Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Panna Młoda XXI wieku

34

7 grudnia 2010r. w Zespole Szkół Nr.2 w Jaśle odbył się szkolny konkurs fryzjerski o tematyce " PANNA MŁODA XXI w." W konkursie tym brali udział uczniowie z klas zawodowych jak i technikum.

Uczestnikami byli:

Maciechowska Sylwia, Gaborska Magdalena, Fąfara Paulina, Pruchnik Barbara, Dybaś Angelika, Gumienna Angelika, Karmelita Karolina, Machańska Paulina, Wszołek Jolanta, Fryszkowska Ewelina, Szerląg Honorata oraz Sarna Patryk.

Uczestnicy mieli 120 min. na uczesanie, makijaż oraz ubiór swojej modelki.

Po upływie określonego czasu nastąpiło głosowanie, w którym brali udział uczniowie tutejszej szkoły oraz jury. Po podliczeniu wszystkich głosów wyróżnienie otrzymała Fryszkowska Ewelina z kl. IIb.

Na podium stanęły:

I miejsce - Maciechowska Sylwia kl. IITF

II miejsce - Gaborska Magdalena kl.IITF

III miejsce - Pruchnik Barbara kl.I TU

Reszta uczestników otrzymała dyplomy za udział. Organizatorem konkursu była Pani Ptak Sylwia - nauczyciel praktycznej nauki zawodu.

Sylwia Ptak

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ktos
dnia 17.12.2010, 17:07 · Zgłoś
2Tf jest najlepsza!!;**
pozdrowienia dla Sylwii i Madzi
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 16.12.2010, 22:32 · Zgłoś
a dlaczego tutaj niema pinesek na dziewuchach
Odpowiedz
0
@ lans
dnia 16.12.2010, 15:19 · Zgłoś
9 GORĄ !! SUPER WYSZŁO :))
Odpowiedz
0
@ kumpeljajo11
dnia 15.12.2010, 22:26 · Zgłoś
najlepsze uczesanie miał nr.12 gratuluje Pani pozazdrościć talentu :) oczywiście wszystkim gratuluje i powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich umiejętności :):)
Odpowiedz
0
@ siemaszko
dnia 15.12.2010, 19:06 · Zgłoś
w TESCO na kasie :D Przynajmniej poczesane beda :P
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 15.12.2010, 08:39 · Zgłoś
Narobia fryzjerek itp. tylko pytanie gdzie to pozniej bedzie pracowac przeciez na Jasle jest juz okolo 50 salonow
Odpowiedz
0
@ Kosmita
dnia 14.12.2010, 21:41 · Zgłoś
Są laski ... Jest Impreza ;]
Odpowiedz
0
@ Czytelnik
dnia 14.12.2010, 21:22 · Zgłoś
do Drobik i cyberchlop wy to takie pięknosci jesteście??Żal dawać takie komentarze!
Odpowiedz
0
@ mMmalutka ;p
dnia 14.12.2010, 18:12 · Zgłoś
Zgadzam się z Tobą <do ja> liczy się to jak było uczesane a nie to że się miało sukienne czy dodatki na pokaz ... a jeśli ktoś biorąc udział w konkursie brał tylko to pod uwagę a nie skoncentrował się na fryzurze to chyba konkursy pomylił .... ;/
Odpowiedz
0
@ kongoo
dnia 14.12.2010, 17:51 · Zgłoś
z tego co pamietam nr 12 miał bardzo ładne dokładne wyczesanie. gratuluje wszystkim uczestnikom
Odpowiedz
0
@ bolek
dnia 14.12.2010, 17:19 · Zgłoś
super dziewczynki wyglądacie pozazdrościć urody
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 14.12.2010, 17:12 · Zgłoś
Wszystkie dziewczyny pokazały jaki posiadają wielki talent ;) Gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu i życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów .... :)
Odpowiedz
0
@ Malutka
dnia 14.12.2010, 16:57 · Zgłoś
No jest i nasza Aga z Seba;)
Superowe;)
Odpowiedz
0
@ Andzia ;)
dnia 14.12.2010, 16:55 · Zgłoś
Gratulacje dla Sylwii która jest i była zawsze najlepsza ...
Studio 04 powinno być dumne z tego że ma taką uczennice ....
Odpowiedz
0
@ do ja
dnia 14.12.2010, 16:15 · Zgłoś
to nie był pokaz sukni slubnych tylko FRYZUR
;D
wiec twÓj kom jest zbedny:D

a fryzurki swietne szkodda ze nie pokazali zdjec;/
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 14.12.2010, 15:18 · Zgłoś
Fryzury i suknie jakieś takie prowincjonalne ale niech się uczą
Odpowiedz
0
@ ~ona
dnia 14.12.2010, 14:29 · Zgłoś
sliczne dziewczyny, sliczne suknie, zwlaszcza złota ! :))
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 14.12.2010, 13:51 · Zgłoś
Te gorsety są okropne!!! FUUUUUUJ!!!!!
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 14.12.2010, 12:07 · Zgłoś
piękne dziewczyny, piękne stroje, piękne panny młode.....
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 14.12.2010, 10:34 · Zgłoś
Skrót,, nr "pisze się z małej litery i bez kropki.
Odpowiedz
0
@ Doniczkowa ^^
dnia 14.12.2010, 00:50 · Zgłoś
Hah ;D sylwia najlepsza <33
Odpowiedz
0
@ Jacykow
dnia 13.12.2010, 22:42 · Zgłoś
Bardzo ładne fryzury i piękne modelki. Gratuluję zwyciężczynią. W/g mnie to wszystkie zajęły I miejsce. Gratuluję również Pani Sylwi Ptak dobrego pomysłu !!!!!
Odpowiedz
0
@ Drobik
dnia 13.12.2010, 22:11 · Zgłoś
fUUU ale pasztety
Odpowiedz
0
@ rmk
dnia 13.12.2010, 20:05 · Zgłoś
no grzegorz niech składa kase
Odpowiedz
0
@ Lisbona
dnia 13.12.2010, 17:26 · Zgłoś
bardzo fajne:)
Odpowiedz
0
@ lisbona
dnia 13.12.2010, 17:20 · Zgłoś
bardzo fajne :)
Odpowiedz
0
@ 2 Tf
dnia 13.12.2010, 15:28 · Zgłoś
hih i znow nasza klasa na podium:) i to pierwsze 2 miejsca:)
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 13.12.2010, 14:43 · Zgłoś
POZDRAWIAM SYLWIE
Odpowiedz
0
@ stufek
dnia 13.12.2010, 14:36 · Zgłoś
Agniesia a gdzie Maciek pewnie uciekł hehehe :D
Odpowiedz
0
@ cyberchłop
dnia 13.12.2010, 13:56 · Zgłoś
ale kozy
Odpowiedz
0
@ znajoma
dnia 13.12.2010, 13:43 · Zgłoś
gratulacje Madziu
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 13.12.2010, 13:37 · Zgłoś
Nie podobają mi się te suknie ślubne.
Odpowiedz
0
@ Polonista-[...]
dnia 13.12.2010, 13:17 · Zgłoś
Wszystko ok i fajnie, że się takie konkursy organizuje. Niech by za tym jeszcze szły jakieś możliwości handlowe. Ale czy naprawdę musimy tak masakrować język? I to jeszcze nauczycielka podpisana pod tym artykuliszczem. Czy uczyli ją, że w języku polskim to imię stoi przed nazwiskiem, a nie na odwrót? No najlepsza jest ta Sarna Patryk.
Odpowiedz
0
@ on
dnia 13.12.2010, 12:34 · Zgłoś
ale [...] fiu fiu!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.