Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Podziękowania od WOŚP

14

W poniedziałek, 21 lutego przedstawiciele jasielskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy złożyli na ręce burmistrza Andrzeja Czerneckiego podziękowania za pomoc w organizacji 19 finału WOŚP w Jaśle.

Podczas 19. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle i okolicach zebrano 50 tysięcy złotych. To rekordowa kwota pieniędzy zebrana przez jaślan – w ubiegłym roku było to 29 tys., a w 2009 – 34 tys. W tym roku WOŚP zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

W sumie przez te wszystkie lata WOŚP przekazała dla Jasła sprzęt o łącznej wartości prawie 600 tys. złotych. Największym „obdarowanym” jest Szpital Specjalistyczny w Jaśle, ale sprzęt trafił też do Medycznej Szkoły Policealnej im. Rudolfa Weigla oraz do Zespołu Opieki Zdrowotnej Oddział Dziecięcy.

UM Jasła

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Tadek
dnia 24.02.2011, 00:21 · Zgłoś
A gdzie podziękowania dla urbana - konika czerwonego harcerzyka za popisy na scenie?
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 23.02.2011, 11:59 · Zgłoś
Było zarąbiście na wośp !!!
Odpowiedz
0
@ MMM
dnia 22.02.2011, 19:27 · Zgłoś
Agnieszka jesteś WIELKA!!!!
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 22.02.2011, 11:58 · Zgłoś
U nas spod kościoła "Czarne [...]" przeganiały wolontariuszy. [...] - Rulezz!!!
Odpowiedz
-2
@ PiS-man
dnia 21.02.2011, 23:16 · Zgłoś
To dowiem się w końcu ile kosztowała WOŚP w Jaśle czy sie nie dowiem? :D
Odpowiedz
0
@ dawid
dnia 21.02.2011, 21:24 · Zgłoś
nie po drodze bylo nikomu z Pisu bo przeciez WOSP to diabelska organizacja-zabieraja lup czarnej stonce z tacy i Ojcowi Dyrektorowi
Odpowiedz
0
@ Lola
dnia 21.02.2011, 20:27 · Zgłoś
A ile zebrali ci z Noworocznego Daru.Nic się nie chwalą.Czarni jeszcze liczą zyski?Brawo Owsiak i WOŚP.
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 21.02.2011, 17:19 · Zgłoś
Bardzo dziękujemy całemu sztabowi WOŚP i mamy nadzieję,że wszyscy chorzy w razie potrzeby będą korzystać z tego sprzętu i nikt potrzebujący nie zostanie odprawiony z "kwitkiem"
Odpowiedz
0
@ Jaś
dnia 21.02.2011, 19:32 · Zgłoś
Chorzy będą korzystać z tego sprzętu jeżeli dadzą lekarzowi w łapę...
Odpowiedz
0
@ lios
dnia 28.02.2011, 11:24 · Zgłoś
Kiedys tak bylo ,dzisiaj w twoim pojeciu chorzy -to wypasione towarzystwo z rosnacych w gore z roku na rok budynkow starostwa i u.m i im podobni ...normalni chorzy czekaja na porade specjalisty pol roku ,rok czy w najlepszym wypadku pare miesiecy ...po czym czasami dostaje skierowanie na szczegolowe badanie i znowu czeka ..i jak sie nie powiesi to sie doczeka ...i dowie sie na co jest chory ...ale i tak sie nie leczy bo go nie stac...
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 21.02.2011, 15:26 · Zgłoś
ha mój tata tez ma taki obrazek
Odpowiedz
0
@ Serduszko
dnia 21.02.2011, 14:34 · Zgłoś
Dzięki Bogu,że Czernecki jest burmistrzem, bo Kurowskiej nie po drodze zawsze było z WOŚP.
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 21.02.2011, 14:08 · Zgłoś
[...] - propagowanie "Róbta co chceta" - i są efekty wśród młodych. Jestem na - NIE! Totalna odjazdufka bez czymanki...
Odpowiedz
0
@ zibi
dnia 22.02.2011, 12:01 · Zgłoś
To lepiej żeby czarni bez serca zgarnęli tą kasę. A pranie mózgów na kazaniach to konkretne robią - sami postępują wbrwe tym słowom. [...] = obłuda i FAŁSZ!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.