Policja zatrzymała dwóch wandali
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21. Informację o nagannym zachowaniu mężczyzn przekazała mieszkanka osiedla. Natychmiast w ten rejon skierowano patrol Policji, który zatrzymał sprawców tego zdarzenia. 24 i 26-latek wybili dwie szyby zbrojone w drzwiach wejściowych jednego z bloków przy ul. Na Kotlinę. Zatrzymani wandale byli agresywni. Po przewiezieniu do komendy okazało się, że obydwaj są pijani. Jeden miał 2,5, a drugi ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
Postępowanie prowadzi Wydział Dochodzeniowo - Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.
KPP
