Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policja zatrzymała dwóch wandali

20

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21. Informację o nagannym zachowaniu mężczyzn przekazała mieszkanka osiedla. Natychmiast w ten rejon skierowano patrol Policji, który zatrzymał sprawców tego zdarzenia. 24 i 26-latek wybili dwie szyby zbrojone w drzwiach wejściowych jednego z bloków przy ul. Na Kotlinę. Zatrzymani wandale byli agresywni. Po przewiezieniu do komendy okazało się, że obydwaj są pijani. Jeden miał 2,5, a drugi ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Postępowanie prowadzi Wydział Dochodzeniowo - Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.


KPP

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ wandal
dnia 19.12.2010, 13:52 · Zgłoś
Na Kotlinie to normalne w calym Jasle sie to dzieje i to od dawna nie dziwie sie to z nudow!!!!!!! Pozdro chlopaki i nie dawajcie sie psom lapac!!!
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 11.12.2010, 22:47 · Zgłoś
Macie coś do kotliny ???
Odpowiedz
0
@ foo
dnia 11.12.2010, 15:09 · Zgłoś
jaki wyczyn. wcześniej zabierali dowody rejestracyjne za spryskiwacze haha zal
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 10.12.2010, 18:16 · Zgłoś
@piękny roman
Oby następna szyba była twoja, i żeby faktycznie nikt wtedy po policję nie zadzwonił.
Odpowiedz
0
@ jp
dnia 10.12.2010, 17:46 · Zgłoś
właśnie k[...] do trumny
Odpowiedz
0
@ piekny roman
dnia 10.12.2010, 14:58 · Zgłoś
brawo dla panow z kotliny oby wiecej roz[...] szyb:)))))a te stara babe co zadzwonila na psy to do trumny!!!!
Odpowiedz
0
@ jkllp
dnia 09.12.2010, 23:19 · Zgłoś
znam jednego z nich i ciekawe czy mu ojciec teraz pomoże. Mieszkam na kotlinie i jest o normalne osiedle tylko takie [...] psują reputację zamist dbac o swoje. Przepraszas ze za dużo wypiliście a bo to raz piliście. rzeciez to nie był pierwszy raz gdzie byliście nawaleni.
Odpowiedz
0
@ do x x x x
dnia 09.12.2010, 10:15 · Zgłoś
I tu się mylisz,ja jestem ze wsi ,ale takie rzeczy na wsi się nie dzieją.Ludziom chyba z nudów i dobrobytu w głowach się przewraca.Dać im łopaty i odsnieżać ,a jak nie to miotły i zamiatać ulice.Może zmądrzeją!
Odpowiedz
0
@ jamaj
dnia 09.12.2010, 08:48 · Zgłoś
Jak co to wszyscy [...] na wieś nalatują a nie patrzą na wandali z własnych podwórek.A taki ze wsi to cały dzień się o robi to głupot mu się nie zachciewa.
Miastowy wyśpi się do południa to wieczorem skacze jak ten byk na pastwisku.Do roboty nagonić wandali!
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 09.12.2010, 00:31 · Zgłoś
brawo jasielska policja co za interwencja normalnie sie medal nalezy
Odpowiedz
0
@ bez cisnien
dnia 09.12.2010, 00:20 · Zgłoś
kotlina + tanie wino+ internet = patologia. napatrza sie i JP JP i szybki leca i morale młodej gangsterki rosna haha gratulacje !
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 08.12.2010, 21:26 · Zgłoś
Jak nie mają pieniędzy to niech odpracują solidną karę finansową przy sprzątaniu miasta i to pod nadzorem. I koniec z biadoleniem - wszystkich wandali gonić do roboty!
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 08.12.2010, 20:29 · Zgłoś
wieś w jaśle o to się dzieje dać im łopaty i do sprzątania chodnika nie będą sie nudzić odizolowane przypadki....
Odpowiedz
0
@ jp
dnia 08.12.2010, 20:13 · Zgłoś
patologia!
Odpowiedz
0
@ krzych
dnia 08.12.2010, 19:14 · Zgłoś
guma waskie drzwi przez 2 tyg, i wyleczy matoło[...], jesli nie to diagnoze zwiekszyć !!!
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 08.12.2010, 18:40 · Zgłoś
Kiedyś to się takich wywoziło 15 kilometrów za miasto i wracali na piechotkę do domciu. Ach, gdzie te czasy...
Odpowiedz
0
@ Jan II
dnia 08.12.2010, 18:13 · Zgłoś
Tylko i tylko kara finansowa jest dokuczliwa dla wszystkich przestępców
Odpowiedz
0
@ dowalić
dnia 08.12.2010, 17:26 · Zgłoś
dowalić taką karę żeby zapamiętali na całe życie i innych odstraszyć.
Odpowiedz
0
@ ........
dnia 08.12.2010, 17:10 · Zgłoś
[...]Ć i 2 pały na drogę plus zwrot kosztów .
Odpowiedz
0
@ ONI JASLO
dnia 08.12.2010, 16:12 · Zgłoś
CO SIE TERAZ DZIEJE W TYM jasle?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.