Policja odnalazła zaginioną 13-latkę
30
Odnalazła się poszukiwana od wczoraj 13- letnia Amanda R. Przypomnijmy, że dziewczyna wyszła z domu do szkoły około godziny 7.00. Tam jednak nie dotarła, nie pojawiła się również w miejscu zamieszkania. Rodzina zgłosiła zaginięcie jasielskiej policji. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania, które dziś po południu zakończyły się sukcesem. 13-latka cała i zdrowa została doprowadzona do domu.
(kp)
