Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Oświadczenie

15

 Bardzo proszę o zaprzestanie komentowania na naszym portalu i forum informacji zamieszczanych na www.ejaslo.pl i tvjaslo.pl.
Nasze portale nie powstały po to, by ze sobą rywalizować, lecz możliwie rzetelnie informować Państwa o wydarzeniach w naszym mieście i regionie, dlatego te dwa portale mogą wg. uznania korzystać ze zbiorów www.jaslo4u.pl. Współpraca nasza układa się dobrze.

Życzymy obu portalom dalszego rozwoju i wielu satysfakcji z wykonywanej pracy.


Pozdrawiam 

Bartosz Piątkowski 

Redaktor Naczelny Jasło4u.pl

Napisany dnia: 31.07.2006, 17:03
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ LOL
dnia 01.08.2006, 08:17
Ocena
komentarza:
0
"Bardzo proszę o zaprzestanie komentowania..." - wolność słowa w czystej postaci. BRAWO!:uhoh:
@ agusia
dnia 01.08.2006, 09:15
Ocena
komentarza:
0
Chodzi o negatywne komentarze i sklecanie tych portali a one i tak z mojej wiedzy będą współpracować ale kogoś boli wrrr hihihi :D:p
@ bitelz
dnia 01.08.2006, 10:15
Ocena
komentarza:
0
"Bardzo proszę o zaprzestanie komentowania na naszym portalu i forum informacji zamieszczanych na www.ejaslo.pl i tvjaslo.pl'
eeeeeehehehehe. Czyli jak na ejaslo.pl beda mieli jako pierwsi informacje o jakims koncercie to na forum o tym juz nie mozna napisac ? :D coraz zabawniejszy sie ten portal robi ;D:D
@ agusia
dnia 01.08.2006, 11:08
Ocena
komentarza:
0
bitelz "mogą korzystać" czytamy dokładnie bo chyba nie rozumisz co pisze hiihihihih
@ marek
dnia 01.08.2006, 11:26
Ocena
komentarza:
0
LOL: czyli lepiej jak bedziemy siedziec cicho i sie nie odzywac ;) spoko....
@ bitelz
dnia 01.08.2006, 12:29
Ocena
komentarza:
0
" dlatego te dwa portale mogą wg. uznania korzystać ze zbiorów www.jaslo4u.pl"; Wlasnie... czytamy uwaznie. Z tego co tutaj psize to te dwa portale moga korzystac ze zbiorow jaslo4u.pl a nie odwrotnie. "hihihihihihihihihihihihihi" :-P
@ agusia
dnia 01.08.2006, 13:13
Ocena
komentarza:
0
bitelz bo my korzystamy z ich zbiorów , nie wiem czy wiesz co to znaczy wspólpraca :P
@ natalijka
dnia 01.08.2006, 13:33
Ocena
komentarza:
0
ja tego totalnie nie rozumie... :|
@ Ferr
dnia 01.08.2006, 14:38
Ocena
komentarza:
0
Pewnie nikt nie rozumie. Ale newsy nie są od rozumienia ;-P
@ natalijka
dnia 01.08.2006, 14:46
Ocena
komentarza:
0
ja nie rozumie jeszcze jednej sprawy... dlaczego, gdy ktoś napisze to, co myśli to nagle komentarz zostaje usuwany :>:>:>:> radziłabym wyluzować, jasne media to media... ale cenzura na taką skale?nawet na onecie nie robią takich rzeczy... :|
@ bitelz
dnia 01.08.2006, 15:22
Ocena
komentarza:
0
Jets jakis sens w usuwaniu naszych komentarzy ?!
[url=http://img388.imageshack.us/my.php?image=zrzutekranu3pb1.png][img=http://img388.imageshack.us/img388/174/zrzutekranu3pb1.th.png][/url ]
Tutaj dowod zeby ktos mnie nie posadzal o klamstwo.
@ swoosh'ny
dnia 01.08.2006, 16:42
Ocena
komentarza:
0
Popieram, popieram, ale wystarczy spojrzeć w stronę osób zarządzających portalem, żeby nie dziwić się takiemu postępowaniu (czyli np. usuwaniu komentarzy). A swoją drogą "współpraca" na zasadzie "przeklepywania" czyichś tekstów? Jaki to ma sens? W dzisiejszym świecie, kto pierwszy z informacją ten lepszy, bo ten ma czytelników, a co za tym idzie reklamodawców (por. konkurujące ze sobą stacje radiowe czy telewizyjne). No, ale jak tu informować skoro nie ma się pieniędzy na zdobycie informacji? Wracamy do punktu wyjścia, czyli do staropolskiego przysłowia: "jak się nie ma "miedzi" to się na d... siedzi".
Miłego popołudnia!B)
@ Ferr
dnia 01.08.2006, 20:32
Ocena
komentarza:
0
bitelz -> Nie wiem, bo i ja do dziś nie dostałem żadnego wyjaśnienia dlaczego niektóre moje komentarze [dotyczace różnych spraw] niebędące obraźliwymi ani wulgarnymi znikały. Może to po prostu dobrowolny przymus w nauce poprawnego myślenia i pisania?

PS. W niedawnej "Wyborczej" czytałem, że PRL nam się wraca. Co prawda nasz portal to nie kraj, ale... :-)
@ Golab
dnia 01.08.2006, 21:10
Ocena
komentarza:
0
powiem tak w samym oświadczeniu chodziło tylko i wyłacznie o nie komentowanie na stronach portalu w sposób obraźliwy tego co się dzieje na portalach TVJasło.pl i eJasło.pl

A co do usuwania komentarzy to fakt występowały pewne problemy, nie wszystkie komentarze które został usunięte powinny zniknąc -- na Tym portalu cenzury nie ma i nie bedzie - pod warunkiem ze nie będzie łamania regulaminu. I prosze mi tu nie pisac ze regulamin to cenzura tylko zaznajomić sie z jego treścią i dopiero wtedy komentować.
@ zły
dnia 01.08.2006, 23:57
Ocena
komentarza:
0
a repertuar kina dalej do 23 lipca:P;/ jestaeście żałośnie i sprobojcie mnie zabanowac albo skasować tego komenta ... :/
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Szebniach powstała prywatna strzelnica

   

  Trzech pasjonatów strzelectwa, kupiło w Szebniach działkę położoną w szczerych polach, aby zorganizować strzelnicę plenerową. Pierwsze strzelanie, które przeprowadzono na niej wczoraj, stanowiło swoistego rodzaju zwieńczenie wielomiesięcznych wysiłków, jakie w jej powstanie włożyli właściciele obiektu. To jedyne tego typu miejsce na terenie powiatu jasielskiego.

 • Ekspertyza budowlana dotycząca budynku przy ul. Metzgera 10 może potrwać od 2 do 3 tygodni

  Obecnie trwa ekspertyza zlecona przez władze miasta Jasła, która ma dać odpowiedź na najważniejsze pytanie – czy mieszkańcy bloku przy ul. Metzgera 10 będą mogli bezpiecznie wrócić do swoich mieszkań. Przygotowuje ją grupa kilku ekspertów z Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, która badania podzieliła na trzy etapy. Jak podaje jasielski magistrat, roboty budowlane mogą potrwać do 14 listopada br. 

 • Właściciel lokalu przy ul. Metzgera 10 został przesłuchany i postawiono mu zarzuty

  Śledczy przesłuchali właściciela lokalu i postawili mu zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy budowlanej. Mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 • „Ryszard to pacjent, nie przestępca”. Manifest przed sądem w Krośnie

  Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Krośnie odbyła się druga rozprawa przeciwko Ryszardowi, 69-letniemu mieszkańcowi powiatu jasielskiego. Mężczyzna został oskarżony o uprawę marihuany oraz uprawę i wytworzenie znacznej ilości środków odurzających. Pan Ryszard podkreśla, że jest pacjentem medycznym marihuany. Uprawiał ją, bo nie stać go na realizację recept i wizyty lekarskie.

 • Projekt rewitalizacji linii kolejowej nr 108 wkracza w kolejną fazę. Jasło z szansami na kolejne połączenia

   

  Trwa kolejny etap realizacji projektu rewitalizacji linii kolejowej nr 108 na odcinku od Gorlic do Jasła wraz z rewitalizację linii 110 i budową mającej je połączyć łącznicy. Projekt został głoszony przez samorząd województwa małopolskiego w ramach programu Kolej +. Obecnie opracowywane jest studium planistyczno – prognostyczne dla tego zadania. Głównym celem jego realizacji jest zwiększenie dostępności połączeń kolejowych, również dla mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego. Modernizacji ma zostać poddana także infrastruktura kolejowa, w tym przystanki i stacja Jasło.  

 • Prokuratura ustala, czy mogło dojść do katastrofy budowlanej

  W miniony czwartek w godzinach wieczornych mieszkańcy bloku przy ul. Metzgera 10 w Jaśle zostali ewakuowani z budynku, ze względu na wyburzenie filarów nośnych podtrzymujący strop, nad którym znajdują się mieszkania. W obawie przed zawaleniem się bloku zmuszeni byli go opuścić. Śledczy sprawdzają, czy w tym dniu mogło dojść do katastrofy budowlanej.

 • Większy wybór pysznych dań w Barze Mlecznym "Wojtek"

   

  W Barze Mlecznym "Wojtek", każdy łasuch znajdzie dla siebie coś smacznego. Wszystko za sprawą menu dań kuchni domowej, które we wrześniu poszerzono z myślą o smakoszach kuchni tradycyjnej. 

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w poniedziałek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Jesień - czas na laser

   

  Jesień to najlepszy okres, aby wykorzystać olbrzymi potencjał tkwiący w laserach medycznych. Poniżej przedstawiamy efekty jakie można uzyskać po zabiegach laserowych w naszym gabinecie ESTETMED.

 • Wygraj bilety na spektakl „Odjechana farsa” - WYNIKI

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na XIII Jesienne Spotkania z Teatrem. 23 października na scenie JDK zobaczymy spektakl – „Odjechana farsa”. Zgodnie z zapowiedzią, widzowie otrzymają dwie, najbardziej nieprzewidywalne godziny w życiu. Wspólnie z JDK przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na sztukę.

 • Światowy Dzień Żywności – jak zmieniła się piramida żywieniowa na przestrzeni lat?

   

  Wspólne działanie 150 krajów sprawia, że Światowy Dzień Żywności, który przypada na 16 października, jest jednym z najbardziej celebrowanych dni w kalendarzu ONZ. Setki wydarzeń i działań informacyjnych skupiają rządy, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, media i opinię publiczną. Promują ogólnoświatową świadomość i działanie na rzecz tych, którzy cierpią głód oraz potrzebę zapewnienia wszystkim zdrowych diet.

 • Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Okulistyczno - Optycznego w Jaśle

   

  Od ponad 40 lat świadczymy wysokiej jakości usługi łącząc je z najbardziej zaawansowanymi technologiami. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105