Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Oświadczenie rodziny śp. Stanisława Zająca odnośnie uroczystości pogrzebowych

29
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie pod Smoleńskiem zginął w wieku 60 lat Ś.P. Stanisław Zając, najdroższy Mąż, Ojciec, Dziadziu i Brat.


Wystawienie ciała i czuwanie modlitewne w kaplicy Chrystusa Ukrzyżowanego na Starym Cmentarzu w Jaśle – sobota 24 kwietnia 2010 r., w godzinach od 7.00 do 22.00. W tym dniu /sobota/ o godzinie 18.00 w kościele pw. NMP Jasło – Fara Ksiądz Biskup Kazimierz Górny Ordynariusz Diecezji Rzeszowskiej odprawi w intencji Zmarłego Mszę Świętą.

Czuwanie modlitewne w kaplicy Chrystusa Ukrzyżowanego na Starym Cmentarzu w Jaśle – niedziela 25 kwietnia 2010 r., w godzinach od 7.00 – 13.30. Godzina 13.30 wyprowadzenie ciała z kaplicy cmentarnej do kościoła Farnego.

Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie w niedzielę 25 kwietnia 2010 r. o godzinie 14.00 w kościele pw. NMP Jasło – Fara, skąd nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku na Nowy Cmentarz w Jaśle przy ul. Mickiewicza.

Pogrążona w smutku Rodzina.


Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ toska
dnia 26.04.2010, 08:00 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju...
Odpowiedz
0
@ Jas
dnia 25.04.2010, 21:26 · Zgłoś
Żal żalem, rodzinie składam kondolencje , szkoda człowieka. Ale kochana władzo podlicz na co wydał senator pieniądze. Głównymi odbiorcami był kościół a nie ludzie pracy.Ile byłoby więcej miejsc pracy. W zamian za to co zrobił dla kościoła czarni zrobili mu pogrzeb na który zmuszano pracowników i uczniów. Było jak za komuny.Ciekawy jestem kto oda uczniom zabrane lekcje na oddanie czci i hołdu dla p. Zająca.
Odpowiedz
0
@ bartek
dnia 25.04.2010, 16:01 · Zgłoś
Oczywiście znałem śp.Pana Zająca. W pełni popieram zapis Svena. Pan Zając był zachłanny na
pozywtywną popularność. Nie poprawił losu biednych ludzi a z [...] żył w najlepszych stosunkach. Jak każdego człowieka, który niejednokrotnie ginie anonimowo - jest żal.
Odpowiedz
0
@ Kasia
dnia 25.04.2010, 13:36 · Zgłoś
Sven [...]!
Odpowiedz
0
@ AG
dnia 25.04.2010, 11:42 · Zgłoś
Najszczersze kondolencje dla calej rodziny
Odpowiedz
0
@ Sądziedzi ze Święcan
dnia 25.04.2010, 08:36 · Zgłoś
Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny tragicznie zmarłego. Był bardzo dobrym i lubianym człowiekiem,nigdy nie przeszedł żeby się nie przywitać,zamienić parę słów.
Zawsze uniósł rękę przejezdzając samochodem.
Odpowiedz
0
@ sarna
dnia 24.04.2010, 22:46 · Zgłoś
,, jest taka cierpienia granica, za ktora się usmiech pogodny zaczyna" kondolencje dla rodziny
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 24.04.2010, 21:26 · Zgłoś
Kogo tu żałować ? Ludziom się byt w Jaśle nie zmienił rekordowa stopa bezrobocia,a co za tym idzie śmieszne z przyczyn oczywistych zarobki ani nie było żadnych inwestycji czy to gospodarczych lub komunikacyjnych i całej reszty związanej z lepszym jutrem dla szarego obywatela nawet z jego powodu nie będzie zjazdu z autostrady w Pilznie WSTYD jedynie teraz jasielski [...] będzie biedny pamiętam pana senatora ze zdjęć jak tylko się na każdym żegnał na nic się żegnanie nie zdało według mnie był zachłanny na każdą chwilę i to go zgubiło.OSOBIŚCIE NIE WSPOMINAM GO DOBRZE...
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 24.04.2010, 19:17 · Zgłoś
http://www.youtube.com/watch?v=mf52xZjb8ho wyrazy wspołczucia dla rodziny Pana Senatora.Odpoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
0
@ Strażak
dnia 24.04.2010, 18:27 · Zgłoś
Wieczne Odpoczywanie racz Mu dać Panie,a Światłość Wiekuista Niechaj Ci Świeci.
Dziękujemy Ci za to wszystko co zrobiłeś dla całego Podkarpacia, a tak że i dla naszej miejscowości. Dziękujemy Ci za podstawę patriotyczną i chrześcijańską.Jutro się spotkamy na pogrzebie.Wyrazy współczucia dla dla rodziny i bliskich.
Odpowiedz
0
@ jas
dnia 24.04.2010, 14:14 · Zgłoś
"W jednej z najpiękniejszych modlitw jakie znam są takie słowa.Panie uczyń mnie lampą,sama sie spalę lecz dam światło innym."Senatora już nie ma ale, jego światło dalej świeci,dla dzieci żony i najbliższych.
Odpowiedz
0
@ mariusz zawisza
dnia 24.04.2010, 11:02 · Zgłoś
poseł był bardzo dobry tylko pracodawców mamy ludzie do niczego
Odpowiedz
0
@ aEr
dnia 24.04.2010, 10:00 · Zgłoś
Będzie Ciebie brakowało Stasiu;[
Odpowiedz
0
@ Elżbieta Garbarz
dnia 24.04.2010, 09:10 · Zgłoś
Ci, których kochamy, są zawsze blisko nas. Współczuję i dołączam modlitwę.
Odpowiedz
0
@ ~lub~`
dnia 24.04.2010, 09:01 · Zgłoś
szkoda bardzo człowieka,spoczywaj w spokoju,dobrze ,ze wsród innych,będzie mozna się pomodlić i zapalić znicz
Odpowiedz
0
@ grazyna
dnia 24.04.2010, 03:06 · Zgłoś
Najszczersze wyrazy wspolczucia dla calej rodziny.
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 23.04.2010, 22:51 · Zgłoś
Chciałem coś napisać, ale brak mi słów. Wzór prawdziwego polityka i patrioty. Żal. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy jeśli Bóg mi na to pozwoli.
Odpowiedz
0
@ CZARNI JASŁO
dnia 23.04.2010, 22:06 · Zgłoś
Odeszło kolejne biało - czarne serce. Dramat.
Nie doczekał 100-lecia swojego kochanego Klubu.
Do zobaczenia w Niebie Panie Stanisławie.

JKS 1910
Odpowiedz
0
@ marek
dnia 23.04.2010, 21:43 · Zgłoś
Spoczywaj w spokoju.
Odpowiedz
0
@ Teresa
dnia 23.04.2010, 21:06 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju a ziemia niech Ci lekką będzie zawsze bedziemy o Tobie pamiętać byłeś wielkim człowiekiem wieczne odpoczywanie....
Odpowiedz
0
@ chwaścik
dnia 23.04.2010, 20:51 · Zgłoś
Spoczywaj w spokoju.
Odpowiedz
0
@ Mariusz
dnia 23.04.2010, 20:29 · Zgłoś
najszczersze wyrazy współczucia.
Odpowiedz
0
@ zofija
dnia 23.04.2010, 19:11 · Zgłoś
Pan Premier Tusk pięknie mówił o tych co dzisiaj wrócili.Jednak co klasa to klasa.
Odpowiedz
0
@ iga
dnia 23.04.2010, 18:18 · Zgłoś
Wyrazy wspolczucia dla rodziny SW.pamieci Pana Stanislawa Zajaca.
Odpowiedz
0
@ yasmine
dnia 23.04.2010, 17:55 · Zgłoś
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie,
a Światłość Wiekuista niechaj Mu świecie na Wieki
- proszę o przyjęcie moich kondolencji,
w intencji zmarłego ofiaruję swoja modlitwę ...
Odpowiedz
0
@ msi
dnia 23.04.2010, 13:15 · Zgłoś
Od razu widać, że się coś szykuje i "szychy" zjadą się do Jasła, bo na całym mieście pasy malują.
Odpowiedz
0
@ Maria
dnia 23.04.2010, 13:08 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla pogrążonej w żałobie Rodziny i szczera modlitewna pamięć !
WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ MU DAĆ PANIE .....
Odpowiedz
0
@ Paweł
dnia 23.04.2010, 07:52 · Zgłoś
Nie mówię ŻEGNAJ lecz DO WIDZENIA SĄSIEDZIE. Droga Pani Alicjo, Wojtku i Agnieszko z rodzinami słowa tego nie ogarną co wszyscy czujemy, pamiętajcie jednak że sercem jesteśmy z Wami.
Odpowiedz
0
@ a
dnia 23.04.2010, 07:42 · Zgłoś
parodia z tym pogrzebem!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.