Palił się samochód na ul. Bieszczadzkiej
Do pożaru poloneza combi doszło przed 15.00 na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle. Dzięki szybkiej interwencji kierowcy oraz pomocy strażaków ogień został opanowany.


Kierowca poloneza combi jadąc ul. Bieszczadzką w kierunku Krosna zauważył dym wydobywający się spod maski samochodu. Osoby, które czekały na przystanku autobusowym również sygnalizowały o niepokojącym zdarzeniu. Kierowca zatrzymał się, a następnie przy użyciu gaśnicy ugasił rozprzestrzeniający się pod maską ogień.
Po przybyciu na miejsce strażaków dogaszone zostały tlące się resztki pożaru.


(icz)
