Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Pijany plus samochód równa się wypadek [aktualizacja 15.05.2006 - 09:24]

0
Mijający weekend stał pod znakiem pijanych kierowców. Ci pozbawieni rozumu osobnicy lekceważą życie innych. Starajmy się utrudniać im życie, nie pozwalajmy takim ludziom wsiadać za kierownicę! Tak było: * W piątek policjanci usuwają z podkarpackich dróg 46 nietrzeźwych kierowców! * W sobotę rano jeden z takich przestępców przewraca na bok samochód, którym kieruje. Dzieje się to w Dąbkowie pod Lubaczowem. 45-letni Leszek F., mieszkaniec Lubaczowa i jego pasażerka, 26-letnia pasażerka trafiają do szpitala. Kierowca jest nietrzeźwy, analiza krwi wykaże, jak bardzo. * Dziś w nocy w Otałęży w powiecie mieleckim 24-letni kierowca fiata 126p zjeżdża do rowu. Pasażerka malucha, 20-letnia kobieta, doznaje obrażeń. Wynik badania kierowcy - promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Może już wystarczy?
[aktualizacja 15.05.2006 - 09:24]
Bilans niedzieli na podkarpackich drogach jest wyjątkowo tragiczny - w 9 wypadkach zginęły dwie osoby, a jedenaście zostało rannych. Policjanci zatrzymali 45 nietrzeźwych kierowców. * O godzinie 4.15 w Gorzycach, na skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Kwiatowej kierowca mercedesa, 41-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego potrącił pieszego. Mężczyzna doznał ciężkich obrażeń, trafił do szpitala w Tarnobrzegu. Po południu zmarł nie odzyskawszy przytomności. Policja ustaliła jego tożsamość - tragicznie zmarły miał 18 lat, mieszkał w powiecie sandomierskim. * Drugi tragiczny wypadek miał miejsce w Morochowie koło Sanoka o godzinie 20.30. 22-letni kierowca opla kadetta, mieszkaniec Morochowa, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni na stromy nasyp i uderzył w betonowy przepust. Opel koziołkował. Kierowca wypadł z samochodu. Upadł na tory kolejowe ułożone na nasypie. Zginął na miejscu. dodał: Gołąb źródło: KWP Rzeszów
Napisany dnia: 14.05.2006, 17:18
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Samorząd województwa mazowieckiego przekazał Jasłu 200 tys. zł na usuwanie skutków nawałnic

   

  Miasto Jasło otrzyma pomoc od samorządu województwa mazowieckiego. Uchwałę w tej sprawie 7. lipca podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na usuwanie skutków klęski żywiołowej w miejskiej infrastrukturze drogowej Jasło otrzyma 200 tys. zł. Dzisiaj w Warszawie umowę w tej sprawie parafowali przedstawiciele obydwu samorządów.

 • Większe miasta wspierają gminę Skołyszyn

  Miasto Szczecin, gmina i miasto Nowe Skalmierzyce oraz gmina Górowo Iławeckie zamierzają wesprzeć finansowo gminę Skołyszyn. Przekazane środki zostaną wykorzystane na odbudowę, a także przebudowę infrastruktury drogowej, która w wyniku nawałnicy została zniszczona. Jak podkreśla wójt Bogusław Kręcisz straty szacowane są na kilka milionów złotych.

 • Według badań exit poll – Nie da się wskazać zwycięzcy wyborów

  Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos Andrzej Duda zdobył 50,4% poparcia, a jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski 49,6%. Różnica poparcia między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Frekwencja w drugiej turze wyborów jak wskazuje badanie wyniosła 68,9%.

 • Do godziny 17. gmina Brzyska z najwyższą frekwencją

  Druga tura wyborów prezydenckich zmobilizowała Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. We wszystkich gminach w powiecie jasielskim odnotowano wyższą frekwencję niż w pierwszej turze wyborów. Do godziny 17. najwięcej osób zagłosowało w gminie Brzyska.

 • Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich

   

  Polacy zdecydują dzisiaj o tym, który z dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich sprawował będzie najwyższy urząd w państwie przez najbliższe pięć lat. Głosowanie trwać będzie do godziny 21. Frekwencja w Jaśle na godz. 12. wyniosła 24,1%.

 • Czarni żegnają się z pucharem. Skromne zwycięstwo Karpat w Jaśle

   

  W zaległym, półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski drużyna Czarnych Jasło przegrała z Karpatami Krosno 0:1. Tym samym to krośnianie mogli dzisiaj cieszyć się z awansu do finału, w którym zmierzą się ze Stalą Sanok. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy Karpat strzelił Szymon Dziadosz.

 • Sprawcy rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło w rękach policji

   

  Dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę pobili 17-letniego zawodnika Czarnych Jasło oraz zerwali z niego klubową koszulkę trafiło w ręce policji. To mieszkańcy powiatu gorlickiego. Usłyszeli już zarzut rozboju, za który grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 • Ten zawód może okazać się strzałem w dziesiątkę!

   

  W ofertach szkół ponadpodstawowych znaleźć można mnóstwo ciekawych kierunków. Sęk w tym, aby obrać taką ścieżkę, w której wybrany zawód pozwoli nam patrzeć na z optymizmem na zawodową przyszłość. Spoglądając perspektywicznie na dostępne możliwości wybór może być znacznie prostszy. Takim przyszłościowym kierunkiem jest z pewnością technik chłodnictwa i klimatyzacji w ZSUiS w Jaśle. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105