Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Piją wódkę na placu zabaw!

109

Plac zabaw przy ul. Kopernika w Jaśle stał się miejscem do picia alkoholu i regularnego zaśmiecania terenu. Jakby tego było mało, młodzież co weekend zakłóca ciszę nocną. Mieszkańcy mają już tego dosyć. Liczą na wdrożenie monitoringu oraz częstsze patrole Policji.

Przedszkole Miejskie nr 6 przy ul. Kopernika w Jaśle jest jednym z największych w mieście. W ciągu dnia korzystają z niego rodziny z dziećmi. Mnóstwo miejsca wokół budynku przedszkola oraz nowe urządzenia zabawowe cieszą nasze najmłodsze pociechy. Okazuje się jednak, że korzystającymi z terenu przedszkola są nie tylko one, ale również smakosze mocniejszych trunków.

Butelki po wódce, napojach, pizzy, śmieci wyrzucane gdzie bądź – to coraz częstszy widok. Zwłaszcza wieczorami, młodzież przesiaduje na tzw. "uliczkach" lub na terenie przedszkola i do późnych godzin zakłóca ciszę nocną. Krzyki, głośne śmiechy, rzucanie petardami, głośna jazda, piski opon – z tym mają do czynienia mieszkańcy ul. Kopernika niemal co weekend. Telefony rozdzwaniają się do dyżurnego jasielskiej policji od czerwca po kilkanaście razy w związku z tymi wydarzeniami.

- Największy problem mamy w okresie letnim, bardzo często po weekendzie. Elewację przedszkola również mamy zniszczoną. Interweniujemy w tej sprawie cały czas, prosiliśmy władze miasta o instalację monitoringu – mówi zrezygnowana Marta Mosoń, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 w Jaśle.

Zarząd osiedla Kopernika podkreśla, że młodzież zbiera się w trzech newralgicznych miejscach tj. miasteczko ruchu drogowego przy ul. 3 Maja w Jaśle, przedszkole miejskie oraz pobliska stacja paliw. - Trzeba coś z tym zrobić! Wieczorami mamy problem, bo młodzież słucha głośno muzyki, śmieje się, krzyczy, okrążają samochodami stację paliw, robią ósemki i wyjeżdżają z piskiem opon. Temat ten jest nam znany od dawna. Będę interweniować u komendanta Policji o zwiększenie patroli na naszym osiedlu – podkreśliła Bogusława Wójcik, przewodnicząca osiedla Kopernika.

W kwestii objęcia osiedli monitoringiem jest problem, który w najbliższym czasie nie zostanie rozwiązany. A mianowicie sprawa dotyczy rozbudowania serwerowni w Straży Miejskiej, której miasto na chwilę obecną nie planuje. Powód? Brak środków w budżecie na ten cel. - Burmistrz dołoży wszelkich starań, aby to zadanie znalazło się w przyszłym budżecie na 2017 r. Zobaczymy, czy uda się wygospodarować kilkaset tysięcy na rozbudowę serwerowni. Koszt tego zadania to co najmniej 200 tysięcy złotych - wyjaśnia Antoni Pikul, zastępca burmistrza miasta Jasła.

Policja podkreśla, że nie prowadzi żadnego postępowania wyjaśniającego o zakłócenie ciszy nocnej w rejonie osiedla Kopernika. - Dzielnicowy został poinformowany na zebraniu osiedlowym o zakłócaniu ciszy nocnej we wskazanych rejonach. Mieszkańcy zostali powiadomieni o możliwości złożenia przez nich zawiadomienia o popełnieniu wykroczenia, jednak do tej pory nikt z tego nie skorzystał – zaznacza asp. Joanna Garbacik KPP w Jaśle. - Teren osiedla Kopernika nie jest szczególnie zagrożony tego typu wykroczeniami. Należy zauważyć, że stacja paliw Orlen jest czynna całodobowo, a wjazd i wyjazd ze stacji przebiega za blokiem mieszkalnym, więc pewnych uciążliwości nie sposób uniknąć – dodaje.

Na terenie Jasła zainstalowanych jest 31 kamer monitoringu miejskiego. Okazuje się, że niemal każda wspólnota zabiega o nie dla poczucia bezpieczeństwa. Najwięcej zgłoszeń napływa z osiedla Gamrat oraz Kopernika – w rejonie tzw. „wieżowców”, ze względu na występowanie zjawisk patologicznych w ich rejonie. Władze miasta oraz policja powinni wziąć po lupę zachowanie zuchwałych chuliganów.

id

Napisany dnia: 05.09.2016, 12:19 , Tagi: UM Jasło, policja, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Odyr
dnia 05.09.2016, 12:26
Ocena
komentarza:
43
Najlepiej dla policji jakby ktoś zgłosił. ..tak jest najwygodniej...tym razem macie zdjęcia ..informacje. .tez mało jeszcze...co trzeba zrobić żebyście przyjęli fakty do wiadomości. ..
@ leśmian.pl
dnia 05.09.2016, 13:12
Ocena
komentarza:
75
Czy ktoś widział kiedyś interweniującego dzielnicowego na swoim osiedlu? Nie mówię już o godzinach nocnych,kiedy patrole w różnych zakamarkach miasta zwyczajnie sobie śpią.Dzwonię z prośbą o interwencję,a tu przesłuchanie zgłaszającego,pytają o dane personalne,adres zamieszkania,a w tym czasie pijani wandale demolują wyposażenie przedszkola.Ja wiem,że najlepiej byłby zrobić zdjęcia,nakręcić film i podać dane personalne podejrzanych.Dziękuję za taką opiekę policji i straż miejskiej...
@ Wojtq
dnia 05.09.2016, 13:43
Ocena
komentarza:
41
Wysłać nierobów z tej wspaniałej straży miejskiej której tak bronicie przed rozwiązaniem i po sprawie.
@ york
dnia 05.09.2016, 13:45
Ocena
komentarza:
62
Dzielnicowy to tak jak Yeti. Wszyscy o nim mówią ale go jeszcze nikt nie widział
@ alek
dnia 05.09.2016, 13:56
Ocena
komentarza:
9
Jak piją to: Na Zdrowie! Dobrze ,że wódkę czystą , a nie wino od Myśliwca.
@ jasiek
dnia 05.09.2016, 14:04
Ocena
komentarza:
-11
to nie ten poziom społeczno-kulturalny - chleją czystą albo tanie chmielobełty z puchy
@ bhp
dnia 05.09.2016, 14:26
Ocena
komentarza:
13
Najprostsze wskazanie.Mlodziez rozrabia młodzież pije.mlodziez
zachowuje się głośno. I to wszystko się dzieje wylacznie na os.
Kopernika.Dorośli natomiast to pełna abstynencja Wzorce do naśladowania.Należy zadać pytanie P.Pikulowi który wtoruje tym pogloskom .Jeśli P.zainstaluje podglądy i zauważy grupę młodych spokojnie siedzących rozesmianych to skuje ich w kajdany.bo za glosno sie śmieją. Chyba trochę otrzezwienia by sie przydało. Bo przeszkadzaja nam drobnostki a nie zauważamy swoich ekscesow
@ dick
dnia 05.09.2016, 16:36
Ocena
komentarza:
-12
wysłać ich za granice deportacja niech piją ale nie u nas
@ xxxx
dnia 05.09.2016, 17:25
Ocena
komentarza:
18
Na tym osiedlu zamordowali kobietę kilka lat temu i powinna Policja tam często jeżdzić i sprawdzać a nie czekać aż ktoś złoży zażalenie .Ja sie pytam za co w lipcu odznaczono Policjantów w domu kultury?
@ ktos
dnia 05.09.2016, 18:36
Ocena
komentarza:
19
czy ktoś widział policję na kopernika po 23? słyszałem od znajomych że dzwonili i policja oczywiście nikogo nie widziała na terenie przedszkola, ja się nie dziwię że nie widzieli bo najpierw musieliby się zatrzymać i wysiąść z radiowozów
@ loLL
dnia 06.09.2016, 16:00
Ocena
komentarza:
8
nawet jakby tym wąsatym JanuszOM przyniósł zdjęcia i wideo sprawców to umożą to im najlepiej wychodzi
@ TOM
dnia 07.09.2016, 12:42
Ocena
komentarza:
0
GRATULUJĘ - teraz wiem na czym polega kultura w Jaśle!
@ łodyniec
dnia 05.09.2016, 12:33
Ocena
komentarza:
13
zapyziałe miasto w którym młodzież nie ma swojego miejsca :D

łoohohhohoohohohhoohohhohooh

ps. chlali , chleją i chlać będą , nie od dziś tak jest .Jedyne co można zrobić to betonowe śmietniki tam postawić ,żeby mieli gdzie śmiecie wyrzucać :D

łohohohohohohohoohhohohohohohohohhoho
@ ¿?
dnia 06.09.2016, 06:21
Ocena
komentarza:
3
To nie młodzież tylko żule.
@ z Gądek
dnia 06.09.2016, 06:32
Ocena
komentarza:
7
A odkąd zdemontowali kamerę na bramie
do parku linowego zaczęło się chlanie na kładce.
Może by tam w godz nocnych zaglądnęła policja.
@ Pipi
dnia 07.09.2016, 06:56
Ocena
komentarza:
0
Na parkingu przed kladka też ipolicja na apele mieszkancow nie reaguje bo po co skoro lokale tylko do22
@ ixi
dnia 08.09.2016, 23:49
Ocena
komentarza:
2
Głupku, jak młodzież nie co robić i nie ma miejsca? Tyle można zrobić..za ,oich czasów można było pomarzyć o skateparku czy basenie, a teraz. To zwykle menty są, odrzut cywilizacyjny...są tym co po sobie zostawiają...ból głowy, brud i smród. Widocznie taki poziom ci odpowiada llodyniec . Proś Boga żebyś ty takich sąsiadów nie miał.
@ NaturalBornLeader
dnia 05.09.2016, 12:38
Ocena
komentarza:
18
Wiadomość iście sensacyjna. Wszędzie tak jest na tych placach zabaw, które wyrosły jak grzyby po deszczu z dofinansowań- gdziekolwiek, jakkolwiek byle cos zrobić. Nie ważne czy w krzakach, czy pod liniami wysokiego napięcia.
Mam czasem wrażenie, że te place powstały dla lokalnej patologii a potem dzieciaki bawia się w petach, tłuczonym szkle i różnych zużytych rzeczach dla dorosłych.
@ Jacek
dnia 05.09.2016, 12:42
Ocena
komentarza:
17
Na skate parku to samo i nikt nie przyjeżdża ze strazy
@ jasiek2
dnia 05.09.2016, 21:47
Ocena
komentarza:
11
Wiem, kto tam chleje powiem krótko 1910. dno i muł
@ Fiat 126 p
dnia 05.09.2016, 12:42
Ocena
komentarza:
8
Policja widziana w dzień ale jak się ściemni to ?
Pani radna >>>a co z ciągłym zakłócaniem ciszy nocnej na stacji benzynowej >>>nocami i wczesnymi porankami >>>śpiew >>>pisk opon samochodow i ryk motocykli >>> a to się dzieje pod pani oknami >>> NO CO ??? A PRZYSTANEK JEST ZLOKALIZOWANY OBOK STACJI BENZYNOWEJ I POMIĘDZY EKRANAMI I jak pdjeżdza autokar >>>to nigdy nie wyłączy silnika i to jest barzo uciążliwe >>>a jeszcze dochodzi zamykanie bagażnków .
A ci co piją to są bezrobotni i TO CO ZA DNIA USKŁADAJĄ TO OPAKOWANIE POZOSTAWIONE JEST WIDOCZNE NA FOTKACH !!!
CZEKAMY ABY BYŁO WIĘCEJ PATROLI I GDZIE JEST NASZA SM?
@ TOM
dnia 07.09.2016, 12:51
Ocena
komentarza:
0
RACJA! Pisałem tu apel w sprawie zakłócania ciszy nocnej, również do władz miasta.
Nawet nie pokusili się o odpowiedź.
Pozdrawiam!
@ stary
dnia 05.09.2016, 13:06
Ocena
komentarza:
12
a może straż miejska mogła by coś zaradzić ??? czy ma ważniejsze zadania ???
@ lesmian.pl
dnia 06.09.2016, 09:27
Ocena
komentarza:
10
Straż Miejska penetruje płatne parkingi,bo to przynosi zyski.Nie zajmują się pijaczkami,chuliganami i inną patologią,bo to nieprzyjemne i niebezpieczne (można oberwać).
Oni są bardzo pragmatyczni,a przełożeni wiele od nich nie wymagają...
@ jaślak
dnia 05.09.2016, 13:07
Ocena
komentarza:
41
Przepraszam bardzo, ale jasielscy policjanci nie są przyzwyczajeni do wysiadania z samochodu i patroli., nie przeszli takiego przeszkolenia. Posiedzieć w samochodzie z zapalonym silnikiem to co innego, ale nie wymagajcie od nich za dużo.
@ Edzio
dnia 05.09.2016, 13:28
Ocena
komentarza:
4
rodzice tam to siedzą dzieciaki co maja 14 lat i piją jak rodzice pozwalają to czemu nie pan Krajewski co wejściówki dawał na basen to juz nie kabluje nic a nic ?
@ Doktor88
dnia 05.09.2016, 13:31
Ocena
komentarza:
4
Ciekawi mnie kto napisal ten reportaż ?
@ emeryt
dnia 05.09.2016, 13:37
Ocena
komentarza:
33
osobiście obsrrwowałem przyjazd patrolu po g.23 (młoda policjantka +chyba kierowca bo wogule nie wychodzil z auta )policjantka podeszła do grupki a ci stwierdzili że ten który chałasowal już sobie poszedł więc dziewczyna zadowolona z udanej interwencji odjechała a bezkarna młodzież chałasowala jeszcze bardziej //POGRATULOWAĆ KOMENDANTOWI TAKICH PODWŁADNYCH którzy nawet boją się wylegitymować chuliganów z kopernika
@ do emeryta
dnia 05.09.2016, 15:40
Ocena
komentarza:
11
Na emeryturze zazwyczaj jest dużo wolnego czasu, więc radzę sięgnąć po słownik ortograficzny. Nawet na starość warto.
@ emeryt
dnia 05.09.2016, 21:41
Ocena
komentarza:
10
na przyszlość założe okulary ale dzięki za uwagę tylko nie wiem czemu miała służyć- że z ortografią kiepsko wiem starość nie radość
@ Neutral
dnia 05.09.2016, 13:44
Ocena
komentarza:
9
Co maja imprezy na stacji benzynowej do młodzieży z Kopernika? Jeśli komuś to przeszkadza to proszę wnioskować o zamkniecie.tej stacji bo ze stacji korzysta całe miasto i nie tylko, i na pewno nie tylko mieszkańcy tego osiedla tam jezdza wiec sie zastanówcie co piszecie. A tak na marginesie to ludzie gdzie mają Ci ludzie tam siedzieć żeby komuś nie przeszkadzać ? Wydaje mi się ze zamontowanie koszy na śmieci w tych miejscach rozwiazalo by problem ;) starsi ludzie nie zrozumieją tego bo wychodząc tylko do kosciola czy do sklepu nie mają problemu na spotkania ze znajomymi. Każdy był kiedyś młody ja też i wiem ze na każdym osiedlu młodzież przesiaduje bo przecież tam mieszkają. Popatrzcie na to z innej strony.
@ do Neutral
dnia 05.09.2016, 19:30
Ocena
komentarza:
6
to nie są żadne imprezy tylko zwykłe regularne libacje! macie problem z alkoholem powinniście się zgłosić do lekarza a najlepiej psychiatry wasz mózg już nie funkcjonuje wy jesteście po prostu uzależnieni od psychotropów
@ Fon
dnia 05.09.2016, 13:48
Ocena
komentarza:
28
Wystarczyło by planty nad rzeką wykosić podbijać kilka ławek miejsce na grilla lub ognisko i po problemie niech nawet cała noc halasuja.
@ łodyniec
dnia 05.09.2016, 14:21
Ocena
komentarza:
7
niech sobie zrobią miejscówkę ,chyba że dwie lewe ręce :D

łohohohohohohohohohohhohohohoho
@ acab
dnia 05.09.2016, 16:18
Ocena
komentarza:
-14
masz ochote to rób , po co mamy robic miejscowke jak dobrze sie pije pod blokami hhaha a tobie dobrze zrobi wycinka krzakow wtedy zamiast po nocach nagrywac co sie dziej bedziesz spał jak misioo
@ ...
dnia 06.09.2016, 19:52
Ocena
komentarza:
0
przedszkole czy planty o ktorych mowisz to jeden chu... bo to i to , to miejsce pobliczne... i nie mow mi ze w nocy dzieci do przedszkola chodza... tak samo jak na planty nie chodza noca to do przedszkola tez nie hehehe
@ mieszkaniec
dnia 05.09.2016, 13:49
Ocena
komentarza:
27
Ato przeciez w poblizu mieszka dwoch radnych Buglewicz i Strojek to czemu nic nie robia w tej sprawie oni sa radnymi dla siebie i swoich kont bankowych nigdy nie widzialem zeby cos robili dla osiedla
@ rgegsrge
dnia 05.09.2016, 13:54
Ocena
komentarza:
6
taa najlepiej siedzieć w domu, strach się wgl ruszyć gdziekolwiek bo zaraz będzie artykuł napisany.
@ lol
dnia 05.09.2016, 20:52
Ocena
komentarza:
3
a potem się mówi, że Jasło już doszczętnie umarło ;)
@ Łosoś
dnia 05.09.2016, 14:04
Ocena
komentarza:
19
Lepiej wydaac pieniądze na jasielskie RIO nowe samochody podnosic podnosic wyplaty dla naszych władz niz zadbac o nas młodzież ktora nawet nie ma gdzie sie spokojnie spotkac !! Pozniej wielkie zdziwienie ze tak sie dzieje nie inaczej sami ludzie wybieraci tych urzednikow ktorzy dbaja o swoje 4 litery a nie o nas !!! BRAWO JASŁO ! BRAWO URZEDNICY ZDOLNI I KREATYWNI JESTESCIE
@ hoho
dnia 05.09.2016, 14:04
Ocena
komentarza:
5
Tosz to bezstresowe wychowanie podobno ma być, nie wolno napuszczać SM i Policaj, na wasze pociechy i wnuczusiów, bo im może stać się krzywda psychiczna !
A jaki interes w tym ma władza ? kierowca to co innego łoic mandaciki i paragrafiki na wszystko się znajdą, nie ma praktycznie dnia by nie polowano na szalejących kierowców prędkościami 70km/h na prostych odcinkach drogi krajowej 992 gdzie nigdy nie było wypadku.

A interwencje zakłócania cisz nocnych wyglądają tak:
Podjeżdża radiowóz bardzo powoli tak aby był dobrze zauważony, i po przyjechaniu na miejsce nie stwierdza żadnego zakłócania ciszy bądź spożywania "soczków" przez gimbusów.
Czemu ? bo kochane babcie i mamuśki wasze wnuczusie i dzieciaczki znają dobrze te zasady i takich incydentów nie ma, więc może macie urojenia ?
A te butelki to muszą znosić koty albo tchórzofretki, lub przyczepiają się jerzykom do kolców podczas nocnych spacerów.
@ podatnik
dnia 05.09.2016, 14:09
Ocena
komentarza:
6
Ilona a gdzie pisze że artykuł zawiera lokowanie produktów pepsi ??
@ Kuzyn
dnia 05.09.2016, 16:38
Ocena
komentarza:
10
gdzie jest napisane*
@ jasiu
dnia 05.09.2016, 14:37
Ocena
komentarza:
9
Co robi straż miejska?
@ Człowiek Płci Żeńskiej
dnia 05.09.2016, 14:48
Ocena
komentarza:
4
Monitoring jest chyba jednym z najlepszych rozwiązań. Młodzież taka jest. Nie wszyscy zbierają dobre oceny i pochwały. Jeśli już, to zbierają Pokemony. Ale jaki nastolatek nie robi hałasu? Dzieci się zaczynają psuć, młodzież pić i palić. Ale co zrobisz? Taki jest świat. Lecz z drugiej atrony to pijakom miejsca chyba nie brak. Nie mają gdzie pić? Mają swoje meliny. Jak nie to niech sobie znajdą, bo jeszcze jakiś dzieciak znajdzie nie w pełni pustą butelkę...
@ Jan
dnia 06.09.2016, 07:20
Ocena
komentarza:
-1
Ta młodzież, która rozrabia to wychowankowie PiSu, ponieważ jeżeli mienią się patriotami to im wszystko wolno.
@ 50-latek
dnia 05.09.2016, 15:20
Ocena
komentarza:
26
Mieszkam na Kopernika i zaobserwowałem że z roku na rok spada chuligaństwo. Patrole policji regularnie krążą wokół tej ulicy wjeżdżając nawet w zakamarki koło garaży. Od czasu do czasu coś tam faktycznie na przedszkolu lub w dawnym miasteczku ruchu drogowego jest głośniej bo młodzież pije. Wydaje mi się jest coraz więcej starszych ludzi którzy albo nie mogą spać, albo "zmęczeni i zdołowani" po oglądnięciu TVN-u i Polsatu donoszą dzwoniąc na policję z byle przyczyny. Młodzież jak świat światem zawsze rozrabiała, rozrabia i rozrabiać będzie. A z drugiej strony czyja ta młodzież i kto jej dał przykład jak chlać? duch święty? może nawet ten dziadek z babką co dzwonią pierwsi na policję. Młodość musi się wyszumieć to prawo natury? A słynna speluna Tom Cat kto dał pozwolenie na otwarcie w takim blokowisku gdzie dzieci latają i obserwują starszych? Kto nie tak dawno dał koncesje na mocne trunki w sklepie obok Tom Catu żeby można było się "dobić" ? A więc na koniec przypominam niektórym starszym osobom że jak oni byli młodzi to na Kopernika w co 5-tym mieszkaniu na Imieniny Jana w Czerwcu wydzierali się do 24.00 śpiewając 100 lat a potem rzygali przez balkon na dół. Teraz macie komórki i zawracacie [...] policji z byle powodu.
@ łodyniec
dnia 05.09.2016, 16:32
Ocena
komentarza:
13
naoglądają się "trudne sprawy" itp . ,nie mają swoich problemów, nudzi się im, spać nie mogą ,to nadsłuchują co młodzież robi :D później dzwonią na milicje i już mają sensację na osiedlu ,przez tydzień mają o czym gadać .

łohohohohohohohohhoohohhohooh
@ Stary Glina
dnia 05.09.2016, 16:55
Ocena
komentarza:
10
Trafne spostrzeżenia Panie Kolego. Natomiast jeśli chodzi o tzw. "rozliczenie" młodzieży za czyny zabronione to nie jest to takie proste jak się Wam wydaje. Samo nagranie z monitoringu to w przypadku niektórych wykroczeń niewystarczający materiał dowodowy. Więcej nie będę pisał aby nie udzielać instruktażu młodzieży jak uniknąć odpowiedzialności. Mamy w Polsce demokrację która narzuca NA NAS WSZYSTKICH pewne obowiązki więc niestety ale czasem jak się chce mieć spokój na osiedlu to trzeba złożyć zeznanie (nie anonimowy donos) na Policji. A co do policjantek interweniujących? - tak interweniują jak umieją bo Policja na żywo to nie W-11 i czasem charakter i osobowość małego pieska głośno szczekającego to za mało w konfrontacji z chuliganerią. No ale jak chciały do Policji a nie mają "pleców" to niech działają.
@ Odyr
dnia 05.09.2016, 19:48
Ocena
komentarza:
0
Stary glina millicjant...
@ wychowany na Kopernika PATO
dnia 05.09.2016, 20:19
Ocena
komentarza:
3
to teraz przecież Karpaty Krosno piją na osiedlu tam nic się nie dzieje za naszych czasów radiowozy w dzień się tylko pojawiały a na uliczkach niebylo gdzie usiąść i się napić burdy rozruby śmietnik palił się raz w tygodniu nie mówiąc już o zawodach w szklarza w tomcat to raz nawet drzwi sciagneli zima bo się przetwierali burdy śpiewy nocne pato było jest i bedzie
@ Edzio
dnia 05.09.2016, 21:48
Ocena
komentarza:
7
racja racja Domek tzn ABC koło Carrfura dostała pozwolenie na alkohol to w świeta maja zbyt jak zawsze kierowniczka z córeczką sprzedaja pijanym nie pijanym to dostanie i tak sprawdzać to karać a potem przetrzepać Rodakowi [...] z tym TOMCATEM menele w dzień dzień piją juz od 10 a o 12 nawaleni wracają menele do roboty sie brać jeszcze sępią menela po 20 ,50 groszy wstyd
@ TOM
dnia 07.09.2016, 13:02
Ocena
komentarza:
0
Zgłoś na milicję = skuteczność gwarantowana natychmiast!
@ Bubu
dnia 05.09.2016, 15:35
Ocena
komentarza:
9
A rodzice to gdzie są??? Pytam się!!!
@ Neutral
dnia 05.09.2016, 15:54
Ocena
komentarza:
-3
Dla mnie to jest tylko i wyłącznie inwigilacja dzisiejszej młodzieży. Powiedzcie sami gdzie mają iść sobie posiedzieć choćby w ten weekend? Do baru gdzie piwo kosztuje 5-6 zł ? Przy tym ze u nas zarobki nie przekraczaja 1200 .. także sle pozdrowienia dla tych ludzi ktorzy sami nie przestrzeGaja swoich praw a narzekają na młodzież!
@ xx
dnia 05.09.2016, 16:11
Ocena
komentarza:
6
gdzie placa 1200 co ty pi...sz
@ do Neutral
dnia 05.09.2016, 19:25
Ocena
komentarza:
5
dla ciebie wszystko kreci się wokół alkoholu narkotyków czy naprawdę nie ma innych zajęć dla ciebie tylko się na pie r do... i leżeć we fosie o sikanym i na drugi dzień chwalić się jakiego zgona nie miałem gratuluje sięgnięcie dna
@ ManuPLS
dnia 06.09.2016, 17:07
Ocena
komentarza:
0
Spokojnie przekraczają.
Ja "u nas" zarabiam 5500zł gołej wypłaty plus premie.
Niestety...Trzeba cos umieć, być konkurencyjnym na rynku pracy.
Nic nie umiesz to pracujesz na taśmie i się ciesz, że ktoś jest tak dobry i daje Ci chociaż te 1200zł.
@ acab
dnia 05.09.2016, 16:16
Ocena
komentarza:
4
[...] ze starymi spoleczniakami !
@ Ssak
dnia 05.09.2016, 16:17
Ocena
komentarza:
-10
Jeśli ktoś mieszka w bloku to powinien się liczyć z pewnymi
niedogodnosciami np ze ktoś siedzi przed blokiem.
Pewnie jakiś emeryt donosi bo mu to przeszkadza. Nie
zwracał bym sobie tym głowy.
@ xx
dnia 05.09.2016, 16:34
Ocena
komentarza:
9
siedzi a halasuje po nocach i chleje to roznica
@ ludzie
dnia 05.09.2016, 18:53
Ocena
komentarza:
5
Trzeba wrócić do starych sprawdzonych metod. Chodzisz do szkoły to ją reprezentujesz - tak więc tarcza i ustalony przez szkołę wzór ubioru. Byłem w szoku gdy zobaczyłem 16-letnią dzieczynę z makijażem, fryzurą ala impreza - wyglądała na 20 lat.
@ mieszkaniec
dnia 05.09.2016, 19:02
Ocena
komentarza:
5
ja spojrzał bym na to z innej stronny: dlaczego młodzież jest tak zdemoralizowana?? gdzie jest moralność tej niepełnoletniej młodzieży (dzieci) czy to upadek cywilizacji ze rodzice na to wszystko pozwalają ?? przecież to jest normalne żulostwo alkoholizm libacje!
prostytuowanie się! dlaczego rodzice na to pozwalają? czy nie obchodzi ich życie swoich dzieci? na kogo oni wyjdą jak dorosną? na dzi w ki?
moim zdaniem młodzież nie ma co robić w mieście, nie mają żadnych zajęć szczególnie ta blokowa co oni mają do roboty całymi dniami nic. bo np. na wsi zawsze jest coś do roboty młodzież ma się w czym wykazać a jak powszechnie wiadomo nić tak nie wychowuje uczy życia i uszlachetnia człowieka jak praca!!!
@ do mieszkańca
dnia 05.09.2016, 19:09
Ocena
komentarza:
2
Bardzo słusznie, wszystkie dzieci wysłać do obozów pracy. U nas nie ma, ale możemy podpisać umowę o wymianie z Koreą Północną. My im nasze, a oni swoje.
@ Odyr
dnia 05.09.2016, 19:47
Ocena
komentarza:
5
Praca to może była człowieku za komuny..teraz kolesiostwo nie wszyscy mogarnąć otworzyć własną firmę. .a kto nie ma układów wśród księży urzędników czy dawnych ubekow zapomnij o pracy..
@ do Odyr
dnia 05.09.2016, 21:12
Ocena
komentarza:
-2
Tak, tak, za komuny. Czy się stoi, czy sie leży, 2000 się należy. Pamiętamy.
@ Edzio
dnia 05.09.2016, 21:51
Ocena
komentarza:
6
mało na warzycach obozów Nowy Styl i Baltic
@ felek
dnia 05.09.2016, 19:29
Ocena
komentarza:
6
A co w tym mieście można więcej robić?
@ Mały
dnia 05.09.2016, 19:57
Ocena
komentarza:
13
Ostatnio z Piątku na Sobote była jazda, ale Policja sie spisała na 3 Radiowozy wjechali a cwaniaki tylko uciekały gdzie pieprz rośnie takie bohatery z tego Kopernika - 3-go Maja i Baczyńskiego !!! Stali goście Bliskiej i tuneli
!!!
@ xx
dnia 05.09.2016, 21:05
Ocena
komentarza:
17
cwaniaki w kilku i na murach pisac chwdp a jak przyjdzie co do czego to uciekaja
@ Edzio
dnia 05.09.2016, 21:53
Ocena
komentarza:
-5
na 3 go maja zalezy gdzie pies leży koło ciebie tez pija i [...] z tyn robisz
@ TUMEK
dnia 05.09.2016, 21:11
Ocena
komentarza:
6
Złapać spisać dane i za dwa dni do wojska wysłać takich na ćwiczenia
@ Odyr
dnia 06.09.2016, 16:59
Ocena
komentarza:
0
Do wojska tez trzeba mieć księdza w rodzinie...żeby załatwić. ..
@ gamrat
dnia 05.09.2016, 21:46
Ocena
komentarza:
0
Była Pani kiedykolwiek na Gamracie ? Czy tylko brednie napisała, że to wylęgarnia patologii ?
@ qwerty
dnia 06.09.2016, 11:23
Ocena
komentarza:
-2
A to niby co? Zakodowali sobie już wszyscy z gamratu że jak tam się wychowują to muszą być wielkimi ludźmi ulicy no a potem jest jak jest... Żeby chociaż to Jasło było jakieś duże a tu po prostu małe miastko nic nie znaczące prawie. Gdyby nie Szpak to nikt by o tym Jasełku nie słyszał nawet...
@ gamrat
dnia 06.09.2016, 12:02
Ocena
komentarza:
1
A kto z Gamratu się uważa za ludzi ulicy ? Człowieku, normalne osiedle jak każde inne. Ludzie żyją opowieściami z lat 90 jak to Jacek G. był postrachem dla wszystkich "z zewnątrz". Obecnie na Gamrat wprowadza się mnóstwo nowych ludzi i nikt nie widzi problemu, choćby ostatnio temat na forum jaslo4u o tym był, proszę się zapoznać.
@ NaturalBornLeader
dnia 07.09.2016, 00:42
Ocena
komentarza:
0
Gamrat to getto a wprowadzają sie tam dlatego, ze mieszkania tanie jak barszcz.
A dlaczego takie tamie?Bo to mieszkania w getcie.
@ bulwers
dnia 05.09.2016, 22:39
Ocena
komentarza:
7
Nie tylko Kopernika ale na gorce klasztornej na schodach na okaglo przesiaduje młodzież i również spożywa alkohol, zaczepia ludzi i dewastuje wszystko dookoła, a żadnych patroli nie ma, jak nie policja to chociaż straż miejska niech sie pokaze bo w końcu po cod istnieje ta fornacja
@ qwerty
dnia 06.09.2016, 11:21
Ocena
komentarza:
7
Oni wolą polować na kierowców jadących trasą Jasło-Żmigród.
@ jas
dnia 05.09.2016, 22:48
Ocena
komentarza:
4
Na dwa lata wrócić starą Milicję Obywatelską -problem zniknie !!!
@ Tomasz emigrant
dnia 05.09.2016, 23:45
Ocena
komentarza:
4
Butelki tvn podłożył :D
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 06.09.2016, 00:49
Ocena
komentarza:
-3
E tam TVN - pewno po spotkaniu w klubie rencisty i emeryta jakaś "osoba" dopijała po drodze, a butelka wylądowała w piaskownicy. Niektórym się wydaje, że tu w mieście mamy kurort i region uzdrowiskowo- wypoczynkowy. Niektórym emerytom uzurpującym sobie prawo godnego życia na koszt społeczny należałoby powiedzieć, że młodzi na to patrzą i co gorsze naśladują " tych mgr. inż"[można g...n robić i nieźle żyć]...
@ dragoness
dnia 06.09.2016, 09:23
Ocena
komentarza:
0
O, pojawiła się kolejna grupa wrogów klasowych: EMERYCI.
@ bercik
dnia 07.09.2016, 11:10
Ocena
komentarza:
2
Dla tego gościa wrogami są wszyscy, co nie są NIM.
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 07.09.2016, 18:59
Ocena
komentarza:
0
Niestety, ale nie wszyscy tzw emeryci wypracowali sobie to, z czego obecnie korzystają - kumaci wiedza o czym piszę... @dragoness generalizuje wszystkich zrównując tych pierwszych, z tymi co zasłużenie odbierają marne grosze...
@ Sir ogień
dnia 06.09.2016, 08:36
Ocena
komentarza:
3
Bardzo ciekawy i rzeczowy artukuł, gratuluję; sztuki dziennikarskiej najwyższych lotów
@ rodzice za granicą za pracą
dnia 06.09.2016, 09:32
Ocena
komentarza:
6
upadek Polskiej młodzieży na okrągło wódka wino piwo papierosy narkotyki dziwkowanie się gdzie rodzice dlaczego pozwalają na takie niszczenie dzieci ich zdrowia i moralności zarabiają pieniądze
@ qwerty
dnia 06.09.2016, 11:20
Ocena
komentarza:
5
Bo tacy rodzice jedynie co robią to posądzają kościół że ogranicza ich dzieci więc dzieci robią co chcą bo rodzice przecież nic nie mówią... Ot cała patologia. Zabronisz komuś coś to od razu wyzywa cię od katoli tylko nie pojmie idiota że tu chodzi tylko o kulturę i dobre wychowanie...
@ gupek
dnia 06.09.2016, 21:53
Ocena
komentarza:
-2
kurtula i dobre wychowanie w PiSejmie - i wyzwij łod katoli
@ gumis
dnia 06.09.2016, 09:49
Ocena
komentarza:
3
piją bo na Kopernika to wszystko żule i nieroby po podstawówkach zakamerowac zeby nierubstwo chyćiło się roboty
@ Edzio
dnia 06.09.2016, 22:21
Ocena
komentarza:
0
a gumis po przedszkolu buahah
@ qwerty
dnia 06.09.2016, 11:17
Ocena
komentarza:
-2
Nie żeby coś ale zawsze śmiejecie się z ludzi ze wsi że to zaścianki... Patrzcie jacy zaś w mieście żyją kulturalni ludzie! Śmieci zostawiają, butelki i inne takie... Kultura na wysokim poziomie przecież! A wywalić śmieci przecież nie problem... No tylko co, ja mam wywalać? Ja pan z miasta? Śmiech na sali...
@ Jaślanin
dnia 06.09.2016, 13:12
Ocena
komentarza:
-5
Na pomnik w Gorajowicach pieniądze będą, a na bezpieczeństwo ludzi nie ma!
@ anonim
dnia 06.09.2016, 17:01
Ocena
komentarza:
-7
Szkoda tylko, że nikt nie pomyśli, że młodzież musi coś robić, gdzieś wyjść, spotkać się. Wszystkie kluby w mieście pozamykano. Najlepiej zgłosić na policję i mieć spokój. A może by tak zapewnić młodzieży jakąś rozrywkę, dać im alternatywę, aby mieli co ze sobą zrobić, a nie siedzieć i pić? Najlepiej skrytykować, szkoda, że nikt nie postawi się w ich sytuacji, nie popatrzy na to z drugiej strony.
@ ffffiiiiii
dnia 06.09.2016, 17:20
Ocena
komentarza:
9
proponuje sport basen bieganie piłka nożna siatkówka pomaganie rodzicom w domu sprzątanie domu gotowanie mycie okien malowanie a nie żulować jak dziad całymi dniami
@ dragoness
dnia 06.09.2016, 19:08
Ocena
komentarza:
1
Dorzucę jazdę na rowerze i czytanie książek. Marudzenie, że nie ma co robić, świadczy o wyjątkowej ciasnocie umysłowej.
@ NaturalBornLeader
dnia 07.09.2016, 00:47
Ocena
komentarza:
7
Inteligentne osoby nigdy sie nie nudzą.
Ćwierćmózgi będą sie nudzić nawet jakby wybudowali w Jaśle Disneyland...
A potem go zniszczą i obsikają.
@ P.
dnia 07.09.2016, 10:16
Ocena
komentarza:
3
Są w Jaśle też takie instytucje jak JDK, MDK, działa kino. Dla każdego coś miłego.
@ s.p
dnia 06.09.2016, 18:37
Ocena
komentarza:
0
A mówią że na wsi są źle wychowani.
A tu proszę jaka opinia o miastowych
chuliganach.
@ papla
dnia 06.09.2016, 23:44
Ocena
komentarza:
0
A przy Krasińskiego 70 przy ostatniej klatce też piją,nawet do północy a potem zerwały się rynny i haki ze ścian budynku chemika.
@ Jaslanin
dnia 07.09.2016, 01:10
Ocena
komentarza:
0
Wystarczy przyjść na rynek w Jaśle a nie szukać po osiedlach patologii.Od 6rano
piją tzw.menele a od popołudnia druga zmiana ta"lepsza" młodzież i dorośli często z małymi dziećmi do godzin nocnych oczywiście "przestrzegajacy" ciszy nocnej przy kamerach monitoringu
@ stasienek
dnia 07.09.2016, 13:12
Ocena
komentarza:
-1
w końcu jak sama nazwa wskazuje to plac zabaw:} jawna dyskryminacja
@ ropuch
dnia 08.09.2016, 19:04
Ocena
komentarza:
1
Nie wymagajmy od naszych dzielnych policjantów, aż takiego poświęcenia, a nuż okaże się, że delikwentem będzie kumpel ze szkoły, i szkoda będzie biedaka zapuszkować, bo jeszcze się zezłości, wezwie posiłki i zdemolują posterunek policji, a nasi dzielni policjanci będą zanosić modły o szybką emeryturę.
@ Czloowiek
dnia 10.09.2016, 14:44
Ocena
komentarza:
0
Ludzie wezcie tez pod uwage to ze MY - MLODZIEZ zostalismy wychowani przez Was. Napatrzylismy sie jak bylismy dziecmi co WY robiliscie to my robimy to samo.. Zapomnial wol jak cieleciem byl.. widac nie macie za grosz szacunku do mlodych ludzi, ktorzy chca sie zabawic,  a niestety nie maja gdzie. Macie tylko problemy i pretensje. Ale jakby juz siedzieli tam ludzie po 40/50 wydzieraliby sie w nieboglosy to wszystko jest w jak najlepszym porzadku..  zreszta MY i tak jestesmy bardziej kulturalni niz WY jak byliscie mlodzi.. popatrzcie jakie w waszych czasach dzialy sie rzeczy.. My po prostu chcemy odreagowac. A co do komentarzow wyrzej.  Przewaznie wszyscy co tam siedza sa pelnoletni, to co mamy 22 do domu przychodzic, mamy nie kupowac alkoholu co jest dozwolony od 18nastego roku zycia ? Rownie dobrze moga wam tego zabronic.. mamy jeszcze prawa do spotkan ze znajomymi.. wiecie widocznie siedzimy tam wieczorami, bo jednak za dnia pomagamy w domu (kto normalny by sprzatal o 22 / 23 w domu.. bo chyba ktos tam wyzej. Ale jakby znowu w domu wlaczyc odkurzacz to bylyby pretensje bo pozno ) i zajmujemy sie wazniejszymi sprawami  zainteresujcie sie rodzinami, w ktorych jest przemoc bo to wam moze lepiej wyjdzie. Albo chociaz zwroccie uwage a nie tylko macie waty,  a sami nawet tylka nie ruszycie. Narzekac jest komu bo przeciez MY tam zabijamy, cpamy oraz gwalcimy masowo tam. Podobno wszystko jest dla ludzi a MY nimi tez jestesmy. Kazdym z nas idzie normalnie porozmawiac a nie nazywacie nas jakas "patologia".. w kazdym miescie tak jest, a uwiezcie ze na wsi jeszcze gorzej. Ale chcieliscie mieszkac w bloku ? Takie sa uroki tego. Tak  bylo, jest i bedzie. Bo MAMY PRAWO DO SZCZESCIA ALE NIE MAMY SZCZESCIA DO PRAWA.  A tutaj nigdy nikomu nie dogodzi.. zawsze musi byc jakies ale..
@ Czloowiek
dnia 10.09.2016, 14:47
Ocena
komentarza:
0
Wyzej* przepraszam za blad
@ @młoda
dnia 11.09.2016, 10:12
Ocena
komentarza:
0
Dobrze napisane . Niech miasto zrobi nam miejsce do picia i spędzania wolnego czasu to nie bd takich problemów
@ dragoness
dnia 11.09.2016, 19:45
Ocena
komentarza:
1
Sami sobie zróbcie, roszczeniowe nieroby. Znajdźcie pomieszczenie, wyremontujcie i adaptujcie. Będziecie mieć zajęcie, którego tak wam brakuje.
@ ropuch
dnia 11.09.2016, 22:13
Ocena
komentarza:
0
Jak mawiał Alexis de Tocqueville: Wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. To się odnosi do każdego, tym bardziej żyjąc i mieszkając na osiedlu. Zachowanie każdej osoby świadczy o niej samej.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657