Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policja poszukuje zaginionej 13-latki

12

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle poszukuje Amandy Richter, 13-letniej mieszkanki Jasła. Zaginiona, we wtorek 14 września br., około godz. 7 wyszła z domu z zamiarem udania się do gimnazjum. Do szkoły nie dotarła i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160 cm, waga 45 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemnoblond do ramion, oczy koloru niebieskiego.
 
W dniu zaginięcia ubrana była w  jasne spodnie typu „rurki”, bluzkę koloru szafirowego z nadrukiem na przedniej części w kształcie pawia, bluzę welurową z kapturem koloru ciemny róż, zasuwaną na zamek, kurtkę ortalionową pikowaną koloru ciemny brąz, buty koloru biało-różowego do kostek, posiadała również plecak koloru ciemny róż z białymi paskami. 
 
Osoby, które widziały Amandę Richter lub posiadają informację o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 13 44 38 310, tel. alarmowy 997, tel. zaufania 13 44 38 370. 


KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
1
@ anonimek
dnia 31.03.2011, 14:43 · Zgłoś
Haha, amanda często robi takie numery więc sie nie dziwcie. Znam ją i wiem.
Odpowiedz
0
@ marrrttaaa
dnia 20.12.2010, 19:02 · Zgłoś
Dla mnie jest to chore co piszecie...;/ A wy pilnujecie swoich dzieci i jak wybija godzina 19, to 13nastolatki leżą już i oglądają bajkę? ;/ Ja w jej wieku już balowałam...mieszkam nad morzem, i zabawa dla mnie w wieku 13 nastu lat była normą...;/ Także nie wypowiadajcie się w taki sposób,że rodzice nie upilnowali.. bo aż się czytać tego nie chcę... Trzymam kciuki za tą młodą.. I mam nadzieje,ze sie znajdzie...;** Pozdrawiam...
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 04.12.2010, 10:29 · Zgłoś
zgadzam sie z marianem :D wiem cos o tym :D bo wiem o niej duzo
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 18.09.2010, 11:52 · Zgłoś
No ta, kurde Amanda na % o_O
Odpowiedz
0
@ jo
dnia 16.09.2010, 17:27 · Zgłoś
"z zamiarem pójścia do szkoły" ona miała zamiar ehee jak ja maybacha ;] Po % jak zwykle i laba;]
Odpowiedz
0
@ on
dnia 16.09.2010, 15:47 · Zgłoś
marian.... nie komentuj jak nie umiesz czytać... tam pisało ok godz 7 a nie 19 ! i z zamiarem pojscia do szkoły !... a nie o 7 wieczorem... poczytaj troche......
Odpowiedz
0
@ marian
dnia 15.09.2010, 18:55 · Zgłoś
tak jest jak rodzice nie przypilnują ! a [...] sobie po nocach chodzi !
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 15.09.2010, 16:56 · Zgłoś
Amandaaaa ;[[[[ kccc ;***
Odpowiedz
0
@ PO
dnia 15.09.2010, 15:56 · Zgłoś
Jeżeli możcie, powiedzcie proszę rodzinie Amandy, żeby się skontaktowali z ITAKA
pod bezpłatnym całodobowym telefonem w sprawie zaginionego dziecka 116 000.
Żeby mogli zacząc aktywnie działać i poszukiwać Amandy zgodnie z prawem,
potrzebują zgody rodziny na te działania. Rodzina musi koniecznie, jak
najszybciej przesłać nam podpisany formularz zgłoszenia zaginięcia. Trzeba go wydrukować, podpisac i przesłąć nam np.
skany mailem lub faksem z każdej poczty. Wówczas rozpoczniemy nasze
działania. Jeżeli możesz, przekaż opiekunom Amandy tą informację. W razie
pytań, lub watpliwości zawsze możesz zadzwonić pod 116 000
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 15.09.2010, 15:47 · Zgłoś
o ja amanda;P
Odpowiedz
0
@ PO
dnia 15.09.2010, 15:32 · Zgłoś
Polecam zgłosić sprawę tutaj i nagłośnić w mediach http://www.ktokolwiekwidzial.pl/index.html

im szybciej tym lepiej.
Prośba do rodziny aby zgłosiły sprawę do radia, prasy, telewizji. Im bardziej się nagłośni tym większa szansa na szybkie odnalezienie! Nie zdajcie się na samą policję.....
Odpowiedz
0
@ DO RODZINY
dnia 15.09.2010, 15:18 · Zgłoś
ZGŁOŚCIE ZAGINIENIE JAK NAJSZYBCIEJ DO FINDACJII ITAKA! ZA JEJ POŚREDNICTWEM AMANDA NAPEWNO SIĘ ODNAJDZIE.

NR TEL +48 22 654 70 70
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.