Osuwisko w Majscowej postępuje, ewakuowano mieszkańców
0
Osuwisko, o którym pisaliśmy TUTAJ , postępuje. Droga na “zakręcie śmierci” ulega coraz większym odkształceniom, grunt osuwa się na zamknięty odcinek drogi.




W czwartek, 3. czerwca o godzinie 21.00 podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców zagrożonego przez osuwisko domu.
- Noc spędziliśmy poza domem, ale teraz jesteśmy u siebie “na własną odpowiedzialność”. - mówiła mieszkanka domu.
- Jest nam bardzo ciężko. Od kiedy grunt zaczął się osuwać cały czas żyjemy w napięciu i niepewności co się stanie.
(ks)
W czwartek, 3. czerwca o godzinie 21.00 podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców zagrożonego przez osuwisko domu.
- Noc spędziliśmy poza domem, ale teraz jesteśmy u siebie “na własną odpowiedzialność”. - mówiła mieszkanka domu.
- Jest nam bardzo ciężko. Od kiedy grunt zaczął się osuwać cały czas żyjemy w napięciu i niepewności co się stanie.
(ks)
