Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pijany "pirat drogowy" wiózł dwuletnie dziecko

29

Policjanci z Jasła zatrzymali po pościgu nietrzeźwego "pirata drogowego". 26-letni kierowca poloneza znacznie przekroczył prędkość, a potem nie zatrzymał się do kontroli. Razem z nim samochodem jechała pijana żona i ich dwuletnia córka.  Nieodpowiedzialnym rodzicom grożą surowe konsekwencje.

Wczoraj wieczorem, policjanci ruchu drogowego prowadzili radarowy pomiar prędkości na ul. Krakowskiej w Jaśle. Około godz. 20 podali kierowcy poloneza sygnał do zatrzymania, w związku z przekroczeniem przez niego prędkości w terenie zabudowanym o 35 km/h. Kierowca nie zareagował, docisnął pedał gazu i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Gdy otworzyły się drzwi pojazdu, policjanci wyczuli intensywną woń alkoholu. Alcotest wskazał prawie promil alkoholu w organizmie kierowcy. Mężczyzna musiał oddać prawo jazdy.

W samochodzie, oprócz 26-letniego mieszkańca gminy Jasło znajdowała się również jego żona i dwuletnia córeczka. Policjanci potwierdzili tożsamość kobiety  i sprawdzili jej stan trzeźwości. Okazało się, że i ona jest nietrzeźwa. 20-letnia kobieta miała 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze przekazali dwuletnią dziewczynkę pod opiekę rodziny.

Nieodpowiedzialni rodzice za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem rodzinnym. Ponadto, 26-latkowi zostanie postawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, przekroczenia dozwolonej prędkości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej.


KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Aliothh
dnia 30.11.2010, 15:43 · Zgłoś
patologia
Odpowiedz
0
@ aaa?????
dnia 30.11.2010, 15:43 · Zgłoś
patologia
Odpowiedz
0
@ Aliothh
dnia 30.11.2010, 15:41 · Zgłoś
doslownie patologia nie pierwszy raz jezdzil po [...] ,to jest patologia powinni zabrac dziecko bo ona bedzie najbardziej cierpialo przy nich jak beda pic
Odpowiedz
0
@ onaaaaaa
dnia 19.11.2010, 22:21 · Zgłoś
Tak już sie dzieje na gorajowicach... picie i nic wiecej!!
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 17.11.2010, 16:50 · Zgłoś
do sylwiaaaa: sama jestes nieodpowiedzialna i [...] p[...]
Odpowiedz
0
@ tykola
dnia 17.11.2010, 16:43 · Zgłoś
Patologia i jeszcze raz patologia ukarać [...]ków solidnie dla przykładu i dla przestrogi dla innych d[...]
Odpowiedz
0
@ k
dnia 17.11.2010, 12:30 · Zgłoś
przestańcie [...] głupoty, jak [...], mało razy sami jeździliście po [...]? [...]
Odpowiedz
0
@ Głos ludu
dnia 17.11.2010, 08:46 · Zgłoś
Niech więcej kasy dostają za darmo bez jakiejkolwiek pracy to nie będzie im się [...][...] przewracało... ŻAL :(
Jakby robił na tą kase to nie miałby czasu na picie a tak to... NC
Odpowiedz
0
@ michal
dnia 16.11.2010, 21:37 · Zgłoś
zabic to mało
Odpowiedz
0
@ qqq
dnia 16.11.2010, 21:00 · Zgłoś
Nie no !! Biedne dziecko!! Faktycznie rodziców się nie wybiera, ale Mała gorzej trafić nie mogła !!
Odpowiedz
0
@ ej
dnia 16.11.2010, 20:47 · Zgłoś
powinni jescze dziecko zbadac alkomatem
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 16.11.2010, 20:47 · Zgłoś
kula do nogi i fosy kosić
Odpowiedz
0
@ jaslo4who
dnia 16.11.2010, 20:43 · Zgłoś
a gdzie zdjecie przestepcy? potraficie umieszczac zdjecia podejzanych i przypisywac im winy tak zeby ich oczernic w srodowisku a jak czyjas wina jest bezsporna to jakos zdjecia nie widze - moze mi ktos to wyjasni??? czy portal tez nalezy do KPP w Jasle ze artykuly sa tak wlasnie podpisane i umieszczane jest w nich to co komu na reke?
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 16.11.2010, 19:42 · Zgłoś
Same aNIOŁY na forum. Dzieci idźcie do nauki
Odpowiedz
0
@ sylwiaaaa
dnia 16.11.2010, 19:32 · Zgłoś
to sa własnie nie odpowiedzialni rodzice matka 20 lat chyba nie dorosła do tego by miec dziecko skoro ono ma 2 latka... wpadka ...i potem co konsekwencje szkoda tylko dziecka zero odpowiedzialnosci tak to jest z [...] co nie wiedza co robia szkoda gadac ;/;/;/;/
Odpowiedz
0
@ baciar jo se baciar
dnia 16.11.2010, 19:18 · Zgłoś
skąd ta patologia?
Odpowiedz
0
@ ewelina
dnia 16.11.2010, 18:42 · Zgłoś
to sie w glowie nie miesci.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 16.11.2010, 18:33 · Zgłoś
szkoda mi tylko dziecka... takich rodziców nieodpowiedzialnych mieć, ale rodziny sie nie wybiera...
Odpowiedz
0
@ maja
dnia 16.11.2010, 18:02 · Zgłoś
no to mu tera ładnie d[...]!!!
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 16.11.2010, 18:01 · Zgłoś
[...] do potęgi !!!
Odpowiedz
0
@ PR
dnia 16.11.2010, 17:09 · Zgłoś
D[...] NIE RODZICE
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 16.11.2010, 16:49 · Zgłoś
W głowie się nie mieści...
Odpowiedz
0
@ hfh
dnia 16.11.2010, 16:37 · Zgłoś
niech im wiecej gmina daje zapomogi to beda miali za co pic
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 16.11.2010, 16:30 · Zgłoś
no i bardzo dobrze,niech mają za swoje,dobrze że dziedzku nic się nie stało.
Odpowiedz
0
@ uhhg
dnia 16.11.2010, 16:25 · Zgłoś
[...] nareszcie jeszcze z dzieckiem takim małym
Przemyslales co zrobiles bo juz za pozno
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 16.11.2010, 16:22 · Zgłoś
bez komentarza
Odpowiedz
0
@ kras
dnia 16.11.2010, 16:22 · Zgłoś
[...] normalnie patologia
Odpowiedz
0
@ omg
dnia 16.11.2010, 16:18 · Zgłoś
powinni im dziecko zabrac, i pod opieke specjalnej instytucji, rodzicom w glowach sie calkiem [...]alo.
Odpowiedz
0
@ nitro
dnia 16.11.2010, 16:12 · Zgłoś
Biedne dziecko...jazda po [...] to nic ale wiezienie takiego maleństwa przy okazji to jest bezmyślność
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.