Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Podkarpacka Szkoła Wyższa na Podkarpackich Targach 2010

4
Rzeszów, Krosno, Jasło, Sanok i Brzozów - to lista miast, w których studenci jasielskiej Podkarpackiej Wyższej Szkoły im. bł. ks. Władysława Findysza spotkają się z tegorocznymi maturzystami. Na Podkarpackich Targach 2010 żacy przedstawią uczniom szkół ponadgimnazjalnych atuty studiowania na PSW w Jaśle.


Tegoroczne Podkarpackie Targi Edukacyjne będą trwały sześć dni. Pierwsze spotkanie z maturzystami odbędzie się już w najbliższy wtorek (19 bm.) w I Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie. To właśnie tu, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mieć niepowtarzalną okazję do poznania ofert uczelni z całego województwa podkarpackiego, i co najważniejsze, oferty edukacyjnej Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle. - Już niedługo maturzyści staną przed trudnym wyborem swojej dalszej ścieżki edukacji. Naszym zadaniem jest im w tym pomóc. Dla nich przygotowaliśmy kompendium wiedzy o naszej uczelni. Prócz informatorów będę także gadżety – zachęca do uczestnictwach w targach student PSW.

Lista spotkań studentów PSW z uczniami szkół ponadgimnazjalnych jest długa. 19 stycznia  stycznia jasielska PSW zagości w Brzozowie (I Liceum Ogólnokształcącym ul. Prof. W. Pańki 2), 20 stycznia w Jaśle (Zespół Szkół Budowlanych, ul. Szkolna 21 A), 21 stycznia w Sanoku (Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych nr 3 ), a 22 stycznia w Krośnie (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1). Na tym nie koniec. W lutym, przez dwa dni (9 – 10) Podkarpacka Wyższa Szkoła będzie mieć swoje stoisko w rzeszowskiej Hali Widowiskowo-Sportowej Podpromie. W każdym z tych miejsc studenci będą zachęcali maturzystów do podjęcia nauki w ich uczelni. - Powinni to zrobić z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu na ciekawe kierunki kształcenia. Po drugie, ze względu na fakt, że nasza uczelnia oferuje maturzystom bezpłatne zajęcia wyrównawcze – wymienia atuty podjęcia nauki w Podkarpackiej Szkole Wyższej jeden z jej studentów.

Mateusz Olender


Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ten ktoś
dnia 21.01.2010, 10:49 · Zgłoś
Ta szkoła daje szansę studiowania,szansę zdobycia statusu ukończenia studiów w tak wąskim zakresie,że nie ma o czym mówić.Uczelnie bez kierunków humanistycznych,a na dodatek kształcących w zawodach,co to dają prawo wdepnięcia do Urzędu pracy po inny tytuł-"bezrobotnego" nie wymagaja reklamy,i nawet patron tu nic nie wskóra...Potrzeba nam inteligencji,nie robotów...
Odpowiedz
0
@ studentka
dnia 20.01.2010, 16:54 · Zgłoś
a tak poważnie : całkiem fajna Uczelnia i uważam na wysokim poziomie ! polecam
Odpowiedz
0
@ inż.
dnia 20.01.2010, 00:24 · Zgłoś
Może i fajne ciacha, ale potem cię blondi nie wyżywią...
Odpowiedz
0
@ blondi
dnia 19.01.2010, 18:07 · Zgłoś
fajne ciacha tam studiują
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.