Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Podsumowanie roku 2006 - plebiscyt Jaslo4u.pl

6

Obrazek "http://images3.fotosik.pl/297/3a62093522ace67b.jpg" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Zapraszamy wszystkich do udziału w pierwszej edycji plebiscytu na Osobowość Roku i Sportowca Roku 2006 w naszym mieście. Dodatkowo przygotowaliśmy również, ankietę podsumowującą rok 2006 w Jaśle.

Dla czterdziestu osób biorących udział w naszym plebiscycie przygotowaliśmy muzyczne nagrody niespodzianki, a dla zwycięzców czyli Osobowości Roku 2006 w Jaśle o raz Sportowca Roku 2006 w Jaśle - statuetki.

Na stronach naszego portalu będziemy starali przybliżyć postacie kandydatów. Mamy również prośbę do Was drodzy czytelnicy, jeżeli uważacie że kogoś zabrakło pośród kandydatów, prześlijcie nam na adres: plebiscyt@jaslo4u.pl krótką informacje na temat kandydata.

Aby przejść na stronę głosowania - kliknij obrazek poniżej. 

Napisany dnia: 18.12.2006, 10:17
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ albin
dnia 18.12.2006, 11:34
Ocena
komentarza:
0
Nad czym tu dyskutować.Trzy kwartały minionego roku to czas rozwoju miasta,liczne inwestycje oparte na rozumnym planie działania i z perspektywą dalszego sukcesu.Czwarty kwartał,wybory,to powrót do demagogii,rozdawania usmiechów, i
wejścia w ciemność ,którą mielismy okazje podziwiać 8 lat temu.Reszta to zwykla szrość prowincjonalnego zadupia.gdzie jak u aborygenów nic sie nie zmienia ku nowoczesności....:(
@ wuju
dnia 18.12.2006, 16:47
Ocena
komentarza:
0
widze, ze jestes [b]albinie[/b] kolejnym kandydatek do wyjazdu zagranice:lol:
@ albin
dnia 19.12.2006, 10:30
Ocena
komentarza:
0
Wuju-jesteś wielkim prorokiem.Błagam,jedż ze mną ,wrócimy jak po rynku biegać bedzie nagonka za lisem.:yes:
@ maruda
dnia 19.12.2006, 12:35
Ocena
komentarza:
0
Tym razem wyjątkowo nie będę marudził, bo nie ma ku temu powodu. Będę się zachwycał i dopieszczał naszą władzę. Bo czy nie jest to wiekopomne osiągnięcie, że w ciągu dwóch tygodni od chwili objęcia urzędu, nowa pani burmistrz wybudowała i oddała do użytku obwodnicę na miarę IV Rzeczpospolitej? Tak trzymać! Pani burmistrz, jeszce prosimy o most na Gądki zamiast ławy. Taki z prawdziwego zdarzenia, dla ruchu kołowego. Dajemi Pani termin do końca plebiscytu. To szmat czasu!
@ ja
dnia 19.12.2006, 14:54
Ocena
komentarza:
0
Proponuję dopisać: Bartosz "Gołąb" Piątkowski, redaktor naczelny Jaslo4u.pl oraz Zbigniew Dranka, były dyrektor MDK za organizację zjazdu młodych miłośników starych miast w sierpniu br.
@ do ja
dnia 19.12.2006, 22:24
Ocena
komentarza:
0
jak może redaktor naczelny portalu, który organisuje plebixcyt brać udział co?? szczel sie w łeb!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie łapówki. Wyrok jest nieprawomocny

  8 marca br. w Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości 500 złotych. Lekarz został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Wyrok jest nieprawomocny. Do Sądu Okręgowego w Krośnie została złożona apelacja.

   

 • Władze województwa zmieniają zdanie. Pociąg do Medzilaborec nie ominie Jasła

   

  „Wojak Szwejk” jednak nie ominie Jasła. Władze samorządowe województwa podkarpackiego zmieniły zdanie w sprawie organizacji wakacyjnego połączenia kolejowego Rzeszów – Medzilaborce. W lutym bieżącego roku UMWP w Rzeszowie poinformował o tym, że realizowane od kilku lat połączenie zostanie skrócone z pominięciem między innymi Jasła i Krosna. Plan ten spotkał się wówczas ze zdecydowaną krytyką środowisk związanych z kolejnictwem oraz poszczególnych samorządów.

 • Wszystko o pracy, edukacji i planowaniu kariery w jednym miejscu

   

  W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbyły się Targi Pracy, Edukacji i Kariery. Ponad trzydziestu wystawców, wśród których znalazły się przedsiębiorstwa prowadzące działalność w różnych branżach, uczelnie wyższe, czy też szkoły ponadpodstawowe miały okazję do zaprezentowania swojego potencjału, przedstawienie oferty dla osób zainteresowanych ewentualnym podjęciem pracy oraz zacieśnić wzajemną współpracę. Nie zabrakło również interesujących warsztatów.

 • Kolosalne ceny za budowę krytego lodowiska w Jaśle. Miasto zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu

  Miasto Jasło może przeznaczyć na budowę krytego lodowiska w Jaśle 5 mln zł. Oferty zaproponowane przez firmy, które stanęły do przetargu znacznie przekraczają możliwości finansowe samorządu. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła prawie 13,5 mln zł! Miasto unieważniło postępowanie i zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu.

 • Po raz piąty zatańczyli i zaśpiewali dla Jana Pawła II

   

  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami, na płytę jasielskiego rynku wrócił „FISHMOB - Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II”. Inicjatorem wydarzenia była Jasielska Grupa Teatralna „Pod skrzydłami Anioła” działająca przy Zespole Szkół nr 4 – popularnym Ekonomiku pod kierunkiem siostry Kariny Pawłowskiej. Dla Jana Pawła II zatańczyło i zaśpiewało kilkaset osób, w przeważającej części przedszkolaków, dzieci i młodzież szkolnej.

 • Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już przyjmuje pacjentów

   

  Wykwalifikowani specjaliści, nowoczesny sprzęt, zabiegi operacyjne– Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już działa i oferuje opiekę medyczną w zakresie ortopedii, urologii, laryngologii dla dzieci i dorosłych, chirurgii, a także badania USG.

 • Młodzież niszczy drzewka, tablice i urządzenia. Ogródek Jordanowskim będzie lepiej strzeżony

  W ostatnich kilku miesiącach na Ogródku Jordanowskim w Jaśle - największym i najbardziej lubianym przez dzieci i młodzież obiekcie dochodziło do kilku aktów wandalizmu. Jesienią zniszczone zostały nowe ścieżki ekologiczne oraz drzewka, a początkiem bieżącego roku nieletni dewastowali urządzenia skateparku. W celu przywrócenia ładu i porządku na ogródku będzie prowadzony większy nadzór oraz kontrole. Ponadto zwiększony zostanie obszar objęty monitoringiem miejskim. Władze Jasła mówią "dość".

 • Trwa przebudowa budynku sądu i prokuratury w Jaśle

  Przy Sądzie Rejonowym w Jaśle prowadzone są prace budowlane polegające na rozbudowie pomieszczeń archiwum oraz wejścia na parterze budynku A. Dodatkowo dobudowana zostanie winda zewnętrzna. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. Inwestycja ma zostać zakończona wiosną 2023 r.

 • Szukasz trwałych i solidnych paneli podłogowych? Wybierz Pergo

   

  Podłogi to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach. Ważne, aby mogły nam służyć przez długie lata, gwarantując przy tym pożądaną estetykę danego wnętrza. Wśród produktów dostępnych na rynku znajdziemy piękne, łatwe w montażu i co najważniejsze solidne panele laminowane i winylowe Pergo. Znajdziemy je w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.

 • W Przysiekach oddano do użytku nowy most na Ropie

   

  Po niespełna roku od podpisania umowy z wykonawcą, z mostu na rzece Ropie w Przysiekach, kierowcy swobodnie mogą już korzystać z przeprawy. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku obiektu. W Przysiekach pojawił się sam Andrzej Adamczyk – szef resortu infrastruktury w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wartość inwestycji, której elementem była również przebudowa odcinka drogi powiatowej to ponad 9 mln zł.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657