Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pieniądze z Noworocznego Daru przeznaczone zostaną na sprzęt medyczny

10

Po raz czternasty została zorganizowana akcja charytatywna "Noworoczny Dar". Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na nowy sprzęt medyczny dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Już 2 stycznia 2011 na ulicach naszego miasta będzie prowadzona kwesta przez wolontariuszy na ten cel...

Co roku organizatorem tej akcji są ojcowie Franciszkanie oraz Jasielski Dom Kultury w Jaśle. Pierwsze występy przedszkolaków oraz młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbędą się w dniach od 10-13 stycznia, podczas których także będą zbierane datki.

W poprzedniej akcji "Noworoczny Dar" zostało zebranych około 50 tys. zł  Ponad 23 tys. zł to pieniądze, które udało się pozyskać z ulicznej kwesty dzięki hojności mieszkańców Jasła i powiatu, a pozostała kwota to prezent od Gamratu o wartości ok. 25 tys. zł, którym, były wykładziny podłogowe na wyposażenie dwóch oddziałów szpitalnych.

(icz)

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kris79
dnia 28.12.2010, 20:03 · Zgłoś
Nigdy przenigdy nie daje na takie akcje. Skoro akcja odbywa się 14 raz to w ubiegłym roku zaplanowano budżet szpitala mniejszy o tą akcję czyli jak wolontariusze w przyszłym roku zbiorą 20 tyś to w tym roku urzędniki obcinają budżet szpitala o podobną kwotę (łatwo ją oszacować) i za tą kwotę wypłacają sobie premie. Nigdy przenigdy nie daje tez na WOŚP. Ludzie myślcie bo myślenie nie boli !
Odpowiedz
0
@ bol
dnia 28.12.2010, 17:57 · Zgłoś
proponuje dolozyc staroscie do obiadkow....
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 28.12.2010, 10:15 · Zgłoś
Jako, że mój poprzedni post dziwnym trafem "przepadł", to powtórzę, akcja jest chwalebna i wcale nie musi być przeprowadzona pod "światłym" kierownictwem JDK-u. Można zorganizować występ w szkole, a pieniądze przelać bezpośrednio na konto szpitala. Wtedy jest pewność, że trafią tam, gdzie trzeba.
Odpowiedz
0
@ mos
dnia 27.12.2010, 22:32 · Zgłoś
Noworoczny dar to dar głównie dla zbierających którzy kradną z puszek - tak było zawsze jest i będzie.
Odpowiedz
0
@ j
dnia 27.12.2010, 19:44 · Zgłoś
w jdk znow beda zbierac myto kazda szkola ma wyslac grupe ktura dobroqolnie kupi bilety super sprawa rodzice zaplaca za niechec [...] do wosp
Odpowiedz
0
@ Zrzuta dla MOSIRU
dnia 27.12.2010, 18:35 · Zgłoś
Na łopaty do odśnieżania i na docieplenie wody BO BASEN DLA MORSÓW zrobili ,wstyd taki [...]!!!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 27.12.2010, 18:17 · Zgłoś
Jeżeli lekarze zrobiliby zrzutę po 1/3 soich zarobków to Noworoczny Dar 2011 byłby najlepszy od lat. To co jest uzbierane pod kościołami i na ulicach to kropla w morzu potrzeb dla jasielskiego szpitala.
Ale i tak kiedyś jakiś lekarz kupi ten szpital i to co teraz się kupi za ciężkie pieniądze będzie sprzedane za "grosz". Żal patrzeć na to, co się dzieje....
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 27.12.2010, 18:14 · Zgłoś
... wiemy o tym- reszta pracowników szpitala! Ale dyrektor i tak powie własnie "tej reszcie" , że niestety dla nas nie ma pieniędzy, ale ta "etatowa [...]"( również na kontraktach)dostać musi!!! Cóż dodać?
Może wreszcie starostwo się zainteresuje, rozdziałem pieniędzy??? Chowanie głowy w piasek i udawanie ze się " nie wie" wreszcie powinno się skończyć?
Odpowiedz
0
@ czy wiecie ile
dnia 27.12.2010, 17:14 · Zgłoś
czy wiecie ile zarabia lekarz jasielski -owszem z dyżurami kwota sie wacha 25.000 -33.000 złotych sa to woty jedne największych w naszym województwie a ostatnio sie dowiedziałem że przedłożyli dyrektorowi pism że muszą dostać podwyżke bo z zarobkami cieniutko
Jeżeli któryś zaprzeczy to niech przedstawi pasek pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ kazik
dnia 27.12.2010, 15:04 · Zgłoś
A później się dowiemy ileż to STAROSTWO, Pan Dyrektor Szpitala i ks. Dyrektor zrobili wspaniałego dla Jasła. A to Jaślanie się składają a nie oni i to Jaślanie robią a nie oni. No cóż sukces ma wielu ojców.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.