Pasowanie na ucznia w Integracyjnej Szkole Podstawowej Nr 12
24 września 2010 roku o godzinie 9.00 w auli Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 – Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej.



Zanim 39 dzieci z klas I a i I b zostało przyjętych do grona uczniów, musiały one przezwyciężyć czary złej wróżki wędrując do czterech krain i wykonując wyznaczone zadania. Ze wszystkich dzieci wywiązały się znakomicie, dlatego pani dyrektor Aleksandra Zajdel – Kijowska uznała, że zasłużyły one na miano ucznia Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle i dokonała uroczystego pasowania. Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów i upominków dzieci rozeszły się do swoich klas na przygotowany przez rodziców poczęstunek.
/dr/


