Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pechowy wtorek

2
 Otwartego złamania lewej ręki i lewej nogi oraz ogólnych obrażeń ciała doznała wczoraj 30-letnia mieszkanka gminy Kołaczyce.

W godzinach popołudniowych jadąc w kierunku Brzostku Fiatem Cinquecento na prostym odcinku kobieta z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała nagle do przydrożnego rowu i uderzyła w betonowy zjazd. W wyniku doznanych obrażeń ciała trafiła do jasielskiego szpitala. Kierująca Fiatem była trzeźwa.

Czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia prowadzi jasielska policja.


(omega)

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Jaślok
dnia 01.10.2009, 07:31 · Zgłoś
Ło matko moja miła! Do jasielskiego szpitala??? To rzeczywiście wyrazy współczucia dla Pani. :)
Odpowiedz
0
@ fox1210
dnia 30.09.2009, 21:20 · Zgłoś
i znowu nieszczescie w tym domu. pech to pech
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.