Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pieszy spacerował środkiem jezdni

25

Wczoraj w Sowinie doszło do potrącenia 47-letniego mężczyzny, spacerującego środkiem jezdni. W wyniku wypadku został on przewieziony przez pogotowie ratunkowe do jasielskiego szpitala z obrażeniami nogi i głowy. Przybyli na miejsce wypadku Policjanci ustalili wstępne okoliczności wypadku.


"Z zebranych do tej pory informacji wynika, że kierująca polonezem, 20-letnia mieszkanka powiatu dębickiego,  jechała w kierunku Januszkowic. Przejeżdżając przez Sowinę, po pokonaniu wzniesienia, nagle zauważyła idących środkiem jezdni dwóch pieszych. Kierująca nie zdołała ominąć jednego z nich, doszło do potrącenia. W wypadku poszkodowany został  47-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce. Pieszy doznał złamania lewego podudzia i urazu głowy. Jego kolega uciekł z miejsca zdarzenia." - poinformował Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.



Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organiźmie u kobiety kierującej polonezem dało wynik 0,00 promila. 47-latkowi pobrano krew do badań na zwartość alkoholu. Policja ustala dane osobowe drugiego mężczyzny.  Na miejsce wypadku zadysponowane zostały również OSP Kołaczyce i PSP Jasło. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Kołaczycach.  

Jenny

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Anonim
dnia 13.11.2008, 09:07 · Zgłoś
Ta droga nadaje śię do zaorania i nie będzie wypadków:lol:
Odpowiedz
0
@ Kazik
dnia 12.11.2008, 11:56 · Zgłoś
Dalibyście już sobie spokój.
Gościu o życie walczy a wy sobie jaja robicie.
Odpowiedz
-1
@ Anonim
dnia 10.11.2008, 20:50 · Zgłoś
:mad:anonim :mad::mad::mad::mad:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 10.11.2008, 20:50 · Zgłoś
:mad:anonim :mad::mad::mad::mad:
Odpowiedz
0
@ ??????
dnia 07.11.2008, 13:07 · Zgłoś
[...] tą sowine???Bo tam jest gorzej jak na dzikim zachodzie?
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 07.11.2008, 09:53 · Zgłoś
roboty sie hycic a nie bojów, szukaja sensacji [...]
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 06.11.2008, 22:25 · Zgłoś
tak jest [...] spaceruja srodkiem drogi mysla ze im wszystko wolno ehhh...:upset:
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 06.11.2008, 21:54 · Zgłoś
jak ktos nie widział wypadku to chyba nie ma co do gadania... dziewczyna napweno nie chciała tego zrobić i teraz zamiast wymądrzać sie na tym forum trzeba się modlic o mężczyzne i o to aby ona nie zrobiła sobie krzywdy... nie rozumiem ludzi którzy najezdzaja na nia... postawcie sie w jej sytuacji......
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 06.11.2008, 14:20 · Zgłoś
nie mieli gdzie łazic tylko srodkiem drogi????a ten drugi taki odwarzny ze uciekł?????B)
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 06.11.2008, 09:18 · Zgłoś
pijacy tak oto koncza mysla ze jak wypija to droga ich a od polonezow wara uwazaj zeby tobie to wpaniale autko figla nie wywinelo a bary ////fakt niepotrzebne a ten drugi wszyscy przeciez wiedza kto
:@:uhoh::rol:
Odpowiedz
0
@ hhhhhhhhhhh
dnia 06.11.2008, 08:31 · Zgłoś
Boco jej ten polonez jak nie umi jeździć:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 05.11.2008, 20:05 · Zgłoś
zaorac to ciebie:mad:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 05.11.2008, 19:17 · Zgłoś
[...] sowinę:lol:
Odpowiedz
0
@ fx
dnia 05.11.2008, 17:18 · Zgłoś
heheh zawsze w wypadkach musi byc poldek ???? ja niew iem co ci kierowcy polonezow robia zreszta jak nie mozna zauwazyc kolesia na srodq dorgi ?
no chyba ze mgla byla ;p;palbo ten polder to zlom i chamowac nie moze ;d
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 05.11.2008, 17:08 · Zgłoś
w sowinie dziury polatac hehe
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 05.11.2008, 12:29 · Zgłoś
naprawde afera:lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ Jan
dnia 04.11.2008, 22:39 · Zgłoś
Własnie
Piesi nieoznakowani w ciemnych ubraniach i teraz jesienne dni to prawie
wypadek.
Powinno sie karać niewidocznych pieszych.
To plaga.
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 04.11.2008, 20:36 · Zgłoś
powinny byc mandaty za nieoznakowanych pieszych i rowerzystow
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 04.11.2008, 17:56 · Zgłoś
czy ktośś cośś ma, do baru w Sowinie...:[...]hah... kocham go...:[...]:D
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 04.11.2008, 16:45 · Zgłoś
to wynika z opisu że to nie było nagłe wtargnięcie na jezdnie,tylko najechanie na pieszych.
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 04.11.2008, 15:20 · Zgłoś
ludzie uważajcie jak chodzicie
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 04.11.2008, 14:42 · Zgłoś
Nom niestesty do tego doprowadza sprzedaz [...] i pobliski bar w Sowinie...:rol::(
Odpowiedz
0
@ Laura Diaz
dnia 04.11.2008, 13:57 · Zgłoś
Wieczorem we Wszystkich Świętych, jechaliśmy gdzieś przez Tarnowiec czy Umieszcz, i dobrze że mąż zwolnił, bo środkiem drogi beztrosko spacerował soebie [...]ek z rowerem. Centralnie środkiem pasa, nieoświetlony, ciemno jak w grobie:rol: wyglądał całkiem trzeźwo. i potem by mówili że to kierowca był winny:upset:
Odpowiedz
0
@ Świadek
dnia 04.11.2008, 13:18 · Zgłoś
Uznanie dla strażaków z Kołaczyc i załogi Pogotowia Ratunkowego z Jasła bardzo dobrze zorganizowana akcja sprawnie i konkretnie oby tak dalej !!! Szacunek
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 04.11.2008, 13:13 · Zgłoś
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.