Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pijany wandal zniszczył samochód

19

Pijany wandal został zatrzymany przez policjantów z jasielskiego posterunku. 32-latek transporterem z butelkami i kawałkiem asfaltu wybił szyby w samochodzie. Trafił do policyjnego aresztu, wczoraj usłyszał zarzuty.
 
Dyżurny komendy został zawiadomiony przez właściciela audi, że nieznany mężczyzna niszczy jego samochód. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol. Funkcjonariusze w pobliżu jednego ze sklepów w Trzcinicy, zastali kierowcę audi w którym wybite były szyby. Zgłaszający wskazał sprawcę zniszczenia pojazdu. Wandal na widok policjantów próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. Po chwili został zatrzymany.
Policjanci ustalili, że kilkanaście minut wcześniej, podejrzany zabrał dwa transportery z pustymi butelkami, stojące w pobliżu samochodu dostawczego. Następnie podszedł do zaparkowanego obok audi i rzucił nimi w przednią szybę pojazdu. Po chwili wziął do ręki kawałek asfaltu i wybił nim tylną szybę samochodu. Pokrzywdzony straty oszacował na około tysiąc złotych.

Zatrzymanym okazał się 32-letni mieszkaniec Jasła. Trafi do policyjnego areszt. Był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dwa tygodnie wcześniej wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za kradzież. Wczoraj usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za popełnienie kolejnego przestępstwa grozi mu kara do 7 lat i 6 miesięcy więzienia.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ swiadek
dnia 12.07.2010, 20:45 · Zgłoś
[...] wcale nie uciekal tylko czekal na przyjazd policji, nie bylo zadnej chwili, skuli go 5m od radiowozu, ale akcja byla OK pozdr dla POLICJI!
Odpowiedz
0
@ on
dnia 12.07.2010, 19:45 · Zgłoś
Wiecie co ja mysle ze za darmo mu tego nie zrobił
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 12.07.2010, 14:07 · Zgłoś
Ciekawe jak by wam zniszczył auto czy tez byście go bronili.Pozdro dla wszystkich normalnych
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 12.07.2010, 14:05 · Zgłoś
Niech teraz remontuje audice.Dowie się ile taki samochód kosztuje [...] jeden
Odpowiedz
0
@ Tomi
dnia 11.07.2010, 09:15 · Zgłoś
szkoda asfaltu:(
Odpowiedz
0
@ ehh
dnia 11.07.2010, 00:27 · Zgłoś
szkoda audi :(
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 10.07.2010, 22:41 · Zgłoś
dajcie mu 100 lat odsiadki a morderców po 2 miechach na wolnosc tak jak morederców pani Racławskiej wypuscili...
Odpowiedz
0
@ Shusuke Amagai
dnia 10.07.2010, 15:34 · Zgłoś
Ale aż 7 lat ?? Ludzie no chyba wam się we [...] [...]
Odpowiedz
0
@ do kiler
dnia 10.07.2010, 11:25 · Zgłoś
ZOBACZ BO MYŚLEĆ NIE POTRAFISZ,GDYBY NIE KOMUNA PASAŁBYS KROWY U PANA I PISAĆ NIKT BY CIĘ NIE NAUCZYŁ WIDZIŚ JAK LOS CIĘ DOSWIADCZYL ?????//
Odpowiedz
0
@ do gazda
dnia 10.07.2010, 09:22 · Zgłoś
ale jestes [...]!!!widać ,ze [...] z Ciebie!!!1
Odpowiedz
0
@ do Lolek
dnia 10.07.2010, 08:16 · Zgłoś
Popieram Cię
Odpowiedz
0
@ do killer
dnia 09.07.2010, 22:16 · Zgłoś
Jaki Ty [...] jesteś, dziwne że taki [...] umie czytać i pisać
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 09.07.2010, 22:08 · Zgłoś
Tylko w Polsce można "wiąść kawałek asfaltu" :)))
Odpowiedz
0
@ re
dnia 09.07.2010, 21:20 · Zgłoś
to mój składak
Odpowiedz
0
@ Lolek
dnia 09.07.2010, 19:09 · Zgłoś
32 lata...
powinien w tym wieku siedzieć w domu z żoną a nie bawić się w 17 letniego wandala...
Odpowiedz
0
@ gazda
dnia 09.07.2010, 18:58 · Zgłoś
nic nie zrobią , przecie był pijany i nie wiedział co czyni....mam na to przykłady ze wsi Folusz i policji Dębowieckiej ( niech żyją wiecznie )
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 09.07.2010, 17:59 · Zgłoś
Ten gość to Pewnie kolejny zwolennik Komorowskiego i Tuska.
Odpowiedz
0
@ dłubek
dnia 09.07.2010, 17:37 · Zgłoś
czyli za [...] i do [...] tam gdzie jego miejsce.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 09.07.2010, 16:17 · Zgłoś
mój biedny maluch:(
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.