Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Po powodzi czas na upały

16
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW Oddział w Krakowie poinformowało, ze do godz. 18:00 dnia 12.06.2010  przewiduje się wzrost temperatury maksymalnej do 30-33°C. Temperatura minimalna 19-21°C.


Skutkować to będzie podwyższonym ryzykiem udaru słonecznego, uszkodzeniami asfaltowych nawierzchni dróg oraz wzrostem zagrożenia pożarowego.

W związku z powyższym prosimy mieszkańców o ostrożne obchodzenie się z ogniem.

Ponadto osoby starsze i chore, dzieci nie powinny wychodzić z domu. W razie konieczności przebywania poza budynkiem należy zadbać o nakrycie głowy i zabezpieczyć się w wodę do picia.

Nie zapominajmy również o zwierzętach, którym należy wystawić świeżą wodę oraz zapewnić schronienie przed słońcem i upałem. 

Red.
Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do qwert
dnia 12.06.2010, 19:18 · Zgłoś
pewien qwert takie same ma objawy
Odpowiedz
0
@ Grzesii
dnia 12.06.2010, 11:19 · Zgłoś
tak opalac sie a za chwile wposminac piosneke kabaretu pod wyrwigroszem "Jestes spalona" :D ostroznie ludizska bo lampa przygrzeje, ale sam tez sie opale xD
Odpowiedz
0
@ musi
dnia 12.06.2010, 09:49 · Zgłoś
gdyby tiry mialy takie zakazy to upadlby handel w europie.. mysl czasami pusty człowieku.
I tak maja utrudnienia i musza nadrabiac 100 km przez jakies szajskie objazdy
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 12.06.2010, 08:03 · Zgłoś
Haa i [...] nareszcie jest słoneczko :D uwielbiaam :D
Odpowiedz
0
@ jo
dnia 11.06.2010, 22:30 · Zgłoś
powyzej 30 stopni drogi powinni zwijac
Odpowiedz
0
@ hmmmmm
dnia 11.06.2010, 21:32 · Zgłoś
hmm tu w polsce to i tak sie da wytrzymeć to są upały ale wilgotność słaba a np. w USA jest temperatura 33 stopnie no i wilgotnośc powietrza 99% więc nie nażekajcie!!!!
Odpowiedz
0
@ tyyu
dnia 11.06.2010, 21:24 · Zgłoś
a ile tych TIRów widzisz od kilku dni w jaśle chyba niewiele i już tak nie narzekaj bo drogi i tak masakra
Odpowiedz
0
@ luki
dnia 11.06.2010, 19:22 · Zgłoś
Strasznie gorąco
Nawet na pole na taką pogodę się nie chce wychodzić
Odpowiedz
0
@ DO [...]
dnia 11.06.2010, 19:10 · Zgłoś
Popieram! Gdy jest temperatura powyżej 30 stopni to TIRy powinny mieć zakaz wyjeżdżania na drogi!
Odpowiedz
0
@ pseudo
dnia 11.06.2010, 18:07 · Zgłoś
gorąco jak [...],ja tam wole burze
Odpowiedz
0
@ Mysia
dnia 11.06.2010, 18:06 · Zgłoś
ha w końcu sie opale
Odpowiedz
0
@ qwert
dnia 11.06.2010, 17:29 · Zgłoś
Pewna pani z Jasła,chociaż nie do końca,już ma udar mózgu.To widać i to bardzo.
Odpowiedz
0
@ LESKO - JASŁO
dnia 11.06.2010, 17:08 · Zgłoś
0
@ [...]
dnia 11.06.2010, 14:36 · Zgłoś
A jakiś zakaz dla przeładowanych TIR-ów też by się przydał!!!
Odpowiedz
0
@ Serafina
dnia 11.06.2010, 14:21 · Zgłoś
Dziś też strasznie dusznoo :D
Dobrze że nie burze :]
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 11.06.2010, 11:45 · Zgłoś
naresazcie upaly to jest lato xDD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.