz
8
@ ika
dnia 29.06.2012, 17:36 · Zgłoś
lubię ciepło ale nie aż tak.
Odpowiedz
-23
@ olo
dnia 29.06.2012, 17:30 · Zgłoś
że od jutra do 6 lipca -jutro jest już 6 lipca , kurde ale zawaliłem [...] i przespołem w krzokach!!
Odpowiedz
16
@ jaślanin
dnia 30.06.2012, 08:47 · Zgłoś
Widać jak brak Ci umiejętności czytania ze ze zrozumieniem! Przecież wyraźnie jest napisane OD JUTRA DO 6 LIPCA. A ponieważ jest informacja datowana 29.06.2012 to napewno dla czytających ze zrozumieniem jest wszystko jasne. Ale ty napewno jesteś z tej grupy, która potrafi tylko krytykować i WIĘCEJ NIC!!!
Odpowiedz
-15
@ łodyniec
dnia 29.06.2012, 15:35 · Zgłoś
i [...] z tego !! woda na rzece brudna i wielka heh
Odpowiedz
12
@ bundzo bundzo dla wtajemniczonych
dnia 29.06.2012, 16:14 · Zgłoś
wielki to jestem JA, a jak brudna - to nie pij :P
Odpowiedz
0
@ vvvvvvvv
dnia 30.06.2012, 18:27 · Zgłoś
wielki i brudny
Odpowiedz
6
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 29.06.2012, 14:56 · Zgłoś
Wreszcie ;) Jak miło...
Odpowiedz
-15
@ zzz
dnia 30.06.2012, 10:21 · Zgłoś
Jutro jest 6 lipca
chyba ktoś stracił rachube dni,albo używa jakiegoś innego kalendarza.
Odpowiedz
11
@ ja
dnia 30.06.2012, 15:17 · Zgłoś
Czytanie ze zrozumieniem...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.