Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pijany 21-latek z powiatu jasielskiego spowodował wypadek

25

Dzisiaj około godziny 9.30 w miejscowości Kopytowa koło Krosna 21-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego spowodował wypadek. Jak się okazało był pijany, miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak wstępnie ustalono, kierujący vw golfem, 21-latek, podjeżdżając pod wzniesienie stracił panowanie nad samochodem. Volkswagen Golf, którym podróżował zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwnej strony Opla Vectrę.

Kierująca oplem kobieta została przewieziona do szpitala, jednak obrażenia jakich doznała okaząły sie niegroźne.

Pijanemu 21-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy, natomiast za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od roku do lat 10.


Red

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ banan
dnia 19.07.2010, 13:06 · Zgłoś
[...] nie wiecie jak to było to stulcie [...] !!
Odpowiedz
0
@ bmw
dnia 18.07.2010, 19:44 · Zgłoś
bmw to bolid mlodziezy wjejskjej maja problemy to na droge i wioza z tylu muzyczke a z przodu smierc maksymalnie karac tyle .....
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 16.07.2010, 12:52 · Zgłoś
Co wy chcecie od VW i BMW to są najlepsze auta. A nie jak takie azjatyckie złomy typu TYOTA SUBARU MAZDA. Według mnie najlepsze auta: volkswagen,Audi,BMW,VOLVO,Ciroen
Odpowiedz
0
@ lolo.
dnia 16.07.2010, 11:07 · Zgłoś
dorzywotnio to mało z 20 lat w więzieniu i [...] systematycznie to morze wtedy by pomogło a jak nie to roboty w kamieniolomie [...] [...] takich to [...] karac nie wyruzniac.!!!
Odpowiedz
0
@ coniu
dnia 15.07.2010, 23:59 · Zgłoś
z lubna szlacheckiego
Odpowiedz
0
@ mm
dnia 15.07.2010, 22:36 · Zgłoś
A skąd jest ten chłopaczek wie ktoś.
Odpowiedz
0
@ wsk
dnia 15.07.2010, 21:43 · Zgłoś
wiem kto to był i tak jak jeżdził to prawo jazdy powinni dorzywotnio zabierać
Odpowiedz
0
@ coniu
dnia 15.07.2010, 20:57 · Zgłoś
co mu sie posypalo-[...] i tyle
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 15.07.2010, 19:05 · Zgłoś
z auta wiele nie zostało a on wyszedł cały...

A wy [...] też byście pili jakbyście mieli taką sytuacje jak on... wszystko chłopakowi się posypało...
Odpowiedz
0
@ yxyxyx
dnia 15.07.2010, 17:05 · Zgłoś
Wielkie cwaniaki z miasta kupi sobie BMW 316 z gazem i się buja po mieście
Odpowiedz
0
@ masterr
dnia 15.07.2010, 16:59 · Zgłoś
tylko [...] jeżdżą azjatyckimi i francuskimi autami... nie wiedzą co dobre... ;]
Odpowiedz
0
@ coniu
dnia 15.07.2010, 16:22 · Zgłoś
no to mlody [...] sie dorobil,moze go w koncu zamkna i bedzie spokoj
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 15.07.2010, 15:58 · Zgłoś
Do ... dnia 15.07.2010, 07:08 - ip: 77.112.20.*

Słuchaj [...].NIE sprawdzają na wsiech bo nawet po [...] normalnie jeżdżą a te [...] [...] wypiją jedno [...] i wielcy cwaniacy.Wsiądzie do auta i nie wie co zrobić.I taka jest prawda KADŁUBIE
Odpowiedz
0
@ edward
dnia 15.07.2010, 13:27 · Zgłoś
a kot puszek???
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 15.07.2010, 13:03 · Zgłoś
powinni mu dozywotnio zabrac prawko i dac przyklad innym zeby nie wsiadali za kierownice po alkocholu!!!
Odpowiedz
0
@ romek19
dnia 15.07.2010, 12:26 · Zgłoś
VW
a ty [...] czym jezdzisz BMW za marne 3 tysiace [...] jestes i tyle w temacie [...]
Odpowiedz
-1
@ VW
dnia 15.07.2010, 11:40 · Zgłoś
tylko [...] jeżdżą vw i tyle w tym temacie
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 15.07.2010, 10:47 · Zgłoś
Tępić to pijane [...] [...] - lać i karać najwyższym wymiarem. !!!
Odpowiedz
0
@ Drugi prorok
dnia 15.07.2010, 08:59 · Zgłoś
Czyżby państwo z 4U zatrudniali proroka? Artykuł powstał dzisiaj, czyli 15 lipca, autor pisze, że ok 9:30 był wypadek, a ja piszę tego posta o 8:58 czyli przed wypadkiem.

moderator: nie zauważyliśmy że już północ minęła :) dziękujemy za informacje.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 15.07.2010, 08:02 · Zgłoś
miały być zaostrzone kary? Że prawko zabierają na dożywocie a tu co?
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 15.07.2010, 07:08 · Zgłoś
od kilku lat mieszkam na wsi policja pokazuje się sporadycznie zero kontroli trzeżwości a traktorami kąbajnami skuterami itp.... żaden trzeżwy nie jedzie, pod sklepem traktory stoją jak pod SERVISEM i nie jest to obcy widok na żadnej wiosce gozie jest POLICJA dlaczeg nikt na to nie zwraca uwagi,czy musi dojść do kolejnej tragedji ...................??????
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 15.07.2010, 07:03 · Zgłoś
nieźle :) 9:30 rano, 2 promile; vw golf, 21 lat hehe brakczasu na wytzrxwienie . . .
Odpowiedz
0
@ [...].pl
dnia 15.07.2010, 05:26 · Zgłoś
Grozi mu kara do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy na okres do 10 lat.Ble,ble,ble,jak by tak było to pijacy zniknęliby z naszych dróg,a jak jest to sami widzicie...
Odpowiedz
0
@ Anonimek
dnia 15.07.2010, 00:47 · Zgłoś
Z okazji 600 lecia bitwy pod Grunwaldem [...] [...] powinien dostać maksymalny wymiar kary tak aby dać przykład innym, żeby nie wsiadali na gazie za kierownicę.
Odpowiedz
-1
@ m.o
dnia 15.07.2010, 00:17 · Zgłoś
co za mózg... taczkami niech jeździ jak ma pusto w głowie. [...].
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.