Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Piwosze utopili Czarnych Jasło

21

Druga od końca tabeli drużyna Pogoni Leżajsk pokonała w sobotę u siebie pretendentów do III ligi,   drużynę Gamratu Czarnych Jasło aż 4:1.

Żółte kartki: Dorosz, Sarzyński – Maczuga, Złotek, Szalony.
Sędziowali: Gawron, Babula, Węgrzyn (Mielec).
Widzów: 200.

Pogoń: Kurosz – Myćka, Rogala, Padiasek, Murawski – Dąbek (M. Pietrycha), Bucior (Sarzyński), Piędel, Woś (Kowalczyk) – Dorosz, Szmuc (Staroń).

Czarni: Kmiecik – Grzesiak (Setlak), Bernacki, Maczuga, Kosiba – Brągiel, Madejczyk, Pokrywka, (Chrząszcz), Munia (Majewski, Warchoł) – Szalony, Złotek.

Pogoń Leżajsk – Czarni Jasło 4-1 (2-1)

1-0 Padiasek (9), 2-0 Padiasek (21), 2-1 Madejczyk (43) , 3-1 Szmuc (47), 4-1 Dorosz (90)


mad
FOT. Marek Dybaś

Napisany dnia: 21.05.2011, 21:19 , Tagi: Czarni Jasło, Piłka nożna, MOSiR, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ bobo
dnia 22.05.2011, 18:38
Ocena
komentarza:
1
Nie rozumiem po co Czarnym te 85 tys. od Burmistrza, przecież nie chcą awansować tylko bawią się w ratowanie innych przed spadkiem...
@ git
dnia 22.05.2011, 19:20
Ocena
komentarza:
10
Hańba.Daniło won.
@ Jks-fan
dnia 22.05.2011, 19:59
Ocena
komentarza:
9
IV liga to szczyt możliwości naszych piłkarzy. Zobaczcie na zaangażowanie Karpat w meczu z liderem na jego stadionie tego mogą uczyć się nasi kopacze.
@ V30
dnia 22.05.2011, 20:29
Ocena
komentarza:
7
Jakich pretendentów do III ligi - dobrze wiemy ,że nie ma na to pieniędzy i chłopaki mają odpuścić końcówkę? Żenada, żeby takiego Jasła nie było stać nawet na jedną klasę wyżej! Szkoda tych wiernych kibiców którzy są ze swoją drużyną wszędzie, i mają większą sławę od piłkarzy klubu którego dopingują...
@ *
dnia 22.05.2011, 20:30
Ocena
komentarza:
8
miasto i gamrat wywalają kasę w błoto
@ ktoś
dnia 22.05.2011, 21:20
Ocena
komentarza:
-3
Wiecie to są jaja mam taką propozycje dajcie te pieniądze co idą na czarnych szpakowi przynamniej on coś wnosi do jasła pozytywnego. Skończcie z tym futbolem w jaśle.
@ kolec
dnia 23.05.2011, 11:24
Ocena
komentarza:
4
Mianowcie co szpak wnosi do Jasla...na dodatek pozytywnego? Jak narazie wzial udzial w masowym reality show gdzie kreci swoje lody, a jego pochodzenie nikogo nie interesuje. Nawet gdyby chcial pomoc Jaslu to jak? Zagra, przebrany w damskie ciuchy, w reklamie napoju energetycznego, gdzie powie: "Dziwny jest ten swiat, dziwne jest to Jaslo"?
@ Kibic
dnia 22.05.2011, 21:32
Ocena
komentarza:
8
Wstyd. Zmienić trenera.Zarząd do dymisji.
@ Obserwator
dnia 22.05.2011, 21:58
Ocena
komentarza:
9
Jeśli ten trener Nie Odejdzie Wraz z tą kliką >>>>>>>> To niestety piłki w Jaśle Nie BĘDZIE!!! panie trener GDZIE JEST MYŚLIWIEC ???
pana OSTATNI MECZ JUŻ się odbył !!!
@ gbur
dnia 22.05.2011, 22:25
Ocena
komentarza:
8
Może wreszcie ktoś pójdzie po rozum do głowy i rozpędzi to parafialne zgromadzenie podwórkowych kopaczy szmacianki. O graniu w piłkę nie mają zielonego pojęcia. Kompromitują Jasło na każdym kroku. Niewyobrażalną bezczelnością jest wyciąganie pieniędzy od miasta i sponsorów. Czarni precz z krajobrazu jasielskiego sportu na zawsze.
@ Liber
dnia 22.05.2011, 23:34
Ocena
komentarza:
11
czas na zmiany.. Trenerku odejdź !
@ kk
dnia 23.05.2011, 08:56
Ocena
komentarza:
4
Sprzedali kolejny mecz kopacze...
@ Księgowy
dnia 23.05.2011, 09:39
Ocena
komentarza:
6
Tylko miasto dało ćwierć miliona Czarnym a tu taki obciach
@ uuuuu
dnia 23.05.2011, 09:50
Ocena
komentarza:
6
ale osłabienie hehe chłopaki na podwórku przed blokiem lepiej grają od nich wstyd hehe
@ Kopara
dnia 23.05.2011, 10:26
Ocena
komentarza:
7
W pierwszej kolejnoiści do odejścia biznes- prezes!!!
@ tiki
dnia 23.05.2011, 12:47
Ocena
komentarza:
2
wezcie tych prezesow in tego wspanialego trenera wreszcie wykopcie
wstyd
@ WF
dnia 23.05.2011, 19:44
Ocena
komentarza:
-2
Dać siatkarzom 245.000zl i będzie dobra II liga!
@ gbur
dnia 24.05.2011, 08:22
Ocena
komentarza:
1
A można wiedzieć, za co im dać te pieniądze ???
@ E
dnia 24.05.2011, 08:07
Ocena
komentarza:
1
Mam wielki szacunek do trenera.p.Daniły i mam szacunek do zarzadu Czarni Jasło...ale...osoby piszacy przedemną..niestety..mają racje..
@ staszek
dnia 25.05.2011, 03:57
Ocena
komentarza:
0
jaslo niema i nie bedzie mialo pilki staszek
@ soli
dnia 26.05.2011, 13:45
Ocena
komentarza:
0
panie ęgrzyn przez szacunek dla mieszkańców Jasła odejdż ...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pociągiem z Jasła do Krynicy-Zdroju. „Włóczykij” wraca na tory

   

  „Włóczykij” ponownie znalazł się w ofercie połączeń kolejowych Kolei Małopolskich. Wakacyjnym pociągiem znów będzie można podróżować w weekendy z Jasła do Krynicy-Zdroju. Co więcej, od 24 do 30 czerwca „Włóczykij” kursował będzie codziennie.

 • Ulicami Jasła przeszła kilkutysięczna procesja Bożego Ciała

   

  Pomimo kapryśnej pogody jaślanie tłumnie wzięli udział w uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ulicami miasta przeszła kilkutysięczna procesja. Dziewczynki tradycyjnie rzucały kwiaty. Chłopcy z kolei dzwonili dzwoneczkami.  

 • Obawiają się, że park linowy zostanie zlikwidowany. Burmistrz uspokaja i tonuje nastroje

   

  Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość parku linowego w Jaśle. Wyniki ekspertyzy dendrologicznej wskazują bowiem, że stan zdrowotny drzew, które stanowią jego integralną część, pozostawia wiele do życzenia. Pięć z nich nadaje się do natychmiastowego wycięcia. Jeszcze większa ich liczba nie nadaje się do tego, aby mogły pełnić rolę podpór dla elementów konstrukcji parku linowego. Są osoby, które obawiają się likwidacji parku linowego. W gronie tym znajduje się radny Krzysztof Czeluśniak, który zachęca mieszkańców miasta do skłania podpisów pod petycją w tej sprawie.

 • A może by tak zdobyć nowe kwalifikacje za 0 zł?

   

  Praktyczna nauka może Cię kosztować tyle co nic - czyli 0 zł. Dowiedz się jak zdobyć wykształcenie całkowicie za darmo!

 • W jakim celu biegły sądowy kontaktował się z oskarżonym Grzegorzem S.?

  Obrońca przedsiębiorcy Grzegorza S. oskarżonego o niewłaściwe postępowanie z odpadami wniósł o powołanie nowego biegłego oraz dopuszczenie dowodu z prywatnej ekspertyzy na okoliczność wykazania, że odpady, które znajdowały się na działce były odpadami obojętnymi, a jednocześnie nie mogły spowodować obniżenia jakości wody, powietrza, gleby, a także zniszczeń w świecie roślinnym i zwierzęcym. Podważył wiarygodność dotychczasowego biegłego sądowego, który w ostatnim czasie kontaktował się z oskarżonym...

 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle

  W sobotę w Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, prezesem Suwerennej Polski. Pol przyjechał na spotkanie z mieszkańcami na zaproszenie posłanki Marii Kurowskiej. Podczas swojego wystąpienia mówił o polityce Niemiec, Donaldzie Tusku, a także o obronie polskich rolników.

 • Jasielscy strażacy obchodzili swoje święto

   

  Choć dzień Świętego Floriana, w którym strażacy obchodzą swoje święto minął kilka tygodni temu, to w Jaśle uroczyste obchody Dnia Strażaka odbyły się w miniony piątek (2 czerwca). Apel z udziałem strażaków jasielskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej tradycyjnie zorganizowano na placu przy siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. T

 • Dofinansowanie na studnię głębinową - jak uzyskać?

   

  Studnią głębinową nazywamy sztucznie wykonane, pionowe ujęcie wody. W zależności od głębokości warstwy wodonośnej studnie bywają wiercone nawet do kilkudziesięciu metrów w głąb ziemi i zapewniają wodę bardzo dobrej jakości!

 • Ogród Jordanowski znów tętnił życiem. Najmłodsi jaślanie obchodzili dzisiaj swoje święto

   

  Datę 1 czerwca znają dosłownie wszyscy, bez względu na wiek. Nic w tym dziwnego. Tego dnia bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Najmłodsi jaślanie świętują swój dzień nie tylko w wąskim gronie rodzinnym. Od wielu lat chętnie odwiedzają również Ogród Jordanowski, gdzie czekają na nich atrakcje przygotowane przez pracowników jasielskich instytucji kultury.

 • Buduj i remontuj z "Pszczółką". Mega oferta cenowa na pustaki już czeka na Ciebie

  Budujesz dom? A może planujesz remont mieszkania? Zapraszamy do "Pszczółki" gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do wybudowania oraz remontu domu lub mieszkania.

 • Generator Nauki GEN zacieśnia współpracę z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

   

  Miasto Jasło zawarło dzisiaj porozumienie z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dotyczy ono zacieśnienia współpracy pomiędzy instytutem a jasielskim Generatorem Nauki GEN w zakresie popularyzacji nauk ścisłych. Beneficjentami porozumienia mają być przede wszystkim uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już niebawem do Krakowa uda się pierwsza grupa młodych jaślan, głodnych naukowej wiedzy.

 • Ogromny zastrzyk finansowy dla Gminy Brzyska. W przyszłym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

  Gmina Brzyska otrzymała blisko 3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem. Inwestycja ma być realizowana przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzyskach w 2024 r.

 • Szukasz zacisznego miejsca do wypoczynku? Odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”

   

  Masz dosyć miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą? Koniecznie odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”. To urokliwy i zaciszny zakątek w malowniczej wsi Potakówka na Podkarpaciu. Dwa piękne domki położone na terenie rekreacyjnym wraz z zarybionym stawem i zagrodą danieli to miejsce wprost idealne na spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendową ucieczkę na wieś.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657