Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pijany 21-latek próbował ukraść telefon

56

Policjant z jasielskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży.  Pijany 21-latek zaczepił młodą kobietę i ukradł jej telefon.  Funkcjonariusz odnalazł złodzieja i odebrał mu jego łup.  Mężczyzna  trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut i przyznał się do przestępstwa.

Zdarzenie rozegrało się w minioną sobotę po południu. Policjant pracujący na co dzień w wydziale kryminalnym jasielskiej komendy jechał samochodem do domu. W Jaśle na ul. Mickiewicza zwrócił uwagę na biegnącą chodnikiem młodą kobietę. Mieszkanka gminy Brzyska krzyczała, że ktoś ukradł jej telefon. 

Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał samochód. W rozmowie z pokrzywdzoną ustalił, że przed chwilą, gdy na przystanku czekała na przyjazd autobusu, którym miała wrócić do domu, zaczepił ją pijany mężczyzna. Nieznajomy chciał papierosa. Gdy odpowiedziała, że nie ma, nagle zabrał jej telefon komórkowy i uciekł.

Po ustaleniu rysopisu podejrzanego, policjant o zdarzeniu powiadomił dyżurnego komendy i wspólnie z pokrzywdzoną zaczął szukać złodzieja. Sprawdzając pobliski teren na jednej z ulic zauważył odpowiadającego opisowi mężczyznę. Okazało się, że jest to sprawca kradzieży. Funkcjonariusz  po krótkiej obserwacji zatrzymał złodzieja. Gdy ten usłyszał, że ma do czynienia z policjantem szybko wyjął z kieszeni telefon i próbował się go pozbyć. Pijany mężczyzna stał się nerwowy i agresywny. Funkcjonariusz musiał użyć siły fizycznej. Złodziej trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Jasła.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.  Odzyskany telefon wkrótce  wróci do właścicielki.   

KPP Jasło.

Reklama

Komentarze: 56

Dodaj komentarz Widok:
0
@ violinek
dnia 09.10.2013, 12:06 · Zgłoś
"(...) Funkcjonariusz odnalazł złodzieja i odebrał mu jego łup. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.(...)" - nie dość, że zachował się bohatersko i odebrał złodziejowi łup, to jeszcze zamknęli go do aresztu...
Odpowiedz
10
@ haha!
dnia 08.10.2013, 20:58 · Zgłoś
siedzi [...] na chodniku i cheb smaruje [...] idzie Niemiec i pyta,co bieda? ano bieda, to masz 10 euro. idze Amerykanin i pyta co bieda? ano bieda masz 20 dolarow. po chwili idzie Polak i pyta co biada?? ano bieda., to po ch[...] smarujesz tak grubo???
Odpowiedz
10
@ haha!
dnia 08.10.2013, 20:48 · Zgłoś
mieszkaniec jasla,obywatel Rumuni?widze ze zdanie " masz [...]" w Jasle jest popularne, no [...] [...] stac cie na alkohol to kup sobie [...]. jezeli nie rekawy do gory i za lopate! tylko nie bierz przykladu z twojej wielkiej rodziny.,bo na chodnikach jest was w [...] I JESZCZE TROCHE!
Odpowiedz
7
@ Load
dnia 09.10.2013, 07:52 · Zgłoś
rozpanoszyli się [...] na Jaśle...
Odpowiedz
9
@ do svena.
dnia 08.10.2013, 20:36 · Zgłoś
to idz do wrozki. ona prawde ci powie.
Odpowiedz
-10
@ Sven
dnia 08.10.2013, 20:46 · Zgłoś
Wierzysz ludziom w ich opowieści trywialny przykład wypadków drogowych:

Walnął mnie ten,ta

Nigdy nie słyszałem moja wina !

W sądach są zawsze dwie grupy winni i poszkodowani ale czy są winni i poszkodowani...

Czasami rozumiem w pełni sądy kiedy to puszczają rzekomo morderców łatwo jest kogoś posądzić kwestia stosownej indoktrynacji wobec mas.
Odpowiedz
-10
@ Sven
dnia 08.10.2013, 20:16 · Zgłoś
Mam wątpliwości czy to zrobił i szczere.
Odpowiedz
4
@ jasiekmalek
dnia 08.10.2013, 20:08 · Zgłoś
łukasz wiśni... hehehe
Odpowiedz
-3
@ Mietek
dnia 08.10.2013, 20:00 · Zgłoś
A co to jest telefon?
Odpowiedz
9
@ ?????????
dnia 08.10.2013, 19:07 · Zgłoś
a gdzie byl" binek"?
Odpowiedz
10
@ asd
dnia 08.10.2013, 19:41 · Zgłoś
w [...] chacie
Odpowiedz
5
@ kmp
dnia 08.10.2013, 18:58 · Zgłoś
zgadza sie
Odpowiedz
9
@ nie wiem.
dnia 08.10.2013, 18:54 · Zgłoś
ale slyszalem ze to lukasz " ps" wisnia"
Odpowiedz
1
@ zaden bochater,.to [...],.
dnia 08.10.2013, 18:18 · Zgłoś
koles byl na[...] to i sobie [...] poradzil. na ten przyklad gdyby bylo ich dwoch trzezwych ciekawe czy wtedy by tak szczekal.,nie wydaje mi sie,.
Odpowiedz
4
@ sss
dnia 08.10.2013, 18:31 · Zgłoś
jakby ich było dwóch to powinien wezwać patrol i taki im [...] spuścić w bramie [...], żeby zęby zbierali z chodnika. [...]... do roboty a nie kraść.
Odpowiedz
3
@ kmp
dnia 08.10.2013, 17:39 · Zgłoś
nie w Gamracie, tylko w Jaśle koło I LO
Odpowiedz
-2
@ Jan
dnia 08.10.2013, 17:32 · Zgłoś
Pewnie było to w Gamracie.
Odpowiedz
1
@ kmp
dnia 08.10.2013, 17:27 · Zgłoś
nie było dokładnie tak, jak tutaj piszą
Odpowiedz
17
@ MIKE
dnia 08.10.2013, 17:07 · Zgłoś
Ten policjant zachował się jak należy dobrze że złapał ta złodziejska mende inni powinni brać przykład nie tylko gliniarze ale i zwykli przechodnie może byłoby trochę bezpieczniej i pijana [...] by tak nie rządziła
Odpowiedz
-2
@ pg
dnia 08.10.2013, 16:36 · Zgłoś
Lepiej gdyby ten policjant zajął się poważniejszymi złodziejami!
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 08.10.2013, 16:38 · Zgłoś
Jasielska elyta czytac nie umie...
Odpowiedz
-2
@ Lol
dnia 08.10.2013, 16:05 · Zgłoś
Jakie "próbował ukraść" skoro ukradł???
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 08.10.2013, 15:50 · Zgłoś
normalna rzecz...robił co do niego należy. jakby to zwykły obywatel coś takiego zrobił to i tak by napisali "policjanci zatrzymali złodzieja"...
zresztą co to jest...kryminalni z jasła... zatrzymał [...]-złodzieja i robią z niego bohatera... a sprzedaż [...] w naszym mieście kwitnie...zamiast się poważnymi rzeczami zająć to robią z siebie bohaterów.
Odpowiedz
18
@ Roman
dnia 08.10.2013, 16:10 · Zgłoś
Koleś jechał widział, że coś się dzieje to zareagował i wątpie, że zatrzymując samochód robił z siebie bohatera. Nie był obojętny jak np ludzie na dworcu co chłopaka pobili na śmierć. A że jest policjantem to tym lepiej o nim świadczy. Bo niektórzy to z udają, że nie widzą aby się tylko nie narobić...
PS: Zaraz pewnie zostane zbluzgany...:)
Odpowiedz
-10
@ ppp
dnia 08.10.2013, 16:38 · Zgłoś
Ale jesteś [...]...
Odpowiedz
0
@ Grunwald
dnia 08.10.2013, 15:19 · Zgłoś
To teraz premia dla pieska żeby impre ziomalą Pod Skałą zrobił popije to pobiją z 17 kolejnych osób a sprawie się [...] utrze ! żal mi tych [...] artykułów ...
Odpowiedz
0
@ rasta
dnia 08.10.2013, 15:43 · Zgłoś
Hehe racja;)
Odpowiedz
1
@ kwaśniak
dnia 08.10.2013, 15:00 · Zgłoś
sven obudz się :)
Odpowiedz
13
@ 3l3
dnia 08.10.2013, 16:32 · Zgłoś
nie prowokuj tej [...] internetowej
Odpowiedz
13
@ lol
dnia 08.10.2013, 14:01 · Zgłoś
jak to "próbował ukraść telefon"? przecież ukradł, tylko szybko dało się go odzyskać
Odpowiedz
5
@ @olo
dnia 08.10.2013, 15:27 · Zgłoś
redakcja zmieniła tytuł i po co
Odpowiedz
3
@ tak
dnia 08.10.2013, 13:49 · Zgłoś
Teraz jest w modzie,przyznac sie do przestepstwa,i po sprawie.
Odpowiedz
14
@ LOBO
dnia 08.10.2013, 13:33 · Zgłoś
Czyli policjant zrobil to co powinien byl zrobic, zatem brawa naleza sie bezapelacyjnie hahaha !!!
Odpowiedz
29
@ Tx
dnia 08.10.2013, 13:17 · Zgłoś
Brawa dla funkcjonariusza!
Odpowiedz
24
@ ONO
dnia 08.10.2013, 14:48 · Zgłoś
brawo panie policjancie wiecej takich,
wtedy bedziemy sie czuć bezpiecznie - my ludzie
Odpowiedz
-8
@ [..]
dnia 08.10.2013, 13:08 · Zgłoś
"Przyznał się do PRZESTĘPSTWA" - teraz dostanie 15 lat z możliwością starania się wcześniejszego zwolnienia po 10 latach. Już legalnie roboty nigdzie nie znajdzie. Przestępstwo = karany = amen.
Odpowiedz
-6
@ KOLEŚ
dnia 08.10.2013, 13:42 · Zgłoś
No może aż tak nie będzie ale przyzasz, że gość jest ostatnią [...]ą. Wielki urka, bo zajumał telefon dziewczynie.
Odpowiedz
4
@ 3l3
dnia 08.10.2013, 16:31 · Zgłoś
niech gnije , może innych kretynków to odstraszy, chociaż wątpię
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 08.10.2013, 18:59 · Zgłoś
[...] za duzo kryminalow ogladasz. dostanie wyrok w zawieszeniu.i tak ta historia sie skonczy. a glupie malolaty nie beda swiecic fonami po kilka stow.
Odpowiedz
2
@ obywatelka
dnia 08.10.2013, 13:07 · Zgłoś
wspaniała akcja ten policjant zasługuje na awans, inni powinni brać z niego przykład, ciekawa jestem który to przystojniak z kryminalnej
Odpowiedz
4
@ ona
dnia 10.10.2013, 15:11 · Zgłoś
ten przystojniak to aligator, najpiękniejszy z całej komendy, palce lizać, mokro na samą myśl o nim się robi
Odpowiedz
28
@ xx
dnia 08.10.2013, 12:45 · Zgłoś
no chociaż raz jakiś pozytyw, brawo!
Odpowiedz
-14
@ Skiba
dnia 08.10.2013, 12:40 · Zgłoś
Jakiej marki był ten telefon ?
Odpowiedz
4
@ bb
dnia 08.10.2013, 15:10 · Zgłoś
vifon pink ponk
Odpowiedz
44
@ moko
dnia 08.10.2013, 12:27 · Zgłoś
taki policjant zasluguje na nagrode!!!

1 dzien urlopu:)
Odpowiedz
-8
@ POGROMCA [...]
dnia 08.10.2013, 21:03 · Zgłoś
ty ty pewnie [...]
Odpowiedz
0
@ PEKTOWIN
dnia 08.10.2013, 12:25 · Zgłoś
Co to za pijany 21 latek, wie ktoś jak sie nazywa???
Odpowiedz
21
@ [...]
dnia 08.10.2013, 12:29 · Zgłoś
Podobno złodziej
Odpowiedz
-24
@ humsak
dnia 08.10.2013, 12:24 · Zgłoś
jak sie nazywał ten policjant- bohater??
Odpowiedz
-3
@ 18
dnia 08.10.2013, 20:14 · Zgłoś
a co chciałbyś autograf
Odpowiedz
-5
@ FSSB
dnia 08.10.2013, 20:46 · Zgłoś
tzw szeryf ! rambo z co do akcji z [...] i gazemm leci !
Odpowiedz
-41
@ rasta
dnia 08.10.2013, 12:11 · Zgłoś
Akcja "zwykły bohater";) wzruszające
Odpowiedz
11
@ aga
dnia 08.10.2013, 14:52 · Zgłoś
no to rycz do woli!!!
Odpowiedz
-23
@ /.,mkjn
dnia 08.10.2013, 16:52 · Zgłoś
och --brawo [...] --brawooooooooooooooo!!! alez emocje,wieeeeeeeeeeeeeelkie rzeeeeeeeeeeeeczy ,brawo [...] ,brawo
Odpowiedz
-6
@ szejan
dnia 08.10.2013, 19:51 · Zgłoś
Czy to ty byłeś tą [...], który nawet nie potrafi ukraść?
Odpowiedz
-13
@ sdfghjkl
dnia 09.10.2013, 06:39 · Zgłoś
[...] blohater -buahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.