Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Po raz kolejny zapalił się samochód!

14

Dzisiaj, przed godziną 15.00 na ul. Mickiewicza w Jaśle,tuż obok przystanku autobusowego zapalił się volkswagen transporter. Kierującemu pojazdem nic się nie stało.

Samochód zapalił się z nie ustalonych przyczyn. Kierowcy innych pojazdów gaśnicami samochodowymi natychmiast stłumili ogień, a Powiatowa Straż Pożarna w Jaśle ugasiła go ostatecznie.

- Kierowca widząc wydobywający się ogień, otworzył maskę, po czym zatrzymał samochody które przejeżdżały i razem z innymi kierowcami częściowo go stłumił. - wyjaśnia st. asp. Wojciech Walaszczyk z Powiatowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Na miejscu zdarzenia był jeden patrol Policji oraz Powiatowa Straż Pożarna w Jaśle.

(icz)

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kal
dnia 13.11.2010, 13:11 · Zgłoś
Szkoda ze nie bylo tam brata i ze sie nie sfajczyli
Odpowiedz
0
@ ami
dnia 12.11.2010, 18:16 · Zgłoś
a to ten centus z lipnicy trzeba bylo polac go benzyna...
Odpowiedz
0
@ s
dnia 12.11.2010, 11:49 · Zgłoś
Szkoda ze nic mu sie nie stalo to jest kawal [...]
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 11.11.2010, 13:09 · Zgłoś
to widać kolego że nie masz prawa jazdy nawet bo to uczą na kursie...
Odpowiedz
0
@ mario
dnia 10.11.2010, 22:41 · Zgłoś
Tak to mieć popowodziowy samochód
Odpowiedz
0
@ kicu_94
dnia 10.11.2010, 14:03 · Zgłoś
Dobrze ze sie Nikomu nic nie stało. Mogło byc innaczej
Odpowiedz
0
@ x
dnia 09.11.2010, 15:04 · Zgłoś
wojtek ładnie [...]:D
Odpowiedz
0
@ do jestem z jasła
dnia 09.11.2010, 10:39 · Zgłoś
a nie wiesz że samochód pod tzw. maską nie ma zamkniętego dna i powietrze swobodnie tam cyrkuluje wokół silnika i pozostałych elementów i otwarcie czy zamknięcie klapy nie zmienia poziomu dojścia powietrza pod tzw. maskę?
Odpowiedz
0
@ $$
dnia 09.11.2010, 10:08 · Zgłoś
to ten [...]ek W.W jeszcze pracuje ja [...] to mundurówka podobno wcześniej idzie na emeryturę.
Odpowiedz
0
@ strazak sam ha
dnia 09.11.2010, 09:52 · Zgłoś
nie udzielaj sie czleku zyjacy za nasza kase. [...]
Odpowiedz
0
@ strażak sam
dnia 09.11.2010, 00:02 · Zgłoś
możecie kupować i 2 razy do roku nowy akumulator. Nie było przypadku żeby się akumulator zapalił. Poczytajcie przynajmniej na googlach jeśli się nie znacie panie expercie
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 08.11.2010, 23:11 · Zgłoś
czy ten kierowca nie wie że jak samochód się zapali pod maską to maskę się nie otwiera tylko trochę podnosi tak żeby tylko gaśnica sie zmieściła...gdy uniesie się maskę powietrze pod nią się dostaje i wtedy pali się jeszcze bardziej
Odpowiedz
0
@ ???
dnia 08.11.2010, 20:40 · Zgłoś
Wojtek ładnie wyglądasz na tle tego 1-go wyjazdu
Odpowiedz
0
@ kj
dnia 08.11.2010, 20:33 · Zgłoś
kupcie sobie nowe akumulatory wreszcie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.