Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pijany 21-latek skakał po samochodzie

58
 W ręce policjantów trafił agresywny 21-latek, który uszkodził volkswagena. Młody mężczyzna skakał po karoserii samochodu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na ul. Metzgera w Jaśle. Około godz. 19. kierujący volkswagenem golfem jechał w kierunku centrum miasta. Gdy zwolnił przed przejściem dla pieszych, nagle jeden z grupy idących poboczem młodych ludzi wskoczył na maskę samochodu, zszedł z niej, a następnie kopnął w drzwi i lusterko. Gdy kierowca próbował odjechać rzucił kamieniem, który uderzył w dach pojazdu.

O całym zajściu pokrzywdzony poinformował dyżurnego komendy. Chwilę później na ul. Metzgera zjawił się policyjny radiowóz. Na widok policjantów wandal zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Był pod wpływem alkoholu, zachowywał się agresywnie, funkcjonariusze musieli użyć kajdanek.

Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Za uszkodzenie samochodu grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 58

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zenek
dnia 13.04.2010, 15:21 · Zgłoś
sie mietek cieszy ze nie spotkał drugiego [...] z jasła bo do dziś by szukali resztek jego twarzy
Odpowiedz
0
@ teresa
dnia 11.04.2010, 09:21 · Zgłoś
a bukiem jemu
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec skolyszy
dnia 10.04.2010, 18:24 · Zgłoś
zalosne jest to jak wielcy mieszkancy miasta myla mieszkanca gminy skolyszyn z mieszkancem miejscowosci skolyszyn i pisza bezsensowne komentarze o krowach i plugu ... zalosne
Odpowiedz
0
@ Gosc1992
dnia 10.04.2010, 17:26 · Zgłoś
ejj niech cie ten 21latek postuka sobie do głowy,bo mieć 21 lat a robić przypały 15 latka to żałosne,chyba potrzebujesz porady psychologa lub psychiatry,weś coś zrób ze swoim życiem bo to żenujące o takim czymś czytać:(
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 10.04.2010, 14:37 · Zgłoś
jeśli widze że jakiś [...] wchodzi mi na maske to ruszam do przodu po to żeby go lekko *** zderzakiem, uważam że by to pomogło i *** mnie obchodzą konsekwencje w tym momencie. i jestem pewny że to ja najmniej miałbym ***
Odpowiedz
0
@ seba
dnia 09.04.2010, 22:59 · Zgłoś
Golf z majtkami.
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 09.04.2010, 22:58 · Zgłoś
Właśnie co to za golf
Odpowiedz
0
@ Zaciekawiony
dnia 09.04.2010, 18:24 · Zgłoś
Pytam po raz kolejny co to za golf????
Odpowiedz
0
@ stop!!!
dnia 09.04.2010, 15:07 · Zgłoś
jak pożycza pieniądze to niech oddaje bo prezentow nikt ***** nie będzie robił,a wy wszyscy co niewicie o co chodzi to bujać się.
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 09.04.2010, 13:05 · Zgłoś
a co się dziwić nudzi się takiemu bo zamiast dawać kasę na sport lub w inny sposób zająć takiemu pajacowi czas to tam się kasę pakuje w budynek OSP
Odpowiedz
0
@ Nara
dnia 09.04.2010, 12:25 · Zgłoś
Obroże trzeba też założyć co poniektórym jaślanom, bo nie raz pokazują że biją na głowę tych z wiosek :P
Ciekawe jak by się [...] poczuł gdyby ktoś po jego samochodzie pos[...]ł, porzucał kamieniami...
Odpowiedz
0
@ Zaciekawiony
dnia 09.04.2010, 10:07 · Zgłoś
Jaki to był golf? Jedynka dwójka trójka czwórka
Odpowiedz
0
@ AA
dnia 09.04.2010, 09:52 · Zgłoś
człowiek musi sobie od czasu do czasu pos[...]ć
Odpowiedz
0
@ aEr
dnia 09.04.2010, 09:50 · Zgłoś
Do Duma- wszystkie [...] to buraki!!! Przykład z autem he wpuścić [...] do miasta skandal!!! [...] powinni mieć zakładane obroże jak u świń
Odpowiedz
0
@ Kapitan bomba
dnia 09.04.2010, 09:24 · Zgłoś
takiemu typowi to tylko z 3 lata dac i nie koszty naprawy tylko niech odkupi kolesiowi auto bo po co mu klepane jak jego wartosc teraz zmaleje. zjada sie [...] z okolic i ***mysla ze sa u siebie. jak bylem mlodszy to takich chojrakow uspokajalo sie bardzo szybko i nawet koledzy im nie byli w stanie pomoc a mlodzierzowka z jasla niech zadba o zasady w tym miescie bo widze ze zle sie zaczyna dziac... panowie nie tylko derby sa od tego ale pilnujcie szacunek do miasta i nas!
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 09.04.2010, 09:01 · Zgłoś
nic mu nie zrobią bo miał pomroczność jasną hii hii hii
Odpowiedz
0
@ hehehe
dnia 08.04.2010, 23:51 · Zgłoś
hehehe bravo Dawid
Odpowiedz
0
@ duma!
dnia 08.04.2010, 23:24 · Zgłoś
nie jest napisane ze jest ze skolyszyna ! tylko gminy skolyszyn! czytac nie umiecie [...] ?! zaaal
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 08.04.2010, 22:06 · Zgłoś
toż to patologiczny chwast !!! WYRWAĆ GADA i na trzy latka ,,zakopać'' w [...] i kazać [...] 8 godzin s[...]ć za michę zupki - takie to proste !
Odpowiedz
0
@ qqq
dnia 08.04.2010, 21:18 · Zgłoś
może ktoś napisać co za burak ???
Odpowiedz
0
@ didor
dnia 08.04.2010, 21:07 · Zgłoś
ktoś pracuje na samochód albo pracuje nad nim a ktoś go zniszczy tacy ludzie to śierściuchy
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 08.04.2010, 20:44 · Zgłoś
[...] jeden! Mleka niech się napije, bo w Skołyszynie krowy chowają! Choć mam poważne obawy, czy po mleku też mu coś nie odbije.
Odpowiedz
0
@ aEr
dnia 08.04.2010, 20:22 · Zgłoś
[...] ze skołyszyna chłoptaś s[...]ł po autach he szkoda że nie trafił na mnie [...]!!!
Odpowiedz
0
@ qqqq do wku
dnia 08.04.2010, 19:54 · Zgłoś
hehehe [...] !! dokładnie teraz odwrocić role :P
Odpowiedz
0
@ X;d
dnia 08.04.2010, 19:49 · Zgłoś
widać Skołyszyn to samo [...],to co sie dziwić -->oni są po prostu oderwani od pługa,żal kolesia
Odpowiedz
0
@ wk
dnia 08.04.2010, 19:10 · Zgłoś
albo lepiej: wziąć tego golfa i pojeździć po gościu. sprawiedliwie by było :P
Odpowiedz
0
@ iza
dnia 08.04.2010, 19:10 · Zgłoś
ale głupoty piszecie chłopak ma 21 lat a wy piszecie gdzie rodzice byli w tym czasie ;) hehehhe
Odpowiedz
0
@ px
dnia 08.04.2010, 19:00 · Zgłoś
dowalić [...]owi.
Odpowiedz
0
@ mk
dnia 08.04.2010, 18:54 · Zgłoś
takiemu [...] (zapewne z pokolenia HH) to od razu bym obie ręce połamał, za karę...
Odpowiedz
0
@ ho
dnia 08.04.2010, 18:53 · Zgłoś
hoho ! ALE URWAL!
bo w jasle nie ma gdzie s[...]c! nawet trampoliny nie ma!
a ja sie pytam gdzie byli rodzice?! no gdzie?!
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 08.04.2010, 18:36 · Zgłoś
Takiego typa i jemu podobnych to trzymac w kojcach zakratowanych jak groźne psy ,żeby nie mieli możliwości kontaktu z ludźmi i nie chodzili wolni ,bo są groźni dla otoczenia.
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 08.04.2010, 18:18 · Zgłoś
Taka osoba to [...] i [...] będzie !!!
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 08.04.2010, 18:02 · Zgłoś
pewnie z radiowozu wyskoczył dzielny Pan [...]
Odpowiedz
0
@ adrian
dnia 08.04.2010, 18:02 · Zgłoś
bardzo dobrze niech mu dowala 5 lat a w [...] przefilcuja [...] to sie nauczy szanowac cudza własnosc,
Odpowiedz
0
@ adrian
dnia 08.04.2010, 18:01 · Zgłoś
bardzo dobrze niech mu dowala 5 lat a w [...] przefilcuja [...] to sie nauczy szanowac cudza własnosc,
Odpowiedz
0
@ sq
dnia 08.04.2010, 17:41 · Zgłoś
"Za uszkodzenie samochodu grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności."
a to dobre, moze od razu na obserwacje, opinie bieglych psychiatrow i umorzenie sprawy?
W jasle to norma, za zabojstwo chcą umarzac to co tam znaczy pos[...]nie sobie po samochodzie..
Odpowiedz
0
@ Karol
dnia 08.04.2010, 17:38 · Zgłoś
To jak piosence"LINOSKOCZEK".Pos[...]ł sobie,pos[...]ł to teraz odpocznie i posiedzi...
Wiosna na wsi bije ludziom do [...],jak widać!
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 08.04.2010, 17:27 · Zgłoś
A można wiedzieć jaki to golf?
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 08.04.2010, 17:25 · Zgłoś
A to [...] [...]
Odpowiedz
0
@ sabka
dnia 08.04.2010, 17:20 · Zgłoś
ale pato az strach jechac sobie przez miasto
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 08.04.2010, 17:17 · Zgłoś
skołoszyn to [...] tam to normalne. Raz mnie napadli tak samo tylko jeden miał widły a drugi motyke
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 08.04.2010, 17:10 · Zgłoś
szczyt głupoty i nie wiem jak go nazwać 10 lat cięzkich robót w kamieniołomie!!!!
Odpowiedz
0
@ henek
dnia 08.04.2010, 17:07 · Zgłoś
A za s[...]nie po człowieku grozi do 3.A nakopać mu po [...] tylko porządnie i wypuścić.
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 08.04.2010, 17:06 · Zgłoś
za mało [...] w Jaśle to jeszcze z okolicy zjeżdżają...
Odpowiedz
0
@ mete
dnia 08.04.2010, 17:01 · Zgłoś
pokazał że pochodzi w prostej linii od małpy...
Odpowiedz
0
@ a jak
dnia 08.04.2010, 16:59 · Zgłoś
i bardzo dobrze, niech sie nauczy [...] jeden!!
zamknac i nawet okna na swiat nie dac!
Odpowiedz
0
@ jk
dnia 08.04.2010, 16:52 · Zgłoś
myśle ze publiczne ukamienowanie byłoby odpowiednią karą :>
Odpowiedz
0
@ Dawid
dnia 08.04.2010, 16:49 · Zgłoś
hahaha :D
Odpowiedz
0
@ maja :)
dnia 08.04.2010, 16:48 · Zgłoś
heheeh dobre;) to zwierze jak sie wypuśći z klatki sie tak bynajmniej nie zachowuje :))
Odpowiedz
0
@ fgh
dnia 08.04.2010, 16:10 · Zgłoś
he he grozi jaja normalnie
Odpowiedz
0
@ prezes
dnia 08.04.2010, 16:09 · Zgłoś
Wszyscy jakoś ostatnio agresywni.. dzielni nasi jasielscy Policjanci:):)
Odpowiedz
0
@ matura
dnia 08.04.2010, 15:53 · Zgłoś
nie wiecie kto to?
Odpowiedz
0
@ aras
dnia 08.04.2010, 15:48 · Zgłoś
popija jeden z drugim i sie im w głowach [...]*** !!! dla przykładu zamknac w kiciu na 12 lat!!!
Odpowiedz
0
@ "prawdziwy" kibic
dnia 08.04.2010, 15:35 · Zgłoś
Czy ten wandal to moze jakis biedny pokrzywdzony czlowiek z ekipy "JP JP na 100%" ?? Ehh ta policja:(:( znowu złapali "niewinnego" czlowieka. Juz normalnie nie mozna wypic i sie zabawic:(:( Zmobilizujmy sie wszyscy i w ramach odwetu napiszmy na kazdym jasielskim bloku [...]. Mam nadzieje ze wszyscy sa za.
Ps: Dla tych co za murami pozdrowienia - czy jak to tam wypisuja te [...]
Odpowiedz
0
@ Mikko
dnia 08.04.2010, 15:25 · Zgłoś
Jednym zdaniem: za jaja takiego [...] i na kamieniopłomy!!!
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 08.04.2010, 15:09 · Zgłoś
pewnie z jakies patolgicznej rodziny nie wyżyty człowiek albo jakis [...] tuning :)
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 08.04.2010, 15:09 · Zgłoś
ach ta dzisiejsza mlodziez... po co od razu s[...]c po samochodach...
Odpowiedz
0
@ lukaszjp
dnia 08.04.2010, 15:02 · Zgłoś
Wpadli wiochmeny do jasła popili i niszczą wszystko xD stań koleś z równym sobie a nie po samochodach bijesz [...] ^^
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.