Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Policjanci w pościgu oddali strzały ostrzegawcze

65

Policjanci w pościgu zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzieże kratek ze studzienek kanalizacyjnych. Chcąc uniknąć zatrzymania pędził ulicami Jasła, ignorował czerwone światła, jechał pod prąd, o mało co nie wjechał w przechodzących przez przejście pieszych. Także funkcjonariusze blokujący drogę, w ostatniej chwili zdołali uniknąć potrącenia. Aby zatrzymać podejrzewanego zmuszeni byli oddać strzały ostrzegawcze.


 
Policjanci z jasielskiej komendy  prowadzili czynności w sprawie kradzieży kratek z studzienek kanalizacyjnych. Wiele takich zdarzeń miało miejsce w ostatnim czasie na terenie Jasła.  Policjanci uzyskali informację, że związek z tymi przestępstwami może mieć mieszkaniec podjasielskiej miejscowości.

Dziś rano, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego udali się do jego domu na przeszukanie. W mieszkaniu nie zastali właściciela, był w pracy.  W pewnym momencie policjanci zauważyli, że w nadjeżdżającym pojeździe znajduje się podejrzewany mężczyzna. Na ich widok  zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg.

Kierowca toyoty mimo wezwań do zatrzymania uciekał  w kierunku Jasła.  Na ulicach miasta kontynuował ucieczkę jadąc z bardzo dużą prędkością.   Pędził całą szerokością jezdni, stwarzając zagrożenie dla pojazdów jadących z naprzeciwka. Nie zważał również na pieszych,  w tym dzieci przechodzące przez przejście. Kilkakrotnie przejechał na czerwonym świetle i jechał pod prąd. Chcąc uniknąć zatrzymania zajeżdżał drogę ścigającym go radiowozom.

Funkcjonariusze na ul. Jana z Dukli ustawili  blokadę drogi. Kierowca chcąc ją ominąć o mało co nie wjechał w policjantów. Zdołali odskoczyć  i w ten sposób uniknęli potrącenia.

Ostatecznie pościg zakończył się kilka kilometrów dalej w miejscowości Żółków.  Kierowca wjechał w drogę prowadzącą do lasu, i tam jego samochód ugrzązł w błocie. Mężczyzna zaczął pieszo uciekać w głąb lasu. Funkcjonariusze oddali trzy strzały ostrzegawcze. Chwilę później mężczyzna był już w ich rękach. Nikomu nic się nie stało.

41-letni mieszkaniec gminy Jasło trafił do policyjnego aresztu. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. W jego domu odnaleziono potłuczone kratki studzienek kanalizacyjnych. W tej chwili trwają policyjne czynności, które pozwolą wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.


KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 65

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jeden z was
dnia 06.07.2010, 01:09 · Zgłoś
No to tak jedni sie chwalą że pili Jacka Daniels`a drudzy ze znaja goscia co kosił te kratki trzeci chwala sie znajomoscia ortografi a tak ogolnie wszyscy zaczeli nawijac nie na temat. O filmach koniakach strzelaniu zabijaniu. Najlepsze to co gosci jeden napisal ze kradl kratki bo nie mial co jesc heh dobre nie mial co jesc a toyota jezdzil na paliwo mial zeby katy [...] ale na jedzenie nie mial litosci ludzie.
Odpowiedz
0
@ Szeregowy
dnia 04.07.2010, 12:51 · Zgłoś
[...] mnie trafia. "[...] za kratki", "[...] za złom"... [...]. Strzały ostrzegawcze są w niebo, złamasy i złamaski. Mają pokazać przestępcy, że "my mamy broń i amunicję, uciekaj to masz [...]".
Co do samego pościgu - tu nie wina policjantów. Zagrożenie stwarzał poszukiwany. Idźcie, [...].
Odpowiedz
0
@ ZWAŁA
dnia 01.07.2010, 20:27 · Zgłoś
Do krupy czy kupy sam nie wiem dokładnie. Ty nie bądź taki do przodu bo cie z tyłu zabraknie. Przypominam że Osenki już niem na Jąsle to kto cię teraz będzie bronił synu motopompy. Pozdro dla Policji strzelać do bandziorów niech wiedzą kto rządzi.
Odpowiedz
0
@ marti
dnia 01.07.2010, 11:43 · Zgłoś
a wiesz z kąd to limopod okiem ,to ci powiem BEZKARNOŚĆ POLICJI pewnie go oklepali niezle to umieją ,taka prawda
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 01.07.2010, 11:40 · Zgłoś
hee heee [...] odnosi sukcesy CYRK heee
Odpowiedz
0
@ bywalec SzS Jasło
dnia 30.06.2010, 23:42 · Zgłoś
jeśli to ten co go widziałem na Izbie przyjęć wczoraj to ciekawe skąd u niego było limo pod okiem i czemu ta Pani sympatyczna policjantka pchała go na wózku?
Odpowiedz
0
@ to ja :)
dnia 30.06.2010, 23:06 · Zgłoś
to tak sobie szedł i nikt go nie ścigał :( haha a byłoby łatwiej jak "hugo" napisal ze kulawy!!
Odpowiedz
0
@ hugo
dnia 30.06.2010, 21:51 · Zgłoś
szedł tylko troszkę poobijany i kulawy!!!
pewno wpadł do jakiejś studzienki bo przykrywy nie było he
Odpowiedz
0
@ ppll
dnia 30.06.2010, 18:58 · Zgłoś
Już go wypuścili bo widziałem jak wracał
Odpowiedz
0
@ betoniara
dnia 30.06.2010, 17:04 · Zgłoś
według mnie to powinni zabronić dodawania jakichkolwiek komentarzy na tej stronie bo tylko z 1 na milion mozna coś mądrego wynieść.
Powinni ustalać właściciela po IP i zalozyc takiej osobie sprawe o zniewazenie funkcjonariuszy publicznych jako ogółu, szkoda że w tym kraju nikomu sie nie chce, może wytepili by choc troche to śmieszne pokolenie [...] i jp.
aha, krupa - próbujesz kozaczyć wyrażeniami prawniczymi tylko nie bardzo umiejetnie. Osoba wobec której podjęto pościg nie mogła być podejrzana o ten czyn bo wtedy znaczyłoby to że wobec tej osoby postawiono zarzuty. Powinienes znac różnice miedzy okresleniem podejrzany a podejrzewany, w końcu to właśnie przeciwko tobie toczyła sie pewna sprawa.
Ja nie wiem co to za kraj zeby za osobą która dokonała przestępstwa nie mozna bylo podjąc poscigu, dodatkowo jesli stworzyl zagrozenie dla innych osób.
Aha, a strzał ostrzegawczy nie jest użyciem broni. Proponuje się troche dokształcić zamiast klepać w tą klawiature.
a co do pomiotu to juz ci inni odpisali.
Odpowiedz
0
@ a98y89hgtf
dnia 30.06.2010, 16:51 · Zgłoś
jak policjanci gonią przestępców to źle, jak nie gonią to też niedobrze. Mi się wydaje że potem taki gość by zwiał, gdzieś się ukrył i szukaj wiatru w polu. Jakby wyjechał do niemiec i na czarno pracował to by mógł nigdy nie odpowiedzieć za to co zrobił.

Pozatym policja nie jest z gruntu zła, policja to ludzie pracujący w tej instytucji, a wszędzie są ludzie lepsi i gorsi.

Przykładów na to że ludzie są różni nie trzeba daleko szukać, wystarczy zobaczyć sobie na komentarze na tym portalu niektóre są normalne, a niektóre [...], czsami zachaczające o jakąś chorobę psychiczną. Podwórkowe (wulgarne) słownictwo, utarte hasła z mediów, kibolowskie teksty.

Co się dziwić że ludzie po studiach tutaj nie wracaja skoro taki "wysoki" poziom tutaj jest.
Odpowiedz
0
@ Wamber
dnia 30.06.2010, 15:39 · Zgłoś
Zawsze piesecie tylko o sukcesach policjantów.Może by choć raz napisach o ich porażkach bo z tego co wiem jest ich dużo
Odpowiedz
0
@ Marian
dnia 30.06.2010, 15:26 · Zgłoś
To że złodziej i [...]- wiadomo. Ciekaw jestem natomiast czy zostaną wyciągnięte konsekwencje z tak nieprzemyślanego pościgu w stosunku do tych [...], którzy do tego dopuścili. Przecież znali "jegomościa" i jego adres, a narazili wiele osób. Chyba ktoś tu za dużo filmów oglądał.
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 30.06.2010, 15:06 · Zgłoś
haha od razu widać że jesteś z policji i bronisz kolegów możliwe że nawet ty uczestniczyłeś w pościgu dobrze że się nikomu nic nie stało więc sprawa zostanie szybko zapomniana na szczęście wylądował w rowie
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 30.06.2010, 14:34 · Zgłoś
Nie ma wątpliwości, ze każdy, nawet Policja ma prawo do błędu. Z tym, że złomiarz popełniający błąd kradzieży pójdzie siedzieć, a policjanci naruszający bezpieczeństwo nie poniosą żadnych konsekwencji. Nie znam dokładnego przebiegu zdarzeń, ale doświadczenie życiowe każe podejrzewać, że Policja zachowała się wyjątkowo bezmyślnie i nieprofesjonalnie. A miałem nadzieję, że nowe pokolenie mundurowych odmieni obraz tej formacji. Swoją drogą, ciekawe czemu tak spektakularne działania nie były podejmowane w stosunku do osób, które nie tak dawno temu wymuszały haracze i panoszyły sie po mieście zaczepiając, bijąc i odbijając swoich kolegów z komisariatu - wiadomo o kim mowa.
Odpowiedz
0
@ to ja :)
dnia 30.06.2010, 13:49 · Zgłoś
to jest taak jak nikt by go nie gonili to by nie uciekał hahah !!! doskonale wiedzieli kim on jest WIĘC po CO TEN POŚCIG ????
Odpowiedz
0
@ max21
dnia 30.06.2010, 13:17 · Zgłoś
Skatować go powinni zaraz po zatrzymaniu!! Za to co zrobił powinien dostać 15 lat!! [...] jedna!!
Odpowiedz
0
@ do patysia
dnia 30.06.2010, 12:54 · Zgłoś
nikt do nikogo nie strzelał. nie myl faktów.
Odpowiedz
0
@ DO seVEN i innych kr
dnia 30.06.2010, 11:14 · Zgłoś
Taka praca policji to nie policja narazila ludzi tylko ten złodziej a w ameryce to za uciekanie nie oddali by szczału ostrzegawczego tylko stzal w [...]. Wiec niewiem pewnie sami z was takie przekrety ale w wiekszosci ludzie wola byc bezpieczni a policja jest do zalatwiania takich spraw a nawet nikt nie jest doskonały policjant i moze zrobić bład ciekaw jestem jakim ty był byś policjatem? Kradzież jak i inne przestepstwa trzeba tepić az sie wytepi i jesli ktos bedzie po cos siegał to sie zastanowi 10 razy NARA
Odpowiedz
0
@ aEr
dnia 30.06.2010, 10:48 · Zgłoś
dziki zachód!!! Tak właśnie będzie jak do władzy wejdzie PO!!!
Odpowiedz
0
@ patysia
dnia 30.06.2010, 10:46 · Zgłoś
Tylko w Polsce takie "rzeczy". Można zostać postrzelonym za kawałek złomu. Mądrość i inteligencja policji nie zna granic, robić blokady dróg, strzelać bo UKRADŁ KRATKI KANALIZACYJNE. Śmiech. Dajcie [...] ludziom porządną wypłatę, żeby nie musieli kraść!! bo jak tu wyżyć za 1000zł? Pomyślcie o tym a nie wyzywajcie od bandytów. Strzelić to powinniście WY ale sobie do tych pustych [...]. Popełnił przestępstwo? ok, ale po co taki cyrk? to się nazywa BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI policji, no chyba że te kratki były ze złota? heeeeh przykre, że robi się bohaterów z psów co pościgiem za PODEJRZANYM narazili wiele niewinnych ludzi. CZ
Odpowiedz
0
@ Sven fanklub
dnia 30.06.2010, 09:14 · Zgłoś
@laura diaz
piszac "[...]" masz na mysli jakiegos jasielskiego [...].
@tomaszkrupa
"[...] milicyjne"-dobre hasło.

ciekawe co na to wszystko [...] z jasielskiej prokuratury.
Odpowiedz
0
@ Laura Diaz
dnia 30.06.2010, 08:31 · Zgłoś
A niech strzelają, przypomną sobie jak to się robi, zamiast tylko spać w aucie w krzakach. Za to w końcu im się płaci. A jeżeli gość faktycznie uciekał i stwarzał zagrożenie, to uważam że postąpiono OK.

Btw: wiem już kto [...]bał kratkę z ul. Grunwaldzkiej. Można było koło w aucie urwać, zanim postawili [...]:/
Odpowiedz
0
@ olo do sven
dnia 30.06.2010, 08:03 · Zgłoś
Twoja głupota jest bezdenna !!!!!
Odpowiedz
0
@ www
dnia 29.06.2010, 22:24 · Zgłoś
sven ale ty [...] [...] jesteś [...] to powinni tobie policjanci w pierwszej kolejności [...]...a ha pisać mi wolno co chcę podobno polska ,,to wolny kraj''
Odpowiedz
0
@ bravo
dnia 29.06.2010, 22:14 · Zgłoś
Dobrze że nie postrzelili się np w stopęę!
Odpowiedz
0
@ jan
dnia 29.06.2010, 21:59 · Zgłoś
łapią złodziei -żle , nie łapią też żle stoją na drodze żle nie stoja też żle czego ludzie od nich oczekujecie?
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 29.06.2010, 21:51 · Zgłoś
...A HA PISAĆ MI WOLNO CO CHCĘ PODOBNO POLSKA ,,TO WOLNY KRAJ''
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 29.06.2010, 21:48 · Zgłoś
les...wstyd to jest dla narodu kiedy emigruje 3 miliony osób za chlebem---------ZROZUMIANO !!!
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 29.06.2010, 21:44 · Zgłoś
...przecież oni nie pójdą do złodzieja typu poseł oni na kogoś wymyślają historie aby pokazać światu swoje ,,mądrości rodem ze wsi podszczute emocjami przez ich [...] księżniczki'',a sprawa z tym gościem to zasługa informatora bo z kąd niby takie [...] by wiedzieli ?
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 29.06.2010, 21:32 · Zgłoś
to bylo jak w kaskaderskim filmie organizowanie blokady na niewidocznym zakrecie za krzakami haha dobrze ze uciekajacy ominał rzad znajdujacych sie tam po obu stronach samochodow chodnikiem ,bo nie wyobrazam sobie jaka bylaby masakra jakby uderzył w srodek jadac z taka predkoscią ....Mysle ze jakby nie wjechał a wlasciwie przeleciał nad chodnikiem to final byłby straszny ..TEGO POŚCIGU...i tej blokady zza krzaków !!!!!
Odpowiedz
0
@ do Tomasz Krupa
dnia 29.06.2010, 20:55 · Zgłoś
popieram w 100 proc , narażać ludzi zeby złapac jakiego [...] zlomiarza... tak potrafi tylko jasielska [...] !!!
Odpowiedz
0
@ do ,,TomaszKrupa""
dnia 29.06.2010, 20:40 · Zgłoś
[...] to ty jesteś !!!
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 29.06.2010, 20:40 · Zgłoś
oj chłopczyki i co mieli go puscic zeby sobie pojechal ??? a skad maja wiedziec z kim maja do czynienia ??? moze z jakim [...] co ma bron i co wtedy ??? ale wy macie za male mozdzki zeby o tym pomyslec:)haha
Odpowiedz
0
@ sdasdaddwfasfd
dnia 29.06.2010, 20:39 · Zgłoś
jak w W11
Odpowiedz
0
@ sloniu1001
dnia 29.06.2010, 20:23 · Zgłoś
jestem ciekaw czy ukarzą pasera ze złomu czy tylko oprą to o bufet
Odpowiedz
0
@ les
dnia 29.06.2010, 20:23 · Zgłoś
tutaj mamy inne komentarze Svena z IP 212.244.229
http://www.google.co.uk/search?[...]=ip:+212.244.229&btnG=Search&hl=en&rlz=1C1SKPC_enGB382GB382&sa=2
sama madrosc az wstyd czytac.
Odpowiedz
0
@ les
dnia 29.06.2010, 20:20 · Zgłoś
"sven" ze swoimi dennymi komentarzami dotyczacymi np "psow":Sven dnia 29.06.2010, 15:44 - ip: 212.244.229.*
"Szkoda,że nie udało mu się rozjechać tych zawsze poszkodowanych psów-postawił bym mu za to najlepszego pod słońcem koniaka Jack Daniel's"
posluguje sie ponizszym adresem internetowym nalezacym do
MPGK Sp. z o.o. Zakład uzdatniania wody‎
Wodna 8
Jasło, Polska
i informuje wymieniona firme ze jej pracownik nie wykonuje swoich obowiazkow w tym czasie. Postaram sie o pelne ujawnienie jego danych.
http://maps.google.co.uk/maps?[...]=ip:+212.244.229&hl=en&rlz=1C1SKPC_enGB382GB382&prmdo=1&um=1&ie=UTF-8&ei=MDUqTMSKHqP9cKyo5NAC&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&ved=0CBsQ_AU
Odpowiedz
0
@ TomaszKrupa
dnia 29.06.2010, 19:59 · Zgłoś
taka postawa Policji byla niewspolmierna do zagrozenia jakiego dopuscila sie Policja scigajac "podejrzewanego" po centrum miasta i takim zachowaniem policji powinna sie zajac prokuratura. artykul napisany przez kpp jaslo oddaje przebieg zdarzenia opisany tylko przez jedna ze stron, widac jaki jest bardzo podkoloryzowany i nie oddaje w zaden sposob przebiegu zdarzenia, wg artykulu napisanego przez kpp gosc byl "podejrzewany", nie "podejrzany" czy tym bardziej "poszukiwany" za jakies bzdurne kratki, wiec po co??!! stosowac poscig czy blokady na drodze, gdy jasne bylo kto jest kierowca uciekajacego samochodu. nie zatrzymanie sie do kontroli to jak sie nie myle tylko wykroczenie, a dzieki kompetencji kpp jaslo, jakis zlomiarz dostanie za sam ten poscig wysokie zawiasy, a byc moze pojdzie nawet siedziec, a zadnemu policjantowi wlos z glowy nie spadnie, za podjecie decyzji o poscigu, blokadach czy strzalach i stworzenia zagrozenia dla innych.
Ps.
mam [...]... co mi odpisza [...] milicyjne na moj post.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 29.06.2010, 19:55 · Zgłoś
do polk tak a ciekawe kto trzyma władze na podkarpaciu czy aby nie PiS i [...]???
Odpowiedz
0
@ szmitu3
dnia 29.06.2010, 19:49 · Zgłoś
Brawooo dla Policji , odwazni " cowboy-e " - czyt. kałboje ... a moze lepiej i bezpieczniej byloby go złapac w punkcie skupu złomu ? Wtedy zatrzymaliby jeszcze przynajmniej kilku przestepcow . Bo wg. mnie na pierwszy rzut oka widac ze taka pokrywa ze studzienki kanalizacyjnej nie pochodzi z "domowych zapasow" ...
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 29.06.2010, 19:31 · Zgłoś
oj wy wszyscy [...] hehe :) idz cwaniaczku jeden z drugim na policjanta to zobaczymy jak bedziesz Ty cwaniakowal :D haha ale jak zajedzie policja to taki jak Ty zawsze siedzi cicho :) hehe A NA KOMENDZIE PŁACZE CO DRUGI BO SIE BOI :)a za monitorkiem to wszyscy cwaniaki :) do wszystkich co obrazaja polska policje
Odpowiedz
0
@ do sven
dnia 29.06.2010, 19:25 · Zgłoś
Jack Daniel's to nie koniak!!! to wishky!!!
Odpowiedz
0
@ do ll
dnia 29.06.2010, 19:22 · Zgłoś
a lepiej zeby zabil kilku niewinych ludzi niz policjanci jego co?? a zreszta kto kogo zabija ????? !!!!!
Odpowiedz
0
@ ana
dnia 29.06.2010, 18:10 · Zgłoś
zajmijcie sie mordercami bo sa na wolnosci a nie szczelajcie do ludzi którzy kradna kratki? moze nie ma co jesc??? i to jest jego jedyny ratunek??? a prawda pewnie byla taka ze biegnac im sie nie chcialo za nimi to oddali [...] ostrzegawcze. Przeciez nasza Jasielska policja to porazka naubieraja po 2 mundury zeby wygladac jak facet i kozakuja!!!a jak ida bez mundurku to z głowa w dole...
Odpowiedz
0
@ swój
dnia 29.06.2010, 17:12 · Zgłoś
brawo kryminalni w końcu policjanci nie zachowali się jak [...] i potrafili kogoś złapac
Odpowiedz
0
@ korek
dnia 29.06.2010, 16:54 · Zgłoś
naóczycielke by pszejehał hehe poszet by siedziec na dorzywocie dlaczego to on !!!!!!
Odpowiedz
0
@ zdziwiony
dnia 29.06.2010, 16:53 · Zgłoś
NARAŻAĆ ŻYCIE LUDZKIE DLA BANDYTY ZŁOMIARZA,TYM BARDZIEJ ŻE BYŁ USTALONY,NIE WYSTARCZYŁO ZROBIĆ ZASADZKE W POBLIŻU DOMU ????????
Odpowiedz
0
@ tik tam ?
dnia 29.06.2010, 16:52 · Zgłoś
i jest kozak i robi na koleji znam go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ hah
dnia 29.06.2010, 16:52 · Zgłoś
Jasielska Policja w składzie zawadka itd pracowała na wzór filmów amerykańskich. Za duzo sie naoglądali i Zawade bedzie każdy udawał
Odpowiedz
0
@ polk
dnia 29.06.2010, 16:51 · Zgłoś
winny jest rząd PO!!!
Odpowiedz
0
@ szczur
dnia 29.06.2010, 16:34 · Zgłoś
i bardzo dobrze mu tak - brawa dla policji
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 29.06.2010, 16:33 · Zgłoś
to przez tego [...] ostatnio w nocy szedlem z kolega i bym wpadl do kanału bo za[...]l [...] :/ i zglosielm to i dobrze ze [...] zatrzymali bo dosc ze czlowiek sie moze zabic to jeszcze auto [...] ! mogli go zaastrzelic !
Odpowiedz
0
@ ll
dnia 29.06.2010, 15:56 · Zgłoś
[...], zabiliby za kratki kanalizacyjne
Odpowiedz
0
@ ja123
dnia 29.06.2010, 15:55 · Zgłoś
git. złapali, fajnie ale taki pościg, ilu ludzi narazili, a czy było warto, pewnie i tak by go złapali ale dzień później. do tego jeszcze strzelali, jak by to był prawdziwy bandyta to musieli by i tak wsparcie wołać albo czyścic tapicerki w radiowozach... Ale niech będzie, następny spektakularny popis Jasielskiej policji.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 29.06.2010, 15:44 · Zgłoś
Szkoda,że nie udało mu się rozjechać tych zawsze poszkodowanych psów-postawił bym mu za to najlepszego pod słońcem koniaka Jack Daniel's
Odpowiedz
0
@ sumienie_urzedasow
dnia 29.06.2010, 15:33 · Zgłoś
Postawą policji w trakcie tego zajścia powinien zająć sie prokurator z urzędu, ponieważ w sposób bezpośredni policjanci narazili wiele osób na utratę zdrowia lub życia. Naoglądają się filmów i "kozaczą" na mieście w biały dzień, bo w nocy to ich ze świecą szukać.
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 29.06.2010, 15:30 · Zgłoś
C H W A S T
Odpowiedz
0
@ do hit tt
dnia 29.06.2010, 15:10 · Zgłoś
Sam jesteś pies. To tacy sami ludzie jak my wszyscy i muszą to robić by był porządek i nie było takich [...] jak Ty.
Odpowiedz
0
@ jjjjjj
dnia 29.06.2010, 15:08 · Zgłoś
wpadł na betoniare
Odpowiedz
0
@ hit tt
dnia 29.06.2010, 15:04 · Zgłoś
eee no buhahah ;F pamietam jak raz na ogródku pies wołal stój bo strzelam a scigali małolatów za picie borwara xd
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 29.06.2010, 15:04 · Zgłoś
Wow-jak w filmie;-))
Odpowiedz
0
@ Adi
dnia 29.06.2010, 14:59 · Zgłoś
hahah głupota ludzka nie zna granic ...
Odpowiedz
0
@ oiuoi
dnia 29.06.2010, 14:56 · Zgłoś
i dobrze bo całkiem niedawno prawie bym sie zabil wchodzac na kanal bez kratki. Niech gnije w wiezieniu i postawic zarzuc zamachu na zycie mieszkancow
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 29.06.2010, 14:55 · Zgłoś
wszystko spoko... slowa uznania dla policjantow... tylko czy warto bylo urzadzac taka jatke ryzykowac zycie nie tylko policjantow ale i przypadkowych ludzi z powodu kilku kratek? moze daloby sie to jakos inaczej rozwiazac...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.