Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pijany kierowca uderzył w opla

28

Mimo, że był pijany, wsiadł za kierownicę samochodu. Jazda 39-letniego mieszkańca Jasła zakończyła się uderzeniem w osobowego opla. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.40 w Jaśle. Policjanci, którzy pracowali na miejscu kolizji ustalili, że mężczyzna kierujący fiatem palio jechał ul. Jana Pawła II. Gdy minął skrzyżowanie z ul. Śniadeckich, nagle zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w zaparkowanego przy ulicy opla astrę. Kierowca nie zatrzymał się, lecz próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Jeden ze świadków widząc całą sytuację, podbiegł do samochodu i wyrwał kluczki ze stacyjki fiata.  

Policjanci ustalili, że sprawcą zdarzenia jest 39-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Nie reagował na polecenia. Kierowca został obezwładniony i przewieziony do jasielskiej komendy. Badanie alkomatem wskazało u niego ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.  

Jeśli widzimy, że nietrzeźwy chce kierować, nie pozwólmy na to, poinformujmy o tym Policję. Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy chronimy przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ topoliniorz
dnia 16.10.2011, 15:03 · Zgłoś
najlepiej sie przeciez jezdzi po [...]:)))
Odpowiedz
-2
@ astor51
dnia 14.10.2011, 10:25 · Zgłoś
Ale tam nie wolno bylo parkować.
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 14.10.2011, 00:20 · Zgłoś
za jazdę po [...] to raz,że wysoki manat ale odebranie dożywotnie prawa jazdy. kodeks karny w polsce potrzebuje wielu ulepszeń, wszyscy czują się bezkarni. nie boja się niczego.jeździć po [...] ale również [...],[...] itd.jakby tak wprowadzić wyższe kary,a zdjecia oskarżonych choćby o małe przewinienia pokazywać na plakatach,w gazetach,tv niech wszyscy widzą ich twarze..może choćby troszkę było lepiej
Odpowiedz
-2
@ koles??
dnia 13.10.2011, 22:24 · Zgłoś
Wielka sensacja bo ktos wpadl w ich sidla!!! za anonimowym telefonem. Znam takie sytuacje bo sam bylem tego doznalem. Ciekawy jestem co mu wiecej przyznali i dodali tak jak mnie???
Odpowiedz
-11
@ xxx
dnia 13.10.2011, 20:18 · Zgłoś
[...] cwaniaku to jest z Ciebie. Ciekawe czy Ty byś nie uciekał. Jesteś mądry przez internet, bo napisać łatwo, ale w żywe oczy ciężko słowo wydusić. Ciekawe ile masz lat? 12? 13? bo na tyle wygląda Twój komentarz. A skoro przeczytałeś że kierowca został przyjęty do zakładu to chyba były do tego powody i bezmyślnie z głupoty tego nie zrobił. Może i Ty pomyślisz o wizycie w takim zakładzie? Chociaż... na głupotę lekarstwa nie ma. :)
Odpowiedz
0
@ policeman
dnia 13.10.2011, 20:59 · Zgłoś
tak jeden powód-uniknięcia odpowiedzialności
Odpowiedz
2
@ asdfghjkl
dnia 13.10.2011, 21:10 · Zgłoś
policeman- wytlumacz moze w jaki to niby sposob ma uniknac odpowiedzialnosc? pijany = winny , moze sie myle???jesli zalatwi sobie zolte papiery to prawko tez straci wiec? o jaka odpowiedzialnosc ci chodzi? za szkody zaplacic bedzie musial zapewne sam...bo watpie aby ubezpieczalnia mu pomogla:)
Odpowiedz
1
@ policeman
dnia 13.10.2011, 22:23 · Zgłoś
nie będzie sprawy sądowej
Odpowiedz
-1
@ policeman
dnia 14.10.2011, 07:33 · Zgłoś
nie będzie odpowiadał przed sądem
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 14.10.2011, 07:37 · Zgłoś
twoim zdaniem:
12-13 lat= bezmyślność i głupota
a jazda po [...](patologia)=ukryć, zataić, uniknąć odpowiedzialności poprzez załatwianie psychiatryka.
Piszesz ze bezmyślnie tego nie zrobił a jak nazwiesz jazdę po [...] spowodowanie kolizji i próbę ucieczki... SZCZYTEM MOŻLIWOŚCI???!!!.
Widać że masz spore problemy z ocena ludzi i wyznaczeniem granicy między dobrem i złem.
Odpowiedz
1
@ policeman
dnia 13.10.2011, 19:42 · Zgłoś
a dzisiaj ten pan został przyjęty do psychiatryka
Odpowiedz
1
@ serda
dnia 13.10.2011, 20:20 · Zgłoś
dostał posade..?
Odpowiedz
1
@ mądrala
dnia 13.10.2011, 22:37 · Zgłoś
W Polsce wszystko możliwe...Nie zdziwiłbym się, gdyby go zrobili dyrektorem izby wytrzeźwień.
Odpowiedz
-5
@ driver
dnia 13.10.2011, 19:38 · Zgłoś
mi to po [...] lepiej się jeździ. Bo na trzeźwo to brak jakiej kolwiek reakci (taki ospały)
Odpowiedz
2
@ wirus
dnia 14.10.2011, 07:58 · Zgłoś
popieram
Odpowiedz
9
@ nono
dnia 13.10.2011, 16:39 · Zgłoś
Ta dziewczyna i chłopak. którzy starali się mu pomóc, też powinni zostać ukarani!
Odpowiedz
5
@ swiadek
dnia 13.10.2011, 21:05 · Zgłoś
[cytat=nono]Ta dziewczyna i chłopak. którzy starali się mu pomóc, też powinni zostać ukarani![/cytat]

dokładnie zabrali go do innego auta żeby nik nic nie wiedział a koleś to nawet na nogach nie mógł ustać taki był narąbany
Odpowiedz
3
@ świadek
dnia 13.10.2011, 22:44 · Zgłoś
znam gościa rodzinka zawsze chce pomoc do [...] z nim [...] [...] jeszcze chciał łokciem szybe w radiowozie wybic byłem i widziałem wszystko
Odpowiedz
-12
@ molik
dnia 13.10.2011, 16:22 · Zgłoś
no niech szypciej jadą!:P
Odpowiedz
28
@ xXx
dnia 13.10.2011, 16:07 · Zgłoś
Totalny bezmyślny [...] z tego [...] i z dwóch osób (małolatów - chłopak i dziewczyna) którzy wyciągnęli go z auta i chcieli ukryć przed Policja w swoim samochodzie. Przez [...] za kółkiem ginie rocznie tysiące osób. Takich to za jaja wieszać na rynku w niedziele i [...], oraz dożywotni zakaz kierowania czymkolwiek. Taki cwaniak był a płakał za mamusia jak go zwijali-[...].
Odpowiedz
-19
@ asdfghjk
dnia 13.10.2011, 18:28 · Zgłoś
nie badz taki do przodu...bo i ty mozesz zaplakac...
co do samego zdarzenia,to lepiej by bylo dawac mandaty od 500€ w gore i po sprawie:)
Odpowiedz
5
@ ruda
dnia 13.10.2011, 19:45 · Zgłoś
Ale przecież oni nie pozwolili mu uciec. Zabrali mu kluczyki, więc czemu piszesz, że chcieli go ukryć?!
Odpowiedz
6
@ xXx
dnia 13.10.2011, 20:28 · Zgłoś
Klient mógł Kogoś [...] dobrze że stał samochód zaparkowany a nie przypadkowy pieszy z twojej rodziny. Też dałbyś mu pięć stów?? wątpię. Za kółkiem mam kilkanaście lat ale w życiu nie wsiadłem po lub w trakcie picia [...]. skoro dla Ciebie życie można przeliczyć na kasę to masz rację... zaplączę ale nad TOBĄ!!!
Odpowiedz
4
@ asdfghjk
dnia 13.10.2011, 21:04 · Zgłoś
xXx ty to nie jestes chyba zbyt rozgarniety...jedz np na Słowacje i zobacz co zrobila podwyzka mandatow... ludzie widzac z daleka znak zwolnij lub nazwe miejscowosci ,zwalniaja do 50 km/h !!! dlaczego? ano wlasnie dlatego ze mandaty sa wieksze niz ich zarobki. zrobic to samo u nas i uwierz nikt nie lamal by prawa w takiej skali jak jest to teraz robione...500€ w gore ,za jazde pod wplywem dozywotnio odbierac prawo jazdy!!!
Odpowiedz
2
@ kasia
dnia 13.10.2011, 21:37 · Zgłoś
wysokie mandaty nie są rozwiązaniem...w końcu nie bedą mieli z czego zapłacić a pełne ręce roboty będą mieli komornicy i Sądy, a w końcu więzienia . Dożywotnie zabieranie prawa jazdy jest jakimś rozwiązaniem, może prace społeczne...
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 14.10.2011, 06:34 · Zgłoś
asdfghjk - 90% użytkowników forum rozumie zagrożenie [...] za kółkiem. Natomiast Ty jesteś odporny na wiedzę i ciężki do...postaram sie namalować - słownie obraz - abyś mógł zrozumieć. UWAŻAJ !!! zadaje Tobie pytanie...
Czy patolog (pijany Kierowca) siadając za kółko mający ponad 2 promile [...] myśli że może dostać wysoki mandat?? NIE BĘDĘ PODPOWIADAŁ więc się SKUP!
Odpowiedz
2
@ Who IS Who
dnia 14.10.2011, 07:53 · Zgłoś
asdfghjk- zaściankowy typ myślenia i prowincjonalność z wypowiedzi czyni z Ciebie Mistrza Ciętej Riposty. Głosujmy... Kto jest ZA!!!
Odpowiedz
2
@ mms
dnia 13.10.2011, 15:10 · Zgłoś
do [...] z nim!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.