Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policja odnalazła zaginioną 13-latkę

30

Odnalazła się poszukiwana od wczoraj 13- letnia Amanda R. Przypomnijmy, że dziewczyna wyszła z domu do szkoły około godziny 7.00. Tam jednak nie dotarła, nie pojawiła się również w miejscu zamieszkania. Rodzina zgłosiła zaginięcie jasielskiej policji. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania, które dziś po południu zakończyły się sukcesem. 13-latka cała i zdrowa została doprowadzona do domu.


(kp)

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Janiec
dnia 24.02.2011, 15:23 · Zgłoś
Odnalazła ją Pan Stygar i Pani Garbacik ! To żaden sukces tylko wybryk małej [...]iry !
Odpowiedz
0
@ ^^
dnia 20.09.2010, 22:14 · Zgłoś
Zapewne zgubiła się na mieście, szukała nowych skrótów haha...
Odpowiedz
0
@ ona 21
dnia 19.09.2010, 21:05 · Zgłoś
gdzie była piście więcej informacji
Odpowiedz
0
@ x
dnia 17.09.2010, 15:25 · Zgłoś
z kolezanka dzejlona pojechaly do ojaca tej drugiej do krosnA Z TEGO CO WIEM. ALE WSTYD!
Odpowiedz
0
@ cc
dnia 16.09.2010, 21:08 · Zgłoś
do [...] piszących [...] komentarze!!! To zle że się znalazła? CZekaliście na newsa że wyłowią jej zwłoki z odciętą głową z rzeki, tak? Jesteście skończonymi chienami będziecie się w piekle smażyć wy internetowe [...] bez grosza kultury
Odpowiedz
0
@ evil
dnia 16.09.2010, 17:08 · Zgłoś
na labe poszła!
Odpowiedz
0
@ omg
dnia 16.09.2010, 14:40 · Zgłoś
No i po Newsie;/
Odpowiedz
0
@ KoXGmrt
dnia 16.09.2010, 12:14 · Zgłoś
Na labe poszla ^^
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 15.09.2010, 23:03 · Zgłoś
teraz wziąć ją przez kolano i [...] porządnie sprać :)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 15.09.2010, 22:57 · Zgłoś
aaa moze ktos napisze w takim razie co sie z nia dzialo i gdzie ja znalezli?????
Odpowiedz
0
@ Ona25
dnia 15.09.2010, 22:52 · Zgłoś
A może by tak pasowało napisać co się działo z dziweczynką, gdzie była, co robiła podczas tego zaginięcia i jak ją odnaleziono???
Odpowiedz
0
@ Aliothh
dnia 15.09.2010, 22:37 · Zgłoś
teraz tylko pytanie gdzie sie podziewała?! co robiła czemu nie odezwala sie do nikogo????? co za brak odpowiedzialności!!!!!!
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 15.09.2010, 22:18 · Zgłoś
to mi wygląda na zwykłą ucieczke z domu xD
Odpowiedz
0
@ Strugi
dnia 15.09.2010, 22:09 · Zgłoś
Gdzie znaleźli? co się stało ? może by tak więcej info?
Odpowiedz
0
@ [...]12322
dnia 15.09.2010, 21:47 · Zgłoś
Zal Jak Trzeba było uciec to nazawsze:D
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 15.09.2010, 20:47 · Zgłoś
dobrze ze sie odnalazla... ciekawe co sie z nia dzialo przez ten czas...;/
Odpowiedz
0
@ palec
dnia 15.09.2010, 20:34 · Zgłoś
no ja [...]...ale szok wszystko piknie ale czemu nie jest napisane gdzie ją odnaleźli??czyżby to jakaś tajemnica??hehe-melanżyk sobie zafundowała nastka!!(no chyba że złe ludzie ją potrzymali jeden dzionek i oddali hehe).oj kurcze ale nowiny-samo życie...
Odpowiedz
1
@ iberian
dnia 15.09.2010, 20:13 · Zgłoś
gratulacje i oby wiecej tak pozytywnych newsow.
Odpowiedz
0
@ kl
dnia 15.09.2010, 19:47 · Zgłoś
Ile miała promili?
Odpowiedz
0
@ Arek
dnia 15.09.2010, 19:41 · Zgłoś
No to gdzie byla?
Odpowiedz
0
@ koleś
dnia 15.09.2010, 19:37 · Zgłoś
laba;)
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 15.09.2010, 19:34 · Zgłoś
Amanda? No, no. Pewno mamie zrobiła na złość i poszła na całość.
Odpowiedz
0
@ x/men
dnia 15.09.2010, 18:56 · Zgłoś
A gdzie się odnalazła.
Odpowiedz
0
@ Dulębiak/QilmaxeR
dnia 15.09.2010, 18:42 · Zgłoś
No i po Newsie;/
Odpowiedz
0
@ MAJKA
dnia 15.09.2010, 18:29 · Zgłoś
BUHAHAHA ZAGINEŁA NA WAGARACH? ALE WSTYD
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 15.09.2010, 18:26 · Zgłoś
i co na imprezie byla czy z kolezankami hahah
Odpowiedz
0
@ hehehe
dnia 15.09.2010, 18:24 · Zgłoś
ktory z panow policjantow ja znalazl??
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 15.09.2010, 18:18 · Zgłoś
a co się z nią działo?
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 15.09.2010, 18:09 · Zgłoś
gdzie była ?
Odpowiedz
0
@ cvfv
dnia 15.09.2010, 18:09 · Zgłoś
noa le gdzie była?? ktoś ją uprowadził coś się jej stało może coś więcej
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.