Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policjanci interweniowali w jednym z ośrodków wypoczynkowych

30

W niedzielę nad ranem policjanci pełniący służbę patrolową w okolicach Baligrodu mieli sporo pracy, Najpierw zostali zaalarmowani przez gościa jednego z ośrodków wypoczynkowych, że jego współlokator z pokoju został zastrzelony we własnym łóżku. Na miejscu okazało się, że kolega po prostu śpi. Za to inny gość tego samego ośrodka został zabrany do szpitala, gdyż wypadł z okna swojego pokoju.

Policjanci ustalili, że w ośrodku wypoczynkowym w pobliżu Baligrodu odbywała się impreza integracyjna pracowników jednej z krośnieńskich firm. Po zakończonej imprezie jej uczestnicy rozeszli się do pokoi na spoczynek, jednak nie dla wszystkich przebiegał on spokojnie. Tuż przed godziną piątą nad ranem na Policję zadzwonił 53-letni mieszkaniec Krosna, błagając o pomoc. Mężczyzna twierdził, że jego współlokator z pokoju został zastrzelony we własnym łóżku. Policjanci jadący na miejsce zastali zgłaszającego czekającego przy drodze w sporej odległości od hotelu. Mężczyzna był przemarznięty. Jak się okazało, w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu. Policjanci obudzili rzekomo zastrzelonego kolegę. Nic mu nie było, prócz tego, że obudzony mocno zdenerwował się na swego troskliwego współlokatora.

Na miejscu okazało się, że jednak doszło do nieszczęśliwego wypadku, ale z udziałem innego uczestnika imprezy. 42-letni mieszkaniec Jasła po zakończeniu imprezy wypadł z okna swojego pokoju znajdującego się na poddaszu i doznał poważnego urazu głowy. Do szpitala zabrało go pogotowie ratunkowe. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

KPP w Lesku

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaslanka
dnia 22.07.2013, 09:09 · Zgłoś
w sobote na os.szopena balowala rodzinka puszczajac na ful muzyke o 24.00-wezwana policja nic nie slyszala-blakala sie obok smietnika a wokol dudnilo-moze poslac jasielskich polocjantow na badania sluchu ?
Odpowiedz
1
@ heh
dnia 22.07.2013, 12:45 · Zgłoś
Trzeba było zamknąć okno a nie inwigilować .
Odpowiedz
1
@ szczera
dnia 20.07.2013, 14:38 · Zgłoś
zgadzam sie zsvenem ze polcja zawsze jest przectawiana z dobrych stron,ale tak bylo jest i bedzie nie napisza przeciez o tym jak traktuja zatrzymanych na przesluchaniu.a nie czarujmy sie tajniacy wiedza jak bic zeby niebylo sladu.
policja dzieli sie na 2 grupy takich którzy naprawde pracuja w policji zeby pilnowac pozadku i takich którzy graja cwaniaczków i mysla ze przez bicie i wyzywanie sa kims.nie oceniajmy kazdego policjanta tak samo
Odpowiedz
2
@ randi
dnia 19.07.2013, 23:13 · Zgłoś
wstyd, żeby portal zajmował się pijackimi imprezami
Odpowiedz
0
@ DRIVER
dnia 19.07.2013, 11:30 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
1
@ niuniek
dnia 19.07.2013, 09:07 · Zgłoś
a będziemy oglądać dzisiejszy mecz? tak.. w przyszłym tygodniu
Odpowiedz
1
@ dudu
dnia 19.07.2013, 11:29 · Zgłoś
hhehe widziałem reklame :):):) dobre
Odpowiedz
1
@ stary
dnia 19.07.2013, 08:18 · Zgłoś
chłop zmartwychwstał ??? ,to tylko czekać jak pielgrzymki tam ruszą.
Odpowiedz
1
@ ppp
dnia 18.07.2013, 23:38 · Zgłoś
sven...koledzy czekaja...masz wazelinke?
Odpowiedz
-11
@ Sven
dnia 18.07.2013, 22:42 · Zgłoś
Zauważyłem jedno na tym fkurw.. portalu ZAWSZE psy są przedstawiani jako dobrzy,sprawiedliwi,mający racje,wszyscy ich biją no i oczywiście nie popełniają absolutnie żadnych błędów są ,,wyjątkowi'' TYLKO skoro są tacy wspaniali i nie omyli to czegoż są tylko psami,a właściwie[...] w mundurach.
Odpowiedz
0
@ DRIVER
dnia 19.07.2013, 11:31 · Zgłoś
"[...] [...]ntom"

hahah
Odpowiedz
1
@ śfinka halinka
dnia 19.07.2013, 19:50 · Zgłoś
halina co to jest ??? a chcesz żeby cie wiolka znalazła po adresie IP
Odpowiedz
4
@ asdfg
dnia 18.07.2013, 22:03 · Zgłoś
Jutro moja ciocia ma imieniny to może te.z to opiszecie. Mogę wa podesłać menu jakie ciocia zaserwuje swoim gościom. Będziecie mieli informacje z pierwszej ręki. Jak ciocia przypali kotleta to tez was poinformuje, będzie akcja dla strażaków.
Odpowiedz
6
@ ppp
dnia 18.07.2013, 23:37 · Zgłoś
To jeszcze wypadnij z okna i przeleć tygrysa...
Odpowiedz
1
@ bob
dnia 18.07.2013, 21:29 · Zgłoś
Ale ciekawe przestarzałe wiadomości.
JAK BRAK ZAJECIA TO IMPREZA.
Jedni pracują a drudzy imprezują z adrenaliną.
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 20:50 · Zgłoś
co mnie obchodzi jakieś Lesko ??? HALO !!! to Jasło !!!
Odpowiedz
-1
@ były pracownik
dnia 18.07.2013, 22:08 · Zgłoś
dla twej wiadomości integracja new style :)
Odpowiedz
0
@ kaczanno
dnia 18.07.2013, 20:48 · Zgłoś
Baligród4u. brawo !
Odpowiedz
0
@ 10
dnia 18.07.2013, 20:28 · Zgłoś
dali w kark
Odpowiedz
-1
@ jaslanka
dnia 18.07.2013, 20:01 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
9
@ lol
dnia 18.07.2013, 19:57 · Zgłoś
to się nieźle "zintegrowali"... %%%
Odpowiedz
-1
@ Niespodzianek :D
dnia 18.07.2013, 19:57 · Zgłoś
no i niech se pisza nawet za 2 tyg, Nie pasuje , nie komentuj i [...] .
Odpowiedz
-2
@ Max Szyderko
dnia 18.07.2013, 20:10 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-2
@ Max Szyderko
dnia 18.07.2013, 21:00 · Zgłoś
Moderator wrócił z urlopu ???
Odpowiedz
10
@ Max Szyderko
dnia 18.07.2013, 19:52 · Zgłoś
w niedzielę się stało i już o tym piszecie ???
Odpowiedz
7
@ lol
dnia 18.07.2013, 20:02 · Zgłoś
to KPP w Lesku napisała. pewnie natknęli się na tę informację dopiero dziś na ich stronie, bo najczęściej na KPP w Jaśle zaglądają ;)
Odpowiedz
-3
@ zniesmaczony
dnia 18.07.2013, 22:30 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-3
@ lol
dnia 19.07.2013, 03:01 · Zgłoś
Jaslo4U.pl :) znasz lepszy?
Odpowiedz
1
@ szlachta
dnia 20.07.2013, 01:53 · Zgłoś
ostatnio takie jazdy to miałem po grzybkach
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.