Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Otwarcie basenu już niebawem

35

Prawdopodobnie już w najbliższą sobotę, tj. 3 lipca br. zostanie oddany do użytku odkryty basen przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle. Obecnie trwają tam prace wykończeniowe związane z modernizacją obiektu po ostatniej powodzi.


Remont dobiega końca. W sobotę otwarcie?

W ramach remontu basen został wyczyszczony i zdezynfekowany, uzupełniono także braki po płytkach, a na koniec całość pomalowano. Podobne prace przeprowadzono również przy brodzikach. Do porządku doprowadzone zostały także trakty dla pieszych. -  Teraz czekamy, żeby to wyschło i prawdopodobnie jutro, a najpóźniej pojutrze będziemy napełniać wodą. Potem Sanepid pobierze próbki i jeżeli wszystko będzie w porządku to w sobotę oficjalnie dokonamy otwarcia – mówi Tadeusz Baniak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Wszystkie prace zostały wykonane przez pracowników MOSiR-u oraz pracowników i więźniów z Zakładu Karnego w Jaśle.

Ceny biletów wzrosną tylko o złotówkę

Straty związane z funkcjonowaniem basenu, które powstały w wyniku ostatniej powodzi zostały wycenione na 151 tys. zł. Jednak do tej pory firma ubezpieczeniowa ich nie wypłaciła. – Cały czas przekomarzamy się z nią, prowadzimy korespondencje – wyjaśnia Baniak. Uspokaja jednak, że ceny biletów w stosunku do roku ubiegłego wzrosną maksymalnie o 1 zł. Przypomnijmy, że w 2009 roku bilet dla młodzieży szkolnej oraz studentów w godzinach od 10.00 do 18.00 kosztował 5 zł, a od 18.00 do 20.00 – 3 zł. Dzieci do lat 7 za wstęp na basen płaciły 3 zł, a dorośli – 7 zł.


(kp)

Fot.: MOSiR Jasło

Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kiszka
dnia 21.06.2014, 12:58 · Zgłoś
ciekawe czy naprawili płytki bo w tamtym roku paluszka sobie rozwalilem
Odpowiedz
0
@ miszczu91
dnia 01.07.2010, 17:54 · Zgłoś
RZĄDY PO TAK WŁAŚNIE WYGLĄDAJĄ ... A CENY ROSNĄ ...
Odpowiedz
0
@ paulina9235
dnia 30.06.2010, 20:40 · Zgłoś
no trudno na rzece to nie ma szans ze sie bede kapac wole zaplacic na basenie...ostatnio plynela [...] zdechnieta a [...] niesamowity nigdy w zyciu wole na basen...!!!
Odpowiedz
0
@ :P
dnia 30.06.2010, 12:48 · Zgłoś
narzekacie na te ceny
ale znając was to i tak kazdy przyjdzie
Odpowiedz
0
@ \<wnerw>
dnia 30.06.2010, 11:57 · Zgłoś
[...] z tymi cenami! nie za dlugo dojdzie do 10 zł...!!!
Odpowiedz
0
@ kaj
dnia 30.06.2010, 11:42 · Zgłoś
taa...w rzekach czystsza woda;) wiele oczyszczalni na wisłoce, jasiołce i przede wszystkim ropie jeszcze nie uruchomili po powodzi to myslicie, że gdzie wszystkie ścieki się podziewają-za dotknieciem różczki znikają czy płyną prosto do rzek?!!!
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 30.06.2010, 10:46 · Zgłoś
JESTEŚ Z TEGO ZADOWOLONY , ŻE ŻYJESZ CZYIM KOSZTEM I NIE POTRAFISZ NA SIEBIE ZAROBIĆ ???
Odpowiedz
0
@ do 'z okolic'
dnia 30.06.2010, 10:18 · Zgłoś
prawdopodobnie do września jest nieczynny a czy cos sie zmieni to pewnie beda pisac...
Odpowiedz
0
@ Z okolic
dnia 29.06.2010, 21:11 · Zgłoś
A co z krytym basenem? Będzie czynny jeszcze na tych wakacjach?
Odpowiedz
0
@ do CHORE PAŃSTWO
dnia 29.06.2010, 19:28 · Zgłoś
buahahaha ja nic ie zarazbiam i siedze tam pare razy w tygodniu a co dopiero po 1200 zł/ miesiac. hahahaha!
Odpowiedz
0
@ do mieszkaniec
dnia 29.06.2010, 18:25 · Zgłoś
skad wiesz ze nie sikaja?;)
Odpowiedz
0
@ zizu
dnia 29.06.2010, 13:34 · Zgłoś
jak juz robili remont mogli pogłebić o 5cm i by juz można było s[...]ć z tej wierzyczki nieiwem jak to sie nazywa bo z tego co wiem zostało zkazane s[...]nie z tamtad ponieważ weszły nowe przepisy a temu basenowi brakuje 5 cm do wymaganej głebokości !!(srki za bełedy)
Odpowiedz
0
@ Misiek
dnia 29.06.2010, 13:29 · Zgłoś
cieszcie sie ze basen otwieraja, nie pasuje to nad rzeke idzcie, dobrze ze juz niedlugo
Odpowiedz
0
@ Mjeszkaniec
dnia 29.06.2010, 13:26 · Zgłoś
znowu jak rok temu trzeba bedzie na rowerku jedzizdzic do frysztaka ;> w porownaniu do tego basenu tam jest luksus. 3 baseny, do duzego dzieci nie sikaja, woda czystsza i taniej.
Odpowiedz
0
@ zawiedziona
dnia 29.06.2010, 12:47 · Zgłoś
strasznie drogo...:/ Tyle kasy płacić żeby w glonach i innym [...] pływać?? nie fajnie.
co rok podwyższa się cena wstępu a nic i tak porządnego na tym basenie nie zrobią.
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec
dnia 29.06.2010, 12:31 · Zgłoś
wole zapłacić złotówkę więcej niż potem po rzece chodzić to szpitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ pływaczka
dnia 29.06.2010, 11:33 · Zgłoś
NO JAK KTOŚ CHODZI CODZIENNIE TO TO 1 ZŁ TO JEDNAK DUŻY WYDATEK W SUMIE WYJDZIE... ZA 6 ZŁ TO POWINNO BYĆ JEDZENIE GRATIS ...
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 29.06.2010, 09:38 · Zgłoś
ja juz na tym basenie nie byłem 100 lat
Odpowiedz
0
@ rzeka
dnia 29.06.2010, 08:46 · Zgłoś
w rzece to sie nabawicie jakichs [...]ostw, wiec nie palczcie pozniej jak wam pały poodpadaja. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ kosiu
dnia 29.06.2010, 06:01 · Zgłoś
wezcie ta skocznie naprawcie!!! kase ciagniecie duza a nawet nie wyremontujecie skoczni ;/
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 29.06.2010, 00:39 · Zgłoś
Panie Baniak a co z głośnymi obietnicami o spłyceniu basenu to była pierwsza obietnica Dyr basenu
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 28.06.2010, 22:34 · Zgłoś
Kto przy dochodach 1200 zł/msc może sobnie pozwolić na basen - chyba że jada zupki i żywi się w Caritasie
Odpowiedz
0
@ Zenek
dnia 28.06.2010, 21:42 · Zgłoś
ja sie bardzo ciesze, a wam jak sie nie podoba to chodzcie sobie na rzeke w ktorej jest wieciej zarazkow niz w basenie jeszcze sie jakiejs choroby nabawicie
Odpowiedz
0
@ ola ;ppp
dnia 28.06.2010, 21:09 · Zgłoś
do jaśloka

oczywiście woda w rzece jest czystsza niż w basenie ; (

żal ; (
Odpowiedz
0
@ bajka
dnia 28.06.2010, 17:49 · Zgłoś
******** im sie w ***** trzeba bedzie porobic dziury zeby za darmo wchodzić
Odpowiedz
0
@ Skoczek
dnia 28.06.2010, 16:13 · Zgłoś
wieża jest nieczynna, bo kto z niej s[...]ł, to mu się w głowie po...ło.
Odpowiedz
0
@ jaslalanin
dnia 28.06.2010, 15:23 · Zgłoś
Dokldanie ceny 7 i 5 zl juz są wysokie,a tutaj jeszcze je ponieść? Od dawna slychac ze basen mial byc gruntownie wyremontowany a jak widac nic nie zostalo zrobione. Wyzsze ceny to przesada.
Odpowiedz
0
@ zrytek
dnia 28.06.2010, 15:16 · Zgłoś
karnety to tez sa na ten basen tak?
Odpowiedz
0
@ scsc
dnia 28.06.2010, 14:25 · Zgłoś
pamietam jak bilet był kiedys po 3.50 [...] a teraz 7 zł ? nie przesadzajcie moze bo za pływanie w glonach nikt tyle płacic nie bedzie.
Odpowiedz
0
@ Łilis ; D
dnia 28.06.2010, 14:21 · Zgłoś
; D dobrze !
Odpowiedz
0
@ $$$
dnia 28.06.2010, 14:06 · Zgłoś
a nie powinna ta cena sie zmniejszyc chociazby dlatego ze wieza jest nieczynna ?
Odpowiedz
0
@ MC JOL
dnia 28.06.2010, 12:22 · Zgłoś
ta pewnie w ubiegłym roku było za darmo rzeka górą! :D
Odpowiedz
0
@ jaślok
dnia 28.06.2010, 10:44 · Zgłoś
w ***** mam tą złotówke, bede se chodzić nad rzeke!
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 28.06.2010, 10:06 · Zgłoś
w tamtym roku wstep dla młodzieży był 6zł a nie 5
Odpowiedz
0
@ !!
dnia 28.06.2010, 09:41 · Zgłoś
tylko żeby nie było zarazków !!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.