PKS Jasło inwestuje w siebie
Zarząd PKS Jasło wydał ok. 2 mln zł na inwestycje. Zostało wyremontowane biuro obsługi klienta, a do końca roku zostanie uruchomiona okręgowa stacja kontroli pojazdów.



Na terenie dworca PKS powstaje również myjnia bezdotykowa, która prawdopodobnie będzie oddana do użytku za około 1,5 do 2 miesięcy.
Zdaniem Piotra Wygody, prezesa zarządu PKS możliwe, że w przyszłym roku na dworcu zostaną odnowione stanowiska autobusowe. W planach jest również modernizacja wiaty.
(icz)




