Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policjanci interweniowali na meczu

86

Interwencja policji zapobiegła bijatyce pseudokibiców podczas meczu Czarnych Jasło z Karpatami Krosno. Szalikowcy obu drużyn po pokonaniu ogrodzenia starli się na murawie stadionu. Zdecydowana reakcja policjantów powstrzymała awanturę.

Wczoraj po południu na stadionie przy ul. Śniadeckich w Jaśle odbywał się III ligowy mecz pomiędzy drużyną gospodarzy a krośnieńskimi Karpatami. Do incydentu doszło po zakończeniu pierwszej połowy meczu. Podczas przerwy pseudokibice obu drużyn pokonali ogrodzenie i wtargnęli na murawę stadionu dążąc do konfrontacji. W związku z tym, iż służby porządkowe nie były w stanie ich rozdzielić, policjanci wkroczyli na stadion. By zapobiec bijatyce, funkcjonariusze oddali strzały ostrzegawcze z broni gładkolufowej. Agresywni mężczyźni wycofali się do swoich sektorów, porządek został przywrócony i mecz kontynuowano. Żadna z osób nie ucierpiał podczas tego zajścia.

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, analizują zapisy z kamer celem ustalenia tożsamości osób biorących udział w tym incydencie. Zidentyfikowani za swoje zachowanie poniosą konsekwencje przewidziane w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych.

Sprawdzana jest również organizacja meczu i działania służb porządkowych. Jeśli okaże się, że doszło do zaniedbań, Policja wystąpi do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o nałożenie kar na organizatora meczu.

 KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 86

Dodaj komentarz Widok:
1
@ zomo
dnia 07.09.2012, 19:15 · Zgłoś
tak jak pisałem wczesniej, guma i wąskie drzwi i już kiboli nie ma , który ma jeszcze ochotę mnie zaprosic piszcie śmiało i jeszcze jedno wasz Seba jeszcze istnieje czy go [...] obleciał
Odpowiedz
-1
@ gruby
dnia 02.09.2012, 17:51 · Zgłoś
to dziecinada policja o dzialania
Odpowiedz
4
@ zomo
dnia 01.09.2012, 11:45 · Zgłoś
to jak tam wyjazd na mecz, coś wam piórka opadły
Odpowiedz
1
@ Pelaśka
dnia 01.09.2012, 08:31 · Zgłoś
Policja powinna stać i czekać aż się pozabijają.Byłoby mniej tych [...],którzy idą wyładować swoją agresję. Idziesz na mecz to zachowaj się jak człowiek,nie jak chory [...]. Pozdrawiam wszystkich .
Odpowiedz
3
@ saspko
dnia 31.08.2012, 21:41 · Zgłoś
Znowu [...] dalo znać o sobie
Odpowiedz
1
@ lucky
dnia 31.08.2012, 20:55 · Zgłoś
Porażka słabiutkiego organizatora .
Odpowiedz
3
@ kola
dnia 31.08.2012, 20:44 · Zgłoś
ja tu widzę kilka błędów organizacyjnych po pierwsze przy wejściu na stadion powinny być dostępne noże.po drugie policja nie powinna się mieszać w porachunki między "kibicami".po trzecie policja powinna wystrzelać tych co wygrają i problem rozwiązany tanio,skutecznie i na dłuższy okres.
Odpowiedz
1
@ www.
dnia 31.08.2012, 22:50 · Zgłoś
brawo !!!
Odpowiedz
3
@ Rocznik 1963
dnia 31.08.2012, 20:39 · Zgłoś
Ja tego nie mogę pojąć. Źle zaparkujesz - mandat. Przecież to [...] można można obfotografować, do sądu, po np. 3 tys., komornik, i nauczyć rozumu. Mandat wlepia policjant bez większego wysiłku za byle co. [...] rozrabiają, ulice poblokowane, kasa na zabezpieczenie [...] meczu za moje podatki!!! A [...]żeria się bawi. Jak nie zapłacą za rozróby to do kamieniołomu, niech tam się rozładuje. Słabiutkie to nasza państwo. Chodziłem na mecze w latach 70 i 80. Teraz to [...] nie ma nic wspólnego z prawdziwym kibicowaniem.
Odpowiedz
-6
@ kibicka
dnia 31.08.2012, 15:08 · Zgłoś
To Karpaty sprowokowali wiec ich ukarac a nie Czarnych...a panowie policjanci to chyba w przerwie na [...] i zapiekance byli, bo zanim oni wtargneli to juz było po 'zabawie'...
Odpowiedz
7
@ www...
dnia 31.08.2012, 15:32 · Zgłoś
czytaj wczesniejsze komentarze panienko.
organizator ma ochrone.
ochrona nie daje rady, organizator wola policje.
i tak bylo i tym razem.
wiec o co halo???
a to nie Ty bylas tak ladnie oparta o siateczke gdy kibice sie przekrzykiwali?
Odpowiedz
4
@ podatnik
dnia 31.08.2012, 14:19 · Zgłoś
na takie rzeczy trzeba wydawać pieniądze podatników a nie na leczenie chorych dzieci ???
Odpowiedz
10
@ ktoś
dnia 31.08.2012, 06:22 · Zgłoś
i to są kibice ??? ich prawdziwym mottem jest:
Mocni w [...], mocni w grupie
dobro klubu mają w [...]e
Odpowiedz
-7
@ Kibic
dnia 30.08.2012, 22:27 · Zgłoś
Pan Rzecznik Prasowy KPP Jasło przedstawia Państwu kłamliwą informację. Pan rzecznik tak musi, mimo, ze prawdę zna. I dziś podobno dziennikarzy zastraszali że mają dawać wszystkie nagrania jakie mają
Odpowiedz
2
@ www...
dnia 31.08.2012, 09:31 · Zgłoś
hahaha, zalosmy jestes.
"podobno" - wez sie ogarnij.
Odpowiedz
1
@ clovi
dnia 30.08.2012, 21:18 · Zgłoś
Święta wojna !!! jak w tvp2 :D
Odpowiedz
5
@ ograniczony
dnia 30.08.2012, 20:40 · Zgłoś
Takich podludzi powinno się strzelać
Odpowiedz
8
@ zomo
dnia 30.08.2012, 19:59 · Zgłoś
popieram, tylko proponuję kamieniołom Lipowica blisko Krosna i walka do ostatniego, a normalni kibice mogli by spokojnie oglądac mecze. Teraz może dojsc do tego że przez paru [...] stracimy dofinansowanie ,sponsorów ,zapłacimy karę i będziemy oglądać mecze za ogrodzenie ,ale okazuje się że nawet na meczu trzeba myślec
Odpowiedz
10
@ użytkownik
dnia 30.08.2012, 19:47 · Zgłoś
ja rozdałbym każdemu kibolowi kose , zamkną stadion i niech sie rżną do ostatniego. Bez obrazy
Odpowiedz
12
@ zomo
dnia 30.08.2012, 18:34 · Zgłoś
do punk tak jestem psem ,nie musisz mnie zapraszać jak odczytamy zapisy to sam przyjdę po ciebie i zobaczymy czy bedziesz taki mocny jak za klawiatury,przez takich jak ty prawdziwi kibice nie bedą mogli oglądac meczów prawdopodobnie do konca sezonu
Odpowiedz
13
@ Agent Delegat
dnia 30.08.2012, 18:27 · Zgłoś
W Jaśle jest znacznie więcej rzeczy o stuletniej i dłuższej tradycji, na które warto wydawać pieniądze. Im szybciej ten śmieszny klubik [...] (a te wygolone na łyso małpki razem z nim) tym lepiej!
Odpowiedz
19
@ gambler
dnia 30.08.2012, 18:35 · Zgłoś
popieram. banda [...] [...] po podstawówkach, z których 90 % nie potrafi wymienić podstawowego składu drużyny, której kibicuje. a mecz to tylko pretekst żeby zadymić
Odpowiedz
14
@ ...
dnia 30.08.2012, 16:42 · Zgłoś
a rozwiążcie ten klub w [...] i tak z niego zero pożytku... klub z ponad stu letnią tradycja a w buraczanych ligach gra... Szkoda na nich czasu i pieniędzy... Cheerleaderki w przerwie pokazały co potrafią - NIC nie potrafią.
Odpowiedz
22
@ y
dnia 30.08.2012, 14:09 · Zgłoś
policja wnioskuje o zamknięcie stadionu dla publicznosci i tyle narobiliscie kibole ,będziemy ogladac mecze za siatki
Odpowiedz
16
@ wojtq
dnia 30.08.2012, 14:54 · Zgłoś
I git. Na ulicy się możecie bić. Tam już policja nie będzie czekała aż organizator im "pozwoli" po du. pach strzelać.
Odpowiedz
10
@ zomo
dnia 30.08.2012, 13:27 · Zgłoś
do punk to jaki las wybierasz
Odpowiedz
28
@ zomo
dnia 30.08.2012, 13:13 · Zgłoś
odczytac zdjęcja z zadymy wezwac na komendę i [...] i wąskie drzwi i zobaczymy ilu jeszcze da rady klepnąc w klawiaturę
Odpowiedz
-20
@ punk
dnia 30.08.2012, 15:08 · Zgłoś
zomo gdzie ci pasuje cwaniaku???molo Szajnochy jutro 20. punktualnie.
Ciekawe kim jestes pewnie psem!!!
Odpowiedz
0
@ www...
dnia 31.08.2012, 09:29 · Zgłoś
a Ty kotem pewnie, tylko pies moglby takie cos napisac tak?
Odpowiedz
14
@ byku
dnia 30.08.2012, 13:11 · Zgłoś
Każdy kibic powinien mieć koszulkę ze swoim imieniem i nazwiskiem. Prawdziwy kibic nie będzie się tego wstydził, a kiboli będzie łatwo złapać. I tylko takich wpuszczać na stadion. Inni [...] do domu.
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 30.08.2012, 13:09 · Zgłoś
16
@ do punk
dnia 30.08.2012, 13:07 · Zgłoś
na tym forum właśnie widać kiedy pseudokibice podkreślam ,,pseudo,, są silni a mianowicie wtedy gdy są anonimowi i w grupie a jak już wiadomo kim są i są pojedyńczo to boja się o własna [...]jak mało kto niestety taka jest prawda
Odpowiedz
7
@ zomo
dnia 30.08.2012, 13:05 · Zgłoś
nawet bic sie nie potrafią , jaka piłka taka [...]
Odpowiedz
-1
@ Deratyzator
dnia 30.08.2012, 12:56 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-18
@ [...]
dnia 30.08.2012, 12:53 · Zgłoś
dlaczego policjanci chowali się za kominiarkami? może i kibice powinni wszyscy ubierać się na czarno dodatkowo kominiarki i szukaj wiatru w polu.
Odpowiedz
7
@ www...
dnia 31.08.2012, 09:28 · Zgłoś
roznica jest taka ze policjanci porzadku nie lamia tylko kibice, taka drobniutenka roznica :)
a kibole sie zaslaniaja wiec jakis do tylu z informacjami jestes
Odpowiedz
27
@ miami vice
dnia 30.08.2012, 12:48 · Zgłoś
wstawcie zdjęcia, to chętnie pomogę zidentyfikować kiboli...
Odpowiedz
-31
@ punk
dnia 30.08.2012, 12:53 · Zgłoś
[...]!!!
Odpowiedz
0
@ tolek
dnia 31.08.2012, 22:34 · Zgłoś
Oj... Policjant o ma taką pracę ale żeby z własnej woli się rozpruć ?
Odpowiedz
-17
@ punk
dnia 30.08.2012, 12:34 · Zgłoś
pały to wczoraj ale knajp pilnowali uhaha.
a ich reakcja jak zwykle po czasie hehe
miasto policyjne nieroby jedne wrrr pewnie awansy będą za interwencje uhaha
szkoda gadać:( co tu się dzieje i za pieniądze podatników!!!
DO ROBOTY!!! a nie szybka emeryturka za gnębienie ludzi!!!
Odpowiedz
12
@ dragoness
dnia 30.08.2012, 12:38 · Zgłoś
Czy na stadionie był jakiś toksyczny opad? Bo te buziaczki pozasłaniane to pewnie z tego powodu?
Odpowiedz
-14
@ punk
dnia 30.08.2012, 12:52 · Zgłoś
żyjesz podziałami uhaha i nawet nie wiesz jak kibiców rozgrzewałem lub podgrzewałem!!!
ufff człowieku!!!
na murach pisać łatwo wszyscy na derby!!!a potem krytyka bo ktoś ma inne poglądy uhaha
pewnie 12letni kibic to napisał uhaha
nara ziomale.
Odpowiedz
22
@ silo
dnia 30.08.2012, 12:24 · Zgłoś
moze teraz p Burmistrz zrozumie ze nie warto dawac pieniedzy na tzw piłke nozna
Odpowiedz
11
@ kibol
dnia 30.08.2012, 12:16 · Zgłoś
tu macje wypowiedz prawdziwego kibica Czarnych ocencie sami
Odpowiedz
-23
@ uuuiooee
dnia 30.08.2012, 12:08 · Zgłoś
to zamknij dziob i sie nie udzielaj juz na temat kibicow atmosfery i pilkarzy . do teatru idz albo do kina a od stadionu zdala . i jeszcze raz ci mowie , jedziesz po nazwiskach tutaj ? dojdziemy do twojego i bedziesz cienko piszczal anonimowy do pewnego czasu lammuzie
Odpowiedz
-18
@ punk
dnia 30.08.2012, 12:37 · Zgłoś
popieram na 100% nazwisk się nie używa ale jakiś [...] tego nie wie!!!
do lasu z nim!!!
Odpowiedz
18
@ Ibanez
dnia 30.08.2012, 12:54 · Zgłoś
A wiesz że to co napisałeś to już jest groźba karalna ///
Odpowiedz
12
@ x
dnia 30.08.2012, 13:28 · Zgłoś
I, że do jego IP tez można dojść...Ale zanim pomyślał, to zapewne zdążył już nabazgrać to, co nabazgrał;)
Odpowiedz
24
@ kibol
dnia 30.08.2012, 11:47 · Zgłoś
i jeszce chciałem dodać do ostatniego meczu broniłem kibiców , ale to co pokazaliscie na ostatnim meczu i nasi zawodnicy to poprostu żenada koniec ...
Odpowiedz
21
@ kibol
dnia 30.08.2012, 11:41 · Zgłoś
do [...] ,[...] i wąskie dzwi, nawet bic się nie potraficie,sprowokowaliscie bitkę nie potrzebnie na stadionie
Odpowiedz
31
@ ufff
dnia 30.08.2012, 11:37 · Zgłoś
To nie kibice, to nie mecz, to nie sport!!! to jedna wielka banda [...]
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 01.09.2012, 19:10 · Zgłoś
odezwał sie najwiekszy [...]
Odpowiedz
-39
@ uuuiooee
dnia 30.08.2012, 11:28 · Zgłoś
ty kibol podaj tutaj nam swoje imie i nazwisko ,l w tej chwili !!! b o dojdziemy po twoim ip juz nie dlugo i cie z domu wytargamy to juz masz pewne , masz jeszcze sznse sie z tego wybronic
Odpowiedz
13
@ Scales
dnia 30.08.2012, 13:08 · Zgłoś
Jeśli cię cyfry podniecają to może i możesz dojść po IP ...
Odpowiedz
2
@ stary
dnia 01.09.2012, 09:44 · Zgłoś
młodzieńcze zmień lekarza .
Odpowiedz
47
@ [...]
dnia 30.08.2012, 11:25 · Zgłoś
Bandyci - kibole Czarnych (to ci parafialni kopacze szmacianki przynoszący wstyd Jasłu)
i warci ich bandyci z Krosna znowu przysporzyli " chwały" swoim pseudoklubikom.
Rozpędzić te kluby na cztery wiatry, a kopaczy [...]ić z miasta.
Panie Czernecki !!!
Spróbuj dać jeszcze choć złotówkę tym tumanom piłkarskim z naszych podatków !!!
Bandyckich kiboli osądzić surowo i pozamykać (w ramach odszczurzania) !
Nigdy więcej szmacianki na Miejskim Stadionie !!!
Odpowiedz
22
@ KRAKUS
dnia 30.08.2012, 11:42 · Zgłoś
popieram na 100 proc ...
Odpowiedz
3
@ tolek
dnia 31.08.2012, 22:27 · Zgłoś
Racja, lepiej konopie zasadzić xDD
Odpowiedz
1
@ tolek
dnia 31.08.2012, 22:27 · Zgłoś
W końcu jest jeszcze stadion na rafinerii xDD
Odpowiedz
6
@ jks
dnia 30.08.2012, 11:25 · Zgłoś
jak pisałem wczesniej...
ochrona powinna stac przy lini boczne wzdłuż kibiców i byłoby po sprawie
Odpowiedz
4
@ kibol
dnia 30.08.2012, 10:58 · Zgłoś
to wszystko to wina Osłucha bo on latał z telefonem i zagrzewał do walki
Odpowiedz
1
@ Seba
dnia 30.08.2012, 12:12 · Zgłoś
Po pierwsze zmień informatora albo [...], a po drugie naucz się poprawnie pisać nazwiska anonimie.
Odpowiedz
-1
@ tolek
dnia 31.08.2012, 22:25 · Zgłoś
Osłucha... hahaha padłem xDDDDD
Odpowiedz
18
@ marcin
dnia 30.08.2012, 10:52 · Zgłoś
jakie druzyny taka i ochrona
Odpowiedz
45
@ xyz
dnia 30.08.2012, 10:45 · Zgłoś
Teraz niech szanowni kibole którzy brali udział w rozróbie złożą się na karę na którą nałożą z całą pewnością na Czarnych za te bijatyki!! Nie dość, że klub szuka pieniędzy to jeszcze taką "przysługę" mu wyświadczacie? Widać, gdzie macie swój klub! W[...] MAŁPY!
Odpowiedz
0
@ marko
dnia 30.08.2012, 10:36 · Zgłoś
"Młodzi policjanci, młodzi kibice - [...] kontra [...]"
Odpowiedz
4
@ pp
dnia 30.08.2012, 11:37 · Zgłoś
napisał kret
Odpowiedz
4
@ SzczepanKulczak
dnia 30.08.2012, 13:08 · Zgłoś
Strachy na [...]:)
Odpowiedz
4
@ Tu wpisz
dnia 30.08.2012, 13:50 · Zgłoś
Pidżama [...] ;)
Odpowiedz
20
@ www.
dnia 30.08.2012, 10:33 · Zgłoś
jak organizator sobie nie radzi ( czyt. wynajeta przez niego ochrona) to wtedy wchodzi policja.
a ochrona byla mega, sami kibice ich chwalili haha
Odpowiedz
5
@ bezpartyjny
dnia 30.08.2012, 10:48 · Zgłoś
chodzi o emerytów na czele z "Pasim Brzuchem"...?? hahahaha
Odpowiedz
5
@ www.
dnia 30.08.2012, 10:54 · Zgłoś
to sa osoby ktore maja placone za godzine i sa, bo na sztuke byc musza, sorry panowie z ochrony ale w wiekszosci przypadkow tak jest.
a jak sie cos dzieje to [...] pod siatke tak jak wczoraj to bylo...
Odpowiedz
15
@ kjdfn
dnia 30.08.2012, 10:32 · Zgłoś
feks najpierw poczytaj ustawę o imprezach masowych a póżniej się wypowiadaj co gdzie i kiedy może policja zrobić a poza tym policja nie jest ciągle od tego żeby kibicomz jasła wszędzie [...] bronić tyle!!!
Odpowiedz
32
@ kibic
dnia 30.08.2012, 10:28 · Zgłoś
wbiegli wtedy gdy organizator poprosił o pomoc wcześniej nie mogą wejść na stadion bo to co się dzieje na stadionie jest w kwesti organizatora
Odpowiedz
-12
@ FEKS
dnia 30.08.2012, 10:28 · Zgłoś
[...]a co wy [...]?? karpaciarze na luzie sobie palili szaliki klubowe a żaden z tych czarnych [...] (Policja) nie zareagował. tylko sobie stali i patrzyli jak sie pala. to był punkt zapalny. nikt bez powodu nie wyskoczył poza ogrodzenie. potem karpaciarze rzucali czym popadnie w sektor kibiców z jasła min paterady i co zrobiła policja?? wycelowała nie w kibiców karpat którzy byli prowodyrami całego zajścia tylko w kibiców z JASŁA i zazceła strzelac na ich glowami. BRAWO BRAWO BRAWO
Odpowiedz
14
@ policeman
dnia 30.08.2012, 12:20 · Zgłoś
Jak już inne osoby wyjaśniły. Policja interweniuje dopiero w momencie wyraźnej prośby ze strony organizatora, kiedy ten swoimi środkami nie daje rady zapobiec naruszeniu ładu i porządku publ.
Odpowiedz
3
@ oli
dnia 30.08.2012, 19:51 · Zgłoś
Nareszcie ktoś pokusił się o wytłumaczenie tej sytuacji... TAK to organizator decyduje, w którym momencie ma wkroczyć Policja... oni nie mogą wchodzić bez WYRAŹNEJ prośby - tak jak napisał policeman!
Odpowiedz
9
@ ti i tam
dnia 30.08.2012, 10:26 · Zgłoś
hahaha zdecydowana...stali i sie patrzyli jak sie biją dopiero jak juz kibice wrocili na swoje miejsca wtedy wybiegli tylko nie mieli juz do kogo...
Odpowiedz
30
@ Zbychojad
dnia 30.08.2012, 10:26 · Zgłoś
Piszecie nieprawdę. Stałem z boku i widziałem że policja dopiero wbiegła na murawę jak Ci młodzi waleczni ludzie wycofali się do swoich sektorów.
Odpowiedz
16
@ ab
dnia 30.08.2012, 10:41 · Zgłoś
Znaczy się policja zaniedbała obowiązki , ciekawe czy zostana wyciagnięte odpowiednie konsekwencje .
Odpowiedz
42
@ marek
dnia 30.08.2012, 11:20 · Zgłoś
Brawo, już wiemy po co były im te pieniądze od burmistrza! Teraz klub zapłaci karę za te właśnie pieniądze! Wybryki [...] uważających się za kibiców...

Ten kraj tak funkcjonuje, gnijcie :D
Odpowiedz
42
@ wojtq
dnia 30.08.2012, 14:46 · Zgłoś
Ehh a gdy czytałem artykuł że walczą o dofinansowanie to uśmiech mi się na twarz cisnął że chłopaki stoją za Czarnymi murem oraz że zmądrzeli. To widać faktycznie chcieli kasę na wypadek takiej oto ewentualności gdzie trzeba będzie zapłacić za dziecinne zachowania...
Nie byłem, nie widziałem. Ale jak dla mnie to policja obstawiając taką imprezę powinna mieć TIRa amunicji gumowej na takiej imprezie. I prać w takich [...] aż [...]py będą puchły. Przez [...]pę do rozumu. Innej rady nie ma.
Odpowiedz
6
@ szybki
dnia 30.08.2012, 17:30 · Zgłoś
zgadzam sie z wojtq w 100%.
sam lubię piłke i grywam ale jak sie ma w głowie plowy to nic nie poradzisz
Odpowiedz
7
@ Zbychu
dnia 30.08.2012, 18:23 · Zgłoś
Uważam, że to był jednorazowy wybryk kilku osób. Większość tych ludzi z pod Huty zajmuje się oprawami i dopingiem. Atmosfera derbów niestety udzieliła się kilku chuliganom. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, bo to obraza dla tych ludzi którzy przygotowali tak piękne 3 oprawy na wczorajszym meczu i ja jestem z tymi chłopakami całym sercem.
Odpowiedz
2
@ marek
dnia 30.08.2012, 20:04 · Zgłoś
Może i racja Zbychu, ale na ostatnich derbach też była taka sytuacja. Bez litości, może da się jeszcze ten kraj uratować
Odpowiedz
14
@ [...]e kibole
dnia 30.08.2012, 20:23 · Zgłoś
[...] takich prać ile wlezie,to ma być kibic?? on idzie na mecz dla zadymy, jak się go spytasz o wynik meczu to nawet nie wie czy jego drużyna wygrała czy przegrała.Prać takich ile wlezie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.