Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pojazd zawisł nad skarpą

120

Kierujący volkswagenem passatem uderzył w bariery ochronne i zawisł nad skarpą. Karoseria pojazdu przygniotła kierowcy nogi. Do zdarzenia doszło po godzinie 20.00 w miejscowości Święcany w gminie Skołyszyn.

Mężczyzna jechał volkswagenem passatem w kierunku Czermnej. W okolicy szkoły w Święcanach mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał z jezdni i dachował uderzając w bariery ochronne. Ostatecznie zawisł nad skarpą.

Zdjęcia: KPP w Jaśle

Strażacy za pomocą specjalistycznego sprzętu uwolnili mężczyznę z pojazdu. Miał przygniecione nogi przez karoserię samochodu. Kierowca obecnie przebywa w w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, w którym lekarze badają jego stan zdrowia.

Dziękujemy Czytelnikowi, który nadesłał nam zdjęcie.

(icz)

Reklama

Komentarze: 116

Dodaj komentarz Widok:
0
@ wwww
dnia 26.02.2013, 22:38 · Zgłoś
A mozna było jechac jeszcze szybciej
Odpowiedz
-1
@ lo
dnia 26.02.2013, 10:22 · Zgłoś
jak na imie miał ten gość ? co miał ten wypadek ?
Odpowiedz
3
@ Ktoś
dnia 26.02.2013, 10:06 · Zgłoś
święcany to są mądre gdy ich jest w liczbie 6 a przeciwnika mają jednego... szkoda tylko że wymiękają gdy przeciwników jest więcej. święcany to w większości [...] hehe Pozdro CZERMNA ;)
Odpowiedz
4
@ mxx32
dnia 24.02.2013, 14:49 · Zgłoś
Piszecie o tym Passacie takie głupoty że [...] tuning i wogóle a zobaczcie sobie na auta z waszych okolic jak one wyglądają niektóre gorzej niż ten Passat (spojlery lampy tłumiki obcinane sprężyny żeby było niższe szerokie i duże koła przy silnikach które mają nie więcej niż 1.0 i jeszcze w gazie które ledwo jedzie)
Odpowiedz
2
@ boleczek
dnia 25.02.2013, 20:04 · Zgłoś
i oto cale swiecany zgadzam sie w 100 procentach z toba "mxx32" Pozdro dla [...] ze swiecan !!! CZERMNA :)
Odpowiedz
4
@ bolek
dnia 24.02.2013, 12:54 · Zgłoś
Znam chłopaka ale nie znam sytuacji i co mogło być powodem tak groźnego wypadku bo wiadomo że na drodze bywa różnie. Ale jedno jest pewne że każdemu z nas niejednokrotnie zdarzyło się przekroczyć prędkość i delikatnie złamać jakiś przepis ruchu drogowego i to nie było powodem wypadku, a czasem jest tak że mimo tego że zachowujemy ostrożność i jedziemy zgodnie z przepisami możemy uczestniczyć w wypadku lub nawet być jego ofiarom. A to że jego samochód ma jakieś inne światła czy coś w tym stylu to tylko jego sprawa mi osobiście się to nie podoba ale cenie ludzi którzy mają jakąś pasje poza tym że tylko wyczekują na dodanie kolejnego nic nie wnoszącego komentarza. Taka jest moja opinia!
Odpowiedz
-5
@ gość
dnia 24.02.2013, 00:48 · Zgłoś
Widły po tuningu bez znaczka w grilu, Chińskie xenony i wszystko jasne. Ciekawe ile lat miał kierowca???
Odpowiedz
3
@ groby
dnia 23.02.2013, 11:45 · Zgłoś
każdego kierowcę to może spotkać nie pajacujcie pozdrawiam
Odpowiedz
4
@ h
dnia 22.02.2013, 23:06 · Zgłoś
oj ludzie ludzie,piszecie takie głupoty ciekawe jak by każdego z was to spotkało czy bylibyście tacy mądrzy jak teraz.fajnie się śmiać z drugiego człowieka???.normalnie jak dzieci
Odpowiedz
1
@ Sven
dnia 22.02.2013, 20:24 · Zgłoś
Ja wam powiem ludzie,że powinni gliny brać te [...] z Niemiec bo większym bezpieczeństwem na drodze jest zdezelowany Żuk.

Raz mi Niemiec powiedział,że nic nie sprzeda co jest dobre nawet wiekowe.
Odpowiedz
-1
@ h
dnia 22.02.2013, 23:10 · Zgłoś
zazdrość nie zna granic masz żuka i żal ci że ktoś ma lepsze auto.zarób sobie kup lepsze auto niż żuk i nie zazdrość
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 22.02.2013, 20:19 · Zgłoś
Pojazd zawisł nad skarpą co za tytuł BUHHHHHHHHHHHHHHHHHHH...

Rzecz jasna wieśwagen ,,nówka z niemiec'' po Turkach.
Odpowiedz
5
@ matii
dnia 22.02.2013, 19:31 · Zgłoś
szkoda dzieci że macie tyle lat, pewnie wam się elfy i inne pokemony na feriach nudzi i piszecie głupoty nie wiedząc jak tak naprawdę było!!! no ale nic zawsze się pojawiały i na pewno będą się pojawiać takie beznadziejne komentarze od beznadziejnych ludzi niezwiązane z tematem...
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 22.02.2013, 19:13 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
1
@ ktos
dnia 22.02.2013, 19:10 · Zgłoś
szkoda ale wypadki chodzą po ludziach tak jest i zawsze tak bylo i bedzie i nikt tego nie zmieni szkoda tylko ze to nie autko z kosciuszki 26 a w nim ze 4 psow
Odpowiedz
2
@ pudelek
dnia 22.02.2013, 21:06 · Zgłoś
oj bedzie bolało [...] przy następnym dołku
Odpowiedz
-9
@ hehehehehehe
dnia 22.02.2013, 18:43 · Zgłoś
mistrz kierownicy swiatełka jak z aut rajdowycha a tu pech barierka bo powstrzymala ;( tak mi smutno i zle ze takich kubiców potrafia barierki na wiosce zatrzymac ;( hahahaha [...] ze smiechu [...] tiuning i misstrz kierownicy hehehehe
Odpowiedz
2
@ remek
dnia 22.02.2013, 18:29 · Zgłoś
co nas w Jasle jakieś wioski interesują jak np. Osobnica
Odpowiedz
-2
@ bj
dnia 22.02.2013, 18:32 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-5
@ elf
dnia 22.02.2013, 17:48 · Zgłoś
te swiecany to powinni ogrodzic jakims ogrodzeniem pod pradem i od czasu do czasu cos do zjedzenia z samolotu zrzucic hehe
Odpowiedz
-3
@ elf2
dnia 22.02.2013, 17:49 · Zgłoś
dokladnie sie z toba zgadzam haha
Odpowiedz
1
@ elf
dnia 22.02.2013, 17:38 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
1
@ elf
dnia 22.02.2013, 17:37 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
1
@ elf
dnia 22.02.2013, 17:37 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
4
@ elf1
dnia 22.02.2013, 17:29 · Zgłoś
czesc,czesc,czesc Czermna wita wies czyli (swiecany o ile to wogole mozna wsia nazwac hahahahah)
Odpowiedz
-1
@ mela
dnia 22.02.2013, 21:36 · Zgłoś
masz racje Swiecany nie mozna nazwac wsia,ale za to "CYRNO" to jest [...] w 100%
Odpowiedz
3
@ Pieron
dnia 24.02.2013, 21:39 · Zgłoś
[...] to masz w pokoju [...] . Tylko szkoda ze cwani na forum. Taki cwany jestes to sie ustaw, a nie pisz głupot jak nie jestes w temacie...
Odpowiedz
2
@ Pieron
dnia 24.02.2013, 21:44 · Zgłoś
My jestesmy chłopcy z Czermnej [...] nam zrobicie hahahahaha
Odpowiedz
3
@ nibyhjrjkg
dnia 25.02.2013, 19:58 · Zgłoś
popijemy tak po [...] az nam sie film urwie :) hahahah
Odpowiedz
2
@ klaudka
dnia 22.02.2013, 17:26 · Zgłoś
ja [...] ale z auta nic cud ze przeżył
Odpowiedz
2
@ Pieron
dnia 24.02.2013, 21:33 · Zgłoś
Dało sie ha
Odpowiedz
-1
@ znajomek 1988
dnia 22.02.2013, 17:21 · Zgłoś
ja znam jednego takiego kierowce z Czermnej...BmW, głośna muzyka,panienki,szybka jazda dla szpanu-pewnie już wszyscy go znają [Dawid jego imię jest]-pewnie niedlugo skończy jak i ten w Święcanach wczoraj.Żenada!!!
Odpowiedz
-2
@ pablo
dnia 24.02.2013, 08:35 · Zgłoś
a silnik pewnie 1.6 na gazie:D
Odpowiedz
1
@ @ziom
dnia 05.03.2013, 21:14 · Zgłoś
jak twierdzisz że mnie znasz to jak mam na nazwisko?
Odpowiedz
-2
@ elf
dnia 22.02.2013, 17:20 · Zgłoś
a świecany to niby lepsze od czermnej
Odpowiedz
9
@ ja
dnia 22.02.2013, 16:53 · Zgłoś
jestem jak najbardziej za tym zeby wylaczyc opcje dodawania komentarzy poniewaz na tym portalu sa sami [...] ktorzy oczerniaja siebie nawzajem i wysylaja du r ne komentarze a i tak polowa jest zablokowana. Bezsensu
Odpowiedz
1
@ święcanyy
dnia 22.02.2013, 15:31 · Zgłoś
obawiam się że więcej maluchów, tico, uno etc. jest w święcanach
Odpowiedz
7
@ ja
dnia 22.02.2013, 14:58 · Zgłoś
koleś nie odebrał prawa jazdy w poniedziałek ma go już hoho długo a wiec nie rozsyłajcie plotek :) stracił po prostu panowanie nad kierownica!
Odpowiedz
2
@ kobieta
dnia 22.02.2013, 14:38 · Zgłoś
zastanawiam się po co tyle gapiów zjawiło się na miejscu wypadku; chyba po to aby utrudniać akcję ratowniczą .Szybkiego powrotu do zdrowia dla kierowcy.
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 25.02.2013, 12:37 · Zgłoś
Gapie gapiami, sluzby maja obowiazek odgrodzic teren dzialan. Martwi mnie tylko przygotowanie niektorych sluzb ktore w tym przypadku zawiodly na calej lini. Po pierwsze straz ze swiecan posiadajac samochod LRT nie posiada sprzetu chydraulicznego to ja sie pytam po co im takie auto, po drugie fakt ze akcja byla niezwykle ciekawa z punktu widzenia strazakow lecz niektore pomysly jakie sie pojawily pozostawialy wiele do zyczenia co do wiedzy i doswiadczenia strazakow gdyz chcieli oni postawic auto z poszkodowanym, co spowodowaloby ze wbita w auto barierka przygniotla by go jeszcze bardziej. Po trzecie sama akcja z wyciaganiem poszkodowanego trwala zbyt dlugo poniewaz zajelo to az 30 min wiec ja sie pytam, kto by beknal jakby ten gosc krwawil bardzo mocno ?? przeciez by tam sie wykrwawil .Jeszcze malo istotnym niuansem jest fakt ze nigdzie nie wspomina sie ze jako pierwsza na miejsce zdarzenia dojechala karetka z szerzyn ktora byla 4 minuty po otzrymaniu informacji o wypadku, a ratownicy nie byli w stanie zbytnio pomoc poszkodowanemu gdyz byl on zakleszczony a odpowiednich slub jeszcze na miejscu nie bylo. Celem komentarza nie jest obrazanie nikogo, tylko niech nastepnym razem taka sytuacja sie nie powtorzy bo naprade ktos z tego nie wyjdzie.
Odpowiedz
4
@ pr3tor
dnia 22.02.2013, 14:03 · Zgłoś
Jak czytam te Wasze komentarze to naprawdę zastanawiam się co Wy [...]. Taka rada. Zmieńcie [...] albo wciągajcie tylko pół. Teorie spiskowe wyssane z palca nie poparte niczym- jesteście [...]. Jak naprawdę było wie tylko on. Nie wiadomo co było przyczyną tego wypadku. Kolejna przestroga. Teraz należy przemyśleć swoje zachowanie na drodze- czy nie jest podobne i wyciągnąć jakieś wnioski. Podsumowując, życzę mu szybkiego i 100% powrotu do zdrowia i żeby wrócił za kółko z pewniejszą ręką bo na pewno go ten wypadek wiele nauczył.

A [...] w stylu: Odebrał prawo jazdy w poniedziałek- zostawcie na zakończenie Waszych pożal się historyjek
Odpowiedz
2
@ modlin
dnia 22.02.2013, 17:34 · Zgłoś
swiecany zawsze takie plotki rozsiewaja w internecie wielcy twardziele a w rzeczywistosci to sie nawet w czermnej nie pokazuja bo sie boja taka prawda poprostu i tyle
Odpowiedz
2
@ matii
dnia 22.02.2013, 13:20 · Zgłoś
ludzie do Was wszystkich pisze i waszych [...] komentarzy... nie wiecie nic i snujecie przypuszczenia czy było tak czy inaczej, czy jechał za szybko? czy nie zachował należytej ostrożności? i nie wiecie nic. znam tego chłopaka i rozmawiałem z nim i wcale nie miał jak wy to piszecie nie wiadomo ile na liczniku, i powiem wam tyle że jak wy byście tam siedzieli za kierownicą to pewnie by was dziś z nami nie było.
Odpowiedz
8
@ pr3tor
dnia 22.02.2013, 13:06 · Zgłoś
Jak czytam te Wasze komentarze to naprawdę zastanawiam się co Wy [...]. Taka rada. Zmieńcie [...] albo wciągajcie tylko pół. Teorie spiskowe wyssane z palca nie poparte niczym- jesteście [...]. Jak naprawdę było wie tylko on. Nie wiadomo co było przyczyną tego wypadku. Kolejna przestroga. Teraz należy przemyśleć swoje zachowanie na drodze- czy nie jest podobne i wyciągnąć jakieś wnioski. Podsumowując, życzę mu szybkiego i 100% powrotu do zdrowia i żeby wrócił za kółko z pewniejszą ręką bo na pewno go ten wypadek wiele nauczył.

A [...] w stylu: Odebrał prawo jazdy w poniedziałek- zostawcie na zakończenie Waszych pożal się historyjek
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 22.02.2013, 12:57 · Zgłoś
Zamiast usuwać komentarze proponuję usunąć zdjęcia, bo dziś mi się wybitnie nudzi :)
Odpowiedz
-1
@ zal
dnia 22.02.2013, 12:37 · Zgłoś
Po co ktoś zaśmieca komentarze snując teorie,że się cofnął o 400 metrów, a jechał w kierunku Czermnej bla bla. Jest napisane w okolicy szkoły a nie vis-a-vis z drzwiami szkoły. I dlaczego do Czermnej a nie do Szerzyn? Mieli wypisać wszystkie miejscowości do których prowadzi ta droga? Powysyłajcie CV do portali informacyjnych i jak Was zatrudnią będziecie najlepiej relacjonować absolutnie wszystko.
Odpowiedz
-3
@ arek
dnia 22.02.2013, 12:51 · Zgłoś
a ty gdzie mozg ci wyssalo?
Odpowiedz
-4
@ a ja
dnia 22.02.2013, 12:22 · Zgłoś
a ja się pytam gdzie byli rodzice?!
Odpowiedz
9
@ dil
dnia 22.02.2013, 12:03 · Zgłoś
teraz powinien dac na msze dziekczynna ze wyszedl z tego bez szwanku i nie skonczyl jako [...] i ze nie zabil kogos niewinnego[...] .
Odpowiedz
4
@ sisi
dnia 22.02.2013, 11:24 · Zgłoś
A w tej Czermnej to kilku takich kaskaderów jest... z ekstra tuningowanymi furami haaa
Odpowiedz
-6
@ arek
dnia 22.02.2013, 12:49 · Zgłoś
ale rurrrrrrrre wydech mial i 36 kuni pod machą
Odpowiedz
-1
@ tubyły
dnia 22.02.2013, 09:53 · Zgłoś
Od szkoły do mostu jest 400 metrów i jeden dość "ostry" zakręt. Dość ciekawy opis zdarzeń ...
Odpowiedz
3
@ fgh
dnia 22.02.2013, 09:55 · Zgłoś
Trudno napisać dokładnie nie będąc na miescu zdarzenia ! Proste i logiczne !
Odpowiedz
1
@ D.
dnia 22.02.2013, 09:57 · Zgłoś
Dobre. W kierunku Czermnej to chyba oddalał się od mostu jak był koło szkoły. Po utracie panowania nad wozem nagle cofnął się o 400 metrów i zawiesił na barierce mostu. I dla czego Czermnej? przecież ta droga jest bezpośrednio do Szerzyn; Czermna leży na innej drodze odchodzącej od niej.
Odpowiedz
2
@ CZ
dnia 22.02.2013, 10:15 · Zgłoś
Dlaczego do Czermnej? Bo to auto z Czermnaj -poznaję!
Odpowiedz
-2
@ dewq
dnia 22.02.2013, 13:23 · Zgłoś
auto potrzciwego rolnika z czermnej tą wieś podobnie jak harklową powinni zalesić
Odpowiedz
6
@ siwy
dnia 22.02.2013, 17:41 · Zgłoś
zalesic to powinni raczej swiecany moze by sie te panny wydechami nie pchaly do tych aut co w czermnej maja
Odpowiedz
-4
@ mela
dnia 22.02.2013, 21:34 · Zgłoś
gdyby zalesili Swiecany to nie dojechalbys [...] do swojej CYRNY NA ZAKOBYLE .
Odpowiedz
2
@ h
dnia 22.02.2013, 23:34 · Zgłoś
''dewg'' przyjedź do czermnej to ten rolnik przekopie ci bruzdę
Odpowiedz
4
@ nibyhjrjkg
dnia 25.02.2013, 19:54 · Zgłoś
" h " dobrze mowisz :) A co do ciebie " mela" ta [...] [...] ( swiecany ) jak najbardziej powinni zalesic a do Czermnej bym sobie dojechal innymi drogami (ktorych jest duzo) i w duzo lepszym stanie hahaha
Odpowiedz
-4
@ mela
dnia 27.02.2013, 13:12 · Zgłoś
w takim razie po co jezdzisz przez Swiecany i niszczysz nam droge swoim gruchotem? dojezdzaj sobie inna droga,nikt cie nie zmusza a szczerze mòwiac to oszczedzisz nam ogladania twojej "cyrniejskiej geby".
Odpowiedz
3
@ niby mela hahahha
dnia 27.02.2013, 22:21 · Zgłoś
mysle "mela" ze kiedys sie spotkamy jak taki cwany to pokaz sie w czermnej no co? wy wszyscy sie widze boicie swiecanioki za piatke hahahah
Odpowiedz
1
@ h
dnia 04.03.2013, 21:53 · Zgłoś
tej drogi już się nie da zniszczyć
Odpowiedz
2
@ h
dnia 04.03.2013, 21:56 · Zgłoś
''mela''siedzi za w domu z mama i pyskuje a jak by dostał [...] to by się popłakał jak małe dziecko
Odpowiedz
-17
@ Majewska
dnia 22.02.2013, 09:41 · Zgłoś
W Osobnicy nie ma takich wypadków
Odpowiedz
5
@ fgh
dnia 22.02.2013, 09:42 · Zgłoś
A Osobnica to gdzie jest bo nie mogę jej na mapie znaleźć. Cos takiego istnieje ?
Odpowiedz
0
@ Majewska
dnia 22.02.2013, 11:39 · Zgłoś
Do fgh...nie rób z siebie większego głupka niż jesteś , przynajmniej nie ośmieszaj się na forum:(
Odpowiedz
0
@ fgh
dnia 22.02.2013, 12:12 · Zgłoś
Nie udzielaj się bo mapa tego ... nie obejmuje !
Odpowiedz
-2
@ Majewska
dnia 22.02.2013, 13:28 · Zgłoś
To myślisz ,że Osobnica to jakaś dziura - to prawie jak miasto i jacy inteligentni ,zalotni i kochliwi ludzie !!!
Odpowiedz
4
@ Wasz Proboszcz !!!!
dnia 22.02.2013, 14:22 · Zgłoś
Zapraszam wszystkich na mszę do Osobnicy koszt min 50 zł od osoby zapisy u kucharki pozdro...
Odpowiedz
-7
@ Majewska
dnia 22.02.2013, 18:01 · Zgłoś
I co mówiłam ? Czy to nie jest prawie miasto. Osobnica powinna się starać o prawa miejskie. Ludzie tam są nie takie [...] jak w okolicy -u nas jest bardzo wysoki poziom
Odpowiedz
-3
@ rjs
dnia 22.02.2013, 18:31 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
1
@ h
dnia 22.02.2013, 23:30 · Zgłoś
bo w osobnicy jeżdżą końmi
Odpowiedz
8
@ der
dnia 22.02.2013, 09:28 · Zgłoś
Każdemu z nas się mogło zdarzyć. Czasem nawet człowiek się zamyśli i nie zdąży w porę zareagować. Dobrze że ten człowiek żyje bo nie wygląda to zbyt ciekawie.
Odpowiedz
0
@ Rjs
dnia 22.02.2013, 09:41 · Zgłoś
DER W/G mnie to powinni Tobie zabrać prawko, bo jak " TY "podczas zamyślenia wciskasz [...] gazu do spodu i nie zdajesz sobie z tego sprawy to stwarzasz zagrożenie !
Odpowiedz
0
@ der
dnia 22.02.2013, 11:47 · Zgłoś
ja bezwypadkowo jeżdżąc już sporo czasu robiąc dziennie po kilkaset kilometrów tak że spokojna twoja rozczochrana o moje prawko!!!
Odpowiedz
-2
@ rjs
dnia 22.02.2013, 12:13 · Zgłoś
chyba zaliczasz sie do niedzielnych kierowców
Odpowiedz
1
@ do RJS
dnia 23.02.2013, 15:50 · Zgłoś
Naucz się interpretować tekst.
Odpowiedz
-3
@ obserwatorr
dnia 22.02.2013, 09:25 · Zgłoś
[...] ma więcej zdjęć bo kulawy i spółka tam byli
Odpowiedz
-9
@ teoretyk
dnia 22.02.2013, 09:24 · Zgłoś
Strażacy a gdzie kliny pod koła dla stabilizacji auta.
Odpowiedz
4
@ .....
dnia 22.02.2013, 12:02 · Zgłoś
Popatrz ma zdjecie i sam powiedz czy sa potrzebne kliny pod koła :D pozdrawiam
Odpowiedz
5
@ Mrow.;
dnia 22.02.2013, 07:55 · Zgłoś
analogicznie do [...] docinek " [...] za kierownica" wypadałoby napisać " FACET ZA KIEROWNICA"
Odpowiedz
-2
@ kierowca
dnia 22.02.2013, 08:57 · Zgłoś
że go egzaminator nie wyczaił na egzaminie jaki z niego będzie kierowca... jak można komuś bez wyobraźni dać prawo jazdy!!! może trzeba sprawdzać jeszcze świadectwa szkolne kandydatów? koniecznie!!!
Odpowiedz
0
@ l.
dnia 22.02.2013, 13:59 · Zgłoś
A tam z wyobraźnią czy bez wyobraźni... Drogi Panie,prawo jazdy i tak trudno dostać,coraz trudniej i coraz drożej.A jeździć można nauczyć się tylko na ulicach.
Powinno być tak: rok jeździsz pod nadzorem mając jakiś zielony listek czy L-kę, i drugi rok jeździsz z takim oznaczeniem sam.Jak nie spowodowałeś wypadku - dostajesz prawko.A za spowodowanie wypadku czy złamanie przepisów - drakońskie kary niezależnie od stażu za kółkiem.Od czasu do czasu - obowiązkowe doszkalanie. Bo obecnie to jest tak:

Z jednej strony na prawo jazdy trzeba wydać ogromne sumy nieraz,sam kurs kosztuje co najmniej 1000 zł,choć wiadomo,że w 30 godzin ktoś kto nie miał wcześniej kontaktu z samochodem nie zostanie Kubicą,a ten kto miał - już czuje się zbyt pewny.Do tego egzaminy,na których przetrwa albo ten kto jest zdolnym kierowcą albo ten co da w łapę - kolejne koszty rzędu od 200 zł po 1000 albo i więcej.A po egzaminie ? Po egzaminie można już nie przestrzegać przepisów w ogóle,i tylko uważać czy nie ma radaru albo Policji - jak nie to hulaj dusza,piekła nie ma. I potem z reguły ci którzy czują się pewnie za kółkiem i uważają się za "królów szos" itd się rozwalają albo łamią przepisy. Dlaczego ? Bo skoro zdali egzamin który czyni się coraz trudniejszym to czują się ZBYT PEWNIE. Tak samo zbyt pewnie czują się niektórzy starzy kierowcy.Z obecnym egzaminem by mieli problem.Ale to nic - ich prawko jest bezterminowe i jak nie złapią ich po pijanemu albo jak nie dostaną punktów za dużo nic im nie grozi. Choć nowych przepisów często nie znają. Zresztą - w Polsce nawet auto googla sterowane przez komputer by miało problemy.Znaki źle postawione, wszyscy wkoło łamią przepisy,a drogi fatalne - w zimie lód,w pozostałe pory roku - dziury w jezdni...

Aha i jeszcze takie pytanie - jak to do [...] jest,że z 1 strony decydenci chcą,by prawo jazdy było jakimś "elitarnym" dokumentem,a z drugiej - co 2 pracodawca go wymaga,tym bardziej że dojazdy i linie kolejowe są likwidowane a nie tworzone ? To jest jakaś [...] u decydentów i części społeczeństwa ewidentnie - bo nie można wymagać by dokument był i powszechny i elitarny jednocześnie i nie można wymagać od ludzi że się cudownie do pracy teleportują.
Odpowiedz
-4
@ h
dnia 22.02.2013, 23:27 · Zgłoś
tobie dowód osobisty powinni wymienić na żółte papiery
Odpowiedz
-6
@ czesio
dnia 22.02.2013, 07:49 · Zgłoś
taa...a wszystko przez to ciasne mieszkanie.
Odpowiedz
15
@ gosc
dnia 22.02.2013, 07:46 · Zgłoś
Dobrze że nie spadł w ta skarpę. I że żyje
Odpowiedz
-2
@ amivisage
dnia 22.02.2013, 01:41 · Zgłoś
A gdzie informacja że kierowca odebrał prawo jazdy w poniedziałek?
Odpowiedz
1
@ nci
dnia 22.02.2013, 11:11 · Zgłoś
nie mógł odebrac prawka w pon, chyba ze to byl pon 6 lat temu;p
Odpowiedz
3
@ nibyhjrjkg
dnia 22.02.2013, 17:51 · Zgłoś
no dokladnie tak moze w poniedzialek 6 lat temu :) ach te swiecany najmniej wiedza a najwiecej sie czepiaja
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 21.02.2013, 23:56 · Zgłoś
Przed napisaniem komentarza powinno badać się IQ komentujących...
Odpowiedz
15
@ anonim
dnia 22.02.2013, 00:34 · Zgłoś
czasem maja iq takie ze wystarcza im tylko na oddychanie:)
Odpowiedz
0
@ 3
dnia 22.02.2013, 10:02 · Zgłoś
jak się patrzy na te komentarze to widać, że większość komentujących tak ma
Odpowiedz
-12
@ takio
dnia 21.02.2013, 23:38 · Zgłoś
gibon [...] napisali ci wyraznie ze w okolicy szkoly w swiecanach!!!11
Odpowiedz
7
@ Gibon
dnia 21.02.2013, 23:33 · Zgłoś
Skoro jechał w kierunku Czermnej i w okolicy szkoły w Święcanach stracił panowanie nad pojazdem to jakim cudem znalazł się na moście?!!! Najpierw proszę się zorientować o lokalizacji szkoły, mostu i kierunku Czermna! Oj, oj, oj znowu niewiedza...
Odpowiedz
-74
@ Daniel
dnia 21.02.2013, 23:16 · Zgłoś
Czytelnik się tam nie mógł dostać, jedynie STRAŻAK PSP W JAŚLE. Proszę nie kłamać. Byłem, widziałem. Wymienię nazwiska strażaków, którzy tam byli. Pozdrawiam.
Odpowiedz
74
@ Cabbanos
dnia 21.02.2013, 23:19 · Zgłoś
Strażak tez może być czytelnikiem. Po co drązyć temat o źródło informacji.
Odpowiedz
-46
@ [..]
dnia 21.02.2013, 23:34 · Zgłoś
Ciekawe, czy strażak miał hełm i osenkę w ręku...
Odpowiedz
37
@ Ktoś
dnia 21.02.2013, 23:56 · Zgłoś
Bylem tam jako cywil więc nie tylko straż tam mogła podejść :p
Odpowiedz
-13
@ cici
dnia 22.02.2013, 00:10 · Zgłoś
ale urwał..50 to chyba nie jechał..
Odpowiedz
-32
@ gl
dnia 22.02.2013, 05:26 · Zgłoś
a ile mogl takim rzepem? 60?
Odpowiedz
14
@ lord
dnia 22.02.2013, 07:16 · Zgłoś
Baron [...] na nogi, bo na główkę za późno!
Odpowiedz
11
@ jeżynka:)
dnia 22.02.2013, 08:38 · Zgłoś
A może by tak ..icz...ruszyl [...] i sam zrobił fotki ,a nie czekał ,aż ktoś poda na tacy ,bo to jego praca ,a wiec [...] obowiązek za który bierze wypłatę !!! przy okazji dodam ,ze w ostatnią sobotę przy wypadku w Warzycach pewnie niebylo świadków ,którzy by zrobili fotki i podali redakcji ,bo nawet słowem nikt nic nie napisał .
Odpowiedz
6
@ dojezynka
dnia 22.02.2013, 08:57 · Zgłoś
ALe na [...] ... jest artykuł o warzycach i wypadku. Jakoś im sie chciało jechac i zrobić zdjecia nie mając znajomego w jasielskiej strazy pozarnej !
Odpowiedz
12
@ znający temat
dnia 22.02.2013, 09:19 · Zgłoś
Daniel -[...] piszesz głupoty stałeś tam i przeszkadzałeś strażakom ,następnym razem bedziesz stał jakieś 200 metrów od zdarzenia--ja się o to postaram.
Odpowiedz
-2
@ dojezynka
dnia 22.02.2013, 09:32 · Zgłoś
ALe na [...] l jest artykuł o warzycach i wypadku. Jakoś im sie chciało jechac i zrobić zdjecia nie mając znajomego w jasielskiej strazy pozarnej !
Odpowiedz
5
@ do znajacy temat
dnia 22.02.2013, 09:35 · Zgłoś
A odnosnie D.B to racja, zawsze wtyka nosa tam gdzie nie trzeba. Robi z siebie gwiazdę choc nigdy nia nie bedzie. Z reszta nie bedę komentował pozerskich tematów !
Odpowiedz
1
@ Rjs
dnia 22.02.2013, 09:39 · Zgłoś
Jak zawsze [...] CenzuRa Systemowa nie pozwala na napisanie prawdy że na innym portalu napisali artykuł o wypadku w warzycach bo zaraz pojawi sie [...] zamiast pisać nowe artykuły piszecie i wstawiacie [...] reklamy
Odpowiedz
-3
@ zs
dnia 22.02.2013, 10:19 · Zgłoś
A strażak nie nie może być czytelnikiem?
Odpowiedz
0
@ jeżynka:)
dnia 22.02.2013, 11:31 · Zgłoś
Jest wiadomość na [...] I to był po niespełna 2 -u godz od momentu zdarzenia więc można? Można - tylko trzeba chcieć.[...]:)
Odpowiedz
-1
@ łopservatore
dnia 22.02.2013, 14:51 · Zgłoś
Zamiast osęki, tobie dedykuję słownik ortograficzny.
Odpowiedz
-2
@ h
dnia 22.02.2013, 23:17 · Zgłoś
więcej niż ty rowerem
Odpowiedz
-2
@ Poeron
dnia 24.02.2013, 21:27 · Zgłoś
Wy święcanioki mto jesteście cwani w [...] he, Zapraszam na Czermną [...]e
Odpowiedz
1
@ paraea
dnia 25.02.2013, 20:09 · Zgłoś
dokladnie "poeron" jak tacy cwani to niech przyjada a jakos ich u nas nie widac hahahahahahah
Odpowiedz
0
@ jfduo9ujl;
dnia 25.02.2013, 23:33 · Zgłoś
to napewno byl strazak sam
Odpowiedz
0
@ miko
dnia 27.02.2013, 21:37 · Zgłoś
tak.. tylko strazacy byli... ani lekarza ani ratownikow-- tylko starazacy i jeszcze reanimolwli przez telefon...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.