Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policjanci poszukują zaginionego

40

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle poszukuje:

Fryderyka Kmieć, 57-letniego mieszkańca Łężyn, gmina Nowy Żmigród.
 
Fryderyk Kmieć w poniedziałek 4 października 2010 r. około godziny 15.30 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też  nie nawiązał kontaktu z rodziną. 
 
Rysopis zaginionego:wzrost około 170 cm, waga około 80 kg, krępej budowy ciała, włosy krótkie szpakowate,  oczy niebieskie.
 
W dniu zaginięcia ubrany był w: czapkę z daszkiem koloru szarego, granatową bluzę polarową, czarne spodnie z materiału oraz gumofilce.
 
Osoby, które widziały Fryderyka Kmiecia lub posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 13 44 38 310, tel. alarmowy 997, tel. zaufania 13 44 38 370.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Święcaniak
dnia 10.10.2010, 09:56 · Zgłoś
Do NP1910
To, że ten Pan został odnaleziony podobno nieżywy w Łężynach, jeszcze nie wyklucza tego, że dzień wcześniej jeszcze żył. Poza tym zaznaczałem, że mogłem się mylić i widzieć kogoś podobnego. Proszę mi więc nie mówić o takcie, lub nietakcie, bo pisząc nie wiedziałem, że gość może już nie żyć. Jeśli wszelkie informacje mają być dowcipem, tylko dlatego, że się nie potwierdzają, to nie warto chcieć pomagać.
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Odpowiedz
0
@ do ciekawy
dnia 10.10.2010, 09:47 · Zgłoś
[...] robi swoje, ale smierc zabiera niespodziewanie. Niesmaczny widok byl, ale dzieki Bogu odnalazlo sie cialo. Spoczywaj :(
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 10.10.2010, 00:37 · Zgłoś
bardzo dobrze znałam pana Fryderyka i jego rodzine jak ktoś może pisac takie głupoty na jego temat ciekawe jak ten co to pisał czuł by sie jak by to jego spotkało to walnijcie sie w te małe rozumki i pomyślcie co czuje rodzina bo nikt nie jest idealny
Odpowiedz
0
@ gunia
dnia 09.10.2010, 23:02 · Zgłoś
Przykro czytać te bzdury, no cóż, najwięcej do napisania mieli ci, którzy tylko kpili. Wstyd mi za nich. Rodzinie składam kondolencje.
Odpowiedz
0
@ gami
dnia 09.10.2010, 20:22 · Zgłoś
już go znaleźli Panie świeć nad jego duszą
Odpowiedz
0
@ za nowinami
dnia 09.10.2010, 19:12 · Zgłoś
nie żyje
Odpowiedz
-1
@ NP1910
dnia 09.10.2010, 19:06 · Zgłoś
Nie zyje, a dowcipnisiowi piszącemu ze widział człowieka w Świecanach wiecej taktu proponuje.
Odpowiedz
0
@ obywatel
dnia 09.10.2010, 18:34 · Zgłoś
już go znaleźli...
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 09.10.2010, 17:06 · Zgłoś
Już go znaleźli...
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 09.10.2010, 16:49 · Zgłoś
[...] ma swoje dobre i złe strony
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 09.10.2010, 15:10 · Zgłoś
Umarł w łezynach :(
w trawie go znalezli
Odpowiedz
0
@ filozofka
dnia 09.10.2010, 15:09 · Zgłoś
ludzie nie piszcie głupot,nie wypowiadajcie sie jesli nie potraficie sie wczuc w dramat jaki przezywaja najblizsi gdy ktos zaginie,nawet gdyby to był człowiek bezdomny czy inny uwazany za dno w społeczenstwie zawsze pozostanie człowiekiem ,niejednokrotnie o lepszym sercu niz niejeden [...] majacy kase i pozycje społeczna. szczególnie Ty Ola nie pisz nic jak nie masz nic do powiedzenia :) Mam nadzieje ze ten człowiek sie odnajdzie i wszystko dobrze sie zakonczy.
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 09.10.2010, 13:52 · Zgłoś
już sie znalazł, dzwonili mu przed 10-tą.
współczucia dla Asi i jej mamy :(
Odpowiedz
0
@ yyy
dnia 09.10.2010, 13:39 · Zgłoś
Odnaleziono go dzisiaj nad potokiem . Tylko nie wiem gdzie . Był nieżywy . kondolencje dla rodziny [*]
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 09.10.2010, 12:52 · Zgłoś
Pan Fryderk się odnalazł, niestety nie żyje :(
[*]
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 09.10.2010, 12:47 · Zgłoś
Bozee... :(
Moj sasiad fajny był ;*
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 09.10.2010, 12:13 · Zgłoś
Odnalazł się.Wyrazy współczucia dla RODZINY zmarłego Pana Kmiecia.
Odpowiedz
0
@ gdg
dnia 09.10.2010, 10:54 · Zgłoś
już znaleziony
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 09.10.2010, 10:40 · Zgłoś
Pan Fryderyk się już odnalazł dzisiaj rano
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniecłezyn
dnia 09.10.2010, 10:15 · Zgłoś
Znaleźli go,niestety już nie żył;(
Odpowiedz
0
@ do bubu
dnia 09.10.2010, 09:00 · Zgłoś
co ty gadasz co dziennie rodzina i znajomi rodziny szukaja gdzie sie da obok mojego domu przeszli juz chyba ze 4 razy a policja hmm to wiadome pojada tylko tam jak ktos im podpowie gdzie jest!!!
Odpowiedz
0
@ kaktus
dnia 09.10.2010, 08:29 · Zgłoś
Jeżeli ludzie nie pomogą to na pracę policji bym nie liczył.
Odpowiedz
0
@ Święcaniak
dnia 09.10.2010, 07:28 · Zgłoś
Skoro napisałem na 99 %, to jestem prawie pewny. Jeszcze w sklepie skojarzyłem ze zdjęciem stąd, szczególnie te zaczerwienienia na twarzy i lekko zarośnięty. Po powrocie do domu otworzyłem ten artykuł i byłem prawie pewny, więc wpisałem tutaj. Chyba, że ten pan ma podobnego brata abo sobowtóra.
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 09.10.2010, 00:58 · Zgłoś
ludzie mówią że poszedł na grzyby, a policja czeka aż sam sie znajdzie...
Odpowiedz
0
@ Bubu
dnia 08.10.2010, 20:51 · Zgłoś
Jakoś nie widać żeby ktokolwiek go szukał a tym bardziej policjanci
Odpowiedz
0
@ do Święcaniak
dnia 08.10.2010, 19:37 · Zgłoś
serio??
Odpowiedz
0
@ Do Oli
dnia 08.10.2010, 18:37 · Zgłoś
A Ty myślisz że jesteś taka piękna,też wylądujesz w piachu.Ważne jest co masz w dyni,i nie obrażaj innych katoliczko.
Odpowiedz
0
@ Święcaniak
dnia 08.10.2010, 17:09 · Zgłoś
Na 99% widziałem tego Pana dzisiaj ok 15:00 (prawdopodobnie w towarzystwie 2 innych panów) w delikatesach w Święcanach. Spytajcie sprzedawczynie czy ktoś taki robił tam zakupy, bo mogę się mylić.
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 08.10.2010, 14:27 · Zgłoś
znaleźli go już??
Odpowiedz
1
@ aw
dnia 08.10.2010, 12:20 · Zgłoś
ola ale Ty inteligentna jesteś jak ludzi po wygądzie oceniasz
Odpowiedz
0
@ lolka
dnia 07.10.2010, 21:24 · Zgłoś
ten czlowiek ma cudowna corke ktora nie zasluguje na takie zmartwienia! jestesmy z pania:***
Odpowiedz
0
@ lol3
dnia 07.10.2010, 21:22 · Zgłoś
przestancie wypisywac ttaj glupoty..! zwykly czlowiek jak kazdy rodzina sie martwi pomyslcie gdyby nagle ktos z waszych bliskich zaginal wy byscie sie bardzo martwili a ktos by pisal glupoty///
jestem pewna ze ten kto pisze takie glupoty kiedys odpokutujezawsze tak jest! wiec sie przygotuj szkoda m icie ;(
Odpowiedz
-1
@ rfsd
dnia 07.10.2010, 21:03 · Zgłoś
POlicja i strażacy szukali jedynie w Łężynach ale on często chodził do Gorzyc mogł pujsc nad rzeke i zasłabnąc w dzień zniknięcia podobno był widziany rano w Gorzycach apel do strażaków i policji poszukajcie po laskach i nad rzeką w Gorzycach.
Odpowiedz
0
@ ola
dnia 07.10.2010, 20:58 · Zgłoś
gdybym go zobaczyła gdzieś na odludziu uciekałabym [...]
Odpowiedz
1
@ fgd
dnia 07.10.2010, 19:37 · Zgłoś
do xxx nie chyba nie mieszkał jak ma rodzine i córke więc watpie ze mieszkałby gdzies indziej
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 07.10.2010, 19:23 · Zgłoś
Ludzie! Tylko bez glupich komentarzy, bo rodzina cierpi, a kto idiotycznie ma sie wypowiadac, niech lepiej siedzi cicho bo i jego moze spotkac takie nieszczescie.
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 07.10.2010, 18:31 · Zgłoś
NIECH RODZINA SKONTAKTUJE SIĘ Z "ITAKA" KTÓRA POMOŻE ZNALEZC FRYDERYKA!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 07.10.2010, 18:18 · Zgłoś
on chyba mieszkał przez pewien czas w DPS-ie w Foluszu
Odpowiedz
0
@ Kokoszka
dnia 07.10.2010, 18:13 · Zgłoś
Jeździł rowerem i można go rozpoznać po zaczerwienionej twarzy.
Panie Dinks gdzieś pan polazł ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.