Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pogorszenie warunków na drogach. Trzcinica: cztery osoby poszkodowane.

27

Dzisiaj około godziny 16.00 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Trzcinica doszło do poważnego w skutkach wypadku. Do jasielskiego szpitala trafiły cztery osoby.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi doszło do zderzenia Fiata 126p z Fiatem Uno. Na miejsce wypadku zadysponowane zostały PSP Jasło, Karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Policja.

W chwili wypadku na drodze panowały trudne warunki atmosferyczne.

Warunki na drogach powiatu uległy gwałtownemu pogorszeniu, dlatego apelujemy do kierowców o rozważna i bezpieczna jazdę.


Red.

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ...
dnia 29.12.2010, 15:48 · Zgłoś
a gdzie zdjęcia??
Odpowiedz
0
@ Tadek
dnia 27.12.2010, 22:58 · Zgłoś
Gdzie Kmiecik z Górczykiem i łopatami!!???Czyżby im Babilon przeszkodził w odmiataniu!!???
Odpowiedz
0
@ AUDYTOR
dnia 27.12.2010, 15:34 · Zgłoś
DO:OKARYNA.W tym roku choinka śliczna i świecąca nie jak poprzednie 5 baniek na krzyż i 4 światełka,wygląda estetycznie,cieszy oko:)
Odpowiedz
0
@ okaryna
dnia 27.12.2010, 15:18 · Zgłoś
podzielam wasze uwagi a co do fontany to tyle pieniędzy a to taka okaryna ha ha nie wiem jak tam w tym roku choinka bo nie widziałem ale pewnie jakaś z odzysku ja co roku.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 27.12.2010, 14:46 · Zgłoś
ja jem po to aby zmniejszyc pH w zoladku i tyle
Odpowiedz
0
@ ajajajaja
dnia 27.12.2010, 09:00 · Zgłoś
podziekumy Pani burmistrz ze pieniedzy nie przeznaczyla na odsniezanie Jasla tylko fontane za 200tys zrobila a dni jasla nie bo powodz lecz fontane trzeba bylo zrobic
Odpowiedz
0
@ ja powiem
dnia 26.12.2010, 21:20 · Zgłoś
co kurde ja polski kierowca bede sie do warunkow dostosowywal drogowych niech inni spiepszaja przedemna na pobocze a drzewa niech wytna przy drodze nie obchodzi mnie ze komus stanie sie przezemnie krzywda ze za wyjazd karetki strazy i policji zaplaca podatnicy przeciez ja jestem polskim wspanialym k[...] kierowca amen
Odpowiedz
0
@ marko
dnia 26.12.2010, 20:49 · Zgłoś
A ja w tych warunkach na rowerze gorskim przejechalem 43km. Udalo mi sie nie wpasc w poslizg.pozdrawiam wszystkich cyklistow.
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 26.12.2010, 20:45 · Zgłoś
Pozdrawiam i zycze milej koncowki Swiat..... nie komentuje....Pozdro
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 26.12.2010, 20:28 · Zgłoś
niema nic smiesznego w nieszczesciu tez jezdze pare lat zawsze ostroznie a i tak mnie zwywijalo ze szklanka niema zartow
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 26.12.2010, 20:12 · Zgłoś
w trzcinicy się tylko maluchami rozbijają
Odpowiedz
0
@ xxxxmanek
dnia 26.12.2010, 20:11 · Zgłoś
do yoker- samo to skąd jesteś mówi za siebie jaki z ciebie kierowca [...] jesteś nie kierowca ja 12 lat mykam po drogach średnio 25 do 30 tyś.km rocznie i uważam że łańcuchy to dla tirów lub gamoni jak ty mieszkam na peryferiach wioski jasło i drogi są do [...] i się jeżdzi a ty tu wyskakujesz scenikiem i nie dajesz rady śmiech... kup se auto a nie jakiegoś żabojada
Odpowiedz
0
@ oooo
dnia 26.12.2010, 18:54 · Zgłoś
To pewnie B[...]!!!!
Odpowiedz
0
@ pujol
dnia 26.12.2010, 17:56 · Zgłoś
lajtowo wyklepie sie i bedzie
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 26.12.2010, 16:09 · Zgłoś
czyli kolejne....ale urwał!!!..
Odpowiedz
0
@ Paka
dnia 26.12.2010, 15:34 · Zgłoś
[...]jestes bohaterem:D
Odpowiedz
0
@ clown
dnia 26.12.2010, 14:12 · Zgłoś
hahahahaha nic tylko śmiać!co za burak..............haha
Odpowiedz
0
@ do mariusza
dnia 26.12.2010, 13:18 · Zgłoś
masz rację popieram cię nie warunki są przyczyną tylko [...] wypełniony plewami zamiast mózgu
Odpowiedz
0
@ YOKER
dnia 26.12.2010, 13:12 · Zgłoś
Wczoraj (25.12.2010) przezyłam szok ja i moj samochód renault scenic .Na drodze w Dobryni ja osobiscie jestem z Jasła byłam u mojej babci droga koło kapiliczki oblodzona ja juz troche samochodeem jezdze i wiem co sie tak dzieje wiec wziełam łancuchy założyłam i nic nie wyjade droga nie posypana piaskiem ani solą aha i jeszcze pod tą górką wczoraj nie tylko ja nie mogłam wyjechac .Jeden samochód stoczył się bo było tak ślisko .JA ROZUMNIE M ZE LUDZIE MAJA SWIETA ALE BEZ PRZESADY NASZE ZDROWIE JEST CHYBA NAJWAZNIEJSZE !!!!
Odpowiedz
0
@ truskaweczka
dnia 26.12.2010, 12:58 · Zgłoś
życzyli mu i się spełniło
Odpowiedz
0
@ KSIROX
dnia 26.12.2010, 11:46 · Zgłoś
Tu macie przykład jak było wczoraj

http://www.youtube.com/watch?v=EQQ2pH2tICs
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 26.12.2010, 11:46 · Zgłoś
Niech wreszcie do [...] drogowcy się wezmą do roboty , a nie biją na pusto kilometry!!!1
Odpowiedz
0
@ flaminus
dnia 26.12.2010, 11:14 · Zgłoś
mogli jeszcze szybciej jechac
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 26.12.2010, 10:16 · Zgłoś
oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 26.12.2010, 09:12 · Zgłoś
to nie warunki na drodze, tylko głupota i bezmyślność,dzień wcześniej tego MUżyczyli gdy jak [...] przeszedł między ludzmi wychodzącymi z kościoła
Odpowiedz
0
@ pieknie
dnia 26.12.2010, 04:13 · Zgłoś
p[ieknie
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 26.12.2010, 02:14 · Zgłoś
nic strasznego
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.