Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policjanci odnaleźli zaginionego 10-latka

33

Prawie dwie godziny trwały poszukiwania 10-letniego chłopca, który wczoraj zaginął w lesie w miejscowości Folusz. Policjanci odnaleźli go kilometr od miejsca zaginięcia. Szedł przed siebie leśną drogą. Wystraszony, ale cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziny.

Wczoraj po południu dyżurny komendy został powiadomiony o zaginięciu dziecka w miejscowości Folusz. Natychmiast na miejsce zostały skierowane policyjne patrole. Z zebranych informacji wynikało, że chłopiec spacerując leśna drogą wraz z rodzicami, w pewnym momencie oddalił się w głąb lasu. Najbliżsi próbowali go szukać, jednak bez skutku. Przed godz. 16 zaalarmowali Policję.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Do działań zaangażowano także strażaków z pobliskich miejscowości. Po godzinie, jeden z policyjnych patroli przeczesujących las odnalazł chłopca. Policjanci zauważyli go idącego przed siebie leśną drogą. Był wystraszony i ubrudzony błotem, ale cały i zdrowy wrócił do rodziców.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jezet
dnia 29.05.2012, 16:29 · Zgłoś
Dziecko na takiej wyprawie powinno mieć przy sobie nadajnik gps.
Odpowiedz
-5
@ abcd
dnia 29.05.2012, 00:11 · Zgłoś
sven masz racje pisza o takich glupotach a nie o konkretnych wydazeniach.powinni pisac jak [...] bija zatrzymanych czy jak sa na sluzbie [...] bo to sie im czesto zdaza powinni zamykac ich do kamieniolomow bez wody i jedzenia moze by sie nauczyli.a [...] to powinni wieszac na srodku rynku za noge do gory nogami zeby kazdy mogl na nich [...].
Odpowiedz
4
@ amivisage
dnia 29.05.2012, 01:22 · Zgłoś
Oddaj komputer na biedne dzieci, bo tobie jego włączenie ewidentnie szkodzi na mózg.
Odpowiedz
3
@ luiza
dnia 28.05.2012, 20:12 · Zgłoś
dziekowac bogu ze caly i zdrowy
Odpowiedz
-5
@ Sven
dnia 28.05.2012, 22:24 · Zgłoś
Nie dziękować bogu tylko co najwyżej informatorom i [...] policyjnym.Wiem kto jest w moim otoczeniu znam nawet pseudonimy nie wspominając o formularzach na temat mojej osoby i innych chyba to wydrukuje i przypnę na ulicy---CO PSY ! Myśleliście,że świat się kończy na Jaśle.
Odpowiedz
1
@ Spikuś
dnia 28.05.2012, 17:45 · Zgłoś
brawo sluzby
Odpowiedz
4
@ xyz
dnia 28.05.2012, 15:19 · Zgłoś
tak [...]...smuty dobrze że sie w ogole odnalazł
Odpowiedz
9
@ sysunia15
dnia 28.05.2012, 14:34 · Zgłoś
kazdemu sie to moze zdarzyc czego nikomu tego nie zycze ale dzieki strazy policji i innych osob udało sie odnalezdz chlopca...
Odpowiedz
8
@ witaminaX
dnia 28.05.2012, 15:15 · Zgłoś
Dokladnie, najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo, kazdemu moze takie cos sie przytrafic, nawet wam wiec przestancie sapac
Odpowiedz
-10
@ UFO
dnia 28.05.2012, 13:39 · Zgłoś
Jak się kapnęli że dzieciaka nie ma to powinni nie tracić czasu na ubieranie tylko szukać go na golasa.
Odpowiedz
0
@ nid
dnia 28.05.2012, 13:57 · Zgłoś
hahaha a ty wiesz najlepiej jak bylo!
Odpowiedz
0
@ --
dnia 28.05.2012, 12:43 · Zgłoś
a gdzie jego mama
Odpowiedz
5
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 28.05.2012, 12:35 · Zgłoś
Rzeczywiście w tym mieście kwitnie życie: na forach rzeczowo dyskutuje się o autentycznym życiu regionu , dziennikarze wyszukują bardzo ciekawe tematy i niczego już nie ma co można by zmienić, lub zaproponować. Pozostała nam kronika policyjna i z życia urzędników, zasługi i odznaczenia budżetówki zakropione odrobiną igrzysk na regionowych boiskach sportowych.. Obraz Nędzy Apatii i Stagnacji tego tętniącego życiem dawniej miasta...
Odpowiedz
-3
@ RT
dnia 28.05.2012, 13:10 · Zgłoś
brawo...
Odpowiedz
7
@ agunia
dnia 28.05.2012, 12:19 · Zgłoś
za noge kto tak z dzieckiem postepuje [...] jestes jas to do ciebie.kitka ma racje popieram dziecko powinno byc z przodu i cały czas widoczne w zasiegu wzroku to nauczka dla tych rodziców to dziekowac ze nic sie mu nie stało
Odpowiedz
-30
@ RT
dnia 28.05.2012, 13:13 · Zgłoś
[...] w krzakach chwile nie było i po [...] dzwonili buahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
7
@ aga
dnia 28.05.2012, 18:29 · Zgłoś
RT ty sam jesteś bachorem
Odpowiedz
6
@ anika
dnia 28.05.2012, 19:35 · Zgłoś
RT gdzie zgubiłeś mózg? A tak na marginesie, to może ty jestes bachorem.
Odpowiedz
7
@ luiza
dnia 28.05.2012, 20:08 · Zgłoś
dziecko to nie [...] chyba ze sam tak swoje dzieci nazywasz [...]
Odpowiedz
20
@ Obywatelka
dnia 28.05.2012, 12:10 · Zgłoś
Ciekawe czy ci co proponują wiązanie dziecka za nogę mają dzieci i takie metody stosują, jeśli tak to współczuje.Ważne że się dziecko znalazło, policja pomogła i wszystko się szczęśliwie skończyło.
Odpowiedz
-14
@ karolina
dnia 28.05.2012, 14:08 · Zgłoś
chyba jestes malo inteligentna Obywatelko ,ze odebralas ten komentarz tak doslownie
Odpowiedz
-1
@ niezdziwiony
dnia 28.05.2012, 17:11 · Zgłoś
a może ich dzieci w wieku 10 lat są myślące i nie idą w las byle przed siebie,ale jabłko nie spada daleko od jabloni,a może w tym czasie rodzice zasnęli ?
Odpowiedz
0
@ Obywatelka
dnia 28.05.2012, 18:29 · Zgłoś
Propozycja takich metod wychowawczych nie rodzi się tak oooo.Ty o moją inteligencję się nie bój.Zajmij się sobą:)
Odpowiedz
-34
@ tarzan zan
dnia 28.05.2012, 11:04 · Zgłoś
a ja sie pytam kto za to zapłaci, za beztroskę jakichś "rodziców"...
powinni zabulić ze 100 tyś za akcję to by się nauczyli porządku i pilnowania dzieci...
Odpowiedz
42
@ ?
dnia 28.05.2012, 11:53 · Zgłoś
te służby są właśnie po to... płacimy na nich podatki, może kiedyś Ty będziesz potrzebował pomocy, miej to na uwadze.
Odpowiedz
6
@ georg
dnia 28.05.2012, 11:56 · Zgłoś
nie tylko na te służby płacisz podatki
Odpowiedz
15
@ xxx
dnia 28.05.2012, 14:36 · Zgłoś
Wystarczy chwila nieuwagi, a nie beztroska rodziców. 10 latek to nie jest niemowlak, którego trzeba trzymać w wózku, albo 3 latek, którego trzeba za rękę prowadzić. Nie chce mi się wierzyć, żeby rodzice się nie przejmowali, skoro po godzinie dziecko już się odnalazło. A apropos to policja jest po to żeby pomagać w takich sytuacjach.
Odpowiedz
-15
@ Niunciu PUNCIU
dnia 28.05.2012, 10:46 · Zgłoś
a ja się zapytam. Gdzie byli rodzice? hahahahaha w lesie się szukali:D
Odpowiedz
-26
@ jaś
dnia 28.05.2012, 10:25 · Zgłoś
następnym razem na wycieczce powinni go przywiązywać na sznurku za noge lub uwiązać mu dzwonek to będą słyszeć gdzie idzie.
Odpowiedz
13
@ luiza
dnia 28.05.2012, 20:04 · Zgłoś
ciebie na sznurek i obys z dzwonkiem biegal [...]
Odpowiedz
43
@ kitka
dnia 28.05.2012, 10:07 · Zgłoś
Rodzice widocznie byli zajęci sobą. Jak się idzie z dzieckiem do lasu to najlepiej , żeby szło przodem i było cały czas na oczach opiekunów.
Odpowiedz
8
@ jasełkoooooo
dnia 29.05.2012, 07:56 · Zgłoś
widocznie nie masz swoich dzieci... Bardzo trudno jest upilnować takie dziecko. wiec nie wypowiadaj sie na temat o którym nie masz pojęcia...
Odpowiedz
-22
@ gumis
dnia 28.05.2012, 09:47 · Zgłoś
a rodzice gdzie byli zostawic takie dziecko w lesie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.