Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Palił się samochód na ul. Bieszczadzkiej

27

Do pożaru poloneza combi doszło przed 15.00 na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle. Dzięki szybkiej interwencji kierowcy oraz pomocy strażaków ogień został opanowany.

Kierowca poloneza combi jadąc ul. Bieszczadzką w kierunku Krosna zauważył dym wydobywający się spod maski samochodu. Osoby, które czekały na przystanku autobusowym również sygnalizowały o niepokojącym zdarzeniu. Kierowca zatrzymał się, a następnie przy użyciu gaśnicy ugasił rozprzestrzeniający się pod maską ogień.

Po przybyciu na miejsce strażaków dogaszone zostały tlące się resztki pożaru. 

(icz)

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Kkkk
dnia 25.04.2013, 21:12 · Zgłoś
Wezwać Macierewicza on rozwiąże ten problem zapalenia się samochodu , znawca od wszystkiego .
Odpowiedz
1
@ ja2
dnia 24.04.2013, 09:20 · Zgłoś
no właśnie! było tak jak piesze bushfighter!!!
Odpowiedz
3
@ bushfighter
dnia 24.04.2013, 09:02 · Zgłoś
panie redaktorze :
"Do pożaru poloneza combi doszło przed 15.00 na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle. Dzięki szybkiej interwencji kierowcy oraz pomocy strażaków ogień został opanowany."

Do pożaru poloneza combi doszło przed 15.00 na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle. Dzięki szybkiej interwencji kierowcy PKS JASŁO POŻAR ZOSTAŁ UGASZONY a straż przyjechała po to zeby podpisać protokół i posprzątać . . . proszę o większą staranność przy zbieraniu informacji . . ."
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 24.04.2013, 07:17 · Zgłoś
a ja się pytam gdzie byli rodzice ? na Żeraniu zostali ,że mulonezik się spalił w samotności ?
Odpowiedz
1
@ andrzej
dnia 23.04.2013, 22:11 · Zgłoś
Jeszce do tego poligloty SWEN
Czy naprawdę wiesz kto to był OLOF PALME.Prawdopodobnie pomyliłeś się podpisując się w ten sposób.On był naprawdę mądrym człowiekiem .Oczywiście w odróżnieniu do ciebie !!!Przepraszam że piszę niektóre słowa błędem ort. ale "ty" nie zasługujesz aby pisać ten zaimek z dużej litery.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 23.04.2013, 23:14 · Zgłoś
sven olof palme...
Odpowiedz
2
@ andrzej
dnia 23.04.2013, 21:54 · Zgłoś
do [...]ego SWENA
ty [...]pie .Czy kiedykolwiek widziałeś jak pali się twój samochód/o ile wiesz co to oznacza/ ? .Jeśli tak by było to nie [...].łbyś takich bzdur !!! Żal mi cię strasznie .Żal mi takich [...] jak ty , którzy potrafią tylko kłapać bez jakiegokolwiek pojęcia. Naprawdę jesteś [...] .
Odpowiedz
0
@ asia
dnia 23.04.2013, 21:05 · Zgłoś
Alfa Romeo 159 w służbie policji
Dane techniczne samochodu: Pod maską znajdziemy silnik TBI o pojemności 1,8-litra, dzięki niemu samochód rozpędza się do prędkości 235 km/h.

Informacje dodatkowe: Na pokładzie każdego auta jest wideo rejestrator, który nagrywa wydarzenia z przodu i z tyłu radiowozu, a także radar, pozwalający na pomiar prędkości samochodów nadjeżdżających z przeciwka. Oznacza to, że nie tylko jadący przed czy za radiowozem “pirat drogowy” ale także mijający z naprzeciwka, będzie musiał mieć się na baczności.
Odpowiedz
3
@ Sven
dnia 23.04.2013, 21:13 · Zgłoś
Sami Niemcy są pod wrażeniem po tym jak zobaczyli w Polsce co posiadają polscy zbiry z policji nawet gliny w Niemczech nie mają pół z tego co w Polsce OSOBIŚCIE TO WIDZIAŁEM w dobrobycie obywatelskim pod Monachium jedna kanciapa z oknem i drzwiami wejściowymi i samochody z osiemdziesiątych lat.BEZ KOMENTARZA.
Odpowiedz
1
@ pawel
dnia 23.04.2013, 23:54 · Zgłoś
haha dobre SVEN--ale w [...] [...] to INTERES-a w ten wiadomo trzeba inwestowac--OBY NIE PRZEINWESTOWAC--bo wkrotce nie bedzie kogo okradac-a produkcja trwa w najlepsze!
Odpowiedz
3
@ mar
dnia 23.04.2013, 20:45 · Zgłoś
ale sensacja ,ot cała nasza prasa,jeszcze macierewicz o zamachu coś powinien dodać
Odpowiedz
2
@ warzycok
dnia 24.04.2013, 08:05 · Zgłoś
na pewno to że ma dowody e kierowca przeżył a już napewno że nie został dobity strzałem przez mundurowych będących na miejscu zdarzenia
Odpowiedz
5
@ sasza
dnia 23.04.2013, 20:29 · Zgłoś
na pewno facet dostał mandat bo Policja pewnie uznała że sprowadził zagrożenie w ruchu lądowym
Odpowiedz
3
@ pawel
dnia 23.04.2013, 20:47 · Zgłoś
Podobno mu grozi grzywna 5000 zl i 8 lat za spowodowanie zagrozenia wruchu ladowym
Odpowiedz
1
@ jejku jejku
dnia 23.04.2013, 22:35 · Zgłoś
za dobre sprawowanie powinien wyjsc po 4...
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 23.04.2013, 19:56 · Zgłoś
przy pomocy strażaków czy ludzi którzy pomogli bo z tego cowidziałemto straż była ostatnia
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 23.04.2013, 19:46 · Zgłoś
Szkoda mi tego poloneza,że tak powiem ,,kawałek ostatniej ojczyzny'' ni i oczywiście na benzynę w przeciwieństwie do tych OBMIERZŁYCH golfów,passatów, ałdi

PLUS dla polonezów jest taki,że [...] ich nie lubią to znaczy,że używają ich w większości mieszczanie. SVEN OLOF PALME.
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 24.04.2013, 12:20 · Zgłoś
raczej na LPG... No - rozumiem rozumiem, miałeś na myśli że to nie klekoczący dizel, ale polonezy z dizlami też są...
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 23.04.2013, 19:02 · Zgłoś
to nie strażacy dogaszali tylko kierowca autobusa...wiem bo tam byłam wtedy
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 24.04.2013, 12:19 · Zgłoś
albo autobusu...
Odpowiedz
-6
@ wróżbita maciej
dnia 23.04.2013, 18:32 · Zgłoś
od dziś Jasło, główne drogi w powiecie w google street view.
Odpowiedz
6
@ jan
dnia 23.04.2013, 17:20 · Zgłoś
informacja powalająca na nogi,okaże się że dzięki straży pożarnej nie mamy trzęsienia ziemi,żałosne
Odpowiedz
2
@ -
dnia 23.04.2013, 17:17 · Zgłoś
ludzie pan gurczyk zaczyna o was myśleć
Odpowiedz
20
@ ZENADA
dnia 23.04.2013, 17:22 · Zgłoś
och i [...] okrasc przyjechala i straz na flaszke zarobic i z podatnika 800 zl sciagnac a facet w 5 sekund zagasil
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 24.04.2013, 12:19 · Zgłoś
Tak to jest z autami na LPG...
Odpowiedz
7
@ LOLO
dnia 24.04.2013, 13:03 · Zgłoś
Tarzan id... polonez był bez instalacji LPG
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.