Pogrążeni w bólu i żałobie...
3
Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy na Mszę Świętą Żałobną w najbliższy piątek tj. 16 IV 2010 r. o godz. 20.00. Pora może późna, ale chcemy wyjść na przeciw tym, którzy dłużej pracują. Na Mszę Świętą prosimy przynieść z sobą znicze, które w procesji żałobnej poniesiemy na plac sanktuaryjny i ułożymy w krzyż światła. Całą uroczystość zakończymy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego polecając Królowej Polski, tych, którzy byli na służbie.
Sanktuarium w Dębowcu
