Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pierwszy poważny egzamin

11

Punktualnie o 9.00 prawie 370 tysięcy szóstoklasistów pisało dzisiaj swój pierwszy poważny egzamin. Przez godzinę uczniowi musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu  pisania, czytania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce.  (VIDEO)

Wyniki egzaminu będą w czerwcu. Przystąpienie do egzaminu to jeden z warunków ukończenia szkoły podstawowej. Jak mówią sami uczniowie, w większości pytania były łatwe i nie było problemów z udzieleniem prawidłowej odpowiedzi.

 GM

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dVdXD
dnia 04.04.2012, 16:25 · Zgłoś
wcale nie był taki trudny
Odpowiedz
0
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 04.04.2012, 10:47 · Zgłoś
łatwy ale mal oczasu bo byl trudny... xD
Odpowiedz
0
@ vgfsfdtrv
dnia 04.04.2012, 15:18 · Zgłoś
co!!!
Odpowiedz
0
@ kam
dnia 04.04.2012, 08:40 · Zgłoś
to SP1 po remoncie :P

a jak był łatwy to będzie zdziwko w gimnazjum :D
Odpowiedz
1
@ gimnazjalistka
dnia 03.04.2012, 18:06 · Zgłoś
a ja to się spodziewam historii, biologii, matematyki, fizyki, chemii, j.polskiego, j. angielskiego i WOSu :(
ehh jeszcze tylko 3 tygodnie :(
Odpowiedz
3
@ AdixoN
dnia 03.04.2012, 15:44 · Zgłoś
O jestem i ja :P
Odpowiedz
1
@ Buszmen
dnia 03.04.2012, 15:10 · Zgłoś
hahaa matura w podstawówce haha dobre : D
Odpowiedz
0
@ jolka
dnia 03.04.2012, 14:19 · Zgłoś
[...]!!!
To już innych szkół w Jaśle nie ma!?
Odpowiedz
-9
@ UCZEŃ
dnia 03.04.2012, 14:23 · Zgłoś
a co ci w tym nie pasuje ze ta szkoła ?!
Odpowiedz
-4
@ vb
dnia 03.04.2012, 14:37 · Zgłoś
a jaka to szkoła bo słówkiem nie wspomniane ...
Odpowiedz
0
@ bubo
dnia 04.04.2012, 20:16 · Zgłoś
[...] jeteś kioskiem
:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.